Power Big Meet 2010

Moderatorzy: celibad, Przemek64, horse

Awatar użytkownika
Mały1973
Forumowicz
Posty: 688
Rejestracja: 2009-02-23, 12:32
Model: Mustang Mach I 1971
Silnik: inny V8
Kolor: Medium Blue Metallic
Kontakt:

Post autor: Mały1973 » 2010-01-22, 16:26

Dark Red pisze:Mały1973 - Jaki koszt paliwa z Karlskrony na Big Meet i z powrotem ?
Z Karlskrony do Vasteras i z powrotem jest równo 1000 km.
Przy 4 osobach na pokładzie, pełnym bagażniku itd Mercury (7 l.) spalił za 1100 zł w obie strony. Ale to już z dojazdem do Gdyni gdzie w jedna stronę mam 100 km.


- Ford Mustang Mach I 429
- Chevy Camaro Z/28 LS1
- Chrysler Voyager III CRD
- Pontiac Trans Am GTA
- Buick Electra 1971 455
- Pontiac Grand Prix Seventh Generation

Awatar użytkownika
Mały1973
Forumowicz
Posty: 688
Rejestracja: 2009-02-23, 12:32
Model: Mustang Mach I 1971
Silnik: inny V8
Kolor: Medium Blue Metallic
Kontakt:

Post autor: Mały1973 » 2010-01-22, 17:08

Dark Red pisze:Dzwoniłem do Polferries, koszt biletu Gdańsk - Nynashamn i z powrotem wynosi
3720 koron, czyli 1525 pln po kursie dnia. Jest to cena za samochód + 2 kabina 2 osobowa z łazienką. Cena obowiązuje jak się kupi bilety do 15 Maja br.
Samochód + 4 osoby będzie taniej ( na 1 os ), więc warto zabrać do samochodu więcej dziewczyn
A tak na marginesie swoim skromnym zdaniem to myślę że nie ma co kombinować innych rejsów, innych kombinacji dlatego że:

Oni tam na kempingu ten 3 dniowy zlot traktują jako taki 3 dniowy pakiet i teraz :

Płynąc promem nocnym to masz dwie opcje albo z wtorku na środę albo ze środy na czwartek.
W przypadku wypłynięcia we wtorek to jesteś w środę o 7-8 rano w Karlskronie. Po zjechaniu z promu, odprawach etc dojeżdżasz do Vasteras około 14-15. Musisz dokupić dodatkową dniówkę noclegową.
Powrót to albo też wybierasz rejs dzienny w niedzielę o 9 rano. A jak nocny to masz podobną historię lub zjeżdżasz szybciej w sobotę nocnym ale to tracisz zlotową sobotę.
Jak popłyniesz rejsem nocnym z środy na czwartek to tak jak pisałem wyżej jesteś około 14-15 w Vasteras ale w czwartek, zanim się rozłozysz, ogarniesz itd to się zrobi wieczór i masz czwartek z głowy.
W tym przypadku powrót tak jak wyżej.

Płynięcie do Nynashamn.
Wypłynięcie w środę, prom wypływa o 18 i płynie 18h czyli jesteś na miejscu w południe, dojazd do Vasteras itd to znowu jesteś w czwartek o 14-15 a reszta jak wyżej i też czwartek z głowy.
Wypłynięcie we wtorek to bardzo podobnie jak w przypadku Karlskrony bo masz dodatkowy nocleg i dodatkowe koszty.

Powrót z Nynasmahn, jak wracasz w sobotę, żeby w niedziele popołudniu być w Gdańsku to tracisz zlotową sobotę, gdzie jest parad przez miasto itd bo od rana zerkasz na zegarek o której składać namioty i się pakować itd - wiadomo.
Jak w niedzielę chciałbyś wracać, to tak jak wyżej odnośnie Karlskrony i dodatkowo siedzisz na opustoszałym polu namiotowym czekając aż nadejdzie "ta" godzina. Ale na stronie Polferries pokazuje, że nie ma rejsu niedzielnego 11 lipca !!!
Obrazek

Więc jeśli tego nie zmienią to "zimujesz do poniedziałku"

A tak jak ja płynę to, wypływam w środę o 9 rano, jestem w Karlskronie o 19, jadę sobie spokojniutko do Vasteras, jestem tam około 2 w nocy, szybkie rozłożenia namiotu, chrapie do 9 i jak motyl żyję :]

