Czy chcesz żeby powstał dział LPG na naszym forum ??

O mustangu i o nas

Moderator: Hans

Czy chcesz żeby powstał dział LPG na naszym forum ??

Czas głosowania minął 2009-06-01, 10:20

TAK
50
52%
NIE
47
48%
 
Liczba głosów: 97

andronik
Członek Honorowy MKP
Posty: 399
Rejestracja: 2008-07-08, 10:29
Model: GT 2005
Silnik: V8 4.6
Kolor: Black Metal
Kontakt:

Post autor: andronik » 2009-05-27, 13:46

Olaf pisze:Andronik,

za te "watrobę wieloryba"czy V8 diesel to powinieneś dostać Ostrzeżenie - bo to szydzenie z innych. I niepoważne jak na Admina.
Hans pisze:andronik, przyznam, że mnie rozbawiłeś, ale to fakt, dałeś deczko ciała szydząc z innych. nikt Ci nie każe zakładać gazu, więc daj spokój tym, którzy chcą to robić.
Przesadzacie, przede wszystkim cała ta dyskusja w tym wątku jest niepoważna i stąd też nazwa nowego działu na rozluźnienie atomosfery.
Olaf, czy pisząc że chcesz zamontować KERS to jest mniejsze szydzenie od wątroby wieloryba, czy zależy kto pisze?
Hans, czy znajdziesz na całym forum chociaż móją jedną opinie co do gazu, że to do kuchenek czy zapalniczek czy innych sprzętów AGD? Nie zabieram głosu, niech sobie każdy robi co chce, jego auto, jego pieniądze - co mi do tego? Sam zareagowałeś na wesoło i tylko o to chodziło.

Zainteresowanie (popyt :rotfl: ) na naszym forum na LPG jest - to i odpowiedni dział też się znalazł, i nie robiłem żadnych problemów jego użytkownikom, a wy się czepiacie jednego wieloryba...

PS. dyskusja budzi sporo emocji i czuje że nie potrzebnie daje się w to wciągnąć. Nie jestem ze wszystkim postami jeszcze na bieżąco, ale jeżeli ktokolwiek z posiadaczy instalacji LPG już si wypowidział i jest obrażony nazwą działu to niech zabierze głos jeszcze raz ( czy tam mnie zwyzywa na PW), bo panowie Olaf i Hans jako użytkownicy beznzyny sie nie liczą :P


Pozdrawiam,
Tomek

[color=red][size=150]Piszesz głupoty lub posty nic nie wnoszące do tematu ? ........... proszę ustaw czas ich wygaśnięcia[/size][/color]

Awatar użytkownika
Cyryl
Stowarzyszenie MKP
Posty: 106
Rejestracja: 2008-11-11, 23:06
Model: GT Premium 2007
Silnik: V8 4.6
Kolor: Mineral Grey

Post autor: Cyryl » 2009-05-27, 13:47

LIZZARD
Miód lejesz Waść w moje serce. Nie mogę się doczekać realizacji tego ostatniego pomysłu. :padam:
Pozdrawiam
Cyryl



Awatar użytkownika
Olaf
Forumowicz
Posty: 450
Rejestracja: 2008-07-09, 21:57
Model: GT 2005
Silnik: V8 4.6
Kolor: królewski błękit : )
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Post autor: Olaf » 2009-05-27, 14:59

Cyryl,

są 2 wątki w mojej wypowiedzi, niezależne, w skrócie:

1. linia Calibry piękna.

2. Obrażasz posiadaczy LPG.

I dodatkowo jestes w błedzie sadząc, że LPG przyspieszy "zburaczenie" Mustangów - przyspieszy albo "moda" (oby nie nadeszła, bo niewiele da się poradzić ; ( albo ceny rozbitków po 50%.

Ale dresiki chyba nie przesiądą się z swoich pieknych BMW ?? mam nadzieję.

