RAGE RACE 2009

Moderatorzy: celibad, Przemek64, horse

Anonymous

RAGE RACE 2009

Post autor: Anonymous » 2009-03-25, 11:53

RAGE RACE 2009 - CO, GDZIE I Z KIM?

Rage-Race 2009 ruszył w tym roku znacznie wcześniej niż w latach ubiegłych. Żeby całość powiększającej się z roku na rok organizacji mogła zostać zapięta na ostatni guzik do dnia startu musieliśmy ruszyć już teraz!

Rage-Race 2009 odbędzie się w dniach 02-04 lipca 2009r. Na start zaprosimy 50 wyselekcjonowanych spośród wszystkich chętnych załóg, w tym 50 kierowców, 50 pilotów, lub pięknych pilotek, oraz osoby supportujące (pasażerów).

Już od dziś (15.03.2009) można zarejestrować swój Team
poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny po zalogowaniu.

Do Rage-Race nie trafia się przypadkiem, czego z całą stanowczością przypilnują nasi spece od selekcji załóg! Ci ludzie to motoryzacyjni pasjonaci, specjaliści od promocji i event managerowie. Zapraszamy każdego, kto dysponuje oryginalnym (czy to egzotycznym, czy autorskim) autem, ma osobowość i da tego popis przed kamerami i mikrofonami: TVN, TVN Turbo, Eski Rock, WP.PL, oraz wybranych branżowych portali internetowych!

Standardem są już w Rage-Race, jak zawsze piękne i łase na motoryzacyjne emocje dziewczęta z Rage-Race Patrol, lśniące krągłości egzotycznych aut i niezliczone atrakcje na trasie. Imprezy, których będzie w tym roku więcej weźmie na swoje barki MARTINI - niekwestionowany specjalista w dziedzinie prestiżowego stylu bycia

Koncentrujemy się w tym roku w największym stopniu na IMPREZIE, aby przez cały czas trwania towarzyszyły nam (starannie wyselekcjonowane) najpiękniejsze z możliwych - dziewczęta z Rage-Race Patrol, wykwintne menu, open-bary na imprezach, niezapomniane wieczory w starannie wybranych klubach, i ... jeśli znasz juz trochę Rage-Race, będziesz chciał sam się przekonać!

Plan dla Rage-Race, edycji 2009:

1 dzień - 02.07.2009 - czwartek!

Spotykamy się na coroczną celebrację rozpoczęcia i oklejenie aut
Po zakończeniu przygotowań - tradycyjny już przejazd kolumną przez Warszawę w eskorcie radiowozów.
Po części oficjalnej przenosimy sie na ekskluzywną, zamkniętą dla uczestników, gości VIP i pracy galę rozpoczęcia Rage-Race (dobra impreza na dobry początek).
Impreza odbędzie się w centrum Hotelowym na obrzeżach Warszawy, więc jeżeli potrzebujesz noclegu z 02/03.07 zaznacz to koniecznie w swoim formularzu zgłoszeniowym.

2 dzień - 03.07.2009 - piątek!

Z hotelu przemieszczamy się do ścisłego centrum Warszawy gdzie zostanie zorganizowany uroczysty start! Samochody sztuka po sztuce ruszą w trasę pełną adrenaliny i ... dużo śmiechu!
Na trasie kilka do kilkunastu zadań, w tym po ok. 350 km. gwóźdź dnia (dowiecie się z aktualności)! Niebywała gratka dla każdego motoryzacyjnego fana! Okazja nie do przepuszczenia!
Meta i zakwaterowanie w jednym z najbardziej ekskluzywnym hoteli miasta. Tutaj na ogromnym parkingu po raz kolejny publiczność będzie miała możliwość podziwiania setek (łącznie tysięcy) koni mechanicznych zgromadzonych w jednym miejscu
Po chwili relaksu IMPREZA! Markowy, baaaardzo lubiany i często odwiedzany klub z wybornymi Shisha'mi w standardzie :)
Na imprezie kolejnych kilka gwoździ programy, aby skutecznie i dobitnie zamknąć dzień! Wyjątkowo zmęczone załogi do pokoi chętnie odprowadzą dziewczęta z Rage-Race Patrol!

3 dzień - 03.07.2009 - sobota!

