Ustalenia dot. MustangRace 2011 - Chojnice

Sprawy organizjacyjne Mustang Race 2011. Widoczny tylko dla organizatorów.
nata79
Młodszy Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 2011-01-28, 12:45
Kontakt:

Re: Ustalenia dot. MustangRace 2011 - Chojnice

Post autor: nata79 » 2011-02-24, 10:08

Konkrety? Chcecie? - Macie! :cisza:

Dzięki Kaesowi nawiązałam współpracę z fantastycznymi chłopakami - Krystianem i Maćkiem, którym bardzo zależy, aby impreza odbyła się w Chojnicach. Ci chłopcy poszli do burmistrza, gdyż ja mimo wielu prób nie mogłam się do niego dodzwonić i załatwili mi datę i godzinę rozmowy z nim. O tym za chwilę. W międzyczasie Maciek poszedł do dyrektora bursy i zarezerwował nam termin dla 60 osób, z tym, że "być może będą się w tym czasie odbywały zawody sportowe" wtedy jakieś 10 miejsc musi być zarezerwowanych dla nich. Myślę, że to nie problem, bo i tak część osób chce mieszkać w hotelu. Cena bursy - 20 zł netto plus śniadanie 7.50. Maciek wstępnie zarezerwował, ale muszę potwierdzić rezerwację, jak już będę znała dokładną(albo szacunkową) liczbę osób. :hurra: Aha, no i przed bursą jest parking, który spokojnie zmieści 30 samochodów.
Chłopaki też kombinują, jak nam dalej pomóc, uderzą do prywatnych firm za moja radą, czy nie chcą się podczepić pod imprezę i zasponsorować nam np fajerwerki ;)
Burmistrz nie jest za bardzo chętny do pomocy, gdyż tydzień wcześniej mają Dni Chojnic i "ten tydzień po będzie naszym czasem na złapanie oddechu". Jednakże jest otwarty na nasze propozycje, może udostępnić rynek do wystawienia samochodów, myślę, że przejazd przez miasto też nie będzie problemem. Powiedział mi też, że współpracuje z siecią hoteli, muszę więc wiedzieć, ile osób chce nocować w tym lepszym przybytku, to się zorientuję w cenach i opcjach ;)
Jakieś pytania? Jakieś pomysły na urozmaicenie naszego pobytu w Chojnicach?
Muszę też się dowiedzieć, ile osób chce bursę, a ile hotel, ale chyba muszę napisać w innym dziale, bo ten jest widoczny dla kilku osób tylko, prawda? :)

Pozdrawiam



kaes
Forumowicz
Posty: 815
Rejestracja: 2008-11-05, 13:13
Model: 2007
Silnik: V6 4.0
Kolor: czarny, chwilowo bez pasów
Kontakt:

Re: Ustalenia dot. MustangRace 2011 - Chojnice

Post autor: kaes » 2011-02-24, 10:22

Świetnie.
Tak, ten wątek jest widoczny tylko dla organizatorów. Ale nie wiem czy pisać o bursę/hotel - tylko może wystarczy się wzorować na danych z Sandomierza? Rafał robił jakąś "ankietę" kto jak chce, myślę, że proporcje zostaną takie same. I w razie czego kieruj chłopaków do kontaktu od Celibada jak trzeba będzie, może się przyda.
Pamietajmy też o ok. 10 osobach dodatkowych - BP itd. Czyli liczmy 70 osób.


CS6 Progress bar
[||||||||||||||||||--------------------------------] 36%

Obrazek

nata79
Młodszy Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 2011-01-28, 12:45
Kontakt:

Re: Ustalenia dot. MustangRace 2011 - Chojnice

Post autor: nata79 » 2011-03-05, 13:48

Więcej niusów ;)

