Wielka prośba:)

Co tam Panie w polityce ?

Moderator: horse

ODPOWIEDZ
Mustang2003
Młodszy Forumowicz
Posty: 25
Rejestracja: 2014-12-31, 21:22
Model: IV Generacja
Silnik: V6 3.8
Kolor: Czarny

Wielka prośba:)

Post autor: Mustang2003 » 2015-08-04, 20:04

Mam 23 sierpnia 21 urodzinki :) Z okazji tego że krucho z kasą u rodziców chciałbym zapytać czy byłaby możliwość byście to Wy
mi sprawili najpiękniejszy prezent jaki kiedykolwiek miałem.
Nie chcę nic materialnego, ale gdybyście podjechali grupką 3-4 mustangów pod dom i mnie przewieźli po mieście i później zrobilibyśmy sobie
wspólną fotkę na pamiątkę, poczęstowałbym Was Kawką pogadalibyśmy sobie.
Co Wy na to. Było by mi miło. Spełnilibyście moje marzenie.
Oczywiście chciałbym zasiąść za kierownicą takiej furki na prostej drodze i na jedynce chociaż przejechać parę metrów
ale wiem że takowe maszynki dla właścicieli są wszystkim także przejażdżka na siedzeniu pasażera wystarczyłaby.
Mieszkam w małej wiosce o nazwie Sierakowo znajdującej się przy Kościanie, przy drodze krajowej nr 5 województwo Wielkopolskie.
Spełnijcie moje marzenie. Proszę Was o to.

Niech się wypowiedzą na ten temat pasjonaci którzy mieszkają w pobliżu np z Poznania Leszna?
Czekam na pozytywną odpowiedź:)



Mustang2003
Młodszy Forumowicz
Posty: 25
Rejestracja: 2014-12-31, 21:22
Model: IV Generacja
Silnik: V6 3.8
Kolor: Czarny

Re: Wielka prośba:)

Post autor: Mustang2003 » 2015-08-06, 12:50

Serio nikt się nie zgłosi?:(



Mustang2003
Młodszy Forumowicz
Posty: 25
Rejestracja: 2014-12-31, 21:22
Model: IV Generacja
Silnik: V6 3.8
Kolor: Czarny

Re: Wielka prośba:)

Post autor: Mustang2003 » 2015-08-07, 13:22

Bardzo by mi zależało na tym:)



Tupis
Młodszy Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 2013-07-10, 17:22
Model: 2015 GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Magnetic
Lokalizacja:: Germany
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Wielka prośba:)

Post autor: Tupis » 2015-08-07, 14:30

Czesc,
W innym watku o swoim "Maluchu" piszesz, ze: "poniosła mnie fantazja rajdowca i dachowałem nim",a tu piszesz, ze chcialbys zasiasc za kierownica ktoregos z naszych mustangow. Sorry, ale jakos nie widze w tobie milosnika motoryzacji, a raczej zagozenie dla mojego auta. Przykro mi, ale nie mysle ze ktos sie na to zgodzi aby tobie powierzyc auto nawet na pare metrow jak to napisales. Ale mam dla ciebie propozycje, zebys przyjechal na ktorys ze naszych zlotow a napewno ktos ci pozwoli posiedziec w mustangu i zrobic sobie zdjecie. P.S. W tym tygodniu jest Mustang Race skorzystaj z okazji. Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Rezor
Forumowicz
Posty: 1624
Rejestracja: 2015-03-19, 13:33
Model: SN95 GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Niebieski

Re: Wielka prośba:)

Post autor: Rezor » 2015-08-07, 14:44

@Tupis trochę racji ma. Może intencje masz dobre ale sposób w jaki można odebrać Twoją osobę niezbyt przekonuje do takiego prezentu. Raz piszesz o kupnie mustanga do 24 tysięcy, innym razem o braku pieniędzy no i to dachowanie. Nie ubliżając nikomu ale w moim odczuciu wygląda to raczej jakbyś miał zamiar komuś zrobić psikusa albo zwyczajnie był zamotany i przeżywał kryzys młodzieńczy


Mój mustang jest jak pies:
Ciągle się z nim bawię
Kobieta wypomina ile mam przez niego wydatków i problemów
Dzieci go lubią
Matka ma go dość bo przeorał jej podwórko
Ojciec zwie bo olał mu kostkę na podjeździe
Znajomi wciąż muszą o nim wysłuchiwać

.3lite
Forumowicz
Posty: 414
Rejestracja: 2014-01-06, 01:13
Model: 2015 GT
Silnik: V8 5.0

Re: Wielka prośba:)

Post autor: .3lite » 2015-08-07, 14:50

Do tego zdolności do kręcenia:

viewtopic.php?f=27&t=9721&p=155056#p155056" onclick="window.open(this.href);return false;
Mam prawo jazdy od 3 lat i bezwypadkową historię.
viewtopic.php?f=32&t=9728&p=155201#p155201" onclick="window.open(this.href);return false;
Od 2012roku dostałem maluszka na 18 urodzinki. Pech chciał, iż poniosła mnie fantazja rajdowca i dachowałem nim.
Strasznie żałowałem tego co się stało, wiadomo trzeba przyznać że byłem Świeżakiem w dziedzinie jazdy samochodem,
świeżo upieczonym posiadaczem prawo jazdy.



