Relacja z Mustang Race 2011 !!!

Moderatorzy: celibad, horse

Awatar użytkownika
Kaś
Młodszy Forumowicz
Posty: 97
Rejestracja: 2008-12-29, 18:46
Model: Mustang 2006
Silnik: V6 4.0
Kolor: limonkowy :)

Re: Relacja z Mustang Race 2011 !!!

Post autor: Kaś » 2011-07-05, 18:04

My do domu dotarliśmy dopiero dziś :P

Kaś & Olo również dziękują organizatorom za świetną robotę! :hurra: (Ale potrójnego BRAVO od Kaś nie usłyszycie, bo na samą myśl o tym okrzyku przechodzą mnie ciarki haha).

Przyznam się, że przed wyjazdem naszła mnie myśl, że po co nam to, nudno będzie cały dzień spędzać w aucie...nawet nie wyobrażacie sobie jak bardzo się cieszę, że pojechaliśmy!!! Mustang Race był świetnym pomysłem! Impreza była rewelacyjna!
Towarzystwo dopisało znakomicie - jestem pod wrażeniem, że ze wszystkimi uczestnikami był taki fantastyczny kontakt! :ok:
Czekam niecierpliwie na kolejne spotkania!
adasko74 pisze:..relacje kiepskie bo wszyscy byli umeczeni
Bardzo umęczeni...codziennie...wszyscy! :rotfl:
Adam dzięki za możliwość prowadzenia Twojego mustanga o kiepskich hamulcach...hihi przecież wiesz, że nie o to mi chodziło :*
pluzz pisze:...zwarły się styki od klaksonu. Poszedł dym z kierownicy i klaksony zaczęły wyć jak syrena strażacka...
Czyli nie tylko mi dymiła i trąbiła (Adam, ktoś na nas trąbi?!..Adam! Kierownica się pali! :rotfl: hahaha) Twoja kierownica, ufff :)
Dziękuję Tomku :serce: Ja chcę klasyka!
Na tym forum nawet limonkowa dziura stała się gwiazdą! hahaha...
http://img7.imageshack.us/img7/9882/p1010915li.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Mnie zaskoczyło zaskoczenie (haha) ludzi, kiedy wjeżdżałam sama Limonką na parking przed hotelem Aquarius..."ooo! kobieta!" :szok:



Awatar użytkownika
Bielek
Forumowicz
Posty: 1573
Rejestracja: 2009-09-05, 14:59
Model: Mustang 1965 conv
Kolor: niebieski
Kontakt:

Re: Relacja z Mustang Race 2011 !!!

Post autor: Bielek » 2011-07-05, 18:26

wreszcie dotarłeem... do kompa...

Dotarliśmy z Soilworkerem do Poznania ok 17tej. potem na spaghetti, kupić Małgosi bilet na koncert i na pociąg do Buku.


pierwsze co zrobiłem jak pojawiłem się przed domem to... otworzyłem maskę Mustangowi i zaczalem czyścić;) było mi wstyd jak widziałem wypieszczone silniki kolegów;)

po 2 godzinach dopiero wszedłem do domu.

wieczorem (22:00) spotkaliśmy się jeszcze w mojej mieścinie z Tomaho;) by Mustang Race przedłużyć ile się da. Przejażdżka po Buku i do domu;)


Wielkie wielkie dzięki za fantastyczną imprezę. Dzięki temu, że tyle się działo mam wrażenie, że jechaliśmy tygodniami.

Wielkie plusy dla organizatorów za trud i zaangażowanie. Efekty tej pracy doświadczyliśmy, choćby to, że perfekcyjnie były zaplanowane czasy przejazdów z pkt A do pkt B.

To było niesamowite uczucie jak w lusterku ciągle widziałem kilkadziesiąt Mustangów. o w mordeeeeee.
Ludzie najpierw widzieli naszego i klepali jeden drugiego by zobaczyc... po chwili orientowali się, że za nami jedzie po horyzont stado zaje... Mustangów... i tak w każdym miasteczku, w każdej wsi. I oni mieli frajde i oczywiście my, że robimy takie wrażenie.
W naszym samochodzie czasami było intensywnie, bo ja a gółównie Małgosia czuła odpowiedzialność by dobrze pilotować taką chmarę aut;) Jestem przekonany, że spisała się na medal. Miała też niesamowitą frajdę z tego, że ma taką możliwość, że nikt nie marudził gdy może raz czy dwa źle pojechaliśmy.
czasami dostawaliśmy info od innych Mustangowców co mieli cb, że warto pojechać inną trasą, czy też info o tym, że kolumna się rozbiła i trzeba poczekać.

dzięki Mustang Race poznałem swoje auto. W upale na autostradzie, w mega deszczu na drogach pod Sndomierzem...