Rozmawiałam z dyrektorem bursy i mamy rezerwację dla 60 osób wstępnie, a jak coś się zmieni, "to będziemy kombinować"(tak powiedział). Nocleg kosztuje 20 złotych plus 8% VAT, niestety kuchnia będzie w remoncie, więc śniadania tam nie będzie. Dyrektor bursy polecił mi znajdujący się w budynku obok Big Bar,
z którego to właścicielem przed chwilą rozmawiałam. Powiedział, że śniadanie dla 60 osób nie będzie problemem. Zaserwuje je także wcześniej, jeśli zajdzie taka potrzeba, bo w niedzielę bar otwarty jest dopiero od 11:00. Nie znam jeszcze cen, ale obiecał, że przyśle mi je na maila w przyszłym tygodniu, więc napiszę później. Parking przed bursą pomieści co najmniej 30 samochodów.
Hotele są załatwiane we własnym zakresie, jednak może uda mi się uzyskać jakieś zniżki, zobaczymy.
W poniedziałek zadzwonię do burmistrza i zapytam, czy nam udostępni rynek i załatwi ochronę. Więcej raczej się nie należy z jego strony spodziewać.
Pozdrawiam wszystkich :) :D



kaes
Forumowicz
Posty: 815
Rejestracja: 2008-11-05, 13:13
Model: 2007
Silnik: V6 4.0
Kolor: czarny, chwilowo bez pasów
Kontakt:

Re: Ustalenia dot. MustangRace 2011 - Chojnice

Post autor: kaes » 2011-03-07, 08:29

Pamiętajmy że będzie trochę więcej osób niż 60 (+BP i + ekipa techniczna). Ale że część chce w pokojach załatwianych przez siebie chyba nie będzie problemu.


CS6 Progress bar
[||||||||||||||||||--------------------------------] 36%

Obrazek

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Ustalenia dot. MustangRace 2011 - Chojnice

Post autor: Dezo » 2011-03-07, 13:07

Dostałem email z nastepującą propozycją. Jakieś uwagi? Chyba raczej ze względów organizacyjnych jesteśmy na NIE. Jednak proszę o szybkie opinie.

"Jestem organizatorem pewnej imprezki o nazwie Prison Graffiti Jam
organizowanej w Czarnem (miejscowość w pomorskim, 30km od Chojnic). Trzeci
rok z rzędu malujemy graffiti na murach Zakładu Karnego (największy w
Polsce, ok 1000 osadzonych). Ściągamy grafficiarzy z całej Polski, około
100 malujących, jedna z największych imprez grafficiarskich w Polsce. Co
prawda tegoroczna edycja wypada nam 18-19 czerwiec, ale tak sobie
pomyślałem.... może byście wpadli obczaić nasze mury, zorganizowalibyśmy
konkursik jakiś związany z 'graffiti' i 'jazdą samochodem', zjedlibyście
jakąś kiełbaskę.

Od momentu pisania tej wiadomości przyszedł mi do głowy konkurs polegający
na:
jadąc samochodem i trzymając puszkę farby w sprayu, narysować na
ustawionej równolegle do drogi płycie gipsowej jak najprostszą poziomą
linię. Nie wiem czy jest to wykonalne, ale myślę że, zawsze można coś
wykminić ciekawego.


Odnośnie wiarygodności tego co piszę:
- galeria z edycji PGJ2010
http://picasaweb.google.com/malka.lukas ... true&pli=1#" onclick="window.open(this.href);return false;

- zdjęcie z lotu ptaka, pokazujące obszar ZK:
" onclick="window.open(this.href);return false;

- artykuł w gazecie [wersja online]:
http://czluchow.naszemiasto.pl/artykul/ ... -100-graff" onclick="window.open(this.href);return false; iciarzy-malowalo,galeria,484656,id,t,tm,zid.html

- trailer z ubiegłego roku [nad tegorocznym pracujemy]:
" onclick="window.open(this.href);return false;

- pgj na fejsbuku:
http://www.facebook.com/pages/Prison-Gr ... 6771055487" onclick="window.open(this.href);return false;


Do niczego nie namawiam, po prostu luźna propozycja. Przeanalizujcie czy
znajdziecie na to jakiś czas i zapraszam ewentualnie do kontaktu.

Tak czy siak, sukcesu w projekcie!

--
Pozdrawiam, Paweł"


Samotny Wilk

nata79
Młodszy Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 2011-01-28, 12:45
Kontakt:

Re: Ustalenia dot. MustangRace 2011 - Chojnice

Post autor: nata79 » 2011-03-07, 17:39

Przemyślę jeszcze sprawę, Dezo, bo to brzmi ciekawie, a żadnego programu artystycznego miasto Chojnice nam nie zaoferuje... :kwasny: Dziś nie miałam czasu zadzwonić do burmistrza i zapytać o ten rynek, ale należy przemyśleć, na czym bardziej nam zależy - na wystawieniu się na rynku Chojnic czy tej, dość niekonkretnej co prawda, ale zawsze imprezie. Bo na obydwie rzeczy chyba czasu nie wystarczy. Dajcie znać, co sądzicie.



