Temat poświecony konkursowi mustanga

Konkurs na zdjęcie miesiąca

Moderatorzy: Pavulon_, Magic

Awatar użytkownika
Stachu_xjr
Forumowicz
Posty: 1285
Rejestracja: 2009-04-10, 06:28
Model: GT 2016
Silnik: V8 5.0

Temat poświecony konkursowi mustanga

Post autor: Stachu_xjr » 2012-02-02, 14:29

Temat poświecony konkursowi mustanga


Kalendarze dotarły dziś są wporzo., Pytanko tylko jedno czemu na miesiąc Luty jest fota Fastback Max-a w PL ?? jak on wtedy za wielka wodą był, chyba ze coś zakręciłem ?



Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Kalendarz Zamówienia i sprzedaż !!!

Post autor: celibad » 2012-02-02, 14:45

Stasiu :) czy Ty ciągle musisz się czegoś czepiać ? Mamlasie jeden ... dlatego że na zdjęciu w lutym byłby pasikonik na lusterku Maxa - Max wymienił na bardziej ludzkie zdjęcie ;)


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Kalendarz Zamówienia i sprzedaż !!!

Post autor: celibad » 2012-02-02, 14:59

Pudel , nie zajmuje się tym tematem , odpowiadam tylko na pytanie Stanisława ;)


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
pudel
Forumowicz
Posty: 1406
Rejestracja: 2008-11-07, 21:08
Model: 2002 V6,2007 V8
Silnik: V8 4.6
Kolor: Szary metalik & Torch red
Kontakt:

Re: Kalendarz Zamówienia i sprzedaż !!!

Post autor: pudel » 2012-02-02, 15:11

Dezo pisze:Pudel - a może przestaniesz marudzić w każdym temacie? ;) A może zrobisz kalendarz na 2013 i zajmiesz się prowadzeniem konkursu zdjęć przez cały rok? Zapraszamy, praca dla Klubu nie boli, a narzekania bolą - zwłaszcza osoby, które się angażują w pracę dla innych...
Pozdrawiam
Z checia podejme sie prowadzenia tematu ale zasady ustalamy na starcie i nie zmieniamy w czasie trwania konkursu czyli do grudnia 2012?!


GDYBY BÓG POPIERAŁ PRZEDNI NAPĘD - CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH.....

Awatar użytkownika
RAFAŁ (GROSZEK)
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2382
Rejestracja: 2009-03-28, 17:28
Model: był SN95 jest GT2011
Silnik: V8 5.0
Kolor: SREBRNY

Re: Kalendarz Zamówienia i sprzedaż !!!

Post autor: RAFAŁ (GROSZEK) » 2012-02-02, 15:36

TO JEŻELI SIĘ niepodobał pasikonik który siedzieł na Mojej szybie i pomimo że to zdjęcie wygrało to do kalendarza powinno wejść następne zdjęcie czyli korala lub powinno być głosowanie albo zdjęcie wogóle niepowinno się znalężć w głosowaniu widzę że lubicie samowolkę i ustawianie wszystkich po kątach
tak jak z uniejowem najpierw dajecie pytanie o zaproponowanie zlotu i konkrety ,a jak ktoś napisał coś konkretnego to jest źle bo nie po myśli rządzących ( nie mylić z zarządem MKP)



uprzedzam że tekst sobie skopiowałem i jak zniknie to go ponowię



Awatar użytkownika
pudel
Forumowicz
Posty: 1406
Rejestracja: 2008-11-07, 21:08
Model: 2002 V6,2007 V8
Silnik: V8 4.6
Kolor: Szary metalik & Torch red
Kontakt:

Re: Kalendarz Zamówienia i sprzedaż !!!

Post autor: pudel » 2012-02-02, 17:06

Czy ktos mialby cos przeciwko gdybym chcial poprowadzic konkurs?

I ZNOWU SIE OKAZUJE ZE SA KLUBOWICZE ROWNI ORAZ CI TROCHE ROWNIEJSI


GDYBY BÓG POPIERAŁ PRZEDNI NAPĘD - CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH.....

Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Kalendarz Zamówienia i sprzedaż !!!

Post autor: Pavulon_ » 2012-02-02, 19:30

dział Zdjęcie Miesiąca od tego roku prowadzi dr. killer - wszelkie usprawnienia i sugestie dotyczące tegorocznego konkursu w danym miesiącu proszę zgłaszać do niego na PW



Awatar użytkownika
Stachu_xjr
Forumowicz
Posty: 1285
Rejestracja: 2009-04-10, 06:28
Model: GT 2016
Silnik: V8 5.0

Re: Kalendarz Zamówienia i sprzedaż !!!