Poznałem też wielu nowych klubowiczów. JESTEM ABOLUTNIE ZASKOCZONY tym jaką grupę osób tworzymy. Masa ludzi, którym pozytywnie odpieprzyło;) Jesteście zajebiści.


jeśli ktoś mnie zapyta kiedy filmik... to dostanie prosto w siekacze;) jak zmontuje to będzie:)


[url=http://myrencontres.com]rencontre agricole[/url]

Awatar użytkownika
mrs jackson
Posty: 3
Rejestracja: 2011-07-05, 18:19
Kontakt:

Re: Relacja z Mustang Race 2011 !!!

Post autor: mrs jackson » 2011-07-05, 19:15

Witam Wszystkich :)

Zgodnie z zasadą przywitałam się i napisałam tam małą prywatę- prośbę o pomoc. Jeśli będziecie mieć chwilę możecie zajrzeć...

Bardzo dziękuję za udział w rejsie, mojemu mężowi mr jackson, że za mnie zapłacił, a wam za świetną atmosferę.. Jeśli zadawałam za dużo pytań...wybaczcie ;)

Zamieszczam kilka zdjęć z naszego albumu :)

Mam nadzieje, że do zobaczenia wkrótce !!
DSC01906.jpg2.jpg
DSC01906.jpg2.jpg (68.83 KiB) Przejrzano 2584 razy
Załączniki
DSC02017.jpg2.jpg
DSC02017.jpg2.jpg (67.78 KiB) Przejrzano 2584 razy
DSC01980.jpg2.jpg
DSC01980.jpg2.jpg (64.51 KiB) Przejrzano 2584 razy
DSC01924.jpg2.jpg
DSC01924.jpg2.jpg (73.58 KiB) Przejrzano 2584 razy



Awatar użytkownika
mrjackson
Forumowicz
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-26, 17:42
Model: GT 05 +Kompressor
Silnik: V8 4.6
Kolor: Tungsten grey + Carbon
Kontakt:

Re: Relacja z Mustang Race 2011 !!!

Post autor: mrjackson » 2011-07-05, 19:33

Brak mi słów na opisanie tego co się działo na MR 2011, było tak SUPER !!!! :super: :super: :super:

Podziękowania i Szacunek dla organizatorów, bo odwalili kupę dobrej roboty :padam: :ok:

Dziękuję również wszystkim za super zabawę, chciałbym tu wymienić każdego po kolei, al nie ma sensu tego robić, po prostu chciałem podziękować tym osobom: http://www.mustangrace.pl/uczestnicy/" onclick="window.open(this.href);return false; - i ich pilotom/tkom

Moj Konik nie zdążył nawet odwiedzić domu, tylko od razu powędrował z Kołobrzegu do nowego właściciela. :rozpacz: Za niedługo pojawi się za pewne w galerii jego nowe oblicze...
Jestem jednak przekonany, że trafił w dobre ręce.



Awatar użytkownika
AluStar
Forumowicz
Posty: 2315
Rejestracja: 2008-09-09, 23:25
Model: GT500
Silnik: inny V8
Kontakt:

Re: Relacja z Mustang Race 2011 !!!

Post autor: AluStar » 2011-07-05, 19:58

Obrazek
Obrazek
Obrazek



Awatar użytkownika
Levi1916
Młodszy Forumowicz
Posty: 41
Rejestracja: 2011-06-23, 21:03
Model: Ford Mustang GT 07
Silnik: V8 4.6
Kolor: Black matte & red lines

Re: Relacja z Mustang Race 2011 !!!

