filmik promocyjny

Moderatorzy: celibad, horse

Awatar użytkownika
Bielek
Forumowicz
Posty: 1573
Rejestracja: 2009-09-05, 14:59
Model: Mustang 1965 conv
Kolor: niebieski
Kontakt:

Post autor: Bielek » 2010-08-22, 19:13

Z mojej strony wielkie dzięki, że się zaangażowaliście i tak licznie przybyliście. Jesteście bardzo wyrozumiali:)... i za to też szacun.

Sam fakt, że było sporo Mustangów i jak się prezentowały powoduje, że można przebierać w zdjęciach.

Będę jeszcze chciał robić dogrywki w Wawie i tutaj uśmiechnę się jeszcze do do klubowiczów ze stolicy. Zapewniam, że będą to drobiazgi w stosunku do tego co było dzisiaj;)

wielkie dzięki i cierpliwości. materiał będzie się rodził wolno;)



Awatar użytkownika
Adam_Ch
Forumowicz
Posty: 530
Rejestracja: 2010-05-10, 16:22
Kontakt:

Post autor: Adam_Ch » 2010-08-22, 19:25

Ja postaram się dotrzeć na następny termin :)
Informuj tylko co, gdzie i kiedy Panie Wojewódzki :]


Pozdrawiam,
Adam

Obrazek

Ginger
Młodszy Forumowicz
Posty: 97
Rejestracja: 2010-01-10, 00:08

Post autor: Ginger » 2010-08-22, 19:29

Bielek pisze:Będę jeszcze chciał robić dogrywki w Wawie i tutaj uśmiechnę się jeszcze do do klubowiczów ze stolicy. Zapewniam, że będą to drobiazgi w stosunku do tego co było dzisiaj;)
Bielek na nas możesz liczyć, dogramy Ci co tam tylko chcesz :P
Pozdrowienia dla wszystkich dzisiejszych "aktorów i aktorek", ale jesteście faaaajni ;)



paytoplay
Forumowicz
Posty: 404
Rejestracja: 2009-05-04, 00:08
Silnik: V6 3.7
Kolor: Sterling Grey
Kontakt:

Post autor: paytoplay » 2010-08-22, 19:54

ja tez dziękuję - mimo, że od rana ledwo żyłem a potem bylo coraz gorzej to jakoś dojechałem do końca - miło było mi poznac większość z Was i zobaczyć naprawdę zajebiste samochody. Szacun dla reżysera - nie wiem co on robił ale wyglądało profesjonalnie.

I na koniec dzięki za popilnowanie samochodu - kluczyki szybko się znalazły :)

Pozdr!


Bart

Awatar użytkownika
Hans
Forumowicz
Posty: 1028
Rejestracja: 2008-12-30, 11:18
Model: 500
Kolor: Black
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Post autor: Hans » 2010-08-22, 22:03

Bielek, dzięki wielkie za wysyłek i poświęcenie związane z uwiecznieniem nas na karcie pamięci w różnych formatach. Ukłony dla Ciebie i Twoich kolegów. Dzięki również za niesamowitą tężyznę fizyczną związaną z bieganiem na długie dystanse ze sprzętem fotograficznym.

Co do klubowiczów - dzięki dla wszystkich, którzy byli. Mimo zmęczenia, a w przypadku niektórych prawie skrajnego wyczerpania, wszyscy stawali na szczycie możliwości żeby ten dzień się udał. Było fajnie, zabawnie, a przy tym też i pożytecznie.



Tu wrzucam moje fotki - robione telefonem, więc żadne halo, ale zawsze coś:
Obrazek

I filmy:
















.:: :evil: my other ride is your mom :evil: ::.

OPERATOR
Młodszy Forumowicz
Posty: 22
Rejestracja: 2009-02-05, 20:53
Model: GT '06
Silnik: inny V6
Kolor: srebrny, czarne pasy

Post autor: OPERATOR » 2010-08-22, 22:03

Mozecie i na mnie liczyc,tez sie zjawie.
Paytoplay-juz myslalem ze szyba poleci. A klopoty chyba sciagasz tylko sam na wlasne zyczenie :D
Max- masz racje, naszczescie w naszym klubie ludzie sa :ok: (plytka sie nie kreci ale na kompie pojdze-dzieki :) )
WSZYSTKIM OGROMNE DZIEKI ZA MILO SPEDZONY NIEDZIELNORANEK :papa:
Wojewodzki- kawal dobrej roboty !!!



Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1613
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Post autor: Dezo » 2010-08-23, 06:54

Również wszystkim dziękuję. Pan Rezyser i jego ekipa (Siwy i Hydraulik) zasługują na największe brawa!
Do domu dojechałem po 22 z oczyma na zapałki...
Czekam na efekty.


