MUSTANG RACE 2011 - Pogaduchy

Moderatorzy: celibad, horse

Czy wziąłbyś udział w MustangRace 2011?

Czas głosowania minął 2011-05-12, 09:49

Tak, pomimo kosztów
82
84%
Zły pomysł - nie warto wydawać kasy i tracić czasu.
1
1%
Lepiej zorganizować zlot
15
15%
 
Liczba głosów: 98

Awatar użytkownika
AluStar
Forumowicz
Posty: 2315
Rejestracja: 2008-09-09, 23:25
Model: GT500
Silnik: inny V8
Kontakt:

Post autor: AluStar » 2010-07-19, 14:48

Dezo pisze:Tak orientacyjnie, to kiedy będziemy mieli jakąś stronkę z opisem imprezy? Opis klubu i planowanej imprezy, zdjęcia, mapka z przybliżoną trasą itp. itd.
Zawsze warto poprzeć konkretnym materiałem wnioski o sponsoring.

Kaes
- wypowiedz sie - bo mamy tu speca od flesha - wiec zrobi nam stronke szybciutko - sami zobaczycie jak będzie wyglądała - potrzebuje tylko motywacji :D



kaes
Forumowicz
Posty: 814
Rejestracja: 2008-11-05, 13:13
Model: 2007
Silnik: V6 4.0
Kolor: czarny, chwilowo bez pasów
Kontakt:

Post autor: kaes » 2010-07-19, 14:50

AluStar pisze:
Dezo pisze:Tak orientacyjnie, to kiedy będziemy mieli jakąś stronkę z opisem imprezy? Opis klubu i planowanej imprezy, zdjęcia, mapka z przybliżoną trasą itp. itd.
Zawsze warto poprzeć konkretnym materiałem wnioski o sponsoring.

Kaes
- wypowiedz sie - bo mamy tu speca od flesha - wiec zrobi nam stronke szybciutko - sami zobaczycie jak będzie wyglądała - potrzebuje tylko motywacji :D
nie wiem czy we flashu zrobimy. html + wstawki we flashu, bedzie sie lepiej pozycjonowac.


CS6 Progress bar
[||||||||||||||||||--------------------------------] 36%

Obrazek

Awatar użytkownika
GPE
Młodszy Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 2010-02-21, 18:53
Model: Mustang Coupe 351 '67
Silnik: inny V6
Kolor: czarny

Post autor: GPE » 2010-07-20, 10:34

kaes pisze:
AluStar pisze:
Dezo pisze:Tak orientacyjnie, to kiedy będziemy mieli jakąś stronkę z opisem imprezy? Opis klubu i planowanej imprezy, zdjęcia, mapka z przybliżoną trasą itp. itd.
Zawsze warto poprzeć konkretnym materiałem wnioski o sponsoring.

Kaes
- wypowiedz sie - bo mamy tu speca od flesha - wiec zrobi nam stronke szybciutko - sami zobaczycie jak będzie wyglądała - potrzebuje tylko motywacji :D
nie wiem czy we flashu zrobimy. html + wstawki we flashu, bedzie sie lepiej pozycjonowac.
witam
jakby coś to mogę pomóc w sprawie strony (rejestracja domeny, hosting itd...), co do tworzenia i treści to niestety nie bardzo mogę pomóc. jestem z Lublina i też chętnie wspomogę organizację w naszej okolicy. może fajnym pomysłem byłoby odwiedzenie Kazimierza nad Wisłą lub Nałęczowa. może nawet znalazłbym jakiegoś lokalnego sponsora i załatwił nagłośnienie w mediach (centralnych lub przynajmniej lokalnych).
--
zdrówko
GPE



Awatar użytkownika
AluStar
Forumowicz
Posty: 2315
Rejestracja: 2008-09-09, 23:25
Model: GT500
Silnik: inny V8
Kontakt:

Post autor: AluStar » 2010-07-20, 10:39

kazdy domene na rok moze za darmo zaklepac - ale musimy poczekac bo waznosc nam sie skonczy przed planowana imprezka .



Awatar użytkownika
GPE
Młodszy Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 2010-02-21, 18:53
Model: Mustang Coupe 351 '67
Silnik: inny V6
Kolor: czarny

Post autor: GPE » 2010-07-20, 14:53

AluStar pisze:kazdy domene na rok moze za darmo zaklepac - ale musimy poczekac bo waznosc nam sie skonczy przed planowana imprezka .
ok, myślałem o komplecie: domena, delegacja domeny i konto hostingowe :)



Soilworker
Młodszy Forumowicz
Posty: 65
Rejestracja: 2010-02-12, 17:33
Model: Fiesta Mustang Kit
Silnik: V6 4.0
Kolor: tomaho mówi, że nie jest szary metalik:-)
Kontakt:

