Burak w Bullit-cie

Co tam Panie w polityce ?

Moderator: horse

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
chwial1
Stowarzyszenie MKP
Posty: 128
Rejestracja: 2010-09-06, 19:21
Model: GT 2005
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny

Burak w Bullit-cie

Post autor: chwial1 » 2020-01-24, 20:58

Traf chciał, że w ciągu minionych 2 tygodni miałem nieprzyjemność spotkać na drodze, podczas przekraczania przejścia dla pieszych na ul.Reymonta 7 Warszawie, osobnika w Fordzie Mustangu Bullit, butelkowa zieleń, nr rejestr. WU…(dalej nie pamiętam). Za pierwszym razem odprowadzałem synka do przedszkola, a za drugim wracałem. W obu przypadkach "pan kierowca" nawet nie próbował zwolnić, gdy wchodziliśmy na jezdnię, przejechał wręcz po czubkach butów. A trzeba przyznać, że jest to wyjątkowo niebezpieczne, pozbawione sygnalizacji świetlnej, przejście, przez które wielu rodziców przeprowadza swoje dzieci do i z przedszkola. Przed kilkoma laty moja żona była tam świadkiem śmiertelnego potrącenia pieszego. Jeśli ktoś z Państwa zna tego osobnika, to proszę o stosowne napiętnowanie jego postępowania. Jednocześnie mam nadzieję, że rzeczona osoba nie jest członkiem naszego klubu, bo przecież-nobless oblige.


chwial1


Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć "dyzlem w manualu"

Awatar użytkownika
pendragon
Stowarzyszenie MKP
Posty: 33
Rejestracja: 2019-12-19, 16:46
Model: GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Twister Orange
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: Burak w Bullit-cie

Post autor: pendragon » 2020-01-24, 21:29

Minąłem go dzisiaj, właśnie na Reymonta. Nie odmrugnął światłami jak parę innych mustangów które zdążyłem spotkać na drodze. :( Jeżeli Ci zależy to mogę zerknąć na karcie rejestratora czy nie zapisały się pełne blachy.



Awatar użytkownika
chwial1
Stowarzyszenie MKP
Posty: 128
Rejestracja: 2010-09-06, 19:21
Model: GT 2005
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny

Re: Burak w Bullit-cie

Post autor: chwial1 » 2020-01-25, 00:04

Dzięki! Co prawda jego numery nie są mi potrzebne, ale warto je zapamiętać - na wypadek jakiegoś wypadku. Można tylko ubolewać nad zachowaniem tego "kierofcy" :zdegustowany:


chwial1


Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć "dyzlem w manualu"

Awatar użytkownika
pendragon
Stowarzyszenie MKP
Posty: 33
Rejestracja: 2019-12-19, 16:46
Model: GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Twister Orange
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: Burak w Bullit-cie

Post autor: pendragon » 2020-01-25, 01:04

Zgrałem zdjęcie póki pamiętam, nie wiem czy to na pewno ten, ale pewnie dużo Bullitów nie jeździ po Bielanach na blachach WU.

Obrazek



Awatar użytkownika
chwial1
Stowarzyszenie MKP
Posty: 128
Rejestracja: 2010-09-06, 19:21
Model: GT 2005
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny

Re: Burak w Bullit-cie

Post autor: chwial1 » 2020-01-25, 09:16

Niemalże na 100% to ten. Współczesna technika czyni cuda :D . Może, jak kiedyś zajrzy na to forum, to zdobędzie się na jakąś refleksję. O ile potrafi :/ . Jeszcze raz dzięki i… szerokości :D


chwial1


Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć "dyzlem w manualu"

Awatar użytkownika
clo27
Forumowicz
Posty: 124
Rejestracja: 2018-09-27, 09:50
Model: s550 gt 18
Silnik: V8 5.0
Kolor: BlackyWhite
Lokalizacja:: krk
Stajnia: Stajnia Małopolska
Kontakt:

Re: Burak w Bullit-cie

Post autor: clo27 » 2020-02-04, 12:14

Niestety takich sytuacji będzie teraz znacznei więcej, nie mówię tylko o koniach, ale zmiana przepisów, a przyzwyczajenia kierowców plus "miłe" Polaków usposobienie połączone z przeświadczeniem że każdy ma swoją rację spowoduje że liczba potrąceń znacznie wzrośnie...trzeba się zastanowić co z tego że ja jako pieszy mam pierwszeństwo jak ryzykuje życiem, a ten w aucie wgniecioną maską, niestety z dnia na dzień nawyków kierowców nie zmienimy i trzeba nawet bardziej zacząć uważać... :(


BlackyWhite by CLO - Mustang GT 2018
http://forum.mustangklub.pl/forum/viewtopic.php?t=17369#p230638

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko poza Mustangiem”