... i ruszyli !!! 3 dzień imprezy raz w roku i na maxa!
Pierwsze kilkadziesiąt kilometrów na rozgrzewkę i zaraz po tym pierwsze zadania!!! Raz będą to śliczne dziewczyny w bikini na rozgrzanym piasku czekające na asystę przy wbijaniu parawanu, a innym razem rybak, któremu pomożecie rozładować kuter!
Na trasie multum zadań, które zapadną Wam w pamięć jako najbardziej śmiałe, niesłychanie zmyślne, sprytne, lub wyjątkowo niedorzeczne! O to chodzi - macie je zapamiętać!
Po całym dniu w słońcu, na piasku i w pięknym towarzystwie, czas na finał! Po dotarciu do miasta przeznaczenia (a jest to w lipcu najbardziej rozimprezowane Polskie miasto i w dodatku wjedziemy tam z pompą) - WIELKI FINAŁ RAGE-RACE 2009!
Podsumujemy punktację (zliczana będzie na bieżąco), ogłosimy wygranych, wyróżnionych, przyznamy nagrody główne i kilka nagród specjalnych jak nagroda fair play, lub nagroda publiczności!

Mimo że pierwsze miejsca są z zasady 3 to w Rage-Race każdy jest wygranym! Każdy ma tu swoją galerię i każdy z uczestników jest zawsze witany z otwartymi ramionami!

Podczas zgłaszania załóg pierwszeństwo będą posiadali oczywiście Rage-Race'rzy, którzy brali udział w poprzednich edycjach. Dotyczy to zarówno selekcji jak i warunków finansowych. Wpisowe Team'u, który brał uprzednio udział w którejś z edycji RR, już na starcie jest już na początek niższe o 1.000 zł.

KOSZTY UCZESTNICTWA:
Nowi uczestnicy - Kierowca 3.500 zł, pilot (i pasażerowie) 3.000 zł
Uczestnicy poprzednich edycji - Kierowca 3.000 zł, pilot (i pasażerowie) 2.500 zł

Co zawiera koszt uczestnictwa podczas ponad 1.500 km trasy?

Zakwaterowanie w hotelach min. 4*
Wyżywienie (uroczyste kolacje i bankiety w klubach)
Open-bar na każdej z imprez na zakończenie odcinków
Opieka i dozór aut
Transport shuttle-bus?ami w punktach wiekszych odległości z hotelu do klubu
Materiały na trasę (niezbędne do realizacji check-pointów)
Kolekcja odzieży Rage-Race 2009
Gadżety RR i partnerów imprezy
Opieka pięknych przewodniczek z Rage-Race Patrol
Zabezpieczenie medyczne (nasze karetki na trasie i umowa z Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym)
DVD z udziału tegorocznych załóg po zakończeniu edycji
Własny profil w ogólnej galerii załóg i indywidualna prezentacja w galerii danej edycji
Kolekcję wyjątkowych / indywidualnych zdjęć auta i załogi
Zaproszenia (przez cały rok) na imprezy organizowane przez partnerów edycji
Dostęp do zamkniętych na ww.rage-race.pl/forum for uczestników
Niezapomniana impreza i wyjątkowe wieczory w wyjątkowym towarzystwie.

Pamiętaj że Rage-Race?rem stajesz się na całe życie, bo numer startowy, który otrzymasz startując w tej edycji zachowasz na zawsze (bez względu czy weźmiesz kolejny raz udział za rok, pięc lat, czy w ogóle, numer jest na wyłączność Twój)

Wszystkie dotychczasowe i nowe załogi RR to nasi ekskluzywni VIP, o czym publiczność będzie miała okazję się przekonać już na Rage-Race 2009 w dn. 02-04.07.2009

Jeżeli dysponujesz ekskluzywnym autem i niebanalnym charakterem, to masz otwartą drogę do zapisów i podejścia do kwalifikacji załóg!

ZŁOŚ SWÓJ TEAM JUŻ DZIŚ
Ilość teamów ograniczona do 50 załóg - obowiązuje selekcja

Znajdź nas na http://www.rage-race.pl

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!!!



Awatar użytkownika
Darenty
Forumowicz
Posty: 488
Rejestracja: 2008-12-16, 16:02
Model: S197 GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: Satin Silver Metallic
Lokalizacja:: Przemyśl

Post autor: Darenty » 2009-03-25, 13:43

I co? zgłaszamy się jako Mustang Team? :hyhy:


You can never have too much power, just not enough traction.

Awatar użytkownika
RedHornet
Forumowicz
Posty: 448
Rejestracja: 2008-07-10, 23:15
Model: Mustang GT
Kolor: RedHornet

Post autor: RedHornet » 2009-03-25, 13:52

Impreza dla bogatych snobów.