Post autor: Levi1916 » 2011-07-05, 21:02

Hej,

ja też chciałem Wam baardzo podziękować, ... choć mnie nie było no ale jak wszyscy dziękują wszystkim ;)
super zdjęcia, super relacje, tylko pozazdrościć że tam byliście.

mrjackson już napisał o losach jego Konika ... tak tak to ja stałem się jego właścicielem :)
mówiłem - pisałem Wam że tylko patrzeć jak będę miał super wóz.

potwierdzam - trafił w bardzo dobre ręce :)



Kuba
Członek Honorowy MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2008-12-18, 15:43
Model: S281 SC
Silnik: inny V8
Kolor: Wściekle czerwony
Lokalizacja:: Tak po środku.

Re: Relacja z Mustang Race 2011 !!!

Post autor: Kuba » 2011-07-05, 21:26

Levi1916 pisze:Hej,

ja też chciałem Wam baardzo podziękować, ... choć mnie nie było no ale jak wszyscy dziękują wszystkim ;)
super zdjęcia, super relacje, tylko pozazdrościć że tam byliście.

mrjackson już napisał o losach jego Konika ... tak tak to ja stałem się jego właścicielem :)
mówiłem - pisałem Wam że tylko patrzeć jak będę miał super wóz.

potwierdzam - trafił w bardzo dobre ręce :)

Gratuluję!! Mam nadzieję, że koń zostanie w klubie.



Awatar użytkownika
AluStar
Forumowicz
Posty: 2315
Rejestracja: 2008-09-09, 23:25
Model: GT500
Silnik: inny V8
Kontakt:

Re: Relacja z Mustang Race 2011 !!!

Post autor: AluStar » 2011-07-05, 21:55






Awatar użytkownika
zaworek1
Forumowicz
Posty: 399
Rejestracja: 2011-05-23, 10:43
Model: GT'06 Roush
Silnik: V8 4.6
Kolor: Screaming Yellow
Lokalizacja:: Szczecin

Re: Relacja z Mustang Race 2011 !!!

Post autor: zaworek1 » 2011-07-05, 22:07

Alu, wyprzedziles mnie ;D wlasnie mialem dawac YT z Włocławka :)



Awatar użytkownika
minuzz
Posty: 6
Rejestracja: 2011-07-05, 21:35
Model: niewidzialny
Kolor: szatynowy

Re: Relacja z Mustang Race 2011 !!!

Post autor: minuzz » 2011-07-05, 22:52

Cześć wszystkim.

Było fajnie - jeździłem Mustangiem, albo tak mi się przynajmniej wydaje bo w Bełchatowie wychodząc z Gościńca czy jak mu tam usłyszałem jak 2 chłopaków w wieku ok 7-9 lat biegło w stronę wystawki i jeden mówił( Widziałeś ile tam jest ferrari?)

Bardzo miło było mi poznać was wszystkich razem i każdego z osobna. Impreza mega fajna - zawsze myślałem że takie imprezy organizują Firmy do tego stworzone i dobrze opłacone także tym większym szokiem okazało się ze organizowali to klubowicze w tym mój brat (pluzz - musimy częściej rozmawiać :P) Wielki szacunek dla organizatorów i tym większy, że troszkę nawet byłem w to wciągnięty i widziałem ile na głowie oni mają podczas RM.... a ile musieli robić przed???? masakra

Ktoś nam brat kierownice zepsuł jeszcze przed rejsem działała.......
Dzieki hans za użyczenie mi furki i jakby co to miałeś tylko jeden dywanik....
Dzieki wszystkim ze było jak było BRAVOoooooo BRAVOooooo
OK 1000 fotek z czego pewnie 4 fajne - poczekajcie, znajdę, zamieszczę



Awatar użytkownika
stang232
Forumowicz
Posty: 2122
Rejestracja: 2008-12-12, 15:16
Model: stang'95
Silnik: V8 5.0
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Bełchatów
Stajnia: Stajnia Łódzka

Re: Relacja z Mustang Race 2011 !!!

