Rajdowa Szkoła Piotra Wróblewskiego

Moderatorzy: celibad, Przemek64, horse

Awatar użytkownika
sławekw
Forumowicz
Posty: 809
Rejestracja: 2010-04-19, 21:19
Kontakt:

Re: Rajdowa Szkoła Piotra Wróblewskiego

Post autor: sławekw » 2011-08-14, 18:57

Wiesław Zawada - Muarach
Rafał Furtak - RAFAŁ
Piotr Furtak
Rafał Wrochna - Alustar
Tomasz Domagalski - Alski
Mariusz Lisik - dr Killer
Michał Pastryk - Michcio700
Aleksander Kamiński - Olaf
Jarosław Brzemiński - Horse
Maciej Rożek - Maciej
Sławek Rybarczyk - Rybek
Mirek Malinowski - Mirmal - [DB9]
Paweł Zambrzycki - Pavito
Michał Okuła - XerofaN
Anna Zambrzycka - Jania
Sławek Sobański - Sobanek
Wojciech Strożek - Exlux
Arek Glinka - a_gt500

Andrzej Kozłowski [BMW]
Tomasz Owczarczyk [Subaru]
Miłosz Gawor [Subaru]
Radosław Machnica [Subaru]

Nazwiska połączone z nickami tylko po to, żeby dopasować czasy do osoby z forum.
Ostatnio zmieniony 2011-08-14, 20:20 przez sławekw, łącznie zmieniany 1 raz.


Nic na siłę, wszystko młotkiem :D i wyklepie się coś takiego:
Obrazek

alski
Forumowicz
Posty: 648
Rejestracja: 2009-04-19, 13:23
Model: GT500 & FAST'67
Silnik: inny V8
Kolor: Aktualnie Qnia brak na stanie...
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Rajdowa Szkoła Piotra Wróblewskiego

Post autor: alski » 2011-08-14, 19:27

Wielkie dzięki za imprezkę! Wprawdzie jeździłem z rezerwą bo do domu daleko a lawety drogie ;) ;) ale super się bawiłem!


Shelby spalił 201,8 litra i była to jego najdłuższa trasa :P

Od AluSStara do Poznania przelecieliśmy dziś w 4godz.10minut z dwoma tankowaniami i Macdonaldem :rotfl: :rotfl:
Muszę ściągnąć kaganiec bo odciął mi przy 250km/h...


Na autostradzie nasi długimi mi dawali znaki - jedź szybciej - !!! :przestraszony: :przestraszony:

Ciągle stygnę po rundce Shelby AluSStara! WOW! :super: :super: Mój to przy nim zabawka...ale kochana... :hurra:
Szacun!


alski


It's Never Too Late to Have a Happy Childhood

Awatar użytkownika
MAX
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2810
Rejestracja: 2009-10-15, 21:52
Model: Fastback GT V8 68
Silnik: V8 5.0
Kolor: Blue & Black
Lokalizacja:: Wieliczka
Stajnia: Stajnia Małopolska
Kontakt:

Re: Rajdowa Szkoła Piotra Wróblewskiego

Post autor: MAX » 2011-08-14, 19:32

sławekw pisze:https://picasaweb.google.com/1050314603 ... 11MKPWUEzu

Parę fotek ode mnie, nic specjalnego nie ma, bawiłem się nowym sprzętem, ale może ktoś coś ciekawego dla siebie znajdzie ;)
Sławek sprzecior kichawa lecz pomysły i kadrowanie na 99 punktów ! :padam:


tel 504 266 504
As-PROFI
IMPORTUJEMY MARZENIA
Zrealizowane marzenia: IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIII IIII
www.asprofi.pl
https://www.facebook.com/import.usa.max

Awatar użytkownika
MAX
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2810
Rejestracja: 2009-10-15, 21:52
Model: Fastback GT V8 68
Silnik: V8 5.0
Kolor: Blue & Black
Lokalizacja:: Wieliczka
Stajnia: Stajnia Małopolska
Kontakt:

Re: Rajdowa Szkoła Piotra Wróblewskiego

Post autor: MAX » 2011-08-14, 19:39

alski pisze:Wielkie dzięki za imprezkę! Wprawdzie jeździłem z rezerwą bo do domu daleko a lawety drogie ;) ;) ale super się bawiłem!