Awatar użytkownika
AluStar
Forumowicz
Posty: 2316
Rejestracja: 2008-09-09, 23:25
Model: GT500
Silnik: inny V8
Kontakt:

Re: Ustalenia dot. MustangRace 2011 - Chojnice

Post autor: AluStar » 2011-03-07, 18:39

Priorytet to rynek .. puzniej mozna dokladac jak starczy czasu ...



andronik
Członek Honorowy MKP
Posty: 399
Rejestracja: 2008-07-08, 10:29
Model: GT 2005
Silnik: V8 4.6
Kolor: Black Metal
Kontakt:

Re: Ustalenia dot. MustangRace 2011 - Chojnice

Post autor: andronik » 2011-03-23, 13:12

Takie coś dostałem z Chojnic
- 2 pokoje 2-osobowe bez natrysku ( toaleta i umywalka znajduje się w pokoju, natomiast prysznic jest na holu) w cenie 70 zł za pokój za dobę,
- 3 pokoje 3-osobowe bez natrysku ( toaleta i umywalka znajduje się w pokoju, natomiast prysznic jest na holu) w cenie 90 zł za pokój za dobę,
- 4 pokoje 4-osobowe bez natrysku ( toaleta i umywalka znajduje się w pokoju, natomiast prysznic jest na holu) w cenie 120 zł za pokój za dobę,
- 2 pokoje 2-osobowe z własnym węzłęm sanitarnym - standard - w cenie 100 zł za pokój za dobę,
- 2 pokoje 4-osobowe z własnym węzłęm sanitarnym - standard - w cenie 160 zł za pokój za dobę,
- 2 pokoje 2-osobowe z własnym węzłęm sanitarnym - podwyższony standard - w cenie 160 zł za pokój za dobę,
- 2 pokoje 3-osobowe z własnym węzłęm sanitarnym - podwyższony standard - w cenie 190 zł za pokój za dobę,
- 1 pokój 6-osobowy z własnym węzłęm sanitarnym w cenie 270 zł za pokój za dobę.

Podane ceny nie uwzględniają rabatu. W przypadku potwierdzenia rezerwacji podejmiemiy rozmowę o ewentualnym rabacie.
Czekam na oferte z drugiego hotelu bo tutaj sie wszyscy nie pomieścimy. Powiem tylko tyle że jeżeli chodzi o Chojnice to cieżko zaktwaterować taka duża grupę.
Inna sprawa że nawet będzie ciężko rodzielić kto dostanie jaki pokój, a kto będzie w 3 itd. Trzeba tu kowboja co da klucze i nie będzie dyskutował, że nie taki pokój,
a nie taki widok. Inaczej tego nie widze.


Pozdrawiam,
Tomek

[color=red][size=150]Piszesz głupoty lub posty nic nie wnoszące do tematu ? ........... proszę ustaw czas ich wygaśnięcia[/size][/color]

andronik
Członek Honorowy MKP
Posty: 399
Rejestracja: 2008-07-08, 10:29
Model: GT 2005
Silnik: V8 4.6
Kolor: Black Metal
Kontakt:

Re: Ustalenia dot. MustangRace 2011 - Chojnice

Post autor: andronik » 2011-03-24, 11:02

Brakujące miejsca w Chojnicach:
przesyłam propozycję zakwaterowania 12 osób w Hotelu Turystycznym:
- 2 pokoje 3-osobowe (z łazienką) - 130zł/dobę;
- 1 pokój 2-osobowy z dostawką (z łazienką) - 120zł/dobę;
- 1 pokój 2-osobowy (z łazienką) - 100zł/dobę;
- 1 pokój 1-osobowy (łazienka i pysznic na korytarzu) - 50zł/dobę.
Jako że łączna liczba osób wynosi 70, jedna osoba zostanie zakwaterowana w
uprzednio podanym pokoju 6-osobowym w Hotelu Olimp i w związku z tym cena
pokoju wynosi 305 zł za dobę.
Hotel Olimp i Turystyczny to jedna spółka, natomiast rozliczenia dwa ... Jakies tam sa dziwne układy.
Jak teraz dam odpowiedź, że bierzemy to dostaniemy finalna ofertę z uwzględnieniem rabatu - jak widać
w Chojnicach jest odwrotnie niz u ludzi....
Generalnie i tak tam z pluzzem sie wybierzemy i poogladamy na żywo warunki noclegowe, jednak martwią
mnie te łązienki na korytarzu - żeby nie było później afery.