Powrót to samo, wyjeżdżam około 23-24 z Vasteras, jestem na rano w Karlskronie, wpadam sobie na prom, zajmuje jakąs wygodną kanapę bo tego tam nie brakuje, i cmyk już chrapię, budzę się tylko na posiłki i tak do Gdyni :]


- Ford Mustang Mach I 429
- Chevy Camaro Z/28 LS1
- Chrysler Voyager III CRD
- Pontiac Trans Am GTA
- Buick Electra 1971 455
- Pontiac Grand Prix Seventh Generation

Awatar użytkownika
Dark Red
Forumowicz
Posty: 219
Rejestracja: 2008-07-31, 23:54
Model: GT 2005
Silnik: V8 4.6
Kolor: Dark Red

Post autor: Dark Red » 2010-01-24, 19:33

Mały1973 pisze:
Dark Red pisze:Dzwoniłem do Polferries, koszt biletu Gdańsk - Nynashamn i z powrotem wynosi
3720 koron, czyli 1525 pln po kursie dnia. Jest to cena za samochód + 2 kabina 2 osobowa z łazienką. Cena obowiązuje jak się kupi bilety do 15 Maja br.
Samochód + 4 osoby będzie taniej ( na 1 os ), więc warto zabrać do samochodu więcej dziewczyn
A tak na marginesie swoim skromnym zdaniem to myślę że nie ma co kombinować innych rejsów, innych kombinacji dlatego że:

Oni tam na kempingu ten 3 dniowy zlot traktują jako taki 3 dniowy pakiet i teraz :

Płynąc promem nocnym to masz dwie opcje albo z wtorku na środę albo ze środy na czwartek.
W przypadku wypłynięcia we wtorek to jesteś w środę o 7-8 rano w Karlskronie. Po zjechaniu z promu, odprawach etc dojeżdżasz do Vasteras około 14-15. Musisz dokupić dodatkową dniówkę noclegową.
Powrót to albo też wybierasz rejs dzienny w niedzielę o 9 rano. A jak nocny to masz podobną historię lub zjeżdżasz szybciej w sobotę nocnym ale to tracisz zlotową sobotę.
Jak popłyniesz rejsem nocnym z środy na czwartek to tak jak pisałem wyżej jesteś około 14-15 w Vasteras ale w czwartek, zanim się rozłozysz, ogarniesz itd to się zrobi wieczór i masz czwartek z głowy.
W tym przypadku powrót tak jak wyżej.

Płynięcie do Nynashamn.
Wypłynięcie w środę, prom wypływa o 18 i płynie 18h czyli jesteś na miejscu w południe, dojazd do Vasteras itd to znowu jesteś w czwartek o 14-15 a reszta jak wyżej i też czwartek z głowy.
Wypłynięcie we wtorek to bardzo podobnie jak w przypadku Karlskrony bo masz dodatkowy nocleg i dodatkowe koszty.

Powrót z Nynasmahn, jak wracasz w sobotę, żeby w niedziele popołudniu być w Gdańsku to tracisz zlotową sobotę, gdzie jest parad przez miasto itd bo od rana zerkasz na zegarek o której składać namioty i się pakować itd - wiadomo.
Jak w niedzielę chciałbyś wracać, to tak jak wyżej odnośnie Karlskrony i dodatkowo siedzisz na opustoszałym polu namiotowym czekając aż nadejdzie "ta" godzina. Ale na stronie Polferries pokazuje, że nie ma rejsu niedzielnego 11 lipca !!!
Obrazek

Więc jeśli tego nie zmienią to "zimujesz do poniedziałku"

A tak jak ja płynę to, wypływam w środę o 9 rano, jestem w Karlskronie o 19, jadę sobie spokojniutko do Vasteras, jestem tam około 2 w nocy, szybkie rozłożenia namiotu, chrapie do 9 i jak motyl żyję :]

Powrót to samo, wyjeżdżam około 23-24 z Vasteras, jestem na rano w Karlskronie, wpadam sobie na prom, zajmuje jakąs wygodną kanapę bo tego tam nie brakuje, i cmyk już chrapię, budzę się tylko na posiłki i tak do Gdyni :]

Wybraliśmy opcję Gdank-Nynashamn wypływamy z Gdańska 7-go lipca godz. 18.00 przypływamy do Nynashamn o godz. 13.00 8-go lipca, następnie powrót z Nynashamn 12-go lipca wypływamy o godz. 18.00 , w Gdańsku jesteśmy 13-go o godz. 13.00. Zlot kończy się 10-go, więc 11-go będzie czas na zwiedzanie Sztokholmu.