Shelby spalił 201,8 litra i była to jego najdłuższa trasa :P

Od AluSStara do Poznania przelecieliśmy dziś w 4godz.10minut z dwoma tankowaniami i Macdonaldem :rotfl: :rotfl:
Muszę ściągnąć kaganiec bo odciął mi przy 250km/h...


Na autostradzie nasi długimi mi dawali znaki - jedź szybciej - !!! :przestraszony: :przestraszony:

Ciągle stygnę po rundce Shelby AluSStara! WOW! :super: :super: Mój to przy nim zabawka...ale kochana... :hurra:
Szacun!
Tobie się tylko tak wydaje ze stygniesz , AluStar do dzisiaj wrze i tłumaczy Doris ze dałeś Żmije w "obce"ręce ! :mur:
:szok: :mur: i to po raz pierwsz i miejmy nadzieje ze ostatni, szkoda Doris.


tel 504 266 504
As-PROFI
IMPORTUJEMY MARZENIA
Zrealizowane marzenia: IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIII IIII
www.asprofi.pl
https://www.facebook.com/import.usa.max

Awatar użytkownika
sławekw
Forumowicz
Posty: 809
Rejestracja: 2010-04-19, 21:19
Kontakt:

Re: Rajdowa Szkoła Piotra Wróblewskiego

Post autor: sławekw » 2011-08-14, 20:17

MAX pisze:
sławekw pisze:https://picasaweb.google.com/1050314603 ... 11MKPWUEzu

Parę fotek ode mnie, nic specjalnego nie ma, bawiłem się nowym sprzętem, ale może ktoś coś ciekawego dla siebie znajdzie ;)
Sławek sprzecior kichawa lecz pomysły i kadrowanie na 99 punktów ! :padam:
sprzęcik jest w porządku, szkoda, że lapek który teraz mam nie jest najlepszy do pracy ze zdjęciami...... wystarczy, że spojrzysz pod innym kontem i już widzisz inne zdjęcie :wstyd:


Nic na siłę, wszystko młotkiem :D i wyklepie się coś takiego:
Obrazek

Awatar użytkownika
Koral
Forumowicz
Posty: 2280
Rejestracja: 2009-01-02, 23:49
Model: GT CS8 +500HP
Silnik: V8 4.6
Kontakt:

Re: Rajdowa Szkoła Piotra Wróblewskiego

Post autor: Koral » 2011-08-14, 20:58

a_gt500 pisze:Panowie (i Panie),
dzięki za fajną imprezę i super towarzystwo. Kuba wspominał, że fajna ekipa. Miło było się przekonać osobiście.
Do zobaczenia następnym razem, ja bym się pisał na ten 24 września, który proponował Wróbel jako kolejny termin.

pzdr,
Arek

piekny ten Twoj GT500, az zaluje ze mnei nie bylo.. a to 24wrzesnia bedzie powtorka?


Koral tel.+48 792-33-55-65
http://www.facebook.com/US.AutoimportKS
Obrazek

XerofaN
Forumowicz
Posty: 594
Rejestracja: 2011-06-16, 15:56
Model: Pony
Silnik: V6 4.0
Kolor: Tungsten Gray

Re: Rajdowa Szkoła Piotra Wróblewskiego

Post autor: XerofaN » 2011-08-14, 21:18

jest taki pomysl ale nie wiadomo czy znadja sie chetni. Muarah mial chyba zrobic rozeznanie na forum :) ja jestem za kolejnym Mustang TrackDay :) moze byc 24 wrzesnia



Awatar użytkownika
Magic
Forumowicz
Posty: 864
Rejestracja: 2008-07-20, 20:17
Model: RTR 2012
Silnik: V6 3.7
Kolor: BLACK
Lokalizacja:: Oleśnica
Stajnia: Stajnia Dolny Śląsk
Kontakt:

Re: Rajdowa Szkoła Piotra Wróblewskiego

Post autor: Magic » 2011-08-14, 21:48

alski pisze:Wielkie dzięki za imprezkę! Wprawdzie jeździłem z rezerwą bo do domu daleko a lawety drogie ;) ;) ale super się bawiłem!

Shelby spalił 201,8 litra i była to jego najdłuższa trasa :P

Od AluSStara do Poznania przelecieliśmy dziś w 4godz.10minut z dwoma tankowaniami i Macdonaldem :rotfl: :rotfl:
Muszę ściągnąć kaganiec bo odciął mi przy 250km/h...