Post autor: Stachu_xjr » 2012-02-02, 22:46

W kalendarzu fota na która nikt nie głosował wykonana pół roku pózniej , gdzie jest k.. sprawiedliwosc po co dawać foty starać się np jak Koral miał ładne w cholere głosów i co ?? Daj Pan spokój.



Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Kalendarz Zamówienia i sprzedaż !!!

Post autor: Pavulon_ » 2012-02-02, 23:03

pudel pisze:Czy ktos mialby cos przeciwko gdybym chcial poprowadzic konkurs?

I ZNOWU SIE OKAZUJE ZE SA KLUBOWICZE ROWNI ORAZ CI TROCHE ROWNIEJSI

a ja napisze tak, znowu malkontent, znowu :/

dr. killer zgłosił się jakiś czas temu na ochotnika, tu nie trzeba czekać aż ktoś komuś napisze telegram ! chcesz to się dogadaj z killerem i mozecie prowadzić razem, w czym problem ? trochę chęci pls ...



Awatar użytkownika
SPONTAN
Forumowicz
Posty: 351
Rejestracja: 2011-09-26, 15:14
Model: Coupe 66, 68, 69
Silnik: V8 5.0
Kolor: złoty, srebrny, czarny

Re: Kalendarz Zamówienia i sprzedaż !!!

Post autor: SPONTAN » 2012-02-03, 01:39

Pavulon odpowiedz mi proszę: ile osób łącznie zamówiło kalendarze ?


Obrazek
SPONTAN-Magkri

Awatar użytkownika
pudel
Forumowicz
Posty: 1406
Rejestracja: 2008-11-07, 21:08
Model: 2002 V6,2007 V8
Silnik: V8 4.6
Kolor: Szary metalik & Torch red
Kontakt:

Re: Kalendarz Zamówienia i sprzedaż !!!

Post autor: pudel » 2012-02-03, 09:12

No to co zabraklo jaj zeby sie przyznac lepiej przemilczec kto to zrobil i dlaczego?
żenada...
:wstyd:


GDYBY BÓG POPIERAŁ PRZEDNI NAPĘD - CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH.....

Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Kalendarz Zamówienia i sprzedaż !!!

Post autor: Pavulon_ » 2012-02-03, 10:51

SPONTAN pisze:Pavulon odpowiedz mi proszę: ile osób łącznie zamówiło kalendarze ?
to pytanie kieruj proszę do tomaho na PW, wynika to pewnie z listy w tym wątku ale na 100% lepiej zapytać jego
pudel pisze:No to co zabraklo jaj zeby sie przyznac lepiej przemilczec kto to zrobil i dlaczego?
żenada...
:wstyd:
pudel, mam nadzieję ze w zyciu prywatnym i zawodowym tego typu problemy nie są Twoim priorytetem. Stachu to również uwaga do Ciebie. Jeszcze zróbcie o to pikiete na ulicy ! kaman, ludzie pls o trochę luzu na to... w zeszłym roku prowadzenie kalendarza/konkursu było w połowie roku wyjątkowo przejęte przeze mnie bo inaczej było ryzyko że nikt by się tym nie zajmie i kalendarza nie byłoby wogole. Po drugie kompletowanie zdjęć do kalendarza to nie była prosta sprawa, niektórzy wrzucali zdjęcia o małej, zbyt małej rozdzielczości i potem nie mogli tych zdjęć przesłać w takiej optymalnej (z róznych względow, a to zgubiłem a to nie moge znaleźć, a to mi zjadł pies), zajeło mi ze 3 tygodnie zebranie kompletu a czas leciał, zresztą zdjęcie z lutego nie jest jedynym które nie wygrało w konkursie! Wierzcie mi że nie było to proste zadanie a na takie z pozoru wyglądało. Opóźnienie wynikało już z czynników zewnętrznych czyli kwestia drukarni, koniec roku itp. Tylko tyle i aż tyle, proszę Was po raz eNty zamiast non stop marudzić, zgłoście się do pomocy przy różnych niezbędnych pracach na rzecz MKP, na rzecz nas wszystkich, nie jest to łatwe zadanie i roboty jest od cholery, wystarczy otwarta deklaracja pomocy. Proszę nie drążcie dalej tego tematu bo chyba nie jest to kluczowy problem który mam nadzieje ze jasno wyjaśniłem.
dziękuję



Awatar użytkownika
pudel
Forumowicz
Posty: 1406
Rejestracja: 2008-11-07, 21:08
Model: 2002 V6,2007 V8
Silnik: V8 4.6
Kolor: Szary metalik & Torch red
Kontakt:

Re: Kalendarz Zamówienia i sprzedaż !!!