Na tą trasę przyjmujemy zapisy.

1. Dark Red i Selma[/fade]


1968 Coupe 6-cyl. / 2005 V8: Boost Brothers LT, FRPP Hot Rod cams & Intake, GT500 TB, H&R stabilizers, J&M LCA, Metco UCA, Spohn panhard bar, UPR CAI, line lock, Brembo 14" brakes, Seibon carbon hood, 18" shelby rims, 4.10 gears

Awatar użytkownika
AluStar
Forumowicz
Posty: 2316
Rejestracja: 2008-09-09, 23:25
Model: GT500
Silnik: inny V8
Kontakt:

Post autor: AluStar » 2010-01-24, 19:36

Na tą trasę przyjmujemy zapisy.

1. Dark Red i Selma
2. Alustar i Dorotka.
3. Kaes i Dakota
4. ....



Awatar użytkownika
RadAg!
Młodszy Forumowicz
Posty: 73
Rejestracja: 2010-01-24, 15:00
Model: Ford Crown Victoria
Silnik: V8 4.6
Kolor: White
Kontakt:

Post autor: RadAg! » 2010-01-24, 19:39

Widze ze sie organizuje duza ekipa do Vasteras. Bylem w 2008 roku. Zdjecia ponizej. W tym roku slyszelam ze wybiera sie znowu ekipa Normcaru (piekny Dusterek i jeszczep iekniejszy Charger). Nie czytalem calego watku narazie, dopiero co zarejestrowalem sie na forum. Co moge doradzic to nocowanie nie w samym Vasteras na polu namiotowym ale na okolicznych polach w okolicy 20km. Mozna sie wyspac przede wszystkim bo na terenie zlotu nie ma szans na cisze w nocy no i jest taniej, poza tym takze na polach namiotowych poza Vasteras jest mnostwo uczestnikow zlotu ze swoimi furami.
http://www.photobox.co.uk/album/64246808


www.roadrunners.pl

Awatar użytkownika
Dark Red
Forumowicz
Posty: 219
Rejestracja: 2008-07-31, 23:54
Model: GT 2005
Silnik: V8 4.6
Kolor: Dark Red

Post autor: Dark Red » 2010-01-24, 22:39

RadAg! pisze:Widze ze sie organizuje duza ekipa do Vasteras. Bylem w 2008 roku. Zdjecia ponizej. W tym roku slyszelam ze wybiera sie znowu ekipa Normcaru (piekny Dusterek i jeszczep iekniejszy Charger). Nie czytalem calego watku narazie, dopiero co zarejestrowalem sie na forum. Co moge doradzic to nocowanie nie w samym Vasteras na polu namiotowym ale na okolicznych polach w okolicy 20km. Mozna sie wyspac przede wszystkim bo na terenie zlotu nie ma szans na cisze w nocy no i jest taniej, poza tym takze na polach namiotowych poza Vasteras jest mnostwo uczestnikow zlotu ze swoimi furami.
http://www.photobox.co.uk/album/64246808
1) Jakie koszty noclegu w okolicy 20 km samochod i namiot ?
2) Czy jest tam infrastruktura, prysznice ?
3) Za ile domki na kempingu ?


1968 Coupe 6-cyl. / 2005 V8: Boost Brothers LT, FRPP Hot Rod cams & Intake, GT500 TB, H&R stabilizers, J&M LCA, Metco UCA, Spohn panhard bar, UPR CAI, line lock, Brembo 14" brakes, Seibon carbon hood, 18" shelby rims, 4.10 gears

Awatar użytkownika
RadAg!
Młodszy Forumowicz
Posty: 73
Rejestracja: 2010-01-24, 15:00
Model: Ford Crown Victoria
Silnik: V8 4.6
Kolor: White
Kontakt:

