Ustalenia dot. MustangRace 2011 - Włocławek

Sprawy organizjacyjne Mustang Race 2011. Widoczny tylko dla organizatorów.
Awatar użytkownika
bedzin
Forumowicz
Posty: 343
Rejestracja: 2008-11-01, 19:22
Model: Mustang GT 2000
Silnik: V8 4.6
Kolor: srebrny

Ustalenia dot. MustangRace 2011 - Włocławek

Post autor: bedzin » 2010-10-26, 19:02

Kaes wiec rozmawialem dzisiaj z Marta z Wzorcowni i prosila zeby dostala mailowo do polowy listopada jakies wstepne zarysy bo chce przedstawic to szefostwu i mniej wiecej finanse zamknac na przyszly rok....

W mailu prosila o:
- data kiedy przyjedziemy,
- godzina przyjazdu,
- co i jak to ma wygladac.

Jezeli chodzi o wystawienie aut to nei ma problemu jutro albo dzisiaj jeszcze mi przesle plac placu i bede myslal jak je rozmiescic...

I takie pytanie jakie media by byly poinformowane i co mozemy sciagnac do wloclawka na parade mustangow i tam jakas impreze czy cos?? ( Marta tak pocichu mi powiedziala ze jezeli uda sie nam sciaganc np TVN czy POLSAT i bedzie w tv pokazane konie a w tle galeria to moze duza kase i duzo wiecej nam zalatwic)

Jezeli chodzi o posilki to bysmy mieli lokal i wieczorem jakas kapele my sciagneli np Blusowa czy jakas Country zeby to pasowalo do konikow...

Nadal mysle co by mozna bylo zrobic na placu tam gdzie by staly konie??

Co do promocji to oni moga zoribc plakaty i wydrukowac, jakis krotki filmik na galerii tez moze byc wyswietlany tylko ciezko by bylo wtedy z logiem BP chyba ze naprawde ich zaskoczymy to wtedy wykupia spoty reklamowe ( monitory sa firmy zewnetrznej i dlatego takie perypetie).

Jezeli chodzi o BP to Marta powiedziala ze moga rozwiesic swoje np flagi czy reklamy BP na galerii ale to juz by musiala rozmawiac z kims od BP zeby potem nie bylo gryzienia sie ze cos nie pasuje czy jak.

Zastanawiam sie nad zrobieniem np na parkingu Hali sportowej ( dojsc duzy parking) jakiejs jazdy zrecznosciowej np z baczkiem, driftem czy slalomem na czas) tylko nie wiem do kogo udezyc w tej sprawie o zapewnienei idealnego mierzenia czasu (a nei tak na oko) i zabezpieczenia jako takiego. Nie chodzi mi tu o to zeby ludzie sie tu zbiegli tylko tak dla nas. Dopiero po przejechaniu tak jakby "odcinka specjalnego" bylby odpoczynek i przejazd kolumna pod galerie.
Ktos sie orientuje ile to moze kosztowac i czy jest wogule sens bo na to by bylo ciezko pozyskac dodatkowe fundusze.

Nadole mapka jak co jest rozmiesczone ( dlugosc przejazdu Hala - Wzorcownia ok 2km...)
Obrazek



Awatar użytkownika
Dakota
Młodszy Forumowicz
Posty: 60
Rejestracja: 2008-11-06, 19:11
Model: 1996
Silnik: inny V8
Kolor: zielony plamisty

Post autor: Dakota » 2010-10-26, 19:18

bedzin świetna robota! :super: :super: :super: :super: :super: :super:

Postaramy się, żeby obie strony były zadowolone: Marta i BP, a wtedy miodzio.
Z próbą to jest fajny pomysł, ale nie wiem czy drift i superdokładne próby czasowe - pod uwagę bierzemy samochody o różnej mocy i wieku. Ale myślę, że da się coś wykombinować w tym temacie. Będę myśleć.