Post autor: stang232 » 2011-07-05, 23:38

Było super spędzić z wami te dni i przejechać ponad 1000mil w takim szalonym stadzie. Super było widzieć wasze uśmiechy podczas finału w Kołobrzegu.
Pierwsze dwa dni przeleciały mi w mgnieniu oka i stresie związanym z przystankiem w Bełchatowie (wywiady, wizyty w zakładach pracy były dal mnie nowością) mam nadzieję że było OK. (wszyscy chętni na wczasy w hotelu Energetyk mogą się zapisywać u zabjora- bo podobno wykupił już u nich turnus ;) )

Dla nas Race zaczął się od włocławka - jazda z klasykami przez poligon to było to :D
Chociaż pogoda spłatała nam figla, to pozytywne nastawienie załóg rozchmurzało niebo. Wiele momentów zapamiętam na długo, przytoczenie ich potrwało by pewnie do MR2012 ( kto nie był ten niech żałuje)
Warto było poświęcać czas i oszczędności, aby wziąć udział w MR.
Moja szósteczka spisała się znakomicie ( jak zawsze :D ) dowożąc nas na podium.
Obrazek

Chciałbym tu gorąco podziękować Alustarowi za pomoc w walce z moimi nietypowi felgami i stresowanie go - jesteś super bez ciebie by się nie udało!!!

Wszystko działo się tak szybko, że nie zrobiliśmy za wiele zdjęć tym razem - ale coś tam się ustrzeliło.
Obrazek
Załoga nr 23 gotowa do startu
Obrazek
wywiady ach wywiady
Obrazek
na mecie obok najładniejszego mustanga w Polsce
Obrazek
Zresztą chyba mój wyraz twarzy mówi wszystko

Tu linka do naszej galerii
https://picasaweb.google.com/1016324740 ... qXRyvHUlAE" onclick="window.open(this.href);return false;


Obrazek

Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Relacja z Mustang Race 2011 !!!

Post autor: Pavulon_ » 2011-07-06, 00:03

pierwsza partia fotek ode mnie,

niestety będę monotonny i raczej widać na nich mustangi :/ pluzz & minuzz :D ogarnijcie te galerie z ludkami, tam przynajmniej jest troche śmiesznie :D

http://www.pawellewandowski.com/foty/MR2011_FOTO/" onclick="window.open(this.href);return false;



Soilworker
Młodszy Forumowicz
Posty: 65
Rejestracja: 2010-02-12, 17:33
Model: Fiesta Mustang Kit
Silnik: V6 4.0
Kolor: tomaho mówi, że nie jest szary metalik:-)
Kontakt:

Re: Relacja z Mustang Race 2011 !!!

Post autor: Soilworker » 2011-07-06, 10:11

Bielek! Kiedy zmontujesz film???
:-)))))))))


http://www.rustnroll.com/

www.myspace.com/disquietmetal

Awatar użytkownika
ono
Forumowicz
Posty: 203
Rejestracja: 2009-04-23, 23:03
Model: Bullitt 2008
Silnik: V8 4.6

Re: Relacja z Mustang Race 2011 !!!

Post autor: ono » 2011-07-06, 10:26

Soilworker pisze:Bielek! Kiedy zmontujesz film???
:-)))))))))
Właśnie też miałem zapytać :rotfl:

Dzieki ludziska za zajebistą impre :) Strasznie mi sie podobało i mam nadzieje na więcej takich , ukłony dla organizatorów :padam: , mógłbym z wami jeszcze jechać i jechać .... :) :ok:

Na Fejsie aż huczy :rotfl: zaborjr 70 nowych znajomych , hyhyhyhy :szok: :rotfl:


Bull & quattro

Soilworker
Młodszy Forumowicz
Posty: 65
Rejestracja: 2010-02-12, 17:33
Model: Fiesta Mustang Kit
Silnik: V6 4.0
Kolor: tomaho mówi, że nie jest szary metalik:-)
Kontakt:

Re: Relacja z Mustang Race 2011 !!!

Post autor: Soilworker » 2011-07-06, 11:05

Sądząc po aktywności na forum większość jest już w pracy i dopija poranną kawę oczekując już równocześnie południowej herbaty wraz z drugo-śniadaniową kanapką :D
Kuźwa moja wydajność w fabryce woła o pomstę do nieba. Zrobiłem se kierownice z talerza, maskę z segregatora, biegi ze szczotki, cb radio z mikrofali, skserowałem talony na benę, a na eksperes do kawy nakleiłem znaczek BP, odpaliłem google mapę i przeprowadzam symulację MR :D


http://www.rustnroll.com/

www.myspace.com/disquietmetal

Zablokowany

Wróć do „Mustang Race 2011”