Co sądzicie o tym modelu wystawionym na sprzedaż ?

Komunikaty administratorów, informacje o zmianach, uwagi i sprawy bieżące

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Rezor
Forumowicz
Posty: 1624
Rejestracja: 2015-03-19, 13:33
Model: SN95 GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Niebieski

Re: Co sądzicie o tym modelu wystawionym na sprzedaż ?

Post autor: Rezor » 2015-10-22, 12:00

Co do przeróbki to z V6 na GT laik spokojnie zauważy, że pod maską tych garów coś za mało, a swap raczej małoopłacalny :) a jak ktoś dokupi kilka pierdół i wystylizuje na Shelbiego to ktoś kto na codzień śmiga passatem czy innym cywilem łatwo da sobie wmówić, że ma właśnie do czynienia z 500KM :)
http://www.cjponyparts.com/mustang-torq ... /60190230/" onclick="window.open(this.href);return false;
Tu masz ceny konwerterów. Zazwyczaj zamawiając coś ze stanów musisz liczyć ponad 1.5x cenę widoczną na stronkach (transport, cła etc.) ale warto popytać na forum bo da radę taniej i nie mówię o zamiennikach :)


Mój mustang jest jak pies:
Ciągle się z nim bawię
Kobieta wypomina ile mam przez niego wydatków i problemów
Dzieci go lubią
Matka ma go dość bo przeorał jej podwórko
Ojciec zwie bo olał mu kostkę na podjeździe
Znajomi wciąż muszą o nim wysłuchiwać

wiicek
Młodszy Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 2015-10-22, 10:32
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny

Re: Co sądzicie o tym modelu wystawionym na sprzedaż ?

Post autor: wiicek » 2015-10-22, 12:05

no własnie z tym użytkownikiem to lipa bo nie znam nikogo :( świeżak jestem w tym otoczeniu MUSTANGA ale dodam że na jarany jeszcze bardziej niż kiedykolwiek :)



Awatar użytkownika
swiadeka
Stowarzyszenie MKP
Posty: 676
Rejestracja: 2009-04-14, 16:58
Model: GT Turbo
Silnik: V8 4.6
Kolor: bordowy i białe pasy

Re: Co sądzicie o tym modelu wystawionym na sprzedaż ?

Post autor: swiadeka » 2015-10-22, 12:08

Szukaj na forum ludzi z Twojej okolicy. Miejsca nie wpisałeś.


Arek

wiicek
Młodszy Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 2015-10-22, 10:32
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny

Re: Co sądzicie o tym modelu wystawionym na sprzedaż ?

Post autor: wiicek » 2015-10-22, 12:12

ojj sory ale już poprawiłem swój błąd :) spoko jeden kolega zaproponował że podleci oblukać z tamtych rejonów więc zobaczymy co stwierdzi :)



Awatar użytkownika
Rezor
Forumowicz
Posty: 1624
Rejestracja: 2015-03-19, 13:33
Model: SN95 GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Niebieski

Re: Co sądzicie o tym modelu wystawionym na sprzedaż ?

Post autor: Rezor » 2015-10-23, 17:50

Miałem mało czasu, a w poniedziałek nie będę miał go wcale. Wizualnie w środku wiele do życzenia. Nie tyle zniszczony co zaniedbany. Lakier ładny bez wgnieceń rys nie było pogody więc mniejsze zadrapania mogłem przeoczyć. Spod czysty i suchy nie widziałem wycieku. Silnik pracuje równo. Nie zobaczyłem go w akcji bo facet powiedział, że jazda tylko przed zakupem... Światła oryginalne czerwone kierunki. Zmodyfikowany tylko dolot. Jedynie co budzi moje zastrzeżenia to cykanie z silnika. Podobne do tego które jest występuje w moim z tą różnicą że cichsze. Może to rzeczywiście wtryski, a może klepia zawory.


Mój mustang jest jak pies:
Ciągle się z nim bawię
Kobieta wypomina ile mam przez niego wydatków i problemów
Dzieci go lubią
Matka ma go dość bo przeorał jej podwórko
Ojciec zwie bo olał mu kostkę na podjeździe
Znajomi wciąż muszą o nim wysłuchiwać

Awatar użytkownika
Rezor
Forumowicz
Posty: 1624
Rejestracja: 2015-03-19, 13:33
Model: SN95 GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Niebieski

Re: Co sądzicie o tym modelu wystawionym na sprzedaż ?

Post autor: Rezor » 2015-10-23, 22:21

Z ciekawości podjechałem do znajomego V6 chevrolet w benzynie i też ma takie cykanie. Powiedział że normalna praca wtrysków. Czyli tam było ok a u mnie coś nie tak bo za głośne :P została do sprawdzenia skrzynia i zawieszenie podczas jazdy. Co do wydechu mocno basowy. W środku i z przodu cicho z tyłu już nie porozmawiasz :)


Mój mustang jest jak pies:
Ciągle się z nim bawię
Kobieta wypomina ile mam przez niego wydatków i problemów
Dzieci go lubią
Matka ma go dość bo przeorał jej podwórko
Ojciec zwie bo olał mu kostkę na podjeździe
Znajomi wciąż muszą o nim wysłuchiwać

wiicek
Młodszy Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 2015-10-22, 10:32
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny

Re: Co sądzicie o tym modelu wystawionym na sprzedaż ?

Post autor: wiicek » 2015-10-25, 14:52

dziękuje ci bardzo :) no wąłśnie byłem go dzisiaj zobaczyć no wiec tak środek nie zostawia wiele do życzenia tylko jak na takie auto i taki przebieg bardzo widoczne zużycie co naprawdę odrzuca :( praca silnika git :) tylny prawy błotnik robiony z przodu zderzak maska wymieniane (maska od zwykłego V6 bo nie mogli niby dostać od GT) żeby był warty jak dla mnie uwagi trzeba by minimum 5tys zainwestować w niego ;/ unas w ostrowie byłem porównać http://otomoto.pl/oferta/ford-mustang-v ... abb8dc4f2d" onclick="window.open(this.href);return false; i jest masakra co odzwierciedla także cena i naprawdę jest wart 60tys :) wnętrze naprawdę igła :) dziękuję na tą chwilę wszystkim za pomoc jak będę mógł chętnie się odwdzięczę :) pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”