To już mamy dwa miasta mniej/więcej przemyślane: Bełchatów (Stang232) i Włocławek (bedzin). Co z resztą? :)

Nikt się nie zgłosił w sprawie Chojnic :( Poczekamy jeszcze chwilę :) może się ktoś zgłosi.
Buziaki dla wszystkich.


YA RLY!

Awatar użytkownika
bedzin
Forumowicz
Posty: 343
Rejestracja: 2008-11-01, 19:22
Model: Mustang GT 2000
Silnik: V8 4.6
Kolor: srebrny

Post autor: bedzin » 2010-10-26, 23:41

Kaes, tu jeszcze podslylam mapke takie jakby przyblizenie tego sektora gdzie jest galeria i BP

Obrazek



Awatar użytkownika
stang232
Forumowicz
Posty: 2121
Rejestracja: 2008-12-12, 15:16
Model: stang'95
Silnik: V8 5.0
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Bełchatów
Stajnia: Stajnia Łódzka

Post autor: stang232 » 2010-10-27, 08:41

bedzin pisze: W mailu prosila o:
- data kiedy przyjedziemy,
- godzina przyjazdu,
Bendzinku, według pierwszych przymiarek wychodzi, że fala mustangów dotrze do tamy we włocławku dnia 01.07.11r w okolicach godziny 17-18, wysokość fali przekroczy stan alarmowy i wyniesie ponad 30szt.

Fajnie by było zameldować się najpierw pod Halą Mistrzów ( fajnie że nazwaliście hale na cześć najlepszego koszykarskiego klubu w Polsce - WKS Śląsk Wrocław :P ) po to jest zaraz na wlocie od Łodzi, a potem przejechać do hotelu aby się spokojnie zainstalować i następnie ruszyć na galerię.


Obrazek

Awatar użytkownika
bedzin
Forumowicz
Posty: 343
Rejestracja: 2008-11-01, 19:22
Model: Mustang GT 2000
Silnik: V8 4.6
Kolor: srebrny

Post autor: bedzin » 2010-10-30, 17:22

kaes i jak gadales cos z ludzmi BP na temat wloclawka?? jak to widza??



kaes
Forumowicz
Posty: 815
Rejestracja: 2008-11-05, 13:13
Model: 2007
Silnik: V6 4.0
Kolor: czarny, chwilowo bez pasów
Kontakt:

Post autor: kaes » 2011-01-10, 09:15

Najnowsze informacje:
Trwają rozmowy między BP a stacją we Włocławku wskazaną przez Bedzina. Trzeba tą stację wykorzystać maksymalnie, zgodnie z dostępnym miejscem. Centrum handlowe obok jak najbardziej BP też się podoba, obopólne korzyści.
Dodatkowo obok podobno, niedaleko jest jakiś spory plac po nieczynnej myjni (tak mniej więcej wiedział Hubert, nie był tam jeszcze osobiście). Chcą ten plac dla nas wynająć więc prawdopodobnie będzie dodatkowe miejsce dla nas.
I na koniec - Hubert pod koniec stycznia planuje jechać do Włocławka na "wizję lokalną", zobaczyć i ustalic wszystko na miejscu, więc mam nadzieje, że Bedzin dasz radę się z nim spotkać jak będzie ustalona konkretna data :)
On zresztą zapowiada, że takie wizyty odbędzie w każdym mieście w którym coś będziemy organizować w ramach MR więc reszta organizatorów też niech to weźmie pod uwagę.
Wiem od Dezo, że w sobotę były rozmowy na temat MR i pewne ustalenia odnośnie wyceny - fajnie, bo czas chyba ruszać z kolejnymi miejscami.

Classicauto i Automobilista otrzymały ode mnie już dwa razy informacje (po Twoim poście Dezo i w zeszłym tygodniu w środę), póki co brak odpowiedzi.


