Ustalenia dot. MustangRace 2011 - Chojnice

Sprawy organizjacyjne Mustang Race 2011. Widoczny tylko dla organizatorów.
Awatar użytkownika
pluzz
Forumowicz
Posty: 450
Rejestracja: 2008-08-21, 15:44
Model: Coupe 289 V8
Silnik: V8 4.6
Kolor: bialy
Kontakt:

Ustalenia dot. MustangRace 2011 - Chojnice

Post autor: pluzz » 2011-01-27, 23:50

kaes pisze:Chojnice - Pluzz udało ci się obstawić to miasto?
Niestety :( Sprawa w moich rękach nawet nie drgnęła :wstyd: . Prosiłem Gwiazdę o zajęcie się tematem ale ona też jest pochłonięta szukaniem pracy dla mnie.

Nawet nie mogę na 100% obiecać żadnej poprawy... :/

P.S. Mogę dostać na PW wzór pisma do miast?


Tomasz
Obrazek
Obrazek

kaes
Forumowicz
Posty: 815
Rejestracja: 2008-11-05, 13:13
Model: 2007
Silnik: V6 4.0
Kolor: czarny, chwilowo bez pasów
Kontakt:

Post autor: kaes » 2011-01-28, 10:29

pluzz pisze:
kaes pisze:Chojnice - Pluzz udało ci się obstawić to miasto?
Niestety :( Sprawa w moich rękach nawet nie drgnęła :wstyd: . Prosiłem Gwiazdę o zajęcie się tematem ale ona też jest pochłonięta szukaniem pracy dla mnie.

Nawet nie mogę na 100% obiecać żadnej poprawy... :/

P.S. Mogę dostać na PW wzór pisma do miast?
Alustar wysyłał do burmistrza, niech Ci prześle wzór. O przestojach albo o "braku akcji" też się nawzajem informujmy aby było wiadomo co i jak :) Wiadomo, że z czasem jest różnie.


CS6 Progress bar
[||||||||||||||||||--------------------------------] 36%

Obrazek

nata79
Młodszy Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 2011-01-28, 12:45
Kontakt:

Przywitać się wypada ;)

Post autor: nata79 » 2011-01-28, 14:57

Witam,
Jestem tu po raz pierwszy, zmuszona do zapisania się przez bezwzględnego męża, fanatyka Mustangów i posiadacza jednego realnie, zaś wirtualnie z 20 innych ;)
A tak poważnie to jestem tu, by pomóc w organizacji Mustang Race. Tomek szuka pracy, więc ma mało czasu, a ja mam chwilę wolnego tu i ówdzie(najczęściej ok. 11-12 rano i w tychże godzinach wieczorem). Zajmę się tymi Chojnicami dziś wieczorem, a w dzisiejszej porannej przerwie od dziecka przeredagowałam tekst, który napisał Rafał do burmistrza Sandomierza. Wyszlifowałam go nieco stylistycznie i interpunkcyjnie, jednocześnie nadając mu nieco kobiecego wdzięku :hyhy:
Jakby ktoś jeszcze potrzebował wzoru, to piszcie na priva do mnie albo do pluzza :)
Pozdrawiam wszystkich i do przeczytania :cool:



Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Post autor: Dezo » 2011-01-28, 20:00

Pani polonistko, proszę nie zapominać, że język prawny i urzędniczy jest troszeczkę inny niż literacki... Pisma napisanego "Sienkiewiczem" mogą nie zrozumieć, he, he.
Pozdrawiam i proszę ten skorygowany tekst przesłać do mnie do wiadomości.
A przy okazji, serdecznie witam Gwiazdę!


Samotny Wilk

kaes
Forumowicz
Posty: 815
Rejestracja: 2008-11-05, 13:13
Model: 2007
Silnik: V6 4.0
Kolor: czarny, chwilowo bez pasów
Kontakt:

Post autor: kaes » 2011-01-31, 09:51

Witam Natalia :) Kopę lat ;)
Odpisałem Ci PW z wszystkimi (mam nadzieję takowoż) informacyjami potrzebnymi w owej chwili. Gdy więcej danych trzeba będzie zawżdy daj znać :P :)

Dziś będzie kolejny kontakt z Hubertem, podam najnowsze informacje, na temat innych miast także, fajnie, że jest o czym informować :) Podeśle też linka do filmu, im szybciej tym lepiej.