Cyt:
"Jeżeli dysponujesz ekskluzywnym autem i niebanalnym charakterem, to masz otwartą drogę do zapisów i podejścia do kwalifikacji załóg! "
Czytaj "Jeżeli masz auto za kilkaset tysięcy złotych, górę zbednej kasy i lubisz szpan to masz otwartą drogę do zapisów i podejścia do kwalifikacji załóg"


[img]http://i938.photobucket.com/albums/ad230/RedHornet_PL/Avatar/Avatar-Stripe-5-ANIM.gif[/img]
Best 1/4 ET 12,89

Awatar użytkownika
Darenty
Forumowicz
Posty: 488
Rejestracja: 2008-12-16, 16:02
Model: S197 GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: Satin Silver Metallic
Lokalizacja:: Przemyśl

Post autor: Darenty » 2009-03-25, 14:08

No tak.. nieczytałem całości, a tego fragmentu wogóle :P Z pustakami ja się niebawie, temat do usuniecia! :)

@kazano : ban za obrażanie nas! :looka:


You can never have too much power, just not enough traction.

Awatar użytkownika
Madasek
Forumowicz
Posty: 504
Rejestracja: 2008-08-30, 23:10
Model: 2007 Shelby GT
Silnik: inny V8
Kolor: Czarny srebrne pasy

Post autor: Madasek » 2009-03-25, 14:13

:D wiedziałem że ciastkun się nie powstrzyma :P a co ty na to jakby ci obkleili auto naklejkami ptfuuu hahahah sorrry ale ni huhu

A co sie spodziewales po warszawce :wstyd: Impreza Impreza Impreza!!! ale nie bylo zadnej tylko krzywo poskładane evo :)

Ogolnie patrze kilka ladnych autek jest... dopchanych folksdojczami :wstyd: ale widze ze uczestnicy z 2007 nie pojawiaja sie na 2008... hm... czyzby IMPREZA niebałdzo :D

Ogolnie organizatrzy pomysl maja dobry. Zrobic promocje rajdu za twoja kase a noż coś z tego wyjdzie i wedrze sie w kalendarz :cwaniak:



egonw3
Forumowicz
Posty: 131
Rejestracja: 2008-07-19, 12:54
Model: Mustang GT Bullitt '08
Silnik: V6 4.0
Kolor: highland green

Post autor: egonw3 » 2009-03-25, 19:40

Marudzicie... Organizacja takiej imprezy też kosztuje, a że nie przyjadą goście z ztjuningowanych Audi 80 - tym lepiej. A że ktoś na tym chce zarobić? Zróbcie taką imprezę i zarabiajcie na tym!

Ja się zgłosiłem i błyskawicznie zostałem zakwalifikowany. Z otrzymanego newslettera:

"PIERWSZE KWALIFIKACJE OTRZYMAŁO 28 AUT, w tym:

Ford Mustang GT Bullitt, Mercedesy SL 65 AMG, CLK 63 AMG BLACK SERIES, C63 AMG, Lancer Evo X MR, Corvette Z06, Dodge Charger R/T Sublime Daytona 5.7V8 HEMI, Jaguar XKR, Chrysler 300C SRT8, BMW M3 E92 i wiele innych"

Czyli kolejność przyjęli właściwą: najpierw Mustang, potem faszyści... ;>
W mailu było też, że w tej chwili zakwalifikowanych jest:
9 uczestników z edycji 2007
12 uczestników z edycji 2008
7 nowych uczestników

Ciekawe tylko, w którą grupę wpadli uczestnicy obu poprzednich edycji... :)



Awatar użytkownika
Darenty
Forumowicz
Posty: 488
Rejestracja: 2008-12-16, 16:02
Model: S197 GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: Satin Silver Metallic
Lokalizacja:: Przemyśl

Post autor: Darenty » 2009-03-25, 20:11

To wy się ścigajcie , pomagajcie rybakom rozładowywać ryby z kutrów a ja tymczasem zaopiekuję się tymi suczkami z Rage Patrolu czy jak tam to się nazywało :hyhy:
Wiadomo - żadna fajna niunia nieczepi się kolesia który śmierdzi rybami :rotfl: :rotfl: :rotfl:
No chyba że będzie miała taki fetysz.. :przestraszony:


You can never have too much power, just not enough traction.

egonw3
Forumowicz
Posty: 131
Rejestracja: 2008-07-19, 12:54
Model: Mustang GT Bullitt '08
Silnik: V6 4.0
Kolor: highland green

Post autor: egonw3 » 2009-03-25, 20:25

DarentyV8 pisze:To wy się ścigajcie , pomagajcie rybakom rozładowywać ryby z kutrów a ja tymczasem zaopiekuję się tymi suczkami z Rage Patrolu czy jak tam to się nazywało :hyhy:
Wiadomo - żadna fajna niunia nieczepi się kolesia który śmierdzi rybami :rotfl: :rotfl: :rotfl:
No chyba że będzie miała taki fetysz.. :przestraszony:
Dlatego pilot płaci mniej - w zamian za discount musi rozładować kuter i DOKŁADNIE SIĘ UMYĆ!