Na autostradzie nasi długimi mi dawali znaki - jedź szybciej - !!! :przestraszony: :przestraszony:

Ciągle stygnę po rundce Shelby AluSStara! WOW! :super: :super: Mój to przy nim zabawka...ale kochana... :hurra:
Szacun!
Alaski zawiodłem się na tobie co to miało być jak już jest więcej zakrętów niż na torze to nie taki cwany

Mojego rumaka również pierwsza tak długa trasa o paliwie Alaski to nie wspominaj.

Jak na stan techniczny mojego autka i zmęczenie po trasie fajnie było szkoda tylko że szybko auto się poddało bo zacząłem się wkręcać a po pierwszym wrażeniu trasy trochę się podałem, zwłaszcza jak przejechałem się za Murahą momentalnie się oddalał na prostych, masakra to jest prawdziwa legenda.

Najfajniejszy polew miałem przy pierwszym okrążeniu z instruktorem :rotfl: tak się spietrał bo od razu bez hamowania driftem w padłem w pierwszy zakręt że jak bym miał to nagrane... :mur: z drugi młody instruktorem już się nie wygłupiałem ale za to on nic nie mówił :luka: i trochę na ostatnim łuku przeholowałem :zawstydzony: bo dosyć zdradliwy i nie chciałem ryzykować więc trochę łąki skosiłem, za to przejażdżka z Wróblem bardzo przyjemna. :D

Eksperyment z nową zabawką :P by fajniej wyszedł jak by mi Alustar filterka nie zanieczyścił ;) .
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Właśnie kto tak pocisnął w autku Alustara bo nie mówię że też chciałbym się przejechać ale trochę umiaru jak wyrwał to myślałem że most wyskoczy
Ostatnio zmieniony 2011-08-14, 21:54 przez Magic, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek

Awatar użytkownika
zaworek1
Forumowicz
Posty: 399
Rejestracja: 2011-05-23, 10:43
Model: GT'06 Roush
Silnik: V8 4.6
Kolor: Screaming Yellow
Lokalizacja:: Szczecin

Re: Rajdowa Szkoła Piotra Wróblewskiego

Post autor: zaworek1 » 2011-08-15, 04:01

Oto przygoda moja i DarduS'a
23.00 Szczecin spoznienie na pociag, szybka decyzja jedziemy Astra 1,6 1992 do Wawy
150km Autostrady, kolejne 150 po wioskach i wszedzie radary, 200km Autostrada za 46,90zl i 100km po wioskach na pelnym gazie bo bylismy spoznieni.
120km/h przez pol Warszawy i spotkanie z Sobankiem (Astra zostala pod kosciolem) pozniej jazda do Ulezy, na torze wiecie jak bylo. Powrot do Wawy, ladowanie telefonow 2h w Zlotych Tarasach, szukanie auta. Obdzownilismy wszystkich w poszukiwaniu noclegu i udalo sie nam znalezc cieple schronienie u Bielka i Malgosi! wyspani rano wyruszamy, kapec z tylu i wymiana kola, szybkie spotkanie z Sobankiem i wyruszamy w trase. do Poznania bylo prawie spokojnie ale w lusterku zobaczylismy czerwone shelby z bialymi pasami, zaczelismy go gonic (nasz max. speed 178km/h) NIestey nam sie nie udalo i zlapalismy go na chwile na bramkach przy wyjezdzie z autostrady, niestety ten poscig kosztowal nas utrata predkosciomierza i Astra zaczela sie troche grzac, wjechalismy do poznania na pizze i przerwe, okazalo sie ze stan wody w chlodnicy oscyluje w granicach 0l, wiec poszedl do srodka zywiec(niegazowany) ruszylismy z poznania i przed bramkami zaczal kopcic. okazalo sie ze wylal nam sie olej na silnik i w srodku zostalo 0,5cm, musielismy przejechac przez bramki i nastepna godzine spedizlismy na parkingu obok, po konstultacj z kilkoma obcokrajowcami nie dostalismy od nich ani kropli oleju jedynie jedna fajke. dojechalismy do stacji w zolwim tepie i kupilismy olej, wyjechalismy padnieci i ruszylismy dalej, 100km przed szczecinem w celu jechania normalna predkoscia zaczelismy jechac za jakims Oplem. po 40km gosciu zaczal zwalniac na autostradzie do (nie wiem dokladnie ilu ale musialem jechac na 4 wiec okolo 60km/h) pozniej przyspieszac na maxa mojej predkosci (okolo 170) i tak sie bawil do samego szczecina, dopiero w miescie sie rozdzielilismy i gdy z boku podjechalem i mu machalem nie wiedzial o co chodzi.
Dojechalismy do domu cali, zdrowi i zmeczeni.
Dziekuje wszystkim za zajebista przygode, swietnie spedzony czas i za udzielona pomoc!:) Bylo naprawde swietnie i wrazenie niezapomniane!
Do nastepnego :D



