kto dałby się...

O mustangu i o nas

Moderator: Hans

ODPOWIEDZ
Mustang2003
Młodszy Forumowicz
Posty: 25
Rejestracja: 2014-12-31, 21:22
Model: IV Generacja
Silnik: V6 3.8
Kolor: Czarny

kto dałby się...

Post autor: Mustang2003 » 2015-06-21, 23:03

Witam pasjonatów mustanga. Zawsze chciałem usiąść za kierownicą mustanga. Czy byłaby taka możliwość by ktoś z tego forum użyczył mi go w celu jazdy ? Proszę o pilny kontakt. Na prawdę to moje największe marzenie. Mam prawo jazdy od 3 lat i bezwypadkową historię.
Oczywiście za paliwo zapłacę sam tyle ile jego wyjeżdżę.
Tylko czy byłaby takowa możliwość? Okolice Poznania



michał83
Forumowicz
Posty: 211
Rejestracja: 2011-09-25, 14:50
Model: coupe 289 manual
Silnik: V8 5.0
Kolor: Blue

Post autor: michał83 » 2015-06-22, 20:23

Hej kolego no powiem ci że jedziesz po bandzie ! Jak byś był na zlocie i poprosił byś któregoś z kolegów o możliwość przejażdżki obok to jeszcze była by taka możliwość,ale żeby dać auto swoich marzeń co jak co ale obcej osobie ,mało prawdopodobne , :] ,spoko luz nie obrażaj się musisz to zrozumieć,jeśli Mustang to auto twoich marzeń to zapewne musisz dołączyć do zacnego grona posiadaczy mustangów ,nie jest to proste ,bo takie marzenie kosztuję,wiem coś o tym ale wierz mi jak się bardzo chce to i się da


Zdunek Michał.

Awatar użytkownika
Winston_Wolf
Forumowicz
Posty: 166
Rejestracja: 2011-09-12, 03:29
Model: S550 GT PP
Silnik: V8 5.0
Kolor: Triple Yellow
Lokalizacja:: Wrocław

Re: kto dałby się...

Post autor: Winston_Wolf » 2015-06-22, 22:32

Doskonale Cie rozumiem, sam 2 lata temu miałem taką chcicę. Ale problem jest taki, że Stangi to nasze marzenia i po części auta sportowe - tylko Ty je prowadzisz, tylko Ty je tankujesz... Ja przez 1,5 roku nie dałem nikomu kierownicy - jedynym wyjątkiem był diagnosta na stacji okręgowej. Oj co to było za przeżycie... Jakby mi ktoś siłą psa odbierał. Ale może to tylko ja mam takiego pierdolca. ;) W każdym razie nienawidzę przedmiotowego podejścia do kobiet, aut i motocykli.

Z drugiej strony kiedyś ustawiłem się kiedyś z kolegą z forum na pokazanie bryk. I nagle dostaje zaproszenie do przejechania się GTkiem. Po wewnętrznej walce (jak widać powyżej - mam swoje zasady i stosuje je też wobec innych ;)) postanowiłem się przejechać po parkingu, ale na normalną jazde po drodze się nie zdecydowałem - nie chciałem mu "splugawić" (nie moge znaleźć lepszego słowa ;)) Stanga. :rotfl: Także przynajmniej u mnie tak to działa - w obie strony. Ale powoli staram się przełamywać, może za 2-3 lata będą pierwsze efekty. :rotfl:

Mustang powoli wchodzi na nasz rynek. Już ze 2 lata temu w Warszafce można było wypożyczyć Challenger'a R/T, więc pewnie niedługo pojawi się taka opcja w wersji Mustang GT - i wtedy miałbyś opcje bez proszenia się. ;)


We have reason to believe that it's supercharged, so maintain double alert.

samakra
Forumowicz
Posty: 238
Rejestracja: 2015-03-20, 00:06
Model: Mustang GT 2008
Silnik: V8 4.6
Kolor: Czarny
Lokalizacja:: Śląsk
Stajnia: Stajnia Górny Śląsk

Re: kto dałby się...

Post autor: samakra » 2015-06-22, 23:12

http://www.rentcarpro.pl/wynajem-mustang.php" onclick="window.open(this.href);return false;



buba jr
Młodszy Forumowicz
Posty: 86
Rejestracja: 2014-09-01, 20:18
Model: Bullitt & V6 :)
Silnik: inny V8
Kolor: Oxford White & Higland Green
Lokalizacja:: Wrocław
Stajnia: Stajnia Dolny Śląsk

Re: kto dałby się...

Post autor: buba jr » 2015-06-22, 23:22

V- max 245 km/h :rotfl: , to chyba przez ten podtlenek gazu :D



Mustang2003
Młodszy Forumowicz
Posty: 25
Rejestracja: 2014-12-31, 21:22
Model: IV Generacja
Silnik: V6 3.8
Kolor: Czarny

Re: kto dałby się...

Post autor: Mustang2003 » 2015-06-23, 13:20

Rozumiem Was drodzy pasjonaci. Sam mam fiata 126p jestem wielkim jego pasjonatem.
Dałem koledze by pojechał mi na przegląd bo akurat byłem w pracy. Dałem mu z zaufaniem ale bałem się by mi nic nie zrobił.

Wiem ile pracy i poświęcenia, no i serca włożyliście w swoje autka.
Może jednak przejażdżka na fotelu pasażera wchodziła by w grę?:)
Jest ktoś z Poznania który by przewiózł mnie po ulicach tego pięknego miasta, z którym mógłbym liczyć na miłą pogawędkę?:_)

Pozdrawiam Paweł



Awatar użytkownika
JAACA
Stowarzyszenie MKP
Posty: 196
Rejestracja: 2012-06-22, 19:31
Model: GT 500
Silnik: V8 5.4
Kolor: Niebieski z bialymi pasami
Lokalizacja:: Wrocław
Stajnia: Stajnia Dolny Śląsk
Kontakt:

Re: kto dałby się...

Post autor: JAACA » 2015-06-23, 20:45

Winston_Wolf pisze:Doskonale Cie rozumiem, sam 2 lata temu miałem taką chcicę. Ale problem jest taki, że Stangi to nasze marzenia i po części auta sportowe - tylko Ty je prowadzisz, tylko Ty je tankujesz... Ja przez 1,5 roku nie dałem nikomu kierownicy - jedynym wyjątkiem był diagnosta na stacji okręgowej. Oj co to było za przeżycie... Jakby mi ktoś siłą psa odbierał. Ale może to tylko ja mam takiego pierdolca. ;) W każdym razie nienawidzę przedmiotowego podejścia do kobiet, aut i motocykli.

Z drugiej strony kiedyś ustawiłem się kiedyś z kolegą z forum na pokazanie bryk. I nagle dostaje zaproszenie do przejechania się GTkiem. Po wewnętrznej walce (jak widać powyżej - mam swoje zasady i stosuje je też wobec innych ;)) postanowiłem się przejechać po parkingu, ale na normalną jazde po drodze się nie zdecydowałem - nie chciałem mu "splugawić" (nie moge znaleźć lepszego słowa ;)) Stanga. :rotfl: Także przynajmniej u mnie tak to działa - w obie strony. Ale powoli staram się przełamywać, może za 2-3 lata będą pierwsze efekty. :rotfl:

Mustang powoli wchodzi na nasz rynek. Już ze 2 lata temu w Warszafce można było wypożyczyć Challenger'a R/T, więc pewnie niedługo pojawi się taka opcja w wersji Mustang GT - i wtedy miałbyś opcje bez proszenia się. ;)
Było "plugawić" :D



ODPOWIEDZ

Wróć do „Garaż”