CS6 Progress bar
[||||||||||||||||||--------------------------------] 36%

Obrazek

Awatar użytkownika
bedzin
Forumowicz
Posty: 343
Rejestracja: 2008-11-01, 19:22
Model: Mustang GT 2000
Silnik: V8 4.6
Kolor: srebrny

Post autor: bedzin » 2011-02-02, 15:41

Wydajr mi sie ze tez musimy pomyslec o miejscu gdzie bedzie mozna umyc auto przed prezentacja. Dzisiaj podjade do firmy ktora ma 6 stanowisk do mycia recznego i znajduje soe 300m od punkt spotkania we wloclawku. Zapytam sie do jakiej stawiki by zeszli z myciem auta.



Awatar użytkownika
bedzin
Forumowicz
Posty: 343
Rejestracja: 2008-11-01, 19:22
Model: Mustang GT 2000
Silnik: V8 4.6
Kolor: srebrny

Post autor: bedzin » 2011-02-03, 20:03

dobra koniec tej zabawy w kotka i myszke...
Sprawa z Włocławkiem wyglada nastepująco:

NOCLEG:
Rozmawialem dzisiaj z menagerem Hotelu i ceny wychodza tak:
- 2 os. 120zł
- 1 os. 90zł
- 3 os. 150zł
W tym od hotelu dostajemy rano szwedzki stol jako sniadanko i do tego dostajmy prowiant na droge.

WZORCOWNIA
I tutaj pojawiaja sie schody. Nie ze cos jest nie tak tylko chodzi o czas. Musimy pilnie SCIAGNAC Huberta do wloclawka na rozmowe i orientacje w terenie. Rozmawialem z Marta ( od wzorcowni) i ich tez czas pedzi i to strasznie. Oni chca do konca przyszlego tygodnia ruszyc z tematem ( wyslac info do swoich najemcow, ustalic co i jak ma wygladac, jakies plakaty poszykowac i organizowac dalsza czesc imprezy)
Takze jezeli ludzi z BP nie rusza sie to Wloclawek przepadnie i ja sie dalej w to nie bede bawil.

KREGIELNIA
Jakos w przyszlym tygodniu w wolnej chwili spotkam sie z menagerka i bede rozmawial o stawkach. Tak jak pisalem predzej sa otwarci na nas i moga zarezerwowac nam caly lokal za FREEEE.

MYJNIA
Rozmawialem wczoraj z wlascicielami myjni gdzie maja 6 stanowisk. Myjnia znajduje sie ok 300m od punktu zbiorczego we Wloclawku. Zobaczyli filmik, spodobaly im sie samochody i nasza impreza. Na czas naszego przyjazdu moga nam zamknac myjnie i dac chlopakow do pomocy. Nad stawkami jeszcze nie rozmawialem a dlaczego to w dalszej czesci.


Teraz troszke ogulnie musze napisac bo lezy mi to na sercu. Wiec zaczne od BP. Zaczyna mnie to juz troszke denerwowac ze sobie ta impreze olewaja. Rozmawialem ostatnio z Krzyskiem i dostalem info zwrotne ze brak nowych wiesci. Za naprawde nie duza kase BP zrobilo sie glownym sponsorem imprezy i teraz o wszystko ich trzeba pytac. Co do reklamowania imprezy to mi sie wydaje ze to my powinnismy decydowac bo to jest pomysl klubu i nazwa tez klubu( a tu z ich podejscia wychodzi na to ze BP organizuje impreze a nas zaprosili zebysmy w niej uczestniczyli za darmo- a tak nie jest) Chodzi teraz mi o te targi - to jest dobra opcja na promocje imprezy.

Tak samo, za ta kase nie mozemy miec innych sponsorow. Prawda to jest czy cos sie smienilo?? Bo jezeli nic to naprawde robia nas w balona jak moga. Ja jestem w stanie wynegocjowac duzo wiecej na wloclawku robiac cos w stylu rogionali sponsorzy- rozmawialem z p. Jackiem z hotelu i przy takim czyms oni sa w stanie nam zrobic albo wykwinta kolacje, albo poleciec po cenach albo zapraszaja na impreze z darmowym wejsciem i drinkami. Na kregielni tak samo sa wstanie poleciec po max stawkach i do tego jakies przekaski czy co kolwiek.

