Zakup Mustanga 2016 jako daily car

Komunikaty administratorów, informacje o zmianach, uwagi i sprawy bieżące

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
andi74
Forumowicz
Posty: 1160
Rejestracja: 2014-05-30, 17:37
Model: GT S550 GT350 Mod
Silnik: V8 5.0
Kolor: Szary Metalik
Lokalizacja:: EU/PL

Re: Zakup Mustanga 2016 jako daily car

Post autor: andi74 » 2016-05-19, 20:22

no teraz dajecie podpalilem na kupno V8 i chce sprzedac swoje V6 a tu widze ze rumaka zamienie prosto na indianskiego mustanga o duzym temperamencie

naprawde tak przy V8 jest zle ???



Awatar użytkownika
veeefour
Forumowicz
Posty: 1578
Rejestracja: 2016-02-25, 18:48
Model: 2015 GT Fastback US
Silnik: V8 5.0
Kolor: Race red AT
Kontakt:

Re: Zakup Mustanga 2016 jako daily car

Post autor: veeefour » 2016-05-19, 20:30

andi74 pisze:no teraz dajecie podpalilem na kupno V8 i chce sprzedac swoje V6 a tu widze ze rumaka zamienie prosto na indianskiego mustanga o duzym temperamencie

naprawde tak przy V8 jest zle ???
Nic nie jest zle - zachowuje sie jak kazde inne tylno-napedowe ponad 400hp. Takie moje zdanie ;)
Jezdze nim tak samo w deszczu jak i kazdym innym...z rozsadkiem.



Patp
Młodszy Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 2016-05-15, 17:39

Re: Zakup Mustanga 2016 jako daily car

Post autor: Patp » 2016-05-19, 22:06

Panowie, spokojnie, ani moja księgowa ani dziewczyna nie czyta tego forum :D
Plan jest taki, że oficjalnie kupuje Mustanga na DD, jak okaże się że w zimę kiepsko się tym jeździ, to nie widzę problemu żeby kupić Gofra w dieslu stricte na Winter Cara :cwaniak:

Rozmawialem dzis z p. Krzysztofem z Opola i niebawem jazda V8 w manualu, która mam nadzieje rozwieje wątpliwości :super:



Awatar użytkownika
kaskader bart
Forumowicz
Posty: 510
Rejestracja: 2009-10-30, 23:35
Model: GT '08 roush
Silnik: V8 4.6

Re: Zakup Mustanga 2016 jako daily car

Post autor: kaskader bart » 2016-05-20, 09:55

Patp pisze:Panowie, spokojnie, ani moja księgowa ani dziewczyna nie czyta tego forum :D
Plan jest taki, że oficjalnie kupuje Mustanga na DD, jak okaże się że w zimę kiepsko się tym jeździ, to nie widzę problemu żeby kupić Gofra w dieslu stricte na Winter Cara :cwaniak:

Rozmawialem dzis z p. Krzysztofem z Opola i niebawem jazda V8 w manualu, która mam nadzieje rozwieje wątpliwości :super:
I to jest słuszna koncepcja :D :super:



Awatar użytkownika
BaPit
Forumowicz
Posty: 287
Rejestracja: 2014-04-05, 09:10
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: black mat
Kontakt:

Re: Zakup Mustanga 2016 jako daily car

Post autor: BaPit » 2016-05-20, 18:57

Patp pisze:Rozmawialem dzis z p. Krzysztofem z Opola i niebawem jazda V8 w manualu, która mam nadzieje rozwieje wątpliwości :super:
Jak już zdecydujesz i odbierzesz V8 od Pana Krzysztofa z Opola to podjedź od razu do Pana Pawła z Opola i... mocy przybywaj ;) :)

A tak na serio jak masz szansę na zakup dodatkowego auta na gorsze warunki pogodowe to trudno Mustanga odradzać :) Mustang + nawet leciwe Audi S4 będą się dobrze uzupełniać :ok: :D :hyhy:



Patp
Młodszy Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 2016-05-15, 17:39

Re: Zakup Mustanga 2016 jako daily car

Post autor: Patp » 2016-07-26, 19:23

Cześć wszystkim, po 2 miesiącach ;)

Krótko i na temat;
Jeśli Mustang, to tylko V8
Jeśli V8, to obciach z LPG

Kwestie używania Mustanga jako daily, na dojazdy do pracy to chyba kwestia do przeanalizowania dla każdego z osobna...

Ja odpuściłem. Nie chciałem półśrodków w postaci ecoBoosta ani V6. Nie chcialem też na siłe jeździć Mustangiem do pracy, na wakacje, na ryby, oraz zimą (mieszkam pod lasem ...)

Kupiłem nudnego, w porównaniu do Mustanga, 6 miesięcznego Touarega w dieslu (kwestie finansowa pomijam, za cene nowego VW w tym wyposażeniu mialbym V8 i pół ecoBoosta, całe szczeście udało mi się upolować auto w dobrej kasie), ale do tematu Mustanga na pewno wrócę, myślę że za jakiś rok, dwa, jak chwile odpocznę po obecnym zakupie. Mustang dla mnie to obowiązkowe auto, ale nr 2, na weekend :ok:

Dzieki wszystkim za pomoc i na pewno pozostane na forum i jak kupie, to pochwale się zakupem, oczywiście Stanga :super:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”