PODSUMOWANIE MR 2011

Sprawy organizjacyjne Mustang Race 2011. Widoczny tylko dla organizatorów.
Awatar użytkownika
stang232
Forumowicz
Posty: 2121
Rejestracja: 2008-12-12, 15:16
Model: stang'95
Silnik: V8 5.0
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Bełchatów
Stajnia: Stajnia Łódzka

Re: PODSUMOWANIE MR 2011

Post autor: stang232 » 2011-07-06, 10:24

Dostałem miłą wiadomość na PW - od ace skręcił nam film w Bełchatowie.
Re: MUSTANG RACE 2011

Wysłano: 21 minut temu
przez ace
Witaj
Gratulacje i pokłony dla Ciebie za ogarnięcie i organizację odcinka MR w Bełchatowie. Naprawdę świetna organizacja, wszystko fajnie przebiegało ;)
Również wielkie dzięki za trasę przejazdu którą mi podałeś. Bez tego nie zmontował bym dobrego filmiku.
" onclick="window.open(this.href);return false; - link do mojego filmiku z MR, pewnie już oglądałeś bo ja i Alustar daliśmy linki na forum.
Zapraszam do oglądania innych filmików z mojego kanału. Mam nadzieję że tak świetna impreza jak Mustang Race zawita do Nas w przyszłym roku.
Pozdrawiam


Ogólnie wszyscy moi znajomi z Bełchatowa którzy byli są pod ogromnym wrażeniem MR, powtórki z relacją z MR leciały cały tydzień


Obrazek

andronik
Członek Honorowy MKP
Posty: 399
Rejestracja: 2008-07-08, 10:29
Model: GT 2005
Silnik: V8 4.6
Kolor: Black Metal
Kontakt:

Re: PODSUMOWANIE MR 2011

Post autor: andronik » 2011-07-06, 11:40

kaes pisze:
Dezo pisze:Spokojnie, w ideach i opisówkach nie będziemy pisac o problemach z pijakami. Temat alkoholu reguluje regulami i trzeba tutaj to zaostrzyć i konsekwentnie przestrzegać. Cieszę się, że jesteśmy co do tego zgodni.
ja sie nie do końca zgadzam ale jak uważacie. Moim zdaniem nie za dobrze sie przysłuży jak między sobą będziecie pisać o problemach z piciem niektóych osób, a na "publicznym" - który to dział całkiem publiczny nie jest bo tylko dla uczestników - będą same teksty typu "super! dziękujemy! było świetnie!i!!". Zwłaszcza, że i tu i na FB pojawiały się komentarze typu "impreza była super, było fajnie, alkoholowo", albo na FB: "spotkałem uczestników w chojnicach, po niektórych widać i czuć było juz zmęczenie alkoholem ale chyba świetnie się bawili" (teksty z pamięci, nie dosłowne ;) ). to nie służy niczemu dobremu a nie napiętnowanie tego publiczne działa jak przyzwolenie na kolejne takie akcje. (za rok: "jak to nie mogę pić i jechać?? rok temu tak robiłem i nikt nie miał pretensji".
ale to tylko moje zdanie :)
ogólnie gratuluje udanej imprezy wszystkim :)
Miałem już gotowy jeden post na publicznym forum jako odpowiedź na cytowane "trudy podróży". Jednak uważam, że na publicznym forum, które nie wiadomo kto czyta, nie dobrze będzie opisywac tego typu problemy. Myśle, że po ankiecie przygotujemy podsumowanie MR takie dla uczestników i tam zwrócimy na to uwage, bo głosy są głosy od uczestników, że było przegięcie jeżeli chodzi o akoholowe akcje i myśle że trzeba tu zająć jednoznaczne stanowisko. Jak już mówiłem na zakończeniu - jedziemy jako grupa, jeden zespół i pomimo współzawodnictwa powinniśmy tak działać i nie dopuścić, żeby pojedyńcze osoby bawiły się kosztem nas wszystkich.

Inna sprawą jest, o której rozmawiałem już z chłopakami - w przyszłym roku trzeba się zastanowic nad kwestią organizatorów i ich kosztów uczestnictwa. Ja osobiście powiem, że te kilka dni kosztowało mnie mase zdrowia i energii i czuje jak bym był 5 dni orał na 2 etatach. Nie chce się tutaj użalać nad sobą, ale pomimo że impreza była niesamowita przygodą, to nie uważam, że mogłem się wyluzować i poczuć jak prawdziwy uczestnik. Także ten temat równiez do przemyślenia przed MR2012.


