III Ogólnopolski Zlot Mustangów - Relacja

Moderatorzy: celibad, horse

Awatar użytkownika
Deftronic
Stowarzyszenie MKP
Posty: 489
Rejestracja: 2008-10-08, 11:13
Model: Shelby GT500
Silnik: V8 5.4
Kolor: Grabber Orange
Lokalizacja:: Acheron

Re: III Ogólnopolski Zlot Mustangów - Relacja

Post autor: Deftronic » 2011-04-22, 13:49

OK, w takim razie też wrzuciłem linki do dwóch filmików. Pierwszy jest króciutki, za to na drugim widać jak jeżdżą przede mną (i czasami za mną) Stang232, Alustar, Alski, Horse...

Alustar - jak wrócimy do siebie to zrobię selekcję i podeślę Ci te wybrane filmy jak chciałeś. Te są z kamer zainstalowanych na samochodzie. A jest jeszcze ta kamera na statywie, co stała na mostku czy gdzie tam. Tak w ogóle jeszcze nie przeglądałem filmów...



Ostatnio zmieniony 2011-04-22, 16:05 przez Deftronic, łącznie zmieniany 1 raz.


http://www.dinxproject.org" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
AluStar
Forumowicz
Posty: 2316
Rejestracja: 2008-09-09, 23:25
Model: GT500
Silnik: inny V8
Kontakt:

Re: III Ogólnopolski Zlot Mustangów - Relacja

Post autor: AluStar » 2011-04-22, 14:37

Jacek masz sprzet z najwyższej polki.
Mysle ze przy najbliższych spotkaniach będziemy umieli ustąpić koledze który siedzi na ogonie .
Teraz mieliśmy paraliż torowy.
Szkoda ze mielismy dosc ciasno i to wyglada na spacerek a nie jazda po torze .



Awatar użytkownika
Deftronic
Stowarzyszenie MKP
Posty: 489
Rejestracja: 2008-10-08, 11:13
Model: Shelby GT500
Silnik: V8 5.4
Kolor: Grabber Orange
Lokalizacja:: Acheron

Re: III Ogólnopolski Zlot Mustangów - Relacja

Post autor: Deftronic » 2011-04-22, 15:15

Rafał, było naprawdę OK. NIe miałem żadnego ciśnienia aby gnać na maksa. Starałem się trzymać dystans (w końcu czeka mnie jeszcze kawałek jazdy do domu), aby w razie czego w nikogo nie wjechać, co przydało się bodajże 2 czy 3 razy jak obróciło przede mną Killera. Generalnie starałem się sprawdzić i wyczuć to zawieszenie które mam, zobaczyć na co mogę sobie pozwolić stąd nie zawsze optymalny tor jazy, a raczej próba ścinania zakrętów, aby dowiedzieć się kiedy zacznie mi uciekać tył. Muszę przyznać, że zawieszenie jest RE-WE-LA-CY-JNE. Polecam każdemu zamiast ładować więcej mocy w silnik. Szkoda, że zapomnieliśmy w sumie zrobić test z hamowaniem i zamienić się autami. NIc to, następnym razem.


http://www.dinxproject.org" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
AluStar
Forumowicz
Posty: 2316
Rejestracja: 2008-09-09, 23:25
Model: GT500
Silnik: inny V8
Kontakt:

Re: III Ogólnopolski Zlot Mustangów - Relacja

Post autor: AluStar » 2011-04-22, 16:02

Pewnei ze spotykamy sie aby pojezdzic kazdy jak umie i lubi - niema co sie spinac to nie wyscigi. Tym bardziej ze powrot to kupa kilometrow. kazdy mogl jezdzic jak lubil, ale jak z tylu ktos chcial i mial ochote szybciej to powinien byc puszczany. nawet instruktor mowil aby puszczac sie nawzajem .
Ale ogoilnie bylo tak SUPER ze ach... Nie ukrywam końcowe pełne okrążenia wycisnely zemnie ostatnie sily - padłem jak kawka wracajac do domku ..
Ale juz niedługo Kielce. itd .. itd..
No i mialem wreszcie okazje zobaczyc co potrafi nowy zawias i ustawiona charakterystyka mocy. Wszystko bylo ustawione rewelacja - mocy nie bylo za duzo ( ale tylko na tych oponach ) tak ze nie mialem najmniejszego poślizgu . I oto chodzi ..
Strasznie mi sie fajnie oglada jak jezdzimy po torze - kazdego z osobna dzwiek i niepowtarzalny wyglad- mamy klub jedyny w swoim rodzaju i towarzystwo .