Wiec prosze o poruszenie tych tematow jak najszybciej sie da z BP bo jezeli nie to WZORCOWNIA we wloclawku sie rozmysli a do tego ja zrezygnuje z organizacji bo nie mam miec zamiaru zwiazanych rak w podejmowaniu decyzji albo ludzia mowic ze sie spotkamy aby ustalic wszystko na tip-top a nie moge bo BP nie podejmuje decyzji.

Przy tej kasie( od BP) mowie powaznie nie mozemy pozwolic na jednego sponsora...

Mozecie sie na mnie obrazac czy wkurzac ale pisze to co mysle.

A no i czekam na info:
- Kiedy Hubert zawita we wloclawku??
- Co myslicie o lokalnych sponsorach i ogulnopolskich??

To by bylo na tyle



kaes
Forumowicz
Posty: 815
Rejestracja: 2008-11-05, 13:13
Model: 2007
Silnik: V6 4.0
Kolor: czarny, chwilowo bez pasów
Kontakt:

Post autor: kaes » 2011-02-04, 09:30

bedzin pisze:Rozmawialem ostatnio z Krzyskiem i dostalem info zwrotne ze brak nowych wiesci.
Brak nowych wieści bo mieliśmy rozmawiać z Hubertem w środę przez telefon, a umówiłem się z nim na dziś wieczór osobiście, przez telefon ciężko się załatwia sprawy.


CS6 Progress bar
[||||||||||||||||||--------------------------------] 36%

Obrazek

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Post autor: Dezo » 2011-02-04, 11:29

Bedzin, nie wkurzaj się, bo nie ma o co. Dobrze, że sygnalizujesz problemy, na tym polega sprawna organizacja imprezy aby zapewnić koordynację i uzgadnianie podejmowanych działań.
Co do sponsora generalnego i tego czy dał dużo, czy mało, to bez komentarza. Sięgnij do wątków sprzed kilku miesięcy kiedy nie było żadnych widoków na sponsorów, a jedynie marzenia niektórych forumowiczów.
Nie mówimy, że nie można pozyskiwać innych sponsorów. Można, jednak aby zachować porządek należy ustalać ze sponsorem generalnym tzw. "pola i formy prezentacji". Jeżeli każdy chaotycznie będzie dogadywał się ze sponsorami, to na koniec wyjdzie wielki misz-masz, awantura i kompromitacja... No i oczywiście nie możemy pozyskiwać sponsorów prowadzących działalność konkurencyjną do generalnego, tego chyba tłumaczyć nie muszę.
Zatem Bedzin - valerin do ssania i pełny spokój. Jeżeli coś trzeba uzgodnić pilnie, to naciskaj mnie lub Kaesa.
Pamiętaj, że dzięki BP, nie tylko będziemy mieli kasę ale też i odpowiednią oprawę i profesjonalną promocję. A to jest gratis.
Robisz dobrą robotę. Tak trzymać!
Pozdrawiam


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
bedzin
Forumowicz
Posty: 343
Rejestracja: 2008-11-01, 19:22
Model: Mustang GT 2000
Silnik: V8 4.6
Kolor: srebrny

Post autor: bedzin » 2011-02-04, 12:45

No i o to chodzilo. Jakies poruszenie, odzew ta organizacja. Wiec czekam na info od Krzyska, tylko nie zapomnij poruszyc tych tematow. A no i dowiedz sie mniej wiecej ile Bp swoich ludzi z nami wysyla i czy im tez latwic z nami nicleg czy oni we wlasnym zakresie.
Musimy policzyc dokladnie ile miejsc noclegowych bedziemy potrzebowac w hotelu.



