Ustalenia dot. MustangRace 2011 - Chojnice

Sprawy organizjacyjne Mustang Race 2011. Widoczny tylko dla organizatorów.
nata79
Młodszy Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 2011-01-28, 12:45
Kontakt:

Re: Ustalenia dot. MustangRace 2011 - Chojnice

Post autor: nata79 » 2011-06-01, 00:10

Witajcie,

Byłam bardzo zajęta, więc przepraszam za długie milczenie. Dziś już raz napisałam długiego posta, ale coś się 'rozsypało' i muszę pisać od nowa :mur:
Będzie więc w skrócie:
-skoro noclegi w hotelach załatwione, to odwołam ten w bursie oraz śniadanie w Big Barze
-Chojnice to 'dzień relaksu', przeto oprócz ogniska wieczorem nic wielkiego organizować nie będziemy
-miejsce na ognisko już jest, ale mój współpracownik Maciek, który jest na miejscu, ma iść w tym tygodniu i zabukować, bo kazali mu przyjść 'bliżej terminu'.
-na firmę dowożącą do tego miejsca jeszcze się nie zdecydowałam, ale jest kilku chętnych przewoźników, więc nie ma sprawy. Też zabukuję w tym tygodniu.
-burmistrz się zgodził na przejazd przez miasto, więc to się zapewne odbędzie, nie przewidujemy jednak wystawki na rynku.
-do Bedzina napiszę oddzielnego maila za chwilę.

Pozdrawiam wszystkich,
Natalia



nata79
Młodszy Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 2011-01-28, 12:45
Kontakt:

Re: Ustalenia dot. MustangRace 2011 - Chojnice

Post autor: nata79 » 2011-06-08, 19:18

Witajcie,

Myślałam o tym, żeby to pytanie wrzucić do działu Głównego MR, ale pluzz mi doradził, by najpierw skierować je do Was.
Zarezerwowałam myjnię w Chojnicach dla naszych Mustangów: http://www.odejewscy.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Szkopuł w tym, że mają tylko 2 stanowiska i przez 1,5 godziny, które ja przewiduję na mycie aut w Ch., obsłużą zaledwie ok. 12 samochodów(liczą ok. 15 minut na jedno autko). Rozmawiałam z przesympatycznym właścicielem, który da nam zniżki - 12 zł a nie 14 i jego pracownicy są gotowi zostać dłużej, jak zajdzie taka potrzeba. Pamiętajcie, że jest to sobota i większość myjni pracuje tylko do 14:00, ale oni są gotowi myc te auta tak długo, jak będziemy chcieli.
Pytanie w związku z tym mam takie: jak duże, uważacie, będzie zapotrzebowanie na umycie samochodu w Chojnicach? Jak to sprawdzić, wrzucić to pytanie do działu głównego? Nie wiem, czy po prostu załatwiać jeszcze jakąś myjnię tak późno po południu 2 lipca, czy zostawić tylko tą, czy wystarczy.
W Kołobrzegu może nie być czasu na umycie samochodów.
wszelkie rady, pytania, sugestie mile widziane.
Natalia



Zablokowany

Wróć do „Mustang Race 2011”