Dakota podesłała Dezo zebrane wstępne pomysły na konkurencje na trasie, niedługo pewnie zacznie się więcej działać w tym temacie.

Trzeba też zacząć planować impreze logistycznie. Muszą być osoby odpowiedzialne za całość - przystanki, "rozkład jazdy", pilnowanie co i jak. I w skali Polski i w skali lokalnej. Porusze ten temat też z Hubertem, bo nie wydaje mi się żeby to było możliwe dla ludzi którzy będą brali udział w MR jako zawodnik.


CS6 Progress bar
[||||||||||||||||||--------------------------------] 36%

Obrazek

nata79
Młodszy Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 2011-01-28, 12:45
Kontakt:

Post autor: nata79 » 2011-02-01, 16:14

Witam ponownie,
Wysłałam dziś wielokrotnie ulepszane pismo do burmistrza Chojnic. Na razie brak odpowiedzi, no, ale przecież minęło zaledwie kilka godzin ;) Miejmy nadzieję, że konstruowanie odpowiedzi zajmie im mniej czasu niż mi redagowanie tego maila ;)
Na razie :)



nata79
Młodszy Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 2011-01-28, 12:45
Kontakt:

Post autor: nata79 » 2011-02-01, 22:32

Dezo pisze:Oj, Nata, zapomniałemm Ci powiedzieć, że w administracji obowiązuje droga korespondencji pisemnej... Na email mogą czasem nie odpowiedzeć. Koniecznie wyślij pismo dodatkowo pocztą.
Pozdrawiam
Aaaa, dobrze wiedziec. Jutro wysle Poczta Polska :)
Pozdrawiam!!



nata79
Młodszy Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 2011-01-28, 12:45
Kontakt:

Post autor: nata79 » 2011-02-03, 17:22

Wpadam na momencik by oznajmić,że wysłałam list również Pocztą Polską. Czekam teraz na odpowiedź mailową bądź listowną.
Pozdrawiam



nata79
Młodszy Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 2011-01-28, 12:45
Kontakt:

Re: Ustalenia dot. MustangRace 2011

Post autor: nata79 » 2011-02-09, 14:13

Cześć wszystkim,

Ja nadal czekam na odpowiedź z Chojnic. Nic się nie dzieje w tej sprawie(no, ale list dotarł dopiero w poniedziałek, więc nie ma co panikować). Jak nic się nie wydarzy do piątku, to zadzwonię i się dowiem co i jak.
A być może dziś wieczorem rozpocznę poszukiwania noclegów, parkingów itp na własną rękę, niezależnie od burmistrza miasta.
Pozdrawiam,
Natalia



nata79
Młodszy Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 2011-01-28, 12:45
Kontakt:

Re: Ustalenia dot. MustangRace 2011

Post autor: nata79 » 2011-02-14, 13:06

Czas na apdejty ;)
Dzwoniłam do sekretariatu burmistrza Chojnic(jako, że ciągle brak odpowiedzi z ich strony) i bardzo miła pani poinformowała mnie, że dziś burmistrz jest na posiedzeniu Rady Miasta i nic z nim nie załatwię, ale ona pokaże mu mój list(najwidoczniej nie zrobiła tego do tej pory,hmmmm :mad: ) jak tylko wróci i mam oddzwonić jutro... :mur:
Zadzwonię pojutrze, dam im ten ekstra dzień by coś wymyślili. Jak nie będą zainteresowani, mam gotowy list do hoteli, zatwierdzony już przez Dezo.
Także nic konkretnego się nie dzieje, ale ja działam. W końcu coś "wydziałam" :]
Kolejny odcinek tej jakże pasjonującej historii w środę.



nata79
Młodszy Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 2011-01-28, 12:45
Kontakt:

