Moskwa 2014

The place where you can post in you native language.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
MaxKo
Młodszy Forumowicz
Posty: 43
Rejestracja: 2013-01-26, 17:09
Model: Saleen s281
Silnik: V8 4.6
Kolor: Torch red
Lokalizacja:: Moscow

Moskwa 2014

Post autor: MaxKo » 2013-10-06, 22:48

Witam wszystkich!
Przepraszam za nie pisanie aktywnie na forum - są pewne problemy z wolnego czasu i czytania w języku polskim :(
Nie mogę zapomnieć czas , który spędziliśmy na MR2013 - to było bardzo fajne!
Ja obiecał zorganizować wycieczkę dla was w Moskwu wiosną 2014 roku i pamiętam o tym! Niestety od jakiegoś czasu opóźnienia -program jest już prawie gotowy . Rozmawialiśmy o tym, że można dojść do Moskwy 1 maja 2014 r., w czwartek, najłatwiej można przesunąć samochody Laweta I poechac się pociągiem / samolotem .
Tak więc, można powiedzieć, że program rozpocznie się w czwartek , 1 maja 2014 r., a zakończy się w niedziela 4 maja 2014 roku. Możemy dyskutować ze sobą i przesunąć datę na 1 tydzień do przodu lub do tyłu ( w Moskwie - maj - święta, gdy ceny idą w górę... ) .

Dość trudno mówić o dokładnych cenach, ponieważ bardzo zależne od liczby uczestników . Moge mówić ze koszt programu wyniesie około 1000 dolarów -1200 dolarów na samochód (2 osoby) . Koszt obejmuje pobyt w ładne miejsca , śniadania i kolacje , wycieczki , pokatushki , pomocy technicznej i dużo pozytywnych emocji !
Chciałbym zachować możliwość dostosowania trochę z tej kwoty , w zależności od liczby uczestników.
Jedno jest pewne - będę bardzo miło cię widzieć w Moskwie i zrobi wszystko, aby wy byli zadowolen
W celu obliczenia kosztów programu , trzeba zrozumieć, jak wiele samochodów przyjdzie .

Господа, очень тяжело писать по Польски, извините. Я очень надеюсь, что Вы приедете к нам –я этого очень хочу! Сейчас не нужно на 100% подтверждать участие. Я прошу тех, кто РЕАЛЬНО хотел бы приехать за указанную выше сумму – написать об этом. Исходя их этого я просчитаю точную стоимость программы. Постараюсь минимизировать все затраты.

Спасибо!!!
p.s. проехал на моем sprzęgłe, которое сделали в Кракове более 3000 км!!!
Оно окончательно сломалось, когда я заехал на дино-стенд.. Спасибо всем, кто помогал мне!



Awatar użytkownika
bart
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1286
Rejestracja: 2012-11-19, 14:32
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: windveil blue

Re: Moskwa 2014

Post autor: bart » 2013-10-07, 00:11

Max, maybe english will be easier for you? Let us know, at least i dont speak Russian :(

Many thanks for proposal, I would like to have opportunity to visit Moscow, for me problem is that im living most part of a year aboard......., but yes i would like to join to this trip.
Let see if i will have free days at this period, this i can not plan now.

Reg
Bart


http://www.facebook.com/memoriginpolska" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.facebook.com/balticuspolska" onclick="window.open(this.href);return false;

Kuba
Członek Honorowy MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2008-12-18, 15:43
Model: S281 SC
Silnik: inny V8
Kolor: Wściekle czerwony
Lokalizacja:: Tak po środku.

Re: Moskwa 2014

Post autor: Kuba » 2013-10-07, 10:31

Max - nawet jak sprzedam furę to i tak przyjadę! Choćbym miał łapać stopa/hitchhiking od Terespola :rotfl: :rotfl: :rotfl:



Awatar użytkownika
MAX
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2810
Rejestracja: 2009-10-15, 21:52
Model: Fastback GT V8 68
Silnik: V8 5.0
Kolor: Blue & Black
Lokalizacja:: Wieliczka
Stajnia: Stajnia Małopolska
Kontakt:

Re: Moskwa 2014

Post autor: MAX » 2013-10-07, 11:40

MaxKo brwo nie rzucasz słów na wiatr :super: :super: 2014 planujemy najazd na Plac Czerwony a co tam kto jakj nie my ! :hurra: :hurra:

1.Kuba
2. Max


tel 504 266 504
As-PROFI
IMPORTUJEMY MARZENIA
Zrealizowane marzenia: IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIII IIII
www.asprofi.pl
https://www.facebook.com/import.usa.max

Awatar użytkownika
bart
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1286
Rejestracja: 2012-11-19, 14:32
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: windveil blue