Awatar użytkownika
stang232
Forumowicz
Posty: 2121
Rejestracja: 2008-12-12, 15:16
Model: stang'95
Silnik: V8 5.0
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Bełchatów
Stajnia: Stajnia Łódzka

Re: III Ogólnopolski Zlot Mustangów - Relacja

Post autor: stang232 » 2011-04-22, 21:21

Deftronic pisze:OK, w takim razie też wrzuciłem linki do dwóch filmików. Pierwszy jest króciutki, za to na drugim widać jak jeżdżą przede mną (i czasami za mną) Stang232
Dzięki Jack- za filmowanie - ile pkt karnych zdobyłem :hyhy:

Alu nie miałem radia na tej próbie i za bardzo nie wiedziałem co się za mną dzieje, tak bym przepuścił tego tu cytat ,,buraczkowego" :wstyd: :rotfl:
Jedyna rada to na próbach robić sobie więcej miejsca z przodu, na dużej pętli jest już łatwiej się puszczać bo można bezpiecznie się mijać robiąc miejsce na prostych.

Tu nasze zdjęcia z hotelu, malty i znów hotelu
http://www.flickr.com/photos/stang232/page6/" onclick="window.open(this.href);return false;
- proszę oglądajcie od tyłu żeby zachować kolejność.

Obrazek
3th Mustang Meet in Poland_1 by stang232, on Flickr
Obrazek
poznan16 by stang232, on Flickr
Obrazek
poznan74E001 by stang232, on Flickr
Obrazek
poznan106 by stang232, on Flickr
Obrazek
poznan105 by stang232, on Flickr

Jutro wrzucę resztę zdjęć z toru


Obrazek

Kuba
Członek Honorowy MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2008-12-18, 15:43
Model: S281 SC
Silnik: inny V8
Kolor: Wściekle czerwony
Lokalizacja:: Tak po środku.

Re: III Ogólnopolski Zlot Mustangów - Relacja

Post autor: Kuba » 2011-04-22, 22:05

Buraczkowy :mad: :mad: :mad: :mad:

Ten instruktor sam jest buraczkowy!!!! Ten kolor się nazywa candy apple red :chytry:



Awatar użytkownika
Deftronic
Stowarzyszenie MKP
Posty: 489
Rejestracja: 2008-10-08, 11:13
Model: Shelby GT500
Silnik: V8 5.4
Kolor: Grabber Orange
Lokalizacja:: Acheron

Re: III Ogólnopolski Zlot Mustangów - Relacja

Post autor: Deftronic » 2011-04-23, 07:14

Haha... Wiedziałem Kuba, że zwrócisz na to uwagę.... :rotfl: :papa: Facet ma po prostu ograniczoną paletę kolorów, trochę jak ZX Spectrum. ;)


http://www.dinxproject.org" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: III Ogólnopolski Zlot Mustangów - Relacja

Post autor: Dezo » 2011-04-23, 09:50

Hehe, tu "buraczkowy". Najpierw szlag mnie trafiał jak tego słuchałem, a później śmiać mi się chciało, bo to brzmi strasznie komicznie. Skąd on wziął to określenie???
A kolor to: Laser Red.
W następnej próbie byłem już nie "buraczkowy" tylko "Rawicz" - chłopaki po tablicy poznali.
Alustar i Deftronik, dopiero tutaj widzę jak Was blokowałem, ale to były moje pierwsze minuty na torze w Mustangu, także dopiero uczyłem się auta i jazdy po torze. Później było już lepiej... tak mi się przynajmniej wydaje..., a szybszych strałem się przepuszczać. Tak, jak Jacek piszesz - skupiałem się nad tym, żeby wyczuć do jakiego momentu tył nie ucieknie. Pozytywnie się zaskoczyłem - tył dłuuugo nie uciekał. Rezczywiście inwestycja w zawieszenie popłaca w czasie jazdy.
Zmierzymy się następnym razem, juz kupiłem V12 od Jaguara i zrobię przekładkę, hehe