Awatar użytkownika
RedHornet
Forumowicz
Posty: 448
Rejestracja: 2008-07-10, 23:15
Model: Mustang GT
Kolor: RedHornet

Post autor: RedHornet » 2009-03-26, 00:22

egonw3 pisze:
DarentyV8 pisze:To wy się ścigajcie , pomagajcie rybakom rozładowywać ryby z kutrów a ja tymczasem zaopiekuję się tymi suczkami z Rage Patrolu czy jak tam to się nazywało :hyhy:
Wiadomo - żadna fajna niunia nieczepi się kolesia który śmierdzi rybami :rotfl: :rotfl: :rotfl:
No chyba że będzie miała taki fetysz.. :przestraszony:
Dlatego pilot płaci mniej - w zamian za discount musi rozładować kuter i DOKŁADNIE SIĘ UMYĆ!
Bez obrazy Egon baw się dobrze i reprezentuj naszą rasę godnie ;) - ja tam mam ciekawsze sposoby żeby wydać 3,5 koła :P


[img]http://i938.photobucket.com/albums/ad230/RedHornet_PL/Avatar/Avatar-Stripe-5-ANIM.gif[/img]
Best 1/4 ET 12,89

Awatar użytkownika
Little Pony
Forumowicz
Posty: 121
Rejestracja: 2008-10-30, 21:53
Model: yhm.... :)
Silnik: inny V6

Post autor: Little Pony » 2009-03-26, 00:41

Ba, można by za to kupić 100 litrów wódki :)



egonw3
Forumowicz
Posty: 131
Rejestracja: 2008-07-19, 12:54
Model: Mustang GT Bullitt '08
Silnik: V6 4.0
Kolor: highland green

Post autor: egonw3 » 2009-03-26, 00:53

SeaBiscuit pisze: Bez obrazy Egon baw się dobrze i reprezentuj naszą rasę godnie ;) - ja tam mam ciekawsze sposoby żeby wydać 3,5 koła :P
Ależ ja się nie obrażam! Przecież to nie jest obowiązkowe. Też nie uważam tego za rozsądnie wydaną kasę, ale czasami lubię być nierozsądny... :) A że dobre hotele i fajne bryki lubię - co ja na to poradzę?
BTW: Przejazd z Tobą na Muchowiec uświadomił mi, że prawdziwa zabawa jest wtedy, kiedy jedzie się w min. 2 fajne bryczki i kierowcy tych bryczek jadą "z ikrą". Możesz więc uważać się za współsprawcę wydania tej kasy w tak nierozsądny sposób... :)



Awatar użytkownika
Darenty
Forumowicz
Posty: 488
Rejestracja: 2008-12-16, 16:02
Model: S197 GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: Satin Silver Metallic
Lokalizacja:: Przemyśl

Post autor: Darenty » 2009-03-26, 02:02

3,5k to z 50 butelek Danielsa! :hyhy:


You can never have too much power, just not enough traction.

egonw3
Forumowicz
Posty: 131
Rejestracja: 2008-07-19, 12:54
Model: Mustang GT Bullitt '08
Silnik: V6 4.0
Kolor: highland green

Post autor: egonw3 » 2009-03-26, 08:05

paliwo na 7600 km
35 cygar Cohiba Esplendidos
0,3 m2 mieszkania w niezłym miejscu w Gdańsku
komplet opon do Mustanga
bilet do USA i z powrotem

ale też

ognisko z banknotów palące się 2 minuty
3 noce z prostytutką, która zarazi Cię AIDS albo innym syfem
wiejski tuning (w tym wydech z rynny)
9 mandatów za jazdę 100km/h w terenie zabudowanym (do tego 72 punkty karne gratis)
1 minuta profesjonalnego pokazu sztucznych ogni



alfatech
Forumowicz
Posty: 341
Rejestracja: 2008-07-08, 14:17
Model: 2005 DżiTi
Silnik: V8 4.6
Kolor: Czrny XTRMNTR
Kontakt:

Post autor: alfatech » 2009-03-26, 11:02

Wydaje mi się że celowo taka jest cena zaporowa ,właśnie po to żeby zrobić wstępną selekcję. Podobnie jak w drogiej knajpie :zdziwko: egonw3, udanej zabawy :)


Pozdrawiam
Tomek http://www.alfa-tech.com.pl/kontakt/

egonw3
Forumowicz
Posty: 131
Rejestracja: 2008-07-19, 12:54
Model: Mustang GT Bullitt '08
Silnik: V6 4.0
Kolor: highland green

Post autor: egonw3 » 2009-06-17, 15:55

Więcej konkretów na temat trasy:
Obrazek

Wiem też, że trasa przebiegnie przez:
Rawę Mazowiecką (2/3.7)
Środę Wlkp. (3.7)
Szczecinek (4.7)



Zablokowany

Wróć do „2009”