Post autor: RadAg! » 2010-01-24, 22:59

Z tego co sie orientuje na kazdym polu namiotowym w Szwecji jest infrastruktura, to nie Polska tylko Europa, Skandynawia zreszta ma chyba najlepsze warunki kampingowe w Europie. Warto sobie wyrobic karte kampingowa bo bez niej czasami nie chca wpuscic na kamping. Karte mozna wyrobic na kazdym polu namiotowych ale my tego nie zrobilismy, Jezeli dobrze pamietam to koszt karty to 140 SEK w 2008 a koszt pola to 120 SEK wiec przy np. 2-3 noclegach nie warto inwestowac w karte, chyba ze ktos ma zamiar zostac w Szwecji na dluzej. Domki nie mam pojecia...Ale w Norwegii koszt najtanszego domku to dwukrotnosc namiotu, w Szwecji pewnie podobnie.
Google nie gryzie:
http://www.camping.se/templates/mapsear ... eaId=10003


www.roadrunners.pl

Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Post autor: celibad » 2010-01-26, 16:56

HE a My tzn Celibad , Kaes , Alustar i Perła mamy juz kupione bilety do Nynesham :)

1. Dark Red i Selma
2. Alustar i Dorotka.
3. Kaes i Dakota
4. Celibad i Sonia
5. Perła i Andzia


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Kluczyk
Młodszy Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 2008-09-08, 23:44
Model: GT 2007
Silnik: V8 4.6
Kolor: czerwony

Post autor: Kluczyk » 2010-02-11, 22:42

celibad pisze:HE a My tzn Celibad , Kaes , Alustar i Perła mamy juz kupione bilety do Nynesham :)
Ja oczywiscie tez sie dopisuje do listy :) Bede na Was czekac w Nynäshamn ;)

1. Dark Red i Selma
2. Alustar i Dorotka.
3. Kaes i Dakota
4. Celibad i Sonia
5. Perła i Andzia
6. Kluczyk i Gosia



kaes
Forumowicz
Posty: 815
Rejestracja: 2008-11-05, 13:13
Model: 2007
Silnik: V6 4.0
Kolor: czarny, chwilowo bez pasów
Kontakt:

Post autor: kaes » 2010-02-12, 09:36

Juhu! Kluczyk! Kope lat! :D Nie zapomnij o alkomacie :rotfl:


CS6 Progress bar
[||||||||||||||||||--------------------------------] 36%

Obrazek

Awatar użytkownika
Kluczyk
Młodszy Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 2008-09-08, 23:44
Model: GT 2007
Silnik: V8 4.6
Kolor: czerwony

Post autor: Kluczyk » 2010-02-13, 13:42

kaes pisze:Juhu! Kluczyk! Kope lat! :D Nie zapomnij o alkomacie :rotfl:
Hej Kaes! rzeczywiscie troche czasu uplynelo :) Alkomat wezme na bank, bo domyslam sie ze bedzie potrzebny :rotfl:



Awatar użytkownika
Mały1973
Forumowicz
Posty: 688
Rejestracja: 2009-02-23, 12:32
Model: Mustang Mach I 1971
Silnik: inny V8
Kolor: Medium Blue Metallic
Kontakt:

Post autor: Mały1973 » 2010-04-26, 21:04

Reminder dla starszych i nowych użytkowników forum
Mam dwa wolne miejsca bo mi się troszkę pozmieniało, zainteresowanych zapraszam na PW.

Pozdrawiam


- Ford Mustang Mach I 429
- Chevy Camaro Z/28 LS1
- Chrysler Voyager III CRD
- Pontiac Trans Am GTA
- Buick Electra 1971 455
- Pontiac Grand Prix Seventh Generation

Kuba
Członek Honorowy MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2008-12-18, 15:43
Model: S281 SC
Silnik: inny V8
Kolor: Wściekle czerwony
Lokalizacja:: Tak po środku.

Post autor: Kuba » 2010-06-30, 11:39

Odświeżam temat bo impreza tuż za rogiem :D

Kto jedzie do Szwecji? Ja z kumplem wypływam 5 lipca koło 18 z Gdańska do Nynasham. Będzie ktoś jeszcze jechał w tym terminie?



Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Post autor: celibad » 2010-06-30, 13:21

My w pięć samochodów wypływamy 7 lipca o 18 .... może byś Kuba zajął miejsce na polu na pięć aut i pięć namiotów ?


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Kuba
Członek Honorowy MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2008-12-18, 15:43
Model: S281 SC
Silnik: inny V8
Kolor: Wściekle czerwony
Lokalizacja:: Tak po środku.

Post autor: Kuba » 2010-06-30, 16:41

Jeśli jeszcze będę w stanie to zrobię co w mej mocy. A więc mocy przybywaj :rotfl: :rotfl: :rotfl:



Zablokowany

Wróć do „2010”