Samotny Wilk

kaes
Forumowicz
Posty: 814
Rejestracja: 2008-11-05, 13:13
Model: 2007
Silnik: V6 4.0
Kolor: czarny, chwilowo bez pasów
Kontakt:

Post autor: kaes » 2010-08-23, 09:01

ja też dzięki było super, chociaż showbusinness nie dla mnie :rotfl:
brawa dla reżysera i ekipy filmującej, i dla wszystkich co się zjawili, nowych i starych, miło było znowu spotkać i miło było poznać :)
powrót był masakra, prawie usypiałem za kółkiem ale na szczęście Dakota mnie zmuszała do dyskusji i się udało :) Umowę mieliśmy taką, że nie musi mnie pilnować cały czas bo jak mi głowa poleci do przodu to walnę w klakson.
A wyjazd z Wawy tragedia :D GPS nie łapał satelitków, i krążyliśmy pół godziny po mieście (ale pod krzyżem nie byliśmy :( )

a, no i Pluzz - wielkie dzięki za możliwość przejechania się klasykiem ;) (wiem, że siedzisz na zadupiu bez netu ale co tam, dzięki i tak :D )

a, no i brawo Adam. wytrzymałeś cały dzień z bandą staruchów ;)
Ostatnio zmieniony 2010-08-23, 09:31 przez kaes, łącznie zmieniany 1 raz.


CS6 Progress bar
[||||||||||||||||||--------------------------------] 36%

Obrazek

Awatar użytkownika
tomec
Forumowicz
Posty: 182
Rejestracja: 2009-06-10, 22:25
Model: Shelby GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: performance white
Kontakt:

Post autor: tomec » 2010-08-23, 09:22

To był maksymalnie wyczerpujący dzień. Ale spędzony jak zwykle w miłej atmosferze :) Dzięki wszystkim za spotkanie i ekipie za starania żeby coś z tego wyszło i próby zapanowania nad wszystkim ;) :padam:
Było super!



Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1613
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Post autor: Dezo » 2010-08-23, 10:07

Nie zapominajmy o podziękowaniach dla Stołecznej Policji, która sledziła nasze przejazdy przez cały dzień i ostatecznie oceniła nas jako nieszkodliwą grupę motoryzacyjnych zapaleńców. Nawet Bendzin, którego obróciło na zakazie zawracania i znalazł się oko w oko z tajniakami... ostatecznie został puszczony luzem jedynie z pouczeniem. :D


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
tomec
Forumowicz
Posty: 182
Rejestracja: 2009-06-10, 22:25
Model: Shelby GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: performance white
Kontakt:

Post autor: tomec » 2010-08-23, 10:34

Miejmy nadzieję że i tutaj zajrzą i udostępnią nam swój film z naszych wyczynów ;) :rotfl:



Kuba
Członek Honorowy MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2008-12-18, 15:43
Model: S281 SC
Silnik: inny V8
Kolor: Wściekle czerwony
Lokalizacja:: Tak po środku.

Post autor: Kuba » 2010-08-23, 11:10

Dezo pisze:Nie zapominajmy o podziękowaniach dla Stołecznej Policji, która sledziła nasze przejazdy przez cały dzień i ostatecznie oceniła nas jako nieszkodliwą grupę motoryzacyjnych zapaleńców. Nawet Bendzin, którego obróciło na zakazie zawracania i znalazł się oko w oko z tajniakami... ostatecznie został puszczony luzem jedynie z pouczeniem. :D
Dezo - rozwiń temat ;)



kaes
Forumowicz
Posty: 814
Rejestracja: 2008-11-05, 13:13
Model: 2007
Silnik: V6 4.0
Kolor: czarny, chwilowo bez pasów
Kontakt:

Post autor: kaes » 2010-08-23, 11:19

Bedzin na głównej ulicy w wawie zakręcił bączka, "niechcący", stanął pod prąd, i od razu go zwinęła policja nieoznakowana. w czasie rozmowy dowiedział się, że od rana za nami jeżdżą i nas filmują :rotfl:


CS6 Progress bar
[||||||||||||||||||--------------------------------] 36%

Obrazek

Awatar użytkownika
GPE
Młodszy Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 2010-02-21, 18:53
Model: Mustang Coupe 351 '67
Silnik: inny V6
Kolor: czarny

Post autor: GPE » 2010-08-23, 12:15

hejka
właśnie wstałem no i pierwsza rzecz z rana - forum.
widzę, że wszyscy już zdążyli podziękować - ja też się dołączam :)
entuzjazm Marcina przy kręceniu powalał mnie ;) gdyby nie on zasnąłbym pewnie ze 30 razy, a na pewno koło tego gościa w parku nad Wisłą ;)
BTW miło było poznać część forumowców (jakby coś to jestem nowy ;))

wielkie dzięki dla Marcina, operatora i operatora kranu :):):)

--
zdrówko
GPE



Awatar użytkownika
bedzin
Forumowicz
Posty: 343
Rejestracja: 2008-11-01, 19:22
Model: Mustang GT 2000
Silnik: V8 4.6
Kolor: srebrny

Post autor: bedzin » 2010-08-23, 20:48

na poczatku chcielibysmy podziekowac za mile spedzona niedziele, fajnie bylo sie znowu z wami zobaczyc, poznac nowych klubowiczow a zarazem kolejnych wariatow klubowych...

nastepnie wielkie uklony dla "p. wojewódzkiego" :D i jego wspanialej ekipy ( siwego i hydraulika :D)

zebym mial blizej do wawki i wiecej wolnego czasu to chetnie bym uzyczyl auta do nagrywania Bielek, konik przemowil ze strasznie mu sie podobalo ;)

a co do incydentu z policja to nie bede sie tlumaczyl tylko powiem ze bylo milo, spokojnie a panowie w mundurach byli bardzo sympatyczni a zarazem ciekawi jak cholera co my robimy i jaka moc maja nasze kucyki :hyhy:



Zablokowany

Wróć do „Mustang Race 2011”