Post autor: Soilworker » 2010-07-22, 12:21

Mam pomysł:-)

Mam warunki i możliwości mogę załatwić nakręcenie krótkiego filmiku reklamującego MKP albo Mustang Race. Postaram się to załatwić jak najszybciej. Filmik można puścic na yt a w niego wstawić widok stacji benzynowej sponsorującego MR koncernu:-). Powinno wyjść ciekawie:-)


http://www.rustnroll.com/

www.myspace.com/disquietmetal

Awatar użytkownika
AluStar
Forumowicz
Posty: 2315
Rejestracja: 2008-09-09, 23:25
Model: GT500
Silnik: inny V8
Kontakt:

Post autor: AluStar » 2010-07-22, 16:15

Soilworker pisze:Mam pomysł:-)

Mam warunki i możliwości mogę załatwić nakręcenie krótkiego filmiku reklamującego MKP albo Mustang Race. Postaram się to załatwić jak najszybciej. Filmik można puścic na yt a w niego wstawić widok stacji benzynowej sponsorującego MR koncernu:-). Powinno wyjść ciekawie:-)
Kolejny dobry Pomysl



Delfinnn
Forumowicz
Posty: 161
Rejestracja: 2009-08-11, 15:50
Model: BYŁ Mustang 01'
Silnik: V6 3.8
Kolor: Czarny

Post autor: Delfinnn » 2010-07-29, 21:29

Przewertowałem cały wątek i też podrzucę kilka pomysłów.

Wiadoma rzecz, że paliwo wyjdzie najdrożej (Ci co mają gaz niech się cieszą :D ), jeśli uda się załatwić coś ze sponsoringiem ze strony koncernów paliwowych było by super. W końcu taka ilość Mustangów jadących przez Polskę na pewno wzbudzi wielkie zainteresowanie więc można podsunąć jakiemuś koncernowi wiele plusów z takiego sponsoringu, a nóż się uda. Jeśli nie no to trudno, będziemy musieli sobie jakoś poradzić.

Druga i niemniej ważna sprawa to noclegi + posiłki. Problem w tym, że sporo klubowiczów nie ma po prostu tyle pieniędzy, żeby spać w hotelach z posiłkami. Myślę, że więcej osób chętnych do całej imprezy znalazło by się gdybyśmy wszyscy nocowali w kempingach/polach namiotowych (plus jest taki, że przeważnie na polach namiotowych nie ma problemu z parkowaniem aut). I wtedy jedzenie mogłoby być w każdego własnym zakresie (np. zajeżdżalibyśmy raz na dzień do jakiegoś supermarketu, ew. Ci co wolą gustowniejsze jedzonko wybierali by się do jakiś restauracji etc.). Wiem, dla niektórych nie brzmi to dobrze, ale dla reszty to jedyna szansa na udział w imprezie.. Niestety

Co do trasy, tu pewnie będzie najwięcej sporów. Będzie trzeba zrobić kilka zdjęć tras i zrobić jedną porządną sondę, która trasa wygra tam pojedziemy. Proponowałbym bym nie omijać miast nadmorskich - tam przeważnie jest dużo atrakcji i jest sporo ludzi z całej Polski. W razie czego służę pomocą na terenie całego Kołobrzegu i okolic, z noclegiem nie będzie problemu a i atrakcje się jakieś znajdą :)

To chyba na razie na tyle ode mnie. Co prawda jeszcze sporo czasu mamy ale trzeba powoli się obudzić z projektem. Aha no i moim zdaniem najlepsza data to przełom kwietnia-maja? Nie jest to lato ale jest ładna pogoda no i drogi nie są zatłoczone to przede wszystkim.



Kuba
Członek Honorowy MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2008-12-18, 15:43
Model: S281 SC
Silnik: inny V8
Kolor: Wściekle czerwony
Lokalizacja:: Tak po środku.

Post autor: Kuba » 2010-07-29, 22:03

Co do terminu to idźmy raczej w czerwiec.

Najwyższy czas przestać się dopasowywać do terminu innych. Niech inni się dopasują do terminu MKP :hyhy: :hyhy: :hyhy:

Jak się bawić to na całego przy ładnej pogodzie. A tak to Horse nawet dachu nie otworzy :rotfl:



Awatar użytkownika
mrjackson
Forumowicz
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-26, 17:42
Model: GT 05 +Kompressor
Silnik: V8 4.6
Kolor: Tungsten grey + Carbon
Kontakt:

Post autor: mrjackson » 2010-07-30, 08:44

Delfinnn pisze:Co do trasy, tu pewnie będzie najwięcej sporów.
Jeżeli uda nam się znaleźć sponsora na paliwo, to pewnie będzie on miał zastrzeżenia co do trasy i poda swoje sugestie, gdzie chce żebyśmy byli..