Awatar użytkownika
marcinp
Stowarzyszenie MKP
Posty: 413
Rejestracja: 2012-08-15, 23:14
Model: 66 Coupe, 72 Mach1
Silnik: inny V8
Kolor: Silver Blue, Bright Blue Metallic
Lokalizacja:: Wrocław

Re: Wielka prośba:)

Post autor: marcinp » 2015-08-07, 15:05

Tupis pisze:Czesc,
W innym watku o swoim "Maluchu" piszesz, ze: "poniosła mnie fantazja rajdowca i dachowałem nim",a tu piszesz, ze chcialbys zasiasc za kierownica ktoregos z naszych mustangow. Sorry, ale jakos nie widze w tobie milosnika motoryzacji, a raczej zagozenie dla mojego auta. Przykro mi, ale nie mysle ze ktos sie na to zgodzi aby tobie powierzyc auto nawet na pare metrow jak to napisales. Ale mam dla ciebie propozycje, zebys przyjechal na ktorys ze naszych zlotow a napewno ktos ci pozwoli posiedziec w mustangu i zrobic sobie zdjecie. P.S. W tym tygodniu jest Mustang Race skorzystaj z okazji. Pozdrawiam
Mustang Race niestety już się skończył. Był w dniach 29.07-02.08. Ale kolega ma rację, jak Ci tak zależy to trzeba śledzić forum i zawsze cos sie dzieje i są organizowane spoty czy zloty. Na MR2015 byliśmy we Wrocławiu, w Gnieźnie. Od Ciebie nie jest tam aż tak daleko. Jestem przekonany, że jakbyś przyjechał ktoś wziąłby Cię jako pasażera. Polecam śledzenie forum i zapraszamy na najbliższe spotkania.


Pozdrawiam,
marcinp

Awatar użytkownika
Przemek64
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1707
Rejestracja: 2013-06-13, 20:51
Model: 1964 1/2 ,MACH1 i GT
Silnik: inny V8
Kolor: wimbledon white,Competition Orange i Deep Forest Green
Kontakt:

Re: Wielka prośba:)

Post autor: Przemek64 » 2015-08-07, 16:47

marcinp pisze:
Tupis pisze:Czesc,
W innym watku o swoim "Maluchu" piszesz, ze: "poniosła mnie fantazja rajdowca i dachowałem nim",a tu piszesz, ze chcialbys zasiasc za kierownica ktoregos z naszych mustangow. Sorry, ale jakos nie widze w tobie milosnika motoryzacji, a raczej zagozenie dla mojego auta. Przykro mi, ale nie mysle ze ktos sie na to zgodzi aby tobie powierzyc auto nawet na pare metrow jak to napisales. Ale mam dla ciebie propozycje, zebys przyjechal na ktorys ze naszych zlotow a napewno ktos ci pozwoli posiedziec w mustangu i zrobic sobie zdjecie. P.S. W tym tygodniu jest Mustang Race skorzystaj z okazji. Pozdrawiam
Mustang Race niestety już się skończył. Był w dniach 29.07-02.08. Ale kolega ma rację, jak Ci tak zależy to trzeba śledzić forum i zawsze cos sie dzieje i są organizowane spoty czy zloty. Na MR2015 byliśmy we Wrocławiu, w Gnieźnie. Od Ciebie nie jest tam aż tak daleko. Jestem przekonany, że jakbyś przyjechał ktoś wziąłby Cię jako pasażera. Polecam śledzenie forum i zapraszamy na najbliższe spotkania.
Pisałeś że chcesz przyjechać do Ustki ale ktoś kto pisze że nie może zadzwonić bo nie ma nic na koncie a potem nie odbiera telefonu :/
Ja nikogo nie skreślam jeśli masz ochotę przyjedz to sam Cię przewiozę moim Dziadziusiem a i koledzy nie odmówią ;)
Z Poznania nikt nie jedzie więc jak chcesz zaoszczędzić to w Piątek przed pakuj namiot, łap stopa a na miejscu jakoś zaradzimy :ok: coś pomogę


Pozdrawiam
Przemek
502 319 299
http://slubzmustangiem.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
viewtopic.php?f=80&t=6763" onclick="window.open(this.href);return false;
viewtopic.php?f=84&t=10801" onclick="window.open(this.href);return false;

Mustang2003
Młodszy Forumowicz
Posty: 25
Rejestracja: 2014-12-31, 21:22
Model: IV Generacja
Silnik: V6 3.8
Kolor: Czarny

Re: Wielka prośba:)

Post autor: Mustang2003 » 2015-08-07, 17:47

Ale mi nie chodzi o kierowanie bo wiadomo co jest.
W 2012roku byłem młody i głupi wiadomo jak się dostaje prawko to odwala.
Jeździłem już wielokrotnie czyimś autem i nic nie zrobiłem.

Mi chodzi by ktoś kto ma mustanga odwiedził mnie, pogadał przy kawce, przewiózł mnie na fotelu pasażerskim.

Gdyby ktoś mnie o takie coś poprosił z ogromną chęcią sprawienia komuś radości bym pojechał do tego kogoś.

Ale jeśli to problem to nie było pytania. Pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko poza Mustangiem”