Pomysł na MR 2012

Sprawy organizjacyjne Mustang Race 2011. Widoczny tylko dla organizatorów.
Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Pomysł na MR 2012

Post autor: Dezo » 2011-04-08, 16:48

Słuchajcie, oczywiście MR2011 jeszcze nie został nawet rozpoczety, ale już mam pomysł na atrakcję przyszłorocznego MR, a może na zupełnie odrębną imprezę... Ostatnio rozmawiałem ze znajomym prezesem żużlowej drużyny Kolejarza Rawicz. Zaprezentowałem mu idee MR i zapytałem, czy, jeśli impreza pojedzie kiedyś przez Rawicz (tutaj pełną organizację biorę na siebie), to możemy coś wspólnie zorganizować. Oczywiście podszedł do tematu entuzjastycznie i zadeklarował udział.
Pomyślałem sobie, że świetnie byłoby zorganizować jakiś pokaz Mustangów na torze żużlowym. Przecież motocyklami żużlowymi i Mustangami jeździ się bokiem (zwłaszcza dr.killer i Bedzin). Można by nawet zrobić to wspólnie z motocyklami, oczywiście trzeba rozważyć względy bezpieczeństwa, techniczne etc. Nie mam na myśli niczego, co może zagrozić czyjemukolwiek zdrowiu. Oczywiście impreza taka miałaby pełne zaplecze techniczno-medyczne jak dla meczu żużlowego (takie są wymogi i dobrze).
W każdym razie rzucam temat. Bedzin i dr.killer, jakby chcieli poćwiczyć, to możemy zorganizować próby na torze.
Nie wiedziałem gdzie ten wątek wrzucić, a nie chciałem zbyt wcześnie zdradzać publicznie...
Pozdrawiam


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
Bielek
Forumowicz
Posty: 1573
Rejestracja: 2009-09-05, 14:59
Model: Mustang 1965 conv
Kolor: niebieski
Kontakt:

Re: Pomysł na MR 2012

Post autor: Bielek » 2011-04-08, 17:27

to ja chętnie zamontuję kamerę na masce bedzina, by pięknie nagrać proces piaskowania... żużlowania jego lakieru;)

a tak zupełnie poważnie to byłoby to mega widowiskowe


[url=http://myrencontres.com]rencontre agricole[/url]

Awatar użytkownika
bedzin
Forumowicz
Posty: 343
Rejestracja: 2008-11-01, 19:22
Model: Mustang GT 2000
Silnik: V8 4.6
Kolor: srebrny

Re: Pomysł na MR 2012

Post autor: bedzin » 2011-04-08, 18:11

Dezo kochany jestes, ja moge pocwiczyc jak juz bede w poznaniu ale nie na torze zuzlowym, ja mam jeszcze nie do konca polozony lakier wiec szkoda mi go bedzie poobijac... na jakims innym torze nie ma problemu ;)



Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Pomysł na MR 2012

Post autor: Dezo » 2011-04-11, 06:56

Spokojnie. Jak będzie ochota, to zapraszam do Rawicza i możemy popróbować. Współcześnie na torach żużlowych oczywiście nie ma żużla. Nawierzchnia przypomina beton posypany miałkim piaseczkiem, coś jakby cegiełka na korcie tenisowym.
Pozdrawiam


Samotny Wilk

Zablokowany

Wróć do „Mustang Race 2011”