Post autor: pudel » 2012-02-03, 11:00

Pavulon_ pisze:
SPONTAN pisze:Pavulon odpowiedz mi proszę: ile osób łącznie zamówiło kalendarze ?
to pytanie kieruj proszę do tomaho na PW, wynika to pewnie z listy w tym wątku ale na 100% lepiej zapytać jego
pudel pisze:No to co zabraklo jaj zeby sie przyznac lepiej przemilczec kto to zrobil i dlaczego?
żenada...
:wstyd:
pudel, mam nadzieję ze w zyciu prywatnym i zawodowym tego typu problemy nie są Twoim priorytetem. Stachu to również uwaga do Ciebie. Jeszcze zróbcie o to pikiete na ulicy ! kaman, ludzie pls o trochę luzu na to... w zeszłym roku prowadzenie kalendarza/konkursu było w połowie roku wyjątkowo przejęte przeze mnie bo inaczej było ryzyko że nikt by się tym nie zajmie i kalendarza nie byłoby wogole. Po drugie kompletowanie zdjęć do kalendarza to nie była prosta sprawa, niektórzy wrzucali zdjęcia o małej, zbyt małej rozdzielczości i potem nie mogli tych zdjęć przesłać w takiej optymalnej (z róznych względow, a to zgubiłem a to nie moge znaleźć, a to mi zjadł pies), zajeło mi ze 3 tygodnie zebranie kompletu a czas leciał, zresztą zdjęcie z lutego nie jest jedynym które nie wygrało w konkursie! Wierzcie mi że nie było to proste zadanie a na takie z pozoru wyglądało. Opóźnienie wynikało już z czynników zewnętrznych czyli kwestia drukarni, koniec roku itp. Tylko tyle i aż tyle, proszę Was po raz eNty zamiast non stop marudzić, zgłoście się do pomocy przy różnych niezbędnych pracach na rzecz MKP, na rzecz nas wszystkich, nie jest to łatwe zadanie i roboty jest od cholery, wystarczy otwarta deklaracja pomocy. Proszę nie drążcie dalej tego tematu bo chyba nie jest to kluczowy problem który mam nadzieje ze jasno wyjaśniłem.
dziękuję
Dzikuje za odpowiedz jest to dla mnie zrozumiale.
Pozdrawiam Pudel


p.s. w tym roku dr.killer prowadzi dzial


GDYBY BÓG POPIERAŁ PRZEDNI NAPĘD - CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH.....

Awatar użytkownika
Stachu_xjr
Forumowicz
Posty: 1285
Rejestracja: 2009-04-10, 06:28
Model: GT 2016
Silnik: V8 5.0

Re: Kalendarz Zamówienia i sprzedaż !!!

Post autor: Stachu_xjr » 2012-02-03, 14:15

Jest regulamin zdjęć i mieliśmy się go trzymać, jak Koral dał fajna fote z cyckiem to 6 stron eseju ze tak nie może być , a jak się podmienia , bez głosów i wiedzy większosci forum - to jest dobrze , i wielkie halo jest do tych którzy uczciwie podeszli , podzielcie klub na lubianych/i mniej lubianych / albo na zarząd/resztę. coraz to dziwniejsza atmosfera panuje tutaj , i to nie tylko moje zdanie.



Awatar użytkownika
Magic
Forumowicz
Posty: 864
Rejestracja: 2008-07-20, 20:17
Model: RTR 2012
Silnik: V6 3.7
Kolor: BLACK
Lokalizacja:: Oleśnica
Stajnia: Stajnia Dolny Śląsk
Kontakt:

Re: Temat poświecony konkursowi mustanga

Post autor: Magic » 2012-02-03, 20:20

Co tu się znowu dzieję i czemu taka dyskusja, pudel rozmawiając wcześniej z tobą nie wiedziałem że taka sytuacja zaistniała w tym roku, w poprzednim fakt jak prowadziłem konkurs to był dym że były zmienione bodajże trzy fotki ale nie było wyjścia bo za późno powiedzieli mi o terminie przygotowanie wszystkich fotek a oczywiście większość fotek nie spełniania wymogów jakości, niech ci powie np. Alustar bo dzięki mnie udało się na tyle przerobić fotkę by dało się to wydrukować bo miał tylko fotkę 800x600...

Już raz to przerabiałem tysiąc marud pomysłów, do gadania wszyscy mądrzy a do roboty jak zwykle zapał na miesiąc jak to było widać po prowadzeniu tego rocznego konkursu.

Ja nie wiem co tu taka ostatnio atmosfera ale to się skończy za parę dni zmieniam regulamin konkursu tak jak powinien być i nikt nie będzie miał nic do powiedzenia jak się pod nim podpisze.

Jak ktoś chce dać jakieś propozycję to się pospieszyć

Rafał powiem tak po pierwsze pierwszy problem jest z tym że niewielu przestrzega regulaminy co widać po styczniowym początku wklejane stare fotki które już kiedyś brały udział w konkursie na dodatek ze dwie które były w miarę zimowe wiec to wszystko jak zwykle jest....


Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Zdjęcie miesiąca”