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
Magic
Forumowicz
Posty: 864
Rejestracja: 2008-07-20, 20:17
Model: RTR 2012
Silnik: V6 3.7
Kolor: BLACK
Lokalizacja:: Oleśnica
Stajnia: Stajnia Dolny Śląsk
Kontakt:

Re: III Ogólnopolski Zlot Mustangów - Relacja

Post autor: Magic » 2011-04-23, 10:02

Deftronic pisze:


Hehe widać mnie nie było ale słychać było że jeżdżę i jak widzę u nas w grupie tylko mnie podbierał instruktor „ciągnij ciągnij ciągnij puść gaz... i oto chodzi” :P „uwaga bo tutaj szarża po lewej” :rotfl: szkoda że za wiele nie było słychać tego radyjka.


Obrazek

Awatar użytkownika
Deftronic
Stowarzyszenie MKP
Posty: 489
Rejestracja: 2008-10-08, 11:13
Model: Shelby GT500
Silnik: V8 5.4
Kolor: Grabber Orange
Lokalizacja:: Acheron

Re: III Ogólnopolski Zlot Mustangów - Relacja

Post autor: Deftronic » 2011-04-23, 10:36

Killer, jesteś, jesteś... Spokojnie. :) Na innych filmikach, łącznie z tą ostatnią akcją, jak zatrzymałeś się przy bandzie. Można by zrobić niezłą kompilację z Twoich piruetów. :) Wszystko w swoim czasie. :D


http://www.dinxproject.org" onclick="window.open(this.href);return false;

Kuba
Członek Honorowy MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2008-12-18, 15:43
Model: S281 SC
Silnik: inny V8
Kolor: Wściekle czerwony
Lokalizacja:: Tak po środku.

Re: III Ogólnopolski Zlot Mustangów - Relacja

Post autor: Kuba » 2011-04-23, 11:22

Dezo pisze:Hehe, tu "buraczkowy". Najpierw szlag mnie trafiał jak tego słuchałem, a później śmiać mi się chciało, bo to brzmi strasznie komicznie. Skąd on wziął to określenie???
A kolor to: Laser Red.
W następnej próbie byłem już nie "buraczkowy" tylko "Rawicz" - chłopaki po tablicy poznali.
Alustar i Deftronik, dopiero tutaj widzę jak Was blokowałem, ale to były moje pierwsze minuty na torze w Mustangu, także dopiero uczyłem się auta i jazdy po torze. Później było już lepiej... tak mi się przynajmniej wydaje..., a szybszych strałem się przepuszczać. Tak, jak Jacek piszesz - skupiałem się nad tym, żeby wyczuć do jakiego momentu tył nie ucieknie. Pozytywnie się zaskoczyłem - tył dłuuugo nie uciekał. Rezczywiście inwestycja w zawieszenie popłaca w czasie jazdy.
Zmierzymy się następnym razem, juz kupiłem V12 od Jaguara i zrobię przekładkę, hehe
Dla tego instruktora wszystko co ciemniejsze czerwone to buraczkowe. Pewnie jakieś skojarzenia miał :hyhy: :hyhy: :hyhy:
A wracając do jazdy to właśnie zamawiam kolejny komplet Nitto Invo. SĄ NIESAMOWITE - ani razu mi auto nie zapiszczało. Na początku się bałem po doświadczeniach z Pirelli Nero Zero, ale różnica do Nitto to przepaść głębokości Grand Canyonu. Nawet nie przypuszczałem, że będzie taka zmiana. :hurra: :hurra: :hurra:



Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: III Ogólnopolski Zlot Mustangów - Relacja

Post autor: celibad » 2011-04-24, 21:14

Deftronic .. macie słabo działającą sieć zgrywania z karty foto na inne nośniki , u \nas w Polsce , wyjmujesz karte z aparatu i wkładasz do uniwersalnego urządzenia odczytującego ...czytaj starego laptopa ;) następnie przenosisz w czasie 1 minuty wybrane fotki na neta i umieszczasz je wybranym przez siebie adresie ... wyślij mi karte a ja spróbuję ją wrzucić od razu na neta .. może to skróci czas z tegodnia do 3 dni ;;))


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
stang232
Forumowicz
Posty: 2121
Rejestracja: 2008-12-12, 15:16
Model: stang'95
Silnik: V8 5.0
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Bełchatów
Stajnia: Stajnia Łódzka

Re: III Ogólnopolski Zlot Mustangów - Relacja

Post autor: stang232 » 2011-04-25, 20:18

Kolejna setka zdjęć dodana teraz to już tylko tor :)
http://www.flickr.com/photos/stang232/" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
poznan208 by stang232, on Flickr
Obrazek
poznan203 by stang232, on Flickr
Obrazek
poznan197 by stang232, on Flickr
kolejna setka już niedługo...


Obrazek

Awatar użytkownika
Hans
Forumowicz
Posty: 1030
Rejestracja: 2008-12-30, 11:18
Model: 500
Kolor: Black
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: III Ogólnopolski Zlot Mustangów - Relacja

Post autor: Hans » 2011-04-25, 20:28

Pierwsza fotka super! W sam raz na kalendarz.


.:: :evil: my other ride is your mom :evil: ::.

Awatar użytkownika
Deftronic
Stowarzyszenie MKP
Posty: 489
Rejestracja: 2008-10-08, 11:13
Model: Shelby GT500
Silnik: V8 5.4
Kolor: Grabber Orange
Lokalizacja:: Acheron

Re: III Ogólnopolski Zlot Mustangów - Relacja

Post autor: Deftronic » 2011-04-25, 21:07

celibad pisze:Deftronic .. macie słabo działającą sieć zgrywania z karty foto na inne nośniki , u \nas w Polsce , wyjmujesz karte z aparatu i wkładasz do uniwersalnego urządzenia odczytującego ...czytaj starego laptopa ;) następnie przenosisz w czasie 1 minuty wybrane fotki na neta i umieszczasz je wybranym przez siebie adresie ... wyślij mi karte a ja spróbuję ją wrzucić od razu na neta .. może to skróci czas z tegodnia do 3 dni ;;))
Hehe... no ale właśnie w tym cały ambaras, że ja jestem u nas/u Was w Polsce :). Po prostu nie wszędzie sieć ma 40Mb transferu, ba - co wręcz typowe dla tego fajnego kraju, akurat w święta zwyczajna sieć 8Mb nie działa, bo awaria... :) A kiedy będzie działać łaskawie? Pewnie jak skończy się długi "łykęd" czyli MUSZKA wie kiedy, bo przecież tutaj długi "łykend" każdy ma inny.... :) Spoko Celibad - jak będziemy już płynąć po Morzu Północnym (na zachód - zgodnie z kawałkiem Pet Shop Boys - Go west :) ), a nie będę jeszcze mocno znieczulony - wrzuci się parę zdjęć. Będzie to miało swego rodzaju klimat - zdjęcia wysłane z najbardziej okrutnego morza :D. I angielska flegma nie ma z tym nic wspólnego - co sugeruje Hans (na marginesie, poszedłbyś w końcu na Kyussa a nie fandzolił, że się postarasz :P ).

A tak w ogóle to jestem na wakacjach i ptaszek . O! :)

p.s.

Hans dedykacja dla Ciebie i Kaesa :)

" onclick="window.open(this.href);return false;
Ostatnio zmieniony 2011-04-26, 05:44 przez Deftronic, łącznie zmieniany 1 raz.


http://www.dinxproject.org" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „III Ogólnopolski Zlot Mustangów”