Regulamin - pogaduchy

Konkurs na zdjęcie miesiąca

Moderatorzy: Pavulon_, Magic

Awatar użytkownika
Deftronic
Stowarzyszenie MKP
Posty: 489
Rejestracja: 2008-10-08, 11:13
Model: Shelby GT500
Silnik: V8 5.4
Kolor: Grabber Orange
Lokalizacja:: Acheron

Re: ZDJĘCIE MIESIĄCA - REGULAMIN

Post autor: Deftronic » 2011-03-22, 14:12

Zdjęcia z zeszłego roku także były wykonane przez amatorów (może z dwoma wyjątkami), a mimo to trzymały pewien poziom. Chodziło mi o proste sprawy - wysoka rozdzielczość zdjęcia, ciekawe tło & pomysł na zdjęcie. Nie wystarczy wyciągnąć Mustanga przed garaż i zrobić zdjęcie na tle klamotów. Przynajmniej dla mnie to za mało. Hans coś wymyśli z regulaminem - zobaczymy co. :D

Na portalu (w USA) poświęconym tylko Mustangom w kolorze Grabber Orange co miesiąc było inne zadanie na konkurs np. zdjęcie na tle jakiejś wody (rzekazatoka, ocean), albo z motywem flagi narodowej (zdjęcia przy jakiś monumentach, czołgach no wiadomo). Tam mieli takie pomysły. ;)

Ja proponuję taki pomysł: zdjęcie Mustanga z motywem okładki Pink Floyd, tej z latającą świnią. Albo mustang i blokowiska w stylu Come To Daddy/Aphex Twin. Tylko tam trzeba by szybko robić zdjęcia (na szczęście same samochody są już szybkie w razie potrzeby ucieczki) ;)



Awatar użytkownika
horse
Forumowicz
Posty: 636
Rejestracja: 2009-02-09, 22:43
Model: Mustang Convertible
Silnik: V6 4.0
Kolor: Torch Red
Kontakt:

Re: Regulamin - pogaduchy

Post autor: horse » 2011-04-11, 15:45

Hans ja bym zastanowil sie jeszcze nad punktem 7. regulaminu np zdjecie ktore zajmie 2 i 3 miesce w danym miesiacu moze wzaic udzial jeszcze raz w konkursie, w koncu w nastepnym mcu moze miec szanse wygrac jesli nikt nie wstawi lepszego.Co Ty na to?


Jam jest Wujek Staszek Mistrz Ciętej Riposty!!! :D

Awatar użytkownika
Hans
Forumowicz
Posty: 1030
Rejestracja: 2008-12-30, 11:18
Model: 500
Kolor: Black
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: Regulamin - pogaduchy

Post autor: Hans » 2011-04-11, 15:46

Ok, niedługo wykonam update.


.:: :evil: my other ride is your mom :evil: ::.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdjęcie miesiąca”