Pozdrawiam,
Tomek

[color=red][size=150]Piszesz głupoty lub posty nic nie wnoszące do tematu ? ........... proszę ustaw czas ich wygaśnięcia[/size][/color]

kaes
Forumowicz
Posty: 815
Rejestracja: 2008-11-05, 13:13
Model: 2007
Silnik: V6 4.0
Kolor: czarny, chwilowo bez pasów
Kontakt:

Re: Ustalenia dot. MustangRace 2011 - Chojnice

Post autor: kaes » 2011-03-24, 12:08

Niektórym na pewno łazienki na korytarzu będą przeszkadzać, nie ma się co oszukiwać niestety (nie mówię tego w negatywnym sensie :) ).


CS6 Progress bar
[||||||||||||||||||--------------------------------] 36%

Obrazek

nata79
Młodszy Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 2011-01-28, 12:45
Kontakt:

Re: Ustalenia dot. MustangRace 2011 - Chojnice

Post autor: nata79 » 2011-03-25, 18:04

andronik pisze:Takie coś dostałem z Chojnic
- 2 pokoje 2-osobowe bez natrysku ( toaleta i umywalka znajduje się w pokoju, natomiast prysznic jest na holu) w cenie 70 zł za pokój za dobę,
- 3 pokoje 3-osobowe bez natrysku ( toaleta i umywalka znajduje się w pokoju, natomiast prysznic jest na holu) w cenie 90 zł za pokój za dobę,
- 4 pokoje 4-osobowe bez natrysku ( toaleta i umywalka znajduje się w pokoju, natomiast prysznic jest na holu) w cenie 120 zł za pokój za dobę,
- 2 pokoje 2-osobowe z własnym węzłęm sanitarnym - standard - w cenie 100 zł za pokój za dobę,
- 2 pokoje 4-osobowe z własnym węzłęm sanitarnym - standard - w cenie 160 zł za pokój za dobę,
- 2 pokoje 2-osobowe z własnym węzłęm sanitarnym - podwyższony standard - w cenie 160 zł za pokój za dobę,
- 2 pokoje 3-osobowe z własnym węzłęm sanitarnym - podwyższony standard - w cenie 190 zł za pokój za dobę,
- 1 pokój 6-osobowy z własnym węzłęm sanitarnym w cenie 270 zł za pokój za dobę.

Podane ceny nie uwzględniają rabatu. W przypadku potwierdzenia rezerwacji podejmiemiy rozmowę o ewentualnym rabacie.
Czekam na oferte z drugiego hotelu bo tutaj sie wszyscy nie pomieścimy. Powiem tylko tyle że jeżeli chodzi o Chojnice to cieżko zaktwaterować taka duża grupę.
Inna sprawa że nawet będzie ciężko rodzielić kto dostanie jaki pokój, a kto będzie w 3 itd. Trzeba tu kowboja co da klucze i nie będzie dyskutował, że nie taki pokój,
a nie taki widok. Inaczej tego nie widze.
Wow, Andronik, osiagnales wiecej niz ja, bo napisalam maila do wszystkich hoteli w Chojnicach juz tydzien temu a z zadnego nie otrzymalam odpowiedzi... :/ Bursa zalatwiona, bedzie mozna rozdzielic grupe na tych, co chca w hotelu i tych, co w bursie. Wszystkich w jednym miejscu i tak sie nie pomiesci, bo chyba Hotel Turystyczny ma najwiecej miejsc, a jest to zaledwie 30.
Poza tym jestem w trakcie zalatwiania grilla w Charzykowie nad jeziorem, musze tylko obmyslec transport. Napisze, jak bede miala wiecej szczegolow, na razie z pewniakow mamy:
-nocleg w bursie dla wszystkich uczestnikow(czesc odpadnie, bo bedzie chciala w hotelu)
-sniadanie w pobliskim Big Barze(10 zl od osoby)
-parking przed bursa
-grill nad jeziorem
-przejazd przez miasto i wystawienie sie na rynku(tylko jeszcze musze pogadac z burmistrzem o przydzieleniu ochrony)

