Łowicz - Reaktywacja 18-20 września 2009r

Moderatorzy: celibad, Przemek64, horse

Awatar użytkownika
Glock
Posty: 1
Rejestracja: 2008-07-09, 18:00
Model: Cougar V6
Kolor: Black

Łowicz - Reaktywacja 18-20 września 2009r

Post autor: Glock » 2009-07-15, 07:22

W imieniu zaprzyjaźnionego CKP jak i KFP zapraszam Wszystkich chętnych na zlot do Łowicza.
Snaco pisze:No więc ustaliłem trochę spraw. Wiadomo już jaki wygląd będzie miał nasz kolejny zlot w Łowiczu.... ale od początku :

Po ustaleniu wolnych terminów w hotelu, restauracji i innych atrakcjach okazało się że jedyna mozliwa data to:
18-20.09.2009

Program zlotu wygląda nast.


Piątek.

Spotykamy się wieczorem w Hotelu Akademickim w Łowiczu. Tam będziemy mieć wynajęta salkę gdzie będziemy mogli spędzić czas. Jeśli ktoś będzie chciał kolacje proszę o wcześniejszą informacje. Koszt 12 zł (to samo co zestaw śniadaniowy) . Na ostatnim zlocie nikt z kolacji nie korzystał ale może tym razem ktoś będzie chciał.

GPS
N 52,06,34,41
E 19,57,29,88


Ceny pokoi to (liczone za osobę):

pokój 1 - osob. - 80 zł
pokój 2 - osob. - 60 zł
pokój 3 - osob. - 50 zl
pokój 4 - osob. - 40 zl



Sobota.

Śniadanie 8.00-10.00 - 12 zł. (kto chętny musi mi zgłosić przed przyjazdem) Kto nie chce śniadania może (tak jak ja na ostatnim zlocie) pójść/pojechać do biedronki oddalonej o 50 metrów od hotelu i kupić sobie bułeczki, kefirek czy wędlinkę.

Obiad godz 13. (wyjazd około 12) Restauracja Złoty Prosiak

GPS
N 52,04,16,67
E 20,03,05,32


Restauracja ma duże obłożenie ze względu na wesela i inne imprezy okolicznościowe (min. Klub Alfy też miał tam spotkanie). W związku z powyższym mamy czas tylko od 13 do 15.
Ceny są bardzo przystępne, np:

- Pomidorowa z makaronem - 5 zł
- Kwaśnica - 6zł
- Soczysty kotlet schabowy z ziemniakami gotowanymi i kapustą zasmażaną - 16 zł
- Pierogi z kapustą i grzybami - 10 zł
- Filet z dorsza podawany z ziemniakami opiekanymi i warzywami gotowanymi - 21 zł
- Coca cola, Fanta, Sprite 0,2 l - 3 zł
- Piwo Okocim z beczki 0,5 - 5 zł

Dowiedziałem się że jest tez opcja FULL (min. klub Alfy z niej skorzystał) która zawiera

- zupa
- 2 danie
- wszystkie przystawki (bez ograniczeń)
- napoje zimne (bez ograniczeń)
- kawa, herbata (bez ograniczeń)
- deser (bez ograniczeń)

koszt 60 zł

Jeśli kogoś interesuje taka opcja również proszę o informację


16.00 Zamek i Park w Nieborowie

GPS
N 52,03,59,00
E 20,04,12,00


Zarówno Zamek jak i Park zwiedzamy sami. Nie ma niestety żadnych przewodników.
Bilet wstępu kosztuje 15 zł
Jeśli ktoś zechce wypić kawkę czy zjeść ciacho, lub zwyczajnie usiąść i pogadać to na terenie znajduje się Kawiarnia "Parkowa". W zamku tym kręcono Pana Kleksa :-)

18.00 Arkadia - Ogród Romantyczny

GPS
N 52,04,53,00
E 20,00,28,00


Bilet Wstępu kosztuje 6 zł.

20.00 Kolacja - Grill w Hotelu

Standartowe menu grillowe : kiełbasa, karkówka, kaszanka, cola, fanta, woda, chleb. ogórki, pomidorki, ketchup, musztarda, herbata, kawa.

W 2007 roku za taki zestaw (z obsługą) płaciliśmy 25 zł. Pamiętam że nikt głodny ani spragniony nie wyszedł. Niestety w tym roku będzie to większy koszt bo ceny są większe. Będzie to 30 zł na osobę. Można oczywiście zrobić tańszego grilla ale chyba nie ma sensu zeby zjeść po kiełbasce a potem dopychać się swoimi kanapkami. Mniej więcej wychodzi kilogram kiełbasy, karczku, kaszanki na 5 osób. Biorąc pod uwagę że na pewno będziemy siedzieć długo to jest tak w sam raz.

Niedziela


Śniadanie 11.00 Zajazd Łowicki
a potem pożegnanie, ostatnie wspólne zdjęcia i powrót do domów.




Jeśli tylko dopisze pogoda to miłośnicy zdjęć będą mieli pełne ręce roboty.
To Bardzo piękne miejsca i wiem to z autopsji.
Alkohol przywozimy swój.
W hotelu i w Złotym Prosiaku można płacić kartą.
Co do wysokości zaliczek jeszcze Was poinformuję.
Jeśli ktoś ma jakieś sprzęty grające to mile widziane będą w piątek wieczorem.

Orientacyjny koszt (bez restauracji i sniadań)na osobę wynosi :
131 zł.
nie jest to dużo ale nie jest to mało. Jeśli macie jakieś pytania to zachęcam do dyskusji.
Musze zrobić potwierdzenia do połowy sierpnia. dlatego proszę zastanowić się przez najbliższy miesiąc czy chcecie/ możecie przyjechać. Jak na razie proszę się zdeklarować co do przyjazdu. Potem będę zbierał zaliczki i będziemy ustalali inne kwestie.
Mam nadzieje ze osoby z listy się nie zniechęcą a pozostałe zainteresują się zlotem.
Naprawdę warto przyjechać. Kto był ten potwierdzi. Dasz Bór ;-)

MAPKA POGLĄDOWA
Obrazek

p.s. Czy ktoś może info na Mustanga wrzucić? zakładałem tam konto ale wciąż mailem potwierdzenie nie przyszło i nie mam takiej mozliwości...


Pozdrawiam
Artur

Zablokowany

Wróć do „2009”