Pozdrawiam,
Tomek

[color=red][size=150]Piszesz głupoty lub posty nic nie wnoszące do tematu ? ........... proszę ustaw czas ich wygaśnięcia[/size][/color]

kaes
Forumowicz
Posty: 815
Rejestracja: 2008-11-05, 13:13
Model: 2007
Silnik: V6 4.0
Kolor: czarny, chwilowo bez pasów
Kontakt:

Re: PODSUMOWANIE MR 2011

Post autor: kaes » 2011-07-06, 11:55

Jednak uważam, że na publicznym forum, które nie wiadomo kto czyta, nie dobrze będzie opisywac tego typu problemy. [/quote]

Zgadza się, dlatego proponowałem dział dla uczestników, do którego ma dostęp te 30-kilka osób. Ogólnie chodzi mi o to, że reakcja jakaś powinna być. Pomysł z podsumowaniem też dobry :)
Andronik - wierzę, że Wy jako organizatorzy to nie mogliście skorzystać w pełni z uroków imprezy, tak niestety jest, że najlepiej się bawią ci co przyjdą na gotowe :) Ja po każdym zlocie, który pomagałem jakoś organizować, wracałem z myślą "ale fajnie, że jutro do pracy, wreszcie odpocznę" :) A co dopiero taka impreza.


CS6 Progress bar
[||||||||||||||||||--------------------------------] 36%

Obrazek

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: PODSUMOWANIE MR 2011

Post autor: Dezo » 2011-07-19, 17:27

O problemach alkoholowych w grupie uczestników można pisać, ale na ogólnym forum broń Was Panie Boże!!! Sponsorzy i partnerzy nie mogą widzieć rys na krysztale.
Pozdrawiam


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
stang232
Forumowicz
Posty: 2121
Rejestracja: 2008-12-12, 15:16
Model: stang'95
Silnik: V8 5.0
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Bełchatów
Stajnia: Stajnia Łódzka

Re: PODSUMOWANIE MR 2011

Post autor: stang232 » 2011-08-18, 09:53

Chyba wszyscy już odetchnęliśmy po MR, a w podsumowaniu zabrakło jeszcze podsumowania finansowego.
Jak wyszła ta impreza pod tym względem:
- zostało coś.
- dołożyliśmy,
- koszty organizacyjne były na jakim poziomie?


Obrazek

Awatar użytkownika
stang232
Forumowicz
Posty: 2121
Rejestracja: 2008-12-12, 15:16
Model: stang'95
Silnik: V8 5.0
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Bełchatów
Stajnia: Stajnia Łódzka

Re: PODSUMOWANIE MR 2011

Post autor: stang232 » 2011-10-02, 13:52

Ponawiam pytanie - podobno mamy jakąś księgową, do której pewnie poszły faktury z wydatków?

Zakładacie już temat o MR 2012, chyba trzeba by w końcu podsumować i zamknąć tegoroczny.

Wypełnialiśmy ankiety po MR, ktoś je otrzymał?

Jakieś wnioski?


Obrazek

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: PODSUMOWANIE MR 2011

Post autor: Dezo » 2011-10-04, 07:48

Stang, kontakt z księgową ma jedynie Andronik. Ponieważ ostatnio rzadko zagląda na forum, trzeba do niego dzwonić i przypominać.
Pozdrawiam


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
RAFAŁ (GROSZEK)
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2382
Rejestracja: 2009-03-28, 17:28
Model: był SN95 jest GT2011
Silnik: V8 5.0
Kolor: SREBRNY

Re: PODSUMOWANIE MR 2011

Post autor: RAFAŁ (GROSZEK) » 2012-02-07, 21:51

czy będziemy powiadamiać oficjalnie strony typu burmistrza miasta sandomierz lub bełchatów lub pozostałych sponsorów o następnej edycji MR2012



Awatar użytkownika
stang232
Forumowicz
Posty: 2121
Rejestracja: 2008-12-12, 15:16
Model: stang'95
Silnik: V8 5.0
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Bełchatów
Stajnia: Stajnia Łódzka

Re: PODSUMOWANIE MR 2011

Post autor: stang232 » 2012-02-07, 22:03

Nie wiem czy inne miasta poza Kołobrzegiem. Bo teoretycznie nie jedziemy przez ich miasto w tym roku i nie pojedziemy pewnie też w przyszłym roku, bo są za małe aby wałkować tam przystanki zbyt często.
Sponsorów,media które o MR pisały należałoby.


Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Mustang Race 2011”