Philadephia Auto Show 2016

Nasze inne wozy / Our "not Mustang" Rides

Moderatorzy: Hans, Pavulon_

ODPOWIEDZ
Feniks
Forumowicz
Posty: 417
Rejestracja: 2016-01-16, 06:31
Model: GT Premium
Silnik: V8 5.0
Kolor: Ruby Red

Philadephia Auto Show 2016

Post autor: Feniks » 2016-02-01, 19:30

Tak wiec, wybralem sie wczoraj na Philadephia Auto Show 2016, niestety nie bylo mozliwosci wejscia do srodka uzywanych samochod oraz klasykow wiec musialem sie zadowolic nowymi ;) Podobno ponad 700 samochodow, domyslam sie,ze siedzialem w ok 450ciu. Nareszcie moja panna poczula sie jak ja na zakupach z nia :] (Jak to bywa z babami, uparla sie,ze chce wybrac sie na jazde testowa po torze z przeszkodami, wybrala Jeepa Cherokee... ktorego zreszta kupilismy 3 miesiace temu - miala ~699 samochodow dookola a ona wybiera ten ktorym jezdzi codziennie do pracy, no wez tu czlowieku nie pij) :D
Oto kilka fotek, jesli ktos potrzebowalby/chcialby bardziej szczegolowe fotki ktorego z samochodow to wybieram sie prawdopodobnie jeszcze raz w tym tygodniu wiec moge zrobic

PS. Pierwsza fotka przedstawia nagrode w losowaniu, oczywiscie zapisalem sie za pare $$$ (nie pytac ile) Zobaczymy w grudniu czy do mnie zadzwonia, oby :D

Milego ogladania ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek



Awatar użytkownika
MAX
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2810
Rejestracja: 2009-10-15, 21:52
Model: Fastback GT V8 68
Silnik: V8 5.0
Kolor: Blue & Black
Lokalizacja:: Wieliczka
Stajnia: Stajnia Małopolska
Kontakt:

Re: Philadephia Auto Show 2016

Post autor: MAX » 2016-02-01, 21:32

Feniks piekne fotki , opisz co się tam działo co budziło największe zainteresowanie zwiedzających ?


tel 504 266 504
As-PROFI
IMPORTUJEMY MARZENIA
Zrealizowane marzenia: IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIII IIII
www.asprofi.pl
https://www.facebook.com/import.usa.max

Feniks
Forumowicz
Posty: 417
Rejestracja: 2016-01-16, 06:31
Model: GT Premium
Silnik: V8 5.0
Kolor: Ruby Red

Re: Philadephia Auto Show 2016

Post autor: Feniks » 2016-02-06, 18:24

Ok, nareszcie powrocilem do "forumowania"... Przerwa spowodowana sztormem w NJ (woda w domu oraz w restauracji) oraz sniezyca w PA (jakies 90 cm sniegu dookola) No ale juz jestem odkopany, wysuszony i wyszorowany... Oczywiscie mowa o posiadlosciach ;)

Tak wiec na Philadelphia Show najwiekszym wzieciem cieszyly sie hostessy :D

A na powaznie to sporo osob chcialo zobaczyc i przetestowac samochody przed zakupem (szczegolnie auta rodzinne oraz SUVy ktorych amerykance kupuja sporo)
Lepsza opcja niz jezdzenie od salonu do salonu. Mustangi oczywiscie przyciagaly wszystkich, szczegolnie ten konkurs w ktorym mozna jednego wygrac ;)
Sam osobiscie wypelnilem dziesiatki kuponow na rozne marki, moze chociaz jakiegos VW wygram :D

PS. Mam jeszcze gdzies fotki z zeszlorocznego pokazu w CA, moze nie bylo sporej ilosci mustangow ale pare "miesni" amerykanskiej motoryzacji sie pojawilo :D
Jak znajde to dodam.



Awatar użytkownika
Midnite Tom
Forumowicz
Posty: 207
Rejestracja: 2014-08-17, 21:53
Model: 94 GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: czarny

Re: Philadephia Auto Show 2016

Post autor: Midnite Tom » 2016-02-08, 16:49

Raj... po prostu raj.



rick
Członek Honorowy MKP
Posty: 1206
Rejestracja: 2011-02-23, 05:09
Model: 67 fastback
Silnik: V8 4.6
Kolor: primer,czarny,bialy

Re: Philadephia Auto Show 2016

Post autor: rick » 2016-02-08, 20:39

fajne

o nas bedzie Detroit Autorama

https://autorama.com/attend/detroit/" onclick="window.open(this.href);return false;



ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”