Jak macie jakies pomysly, to dajcie znac, ale mysle, ze to chyba wystarczy atrakcji na jeden dzien ;)
Sorki za chaos slowny i brak polskich znakow, mam malo czasu.
Pozdrawiam



kaes
Forumowicz
Posty: 815
Rejestracja: 2008-11-05, 13:13
Model: 2007
Silnik: V6 4.0
Kolor: czarny, chwilowo bez pasów
Kontakt:

Re: Ustalenia dot. MustangRace 2011 - Chojnice

Post autor: kaes » 2011-03-28, 08:02

Fajnie. Chojnice trzeba traktowac jako taki troche bardziej relaksujacy dzien - bez tlumow mediow itd. Bedzie ognisko/grill, kielbasy, fajna zabawa, a rano jazda na mete :). O to chodzilo.


CS6 Progress bar
[||||||||||||||||||--------------------------------] 36%

Obrazek

andronik
Członek Honorowy MKP
Posty: 399
Rejestracja: 2008-07-08, 10:29
Model: GT 2005
Silnik: V8 4.6
Kolor: Black Metal
Kontakt:

Re: Ustalenia dot. MustangRace 2011 - Chojnice

Post autor: andronik » 2011-03-28, 17:44

Z Chojnic mam jeszcze oferte od Hotelu Na Skarpie. http://www.naskarpie.eu/" onclick="window.open(this.href);return false;
W podanym przez Pana terminie dysponujemy ok. 40 miejscami noclegowymi w 19 pokojach. Pokoje jakimi dysponujemy to:


· 12 pokoi dwuosobowych typu Standard (dwa osobne łóżka) - 180 zł/doba. Przy wykorzystaniu jednoosobowym - 130zł

· 3 pokoje dwuosobowe typu Premium (łóżko małżeńskie) - 220 zł / doba. Przy wykorzystaniu jednoosobowym - 180 zł.

· 2 pokoje jednoosobowe z podwójnym łóżkiem - 130 zł/doba. Przy wykorzystaniu dwuosobowym - 180 zł

· 1 pokój trzyosobowy (3 osobne łóżka) - 240 zł/doba

· 1 pokój rodzinny (łóżko małżeńskie + lóżko jednoosobowe) - 240 zł/ doba

W cenę pokoju wliczone jest śniadanie, dostęp do Internetu oraz miejsce parkingowe.
Na reszte brakujących miejsc, czekam na oferte od sąsiadującego Hotelu Bellevue - przypomniałem sobie, że kiedys tam byłem, bardzo fajnie położony obiekt,
nad samym jeziorkiem, obok przystań na żagłówki, mały amifiteatr.

Ponadto oba te miejsca są wstępnie zainteresowane współpracą - osoby decyzyjne maja sie odezwać w najbliższych dniach.


Pozdrawiam,
Tomek

[color=red][size=150]Piszesz głupoty lub posty nic nie wnoszące do tematu ? ........... proszę ustaw czas ich wygaśnięcia[/size][/color]

Awatar użytkownika
bedzin
Forumowicz
Posty: 343
Rejestracja: 2008-11-01, 19:22
Model: Mustang GT 2000
Silnik: V8 4.6
Kolor: srebrny

Re: Ustalenia dot. MustangRace 2011 - Chojnice

Post autor: bedzin » 2011-05-24, 15:17

POTRZEBUJE PILNIE informacje co i jak z Chojnicami. Co jest ustalone, co jest zorganizowane i co bedzie. Info prosze na bedzin@mustangklub.pl



andronik
Członek Honorowy MKP
Posty: 399
Rejestracja: 2008-07-08, 10:29
Model: GT 2005
Silnik: V8 4.6
Kolor: Black Metal
Kontakt:

Re: Ustalenia dot. MustangRace 2011 - Chojnice

Post autor: andronik » 2011-05-27, 19:24

Noclegi mamy zarezerowane w dwóch hotelach:
- Hotel Skarpa
- Hotel Sukiennice

Reszta zajmuje sie pluzz i natalia


Pozdrawiam,
Tomek

[color=red][size=150]Piszesz głupoty lub posty nic nie wnoszące do tematu ? ........... proszę ustaw czas ich wygaśnięcia[/size][/color]

Zablokowany

Wróć do „Mustang Race 2011”