Re: Moskwa 2014

Post autor: bart » 2013-10-07, 12:13

1.Kuba
2. Max
3. Bart


http://www.facebook.com/memoriginpolska" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.facebook.com/balticuspolska" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Bielek
Forumowicz
Posty: 1573
Rejestracja: 2009-09-05, 14:59
Model: Mustang 1965 conv
Kolor: niebieski
Kontakt:

Re: Moskwa 2014

Post autor: Bielek » 2013-10-07, 12:49

1.Kuba
2. Max
3. Bart
4. Bielek


[url=http://myrencontres.com]rencontre agricole[/url]

Awatar użytkownika
MaciekW
Stowarzyszenie MKP
Posty: 490
Rejestracja: 2012-07-28, 22:13
Model: MY 2014 GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: black
Lokalizacja:: Kędzierzyn-Koźle
Stajnia: Stajnia Dolny Śląsk

Re: Moskwa 2014

Post autor: MaciekW » 2013-10-07, 20:12

1.Kuba
2. Max
3. Bart
4. Bielek
5. Maciek 11

A co, tam nas jeszcze nie było! A może pójdziemy na całość i na kołach pojedziemy? Taka okazja może się nie powtórzyć, a kupą raźniej! Kupy nikt nie ruszy! :rotfl:



rybek
Stowarzyszenie MKP
Posty: 186
Rejestracja: 2011-03-20, 21:47
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: czerwony

Re: Moskwa 2014

Post autor: rybek » 2013-10-07, 21:16

1.Kuba
2. Max
3. Bart
4. Bielek
5. Maciek 11
6. Rybek



Awatar użytkownika
siara
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1249
Rejestracja: 2009-02-26, 00:38
Model: 2015 GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Black

Re: Moskwa 2014

Post autor: siara » 2013-10-07, 21:49

1.Kuba
2. Max
3. Bart
4. Bielek
5. Maciek 11
6. Rybek
7. Siara+Laura



Awatar użytkownika
MaxKo
Młodszy Forumowicz
Posty: 43
Rejestracja: 2013-01-26, 17:09
Model: Saleen s281
Silnik: V8 4.6
Kolor: Torch red
Lokalizacja:: Moscow

Re: Moskwa 2014

Post autor: MaxKo » 2013-10-07, 22:36

Kuba, Max and everybody! I’m very glad that you are still ready to come!
You can drive your cars by yourselves if you want. We can even meet you in Brest or Grodno after the Poland/Belarus board and come together to Moscow. There is nothing to worry about – the road is very good. If you will not drive faster than 130 km/h in Belarus and 110 km/h in Russia and you will have with you all needed documents – there will be no any problem with police or somebody else. When I drive from Brest to Minsk it took about 2.5 hours. From Minsk to Moscow – 6 hours (I drive a little faster than 110… :) )
But on this road there is nothing very interesting, nothing which can cause spend a lot of time by driving and standing before the Pl/By board.. Any way – you will decide how to reach Moscow. I will try to help you to make your way easy independently from your decision.
One request: please write the number of persons in each car - for me the number of persons is more important to calculate the cost of all.
Thanks!
P.S. Where is Spontan????



Awatar użytkownika
MAX
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2810
Rejestracja: 2009-10-15, 21:52
Model: Fastback GT V8 68
Silnik: V8 5.0
Kolor: Blue & Black
Lokalizacja:: Wieliczka
Stajnia: Stajnia Małopolska
Kontakt:

Re: Moskwa 2014

Post autor: MAX » 2013-10-08, 00:36

Spontan sleeps :wstyd:


tel 504 266 504
As-PROFI
IMPORTUJEMY MARZENIA
Zrealizowane marzenia: IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIII IIII
www.asprofi.pl
https://www.facebook.com/import.usa.max

Awatar użytkownika
MAX
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2810
Rejestracja: 2009-10-15, 21:52
Model: Fastback GT V8 68
Silnik: V8 5.0
Kolor: Blue & Black
Lokalizacja:: Wieliczka
Stajnia: Stajnia Małopolska
Kontakt:

Re: Moskwa 2014

Post autor: MAX » 2013-10-08, 00:37

1.Kuba
2. Max
3. Bart
4. Bielek
5. Maciek 11
6. Rybek
7. Siara+Laura
8. Spontan


tel 504 266 504
As-PROFI
IMPORTUJEMY MARZENIA
Zrealizowane marzenia: IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIII IIII
www.asprofi.pl
https://www.facebook.com/import.usa.max

Awatar użytkownika
Sylwester66
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1368
Rejestracja: 2011-08-14, 20:54
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: Moskwa 2014

Post autor: Sylwester66 » 2013-12-28, 19:51

Witam

Mam pytanie techniczne dotyczące przewozu samochodów czyli czy bardzie opcja lawety czy jazda samemu ?? Moje pytanie wiąże się z tym, że samolot do Moskwy jest w miarę tani ponieważ jest sporo promocji ( np. teraz LOT ma bilet 1-5-05-2013 za około 600 zł od Osoby w obie strony ), to jest chyba cena podobna jak pociągiem a może nawet taniej. Ciekaw jestem ceny lawet - może Ktoś się orientuje ?? .. bo cenę jazy za pomocą benzyny znam :).