alski
Forumowicz
Posty: 648
Rejestracja: 2009-04-19, 13:23
Model: GT500 & FAST'67
Silnik: inny V8
Kolor: Aktualnie Qnia brak na stanie...
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Rajdowa Szkoła Piotra Wróblewskiego

Post autor: alski » 2011-08-15, 09:55

dr.killer pisze:
Alaski zawiodłem się na tobie co to miało być jak już jest więcej zakrętów niż na torze to nie taki cwany
Szczerze założyłem nowe tarcze i klocki i muszę je mieć na Poznań 21/08 :D muszę polepszyć czasy i bez bandy...jak będzie ok to jadę też 28/08...

poza tym boję się szybko jeździć :hyhy:


alski


It's Never Too Late to Have a Happy Childhood

Awatar użytkownika
AluStar
Forumowicz
Posty: 2316
Rejestracja: 2008-09-09, 23:25
Model: GT500
Silnik: inny V8
Kontakt:

Ulez 2011

Post autor: AluStar » 2011-08-15, 16:36

I tak nie odda atmosfery jaka tam panowała..
Ale mysle ze sie spodoba . Kto byl bedzie mogl sobie przypomniec - kto nie to zobaczy jak wyglada jeden przejazd na czas ..

Proponuje w HD





Awatar użytkownika
adasko74
Forumowicz
Posty: 859
Rejestracja: 2009-10-28, 21:22
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: sonic blue

Re: Rajdowa Szkoła Piotra Wróblewskiego

Post autor: adasko74 » 2011-08-15, 17:18

slizgales sie Alu miedzy pacholkami jak po sznurku,SUPER..ale to dopie... o matko :szok: :D



DarduS
Posty: 3
Rejestracja: 2011-08-05, 00:54

Re: Rajdowa Szkoła Piotra Wróblewskiego

Post autor: DarduS » 2011-08-15, 19:41

Kurde jaka zlota spekulacja, zeby nie smiecic dodam tylko ze tor w Ułęży jest wyjatkowy i mam nadzieje, że za jakiś czas będę miał czym na niego wjechac.



HAJ$u
Forumowicz
Posty: 243
Rejestracja: 2010-06-19, 13:54
Kontakt:

Re: Rajdowa Szkoła Piotra Wróblewskiego

Post autor: HAJ$u » 2011-08-15, 21:43

Alustar dobry filmik i genialna muzyka.


Kiedy pędzisz 270 km/h to co jest przed Tobą jest już historią...

Awatar użytkownika
muarah
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1330
Rejestracja: 2009-07-21, 13:00
Model: Mustang 351C, 1970
Silnik: inny V8
Kolor: hulla blue
Kontakt:

Re: Rajdowa Szkoła Piotra Wróblewskiego

Post autor: muarah » 2011-08-15, 22:21

Myślę o Mustang & Friends - Reaktywacja;) Zrobmy wstępne zapisy - w kolejnym wątku, jeżeli zbierze się 15 chętnych osób to zarezerwuję termin - np. 24 września o którym wspominał Wróbel. Ja wracając z Ułęży zauważyłem, że chyba coś mi się dzieje ze sprzegłem, może łozysko siada albo coś innego, w najgorszym razie coś w skrzyni biegów.. no ale może oda się to naprawić, jeszcze trochę czasu jest,
Zatem wszyscy którym się podobało proszeni są o wpisanie się w kolejnym wątku pt. Mustang & Friends Track Day w Ułęży:)


muarah

Zablokowany

Wróć do „2011”