W tym momencie skupiłbym się na zbudowaniu strony www, a jak już będzie gotowa to na szukaniu sponsorów. Moja Basia jest dobra w wynajdowaniu kontaktów, więc ją mogę zaangażować w to, jeżeli nikt nie ma kontaktu bezpośredniego.



Awatar użytkownika
MAX
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2810
Rejestracja: 2009-10-15, 21:52
Model: Fastback GT V8 68
Silnik: V8 5.0
Kolor: Blue & Black
Lokalizacja:: Wieliczka
Stajnia: Stajnia Małopolska
Kontakt:

Post autor: MAX » 2010-07-30, 10:09

mrjackson pisze:
Delfinnn pisze:Co do trasy, tu pewnie będzie najwięcej sporów.
Jeżeli uda nam się znaleźć sponsora na paliwo, to pewnie będzie on miał zastrzeżenia co do trasy i poda swoje sugestie, gdzie chce żebyśmy byli..

W tym momencie skupiłbym się na zbudowaniu strony www, a jak już będzie gotowa to na szukaniu sponsorów. Moja Basia jest dobra w wynajdowaniu kontaktów, więc ją mogę zaangażować w to, jeżeli nikt nie ma kontaktu bezpośredniego.
Basia do pracy !!!!!!!!
Poznałem Basie, jest naprawdę bombowa w nawiązywaniu kontaktów. :padam: :padam:
DZIAŁAJ BASIU WIERZYMY CIEBIE


tel 504 266 504
As-PROFI
IMPORTUJEMY MARZENIA
Zrealizowane marzenia: IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIII IIII
www.asprofi.pl
https://www.facebook.com/import.usa.max

kaes
Forumowicz
Posty: 814
Rejestracja: 2008-11-05, 13:13
Model: 2007
Silnik: V6 4.0
Kolor: czarny, chwilowo bez pasów
Kontakt:

Post autor: kaes » 2010-07-30, 10:13

z rozmów naszych, z pluzzem i Deftroniciem wynika tak:
noclegi by mozna zrobić na jakis campingach itd, gdzie sa tez domki campingowe. kto potrzebuje troche wiecej luksusu to w domku, kto chce taniej to namiot. Plusy takie ze koniki by byly przy nas w nocy i raczej nie ma obawy ze cos sie stanie ;)

Co do samej trasy - nie wiem czy sie nie ograniczyc do jakiegos rejonu polski. Objechac cala Polske, w 3 dni, jeszcze z happeningami w miastach dla sponsorow itd - nie jestem pewny czy to realne. ALbo skrocic trase, nie naokolo polski.


CS6 Progress bar
[||||||||||||||||||--------------------------------] 36%

Obrazek

Awatar użytkownika
mrjackson
Forumowicz
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-26, 17:42
Model: GT 05 +Kompressor
Silnik: V8 4.6
Kolor: Tungsten grey + Carbon
Kontakt:

Post autor: mrjackson » 2010-07-30, 10:28

Max-1 pisze:Basia do pracy !!!!!!!!
Poznałem Basie, jest naprawdę bombowa w nawiązywaniu kontaktów. :padam: :padam:
DZIAŁAJ BASIU WIERZYMY CIEBIE
:) hehe No to wdrożymy Basie w działanie ;)

Kwestia jest tylko strony, ja nie znam się na sprawach graficznych i informatycznych, więc w tym nie pomogę..

Czy znany jest jakiś orientacyjny termin powstania strony?



kaes
Forumowicz
Posty: 814
Rejestracja: 2008-11-05, 13:13
Model: 2007
Silnik: V6 4.0
Kolor: czarny, chwilowo bez pasów
Kontakt:

Post autor: kaes » 2010-07-30, 10:37

jest, pisaliśmy o tym. w sierpniu na pewno będzie. domena jest, serwer jest, pracujemy (Pluzz) nad logiem i designem.


CS6 Progress bar
[||||||||||||||||||--------------------------------] 36%

Obrazek

Awatar użytkownika
mrjackson
Forumowicz
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-26, 17:42
Model: GT 05 +Kompressor
Silnik: V8 4.6
Kolor: Tungsten grey + Carbon
Kontakt:

Post autor: mrjackson » 2010-07-30, 10:47

kaes pisze:jest, pisaliśmy o tym. w sierpniu na pewno będzie. domena jest, serwer jest, pracujemy (Pluzz) nad logiem i designem.
No to super, jak będzie strona, to ostro zabierzemy się za szukanie sponsorów.. Czas jest dobry, bo budżety w dużych korporacjach są jeszcze nie pozamykane na przyszły rok..
Wydaje mi się, że skupimy się na koncernach paliwowych, ale może też na sieciach hoteli, gdzie moglibyśmy nocować..



Zablokowany

Wróć do „Mustang Race 2011”