Andronik,
nie przekręcaj faktów ja pisałem że chciałbym mieć KERS lub że by mi się przydał : )) a to nie jest obrażliwe. Obrazliwe jest "watroba wieloryba". Chociaż zabawne, przyznaję, przez 5 minut : ))



Awatar użytkownika
Cyryl
Stowarzyszenie MKP
Posty: 106
Rejestracja: 2008-11-11, 23:06
Model: GT Premium 2007
Silnik: V8 4.6
Kolor: Mineral Grey

Post autor: Cyryl » 2009-05-27, 15:56

Olaf pisze:1. linia Calibry piękna.
Zgadzam się w 100%
2. Obrażasz posiadaczy LPG.
Nie wiem na jakiej podstawie tak sądzisz, po 2 krotnie dłuższych wyjaśnieniach z mojej strony, niż kwestia zasadnicza, ale nie będę po raz trzeci lub czwarty uzasadniał dlaczego nie jestem wielbłądem. po prostu wróć i przeczytaj. Mogę powiedzieć tylko tyle, że prawdopodobnie dzieli nas bariera pokoleniowa (nie tylko z Tobą) i to jest problem. Mój syn kilka lat temu zdawał maturę i za cholerę nie mogłem skumać o co chodzi z tym sprawdzaniem czytania tekstu ze zrozumieniem, bo jakoś za moich czasów tego nie było. Ostatnie kilka wizyt na tym forum utwierdziło mnie w przekonani, że jest to absolutnie zasadne.
Aż się boję jak to zostanie odebrane. ale według mnie prawdziwe jest stwierdzenie, że Żydzi sami karmią antysemityzm poprzez własne alergiczne reakcje w tym temacie.
Jaki to ma związek ze sprawą sam się domyśl. Nie wyjaśnię.
Olaf pisze:I dodatkowo jestes w błedzie sadząc, że LPG przyspieszy "zburaczenie" Mustangów - przyspieszy albo "moda" (oby nie nadeszła, bo niewiele da się poradzić ; ( albo ceny rozbitków po 50%.
Jeśli masz rację to cieszę się razem z Tobą, bo chciałbym się mylić.
Olaf pisze:Ale dresiki chyba nie przesiądą się z swoich pieknych BMW ?? mam nadzieję.
A jednak zasiałem w Tobie ziarno niepokoju.
Chętnie już bym skończył swój udział w tym wątku.
Mam nadzieję, że moja odpowiedź Cie nie obraziła.
Pozdrawiam
Cyryl



kuczko
Forumowicz
Posty: 129
Rejestracja: 2008-10-08, 15:13
Model: V6 2005
Silnik: V6 4.0
Kolor: Srebrny
Kontakt:

Post autor: kuczko » 2009-05-27, 16:20

Cyryl pisze:
Olaf pisze:1. linia Calibry piękna.
Zgadzam się w 100%
2. Obrażasz posiadaczy LPG.
Nie wiem na jakiej podstawie tak sądzisz, po 2 krotnie dłuższych wyjaśnieniach z mojej strony, niż kwestia zasadnicza, ale nie będę po raz trzeci lub czwarty uzasadniał dlaczego nie jestem wielbłądem. po prostu wróć i przeczytaj.
Cyryl,
może nie miałeś zamiaru nikogo obrażać, ale z tego co czytam w tym wątku wszyscy wypowiadający się odnieśli wrażenie (łącznie ze mną), że zasugerowałeś, iż jest zależność między posiadaniem lpg w Mustangu, a byciu burakiem. A jeśli wszyscy wypowiadający się to zauważyli, to może zastanów się, że nie oni wszyscy źle czytają, tylko Ty źle napisałeś.
Cyryl pisze: Mogę powiedzieć tylko tyle, że prawdopodobnie dzieli nas bariera pokoleniowa (nie tylko z Tobą) i to jest problem. Mój syn kilka lat temu zdawał maturę i za cholerę nie mogłem skumać o co chodzi z tym sprawdzaniem czytania tekstu ze zrozumieniem, bo jakoś za moich czasów tego nie było. Ostatnie kilka wizyt na tym forum utwierdziło mnie w przekonani, że jest to absolutnie zasadne.
Według mnie, znów kogoś obrażasz, ale pewnie wrażenie spowodowane przez barierę pokoleniową :]