Nie jestem ekspertem ponieważ nie jeżdżę ciągle na trasie Wawa-Moskwa :) - ale dwa lata temu miałem tę przyjemność być tydzień w Moskwie i droga chyba nie jest najlepsza - ale może jechałem jakąś niesprawdzoną więc nie wypowiadam się w tym temacie a raczej zapytuję :).

Nie wiem jak jest teraz ale wtedy potrzebowałem dwóch wiz - do Rosji i tranzytowej na Białoruś.

Sylwester



Awatar użytkownika
MaxKo
Młodszy Forumowicz
Posty: 43
Rejestracja: 2013-01-26, 17:09
Model: Saleen s281
Silnik: V8 4.6
Kolor: Torch red
Lokalizacja:: Moscow

Re: Moskwa 2014

Post autor: MaxKo » 2014-01-29, 13:37

Hi!
From 1-1.5 weeks I will coplete a full program which I want to request for your stay in Moscow.
There is two possibilities of transportation to Moscow and back:
1. Bring all cars by autotruck and all of you can fly to Moscow by plane. If you choose this way, you’ll need a logistic company, which can run with TIRCornet. You need it for crossing a board. When you and autotrack will arrive to Moscow – we go to a Moscow custom, close TIR, open a temporary importation for a cars. After your stay we go to custom again – close temporary importation for a cars, put them to autotrack, open TIRCornet. After that autotrack can run to Poland and you can go to airport. In this way you don’t need to go with the cars across a board and you don’t need Belarus visa.
2. You can put all cars to autotrack, take some bus and run across a Poland/Belarus board together with your cars to open a temporary importation for your cars. The same you’ll need to do when you’ll come back. In this way you’ll need a Belarus transit visa and Russian visa. The same, if you will drive your cars by yourselves.

And you will need a assurance for the cars (anyway)– GreenCard, it will cost 30-50Euro.

P.S. we came to you from Moscow by driving our cars :)



Awatar użytkownika
pavlito
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1299
Rejestracja: 2008-12-21, 03:34
Model: GT 05 premium manual
Silnik: V8 4.6
Kolor: Sonic Blue

Re: Moskwa 2014

Post autor: pavlito » 2014-01-29, 18:08

Sylwester66 pisze:Witam

Mam pytanie techniczne dotyczące przewozu samochodów czyli czy bardzie opcja lawety czy jazda samemu ?? Moje pytanie wiąże się z tym, że samolot do Moskwy jest w miarę tani ponieważ jest sporo promocji ( np. teraz LOT ma bilet 1-5-05-2013 za około 600 zł od Osoby w obie strony ), to jest chyba cena podobna jak pociągiem a może nawet taniej. Ciekaw jestem ceny lawet - może Ktoś się orientuje ?? .. bo cenę jazy za pomocą benzyny znam :).

Nie jestem ekspertem ponieważ nie jeżdżę ciągle na trasie Wawa-Moskwa :) - ale dwa lata temu miałem tę przyjemność być tydzień w Moskwie i droga chyba nie jest najlepsza - ale może jechałem jakąś niesprawdzoną więc nie wypowiadam się w tym temacie a raczej zapytuję :).

Nie wiem jak jest teraz ale wtedy potrzebowałem dwóch wiz - do Rosji i tranzytowej na Białoruś.

Sylwester
Wtrącę w temat:
Droga wcale nie jest zła. W większości dwupasmówka z kolizyjnymi skrzyżowaniami. Tylko jest jej spory kawałek - ok. 1300 km z Warszawy. Na obszarze BY standard ekspresówki, na obszarze RU dwujezdniowa zwykła (jak do niedawna Katowicka), ale przejazd jest bez zakłóceń. Polskie TIRy na CB służą pomocą w kwestii tankowania, jedzenia itp.(kanał 28). Poza tym może dojść jakiś postój na granicy PL/BY (np. 0,5-6 godz.).

Wiza RU i tranzytowa BY to formalność i całość nie powinna zająć więcej niż tydzień (najpierw trzeba załatwić RU). Warto skorzystać z firmy, która takie wizy załatwia (np. Wspólnota 2000 naprzeciwko ambasady RU w Warszawie).

Może Maxko coś napisze o noclegu w trasie? Ja akurat preferowałem jazdę bez przerwy (przydaje się zmiennik).

Maxko, give us some advise concerning night stop on the road, please. Do you recommed it?



ODPOWIEDZ

Wróć do „International Talk”