Re: Ustalenia dot. MustangRace 2011 - Chojnice

Post autor: nata79 » 2011-02-16, 14:30

To znowu ja.
Przygotowałam się ładnie do rozmowy z burmistrzem, razem z Tomkiem uzgadnialiśmy co mówić i o co pytać. Niestety, znowu nic. Pan burmistrz jest chory i nie przyszedł dziś do pracy.
Pani w sekretariacie zapewniła mnie tylko, że burmistrz zapoznał się z moim listem, ale chyba nie miał czasu na jakieś decyzje i działania, bo w poniedziałek miał to posiedzenie RM a wczoraj 'Dzień Interesanta'. Ta pani zasugerowała, żebym zadzwoniła w piątek, bo ona wątpi, czy burmistrz jutro przyjdzie do pracy, a jeśli tak, to czy będzie miał czas na jakieś działania i czy będzie miał dla mnie odpowiedź.
Do przeczytania w piątek :papa:



Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Ustalenia dot. MustangRace 2011 - Chojnice

Post autor: Dezo » 2011-02-16, 15:03

Niektórzy włodarze miast zachowują sie tak, jakby im nie zależało na niczym... No cóż, może to chwilowa niedyspozycja. Ale nic na siłę.
Pozwodzenia


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
AluStar
Forumowicz
Posty: 2316
Rejestracja: 2008-09-09, 23:25
Model: GT500
Silnik: inny V8
Kontakt:

Re: Ustalenia dot. MustangRace 2011 - Chojnice

Post autor: AluStar » 2011-02-20, 23:10

Czy cos w tej sprawie sie ruszy w chojnicach - czy zmieniamy trase !!



nata79
Młodszy Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 2011-01-28, 12:45
Kontakt:

Re: Ustalenia dot. MustangRace 2011 - Chojnice

Post autor: nata79 » 2011-02-20, 23:40

Hej Alustar(i wszyscy inni) - dzwoniłam do burmistrza w piątek, ale okazało się, że wyszedł. Sekretarka(inna niż ta, z którą rozmawiałam w poniedziałek i środę) doradziła mi, bym zadzwoniła w poniedziałek rano, co też uczynię. I wtedy się zastanowimy, czy zmienić trasę. Dezo ma rację, trochę się zachowują tak, jakby ich to nie obchodziło. Już nawet nie chodzi o to, że burmistrza ciągle nie ma, ale nawet sam fakt, że nie odpowiedzieli ani słowem na oficjalnego maila bądź pismo...:/



Awatar użytkownika
AluStar
Forumowicz
Posty: 2316
Rejestracja: 2008-09-09, 23:25
Model: GT500
Silnik: inny V8
Kontakt:

Re: Ustalenia dot. MustangRace 2011 - Chojnice

Post autor: AluStar » 2011-02-21, 00:14

nata79 pisze:Hej Alustar(i wszyscy inni) - dzwoniłam do burmistrza w piątek, ale okazało się, że wyszedł. Sekretarka(inna niż ta, z którą rozmawiałam w poniedziałek i środę) doradziła mi, bym zadzwoniła w poniedziałek rano, co też uczynię. I wtedy się zastanowimy, czy zmienić trasę. Dezo ma rację, trochę się zachowują tak, jakby ich to nie obchodziło. Już nawet nie chodzi o to, że burmistrza ciągle nie ma, ale nawet sam fakt, że nie odpowiedzieli ani słowem na oficjalnego maila bądź pismo...:/
Trzeba tam pójść- jest taka osoba jak zastepca burmistrza itd....
Tak bedziesz czekal na odpowiedz od nich to mozemy sie do przyszlego lata nie wyrobic .
Jest mnustwo spraw do zalatwienia a my juz na poczatku mamy problemy z zorganizowaniem spotkania .
Ciagle sie rozpisujemy jak to nas podziwiaja i wogle.

Jeszce raz pisze - Piszemy tu same konkrety co zalatwilesmy - a nie co mamy w planach robic , lub próbujemy robic..



Zablokowany

Wróć do „Mustang Race 2011”