Awatar użytkownika
Cyryl
Stowarzyszenie MKP
Posty: 106
Rejestracja: 2008-11-11, 23:06
Model: GT Premium 2007
Silnik: V8 4.6
Kolor: Mineral Grey

Post autor: Cyryl » 2009-05-27, 16:33

OK. Nie napiszę już ani zdania więcej, bo i tak wiecie lepiej, więc jeśli ktokolwiek poczuł się obrażony, to przepraszam. Jeśli to nie wystarczy, proszę o wiedomości na PW, przed kim mam się pokajać osobiście. Uczynię to bez zwłoki. :niepewny:
Cyryl



Awatar użytkownika
Olaf
Forumowicz
Posty: 450
Rejestracja: 2008-07-09, 21:57
Model: GT 2005
Silnik: V8 4.6
Kolor: królewski błękit : )
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Post autor: Olaf » 2009-05-27, 20:07

Cyryl,

nie ma między nami granicy pokoleniowej, ja już siwy, Panie, jestem.

W pierwszym swoim poscie obrażasz LPG, w kolejnych to "tonujesz", "wygładzasz". Bo się zreflektowałeś. I dobrze.

Odnośnie Żydów się nie wypowiadam. Powiem jedynie że chyba ponad 50% Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata to Polacy. I to wystarczy.

No tak, wyczerpaliśmy temat. Nie jestem obrażony. Jest ok.



Awatar użytkownika
Cyryl
Stowarzyszenie MKP
Posty: 106
Rejestracja: 2008-11-11, 23:06
Model: GT Premium 2007
Silnik: V8 4.6
Kolor: Mineral Grey

Post autor: Cyryl » 2009-05-27, 20:25

Na wszelki wypadek odniosę się tylko do ostatniego zdania:
Uff, kamień spadł mi z serca. Dzięki



Awatar użytkownika
Cyryl
Stowarzyszenie MKP
Posty: 106
Rejestracja: 2008-11-11, 23:06
Model: GT Premium 2007
Silnik: V8 4.6
Kolor: Mineral Grey

Post autor: Cyryl » 2009-05-27, 20:41

Świetna konkluzja. :papa:



Awatar użytkownika
Hans
Forumowicz
Posty: 1030
Rejestracja: 2008-12-30, 11:18
Model: 500
Kolor: Black
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Post autor: Hans » 2009-05-27, 21:09

Cyryl, Olaf, rozwiążcie problem rzucając w siebie snopkami słomy! :D :rotfl:


.:: :evil: my other ride is your mom :evil: ::.

Awatar użytkownika
Darenty
Forumowicz
Posty: 488
Rejestracja: 2008-12-16, 16:02
Model: S197 GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: Satin Silver Metallic
Lokalizacja:: Przemyśl

Post autor: Darenty » 2009-05-28, 00:16

Hans pisze:Cyryl, Olaf, rozwiążcie problem rzucając w siebie snopkami słomy!
To mogłoby wyglądać trochę jak jakaś nowa dyscyplina paraolimpijska :P Nie lepiej dać sobie po liściu i iść razem pić do rana? :hyhy: Albo poprostu: iść pić razem do rana? :rotfl:


You can never have too much power, just not enough traction.

greg13
Młodszy Forumowicz
Posty: 43
Rejestracja: 2009-05-08, 13:10
Model: 2001
Silnik: V6 3.7
Kolor: zielony

Post autor: greg13 » 2009-05-29, 13:53

Ale fajnie sie czyta Wasze szermierki slowne :rotfl:
Wypowiem sie tak:
1-mialem calibre i nie czulem sie dresem :P piekny samochod i malo awaryjny
2-mialem jej starsza siostre Mante :padam: DOSKONALY samochod ( w niemczech sport dla biedakow )2l silnik i 160 KM bez awaryjny
3- teraz konik zagazowany ( taki kupilem) ale to moja sprawa i nikt mi nie tankuje za darmo wiec to ja musze miec kase na paliwo