kaes
Forumowicz
Posty: 815
Rejestracja: 2008-11-05, 13:13
Model: 2007
Silnik: V6 4.0
Kolor: czarny, chwilowo bez pasów
Kontakt:

Post autor: kaes » 2011-02-04, 13:00

bedzin pisze:No i o to chodzilo. Jakies poruszenie, odzew ta organizacja. Wiec czekam na info od Krzyska, tylko nie zapomnij poruszyc tych tematow. A no i dowiedz sie mniej wiecej ile Bp swoich ludzi z nami wysyla i czy im tez latwic z nami nicleg czy oni we wlasnym zakresie.
Musimy policzyc dokladnie ile miejsc noclegowych bedziemy potrzebowac w hotelu.
jasne, nie zapomne, mam te tematy spisane. O ludziach z BP już rozmawiałem z Hubertem, czy dzisiaj poznam konkretną liczbę to nie wiem, ale myślę, że rząd wielkości będzie wiadomo.


CS6 Progress bar
[||||||||||||||||||--------------------------------] 36%

Obrazek

Awatar użytkownika
bedzin
Forumowicz
Posty: 343
Rejestracja: 2008-11-01, 19:22
Model: Mustang GT 2000
Silnik: V8 4.6
Kolor: srebrny

Re: Ustalenia dot. MustangRace 2011

Post autor: bedzin » 2011-02-09, 21:58

takie pytanko kiedy sie zjezdzamy do punkt startowego?? sorki ze teraz pytam ale musze wiedziec jak zobie wolne rozpracowac ;) tzn chodzi mi czy tego 30.06 czy lepiej 29.06??



Awatar użytkownika
AluStar
Forumowicz
Posty: 2316
Rejestracja: 2008-09-09, 23:25
Model: GT500
Silnik: inny V8
Kontakt:

Re: Ustalenia dot. MustangRace 2011 - Włocławek

Post autor: AluStar » 2011-02-20, 23:12

Bedzin dasz rade sam to ogarnac !!
Co masz juz zalatwione - prosze o konkrety potwierdzone ::
Jest koniec lutego ..



Awatar użytkownika
bedzin
Forumowicz
Posty: 343
Rejestracja: 2008-11-01, 19:22
Model: Mustang GT 2000
Silnik: V8 4.6
Kolor: srebrny

Re: Ustalenia dot. MustangRace 2011 - Włocławek

Post autor: bedzin » 2011-02-21, 00:40

Wiec tak Alu, zalatwiony mam hotel z darmowym jedzeniem, do tego od wzocowni dostajemy plac naglosnienie jedzonko i do tego oni sami moga reklamowac impreze we wloclawku i okolicach( reklama w radiu, plakaty i takie pierdolki). Teraz punktem kulminacyjnnym i kluczowym jest przyjazd Huberta gdyz z nim musimy wszsytko potwiedzic i ustalic z dyrekcja Wzorcowni tzn BP z nimi musi sie dogadac. Po spotkaniu z Hubertem juz beda 100% konkrety dokladne bo jeszcze bede ciagnal kase od Galerii Wzorcownia. Tak jak pisalem chyba predzej rozmawialem z menagerem hotelu i sa chetni zostac sponsorem lokalnym w zamian albo poleca po cenach albo nam zrobia jakas darmowa impreze albo wykwintna kolacje ale to juz kwestia dogadania, tyle ze czekam na Huberta bo nei wiem ile osob bedzie tez z BP. Takze wszystkie konkrety beda po spotkaniu z Hubertem na ktorego czekam i zaczynam sie niecierpliwic ;)

KONKRETY:
- Hotel z darmowym jedzeniem
- Darmowy parking na wszystkie koniki ( podziemny galerii)
- Cieply obiadek zaraz po przyjezdzie do wloclawka za darmo
- NAglosnienei na placu imprezy oraz mozliwosc wprowadzenia radia GRA do poprowadzenia imprezy
- Rozglos w Radiu oraz plakaty za darmo



Zablokowany

Wróć do „Mustang Race 2011”