A to czy beda naszym ulubiencem jezdzi pwne grupy spoleczne czy nie na to nie mamy wplywu, choc uwazam, ze raczej nie bo za malo tam przyciskow i miejscaz tylu na kije sportowe ;)


Pozdro dla All



Awatar użytkownika
Cyryl
Stowarzyszenie MKP
Posty: 106
Rejestracja: 2008-11-11, 23:06
Model: GT Premium 2007
Silnik: V8 4.6
Kolor: Mineral Grey

Post autor: Cyryl » 2009-05-29, 14:41

Hej
Dziękuję, że się od razu na mnie nie obraziłeś. Skoro nie uważasz, że wyzwałem Cię od dresów, znaczy zrozumiałeś moje intencje. :padam:
Niemcy swoje Manty utrzymują w świetnej formie wcale nie za darmo, więc z tymi biedakami pozwolę się nie zgodzić.
Podpowiedz mi coś proszę, bo pewno doznałem lekkiego zaćmienia, ale o co chodzi z tymi przyciskami, czy klawiszami w dresiarskich furach? :zdziwko:



greg13
Młodszy Forumowicz
Posty: 43
Rejestracja: 2009-05-08, 13:10
Model: 2001
Silnik: V6 3.7
Kolor: zielony

Post autor: greg13 » 2009-05-29, 15:01

Witam - nie obrazilem sie i nie mam takiego zamiaru bo :
- nie bylem i nie jestem dresem -choc moze na takiego czasami wygladam :P A co do intencji to juz wiele tu napisano i moje zdanie jest juz zbedne ;) Ale zgadzam sie z twoja musla przewodnia.
A co do Mant to w niemczech ten samochod byl i jest tematem wielu dowcipow i w wiekrzosci o dresach niemieckich :rotfl: ale jesli chodzi o jego utrzymanie to fakt do dnia dzisiejszego jezdza takie perelki,ze tylko pozazdroscic ( sam mysle o kupieniu ponownie Manty -ale juz tylko dla siebie:) a okreslenie ,z e sportowy dla biedakow to sami niemcy je wymyslili, tani a z bardzo dobrymi osiagami.

A dresiaze to inny temat Znam kilku takich ludzi ( w moej pracy to normalka:) i wiem jakie jest ich nastawienie- duzo miejsca musi byc -deska ladnie sie swiecic -duzo elektroniki -tego oni chca w swoich furkach i najwaziejsze o czym nie wspomnialem wczesniej mozliwosc przerobek- a to wszystko daje im ich ukochane BMW a jeszcze jedno w Koniku nikogo w bagazniku nie zamkniesz malo miejsca jest i do lasu ciezko wywiezc ( sorki ale to moze juz za ciezki dowcip :przestraszony: - bez obrazy dla posiadaczy tych aut.

Pozdro dla all



greg13
Młodszy Forumowicz
Posty: 43
Rejestracja: 2009-05-08, 13:10
Model: 2001
Silnik: V6 3.7
Kolor: zielony

Post autor: greg13 » 2009-05-29, 15:27

NIe osobiste ale bylem przy rekonstrukcji zdarzenia :zalamany:
No i jak bylem na szkole to gralem w dwoch filmach dla 997- masakra- i wiem jak moze sie czuc gosc w bagazniku z lopata pod glowa( choc to bylo dla filmu to i tak nikomu nie polecam- ale z drugiej strony uwazam,ze kazdy kto sie tym tematem zajmuje powinien cos takiego na szkole przejsc- wiedzial by jak czuje sie ofiara w takiej sytuacji- JA JUZ WIEM- i uwiez na slowo choc to bylo dla filmu to i tak koszmarne przezycie a co dopiero w realu:(


A dalej z humorem to gdzie w naszym koniku zmieszcza sie cztery osoby -dwie z przodu OK ale z tylu to tylko jakies wypierdki a nie karki :D



Zablokowany

Wróć do „Garaż”