Plany na MR 2012

Sprawy organizacyjne. Dział widoczny dla organizatorów.
MIRMAL
Członek Honorowy MKP
Posty: 130
Rejestracja: 2009-03-26, 12:24
Model: Fastback 1965
Silnik: inny V8
Kolor: grafitowy
Lokalizacja:: PIASTOW
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: Plany na MR 2012

Post autor: MIRMAL » 2012-02-08, 21:55

Chcialem poinformowac ze w tym roku samochodem technicznym bedzie camper z laweta.ze wzgledu na to ze to duzy samochod bedziemy mogli go wykorzystac jako np.biuro rajdu na punktach przejazdowych .mysle że z CFO bedzie 4lub 6 osob wiec mozecie nas wszystkich wykorzystywac do pomocy przy organizacji we wszystkich punktach i miastach.
jezeli widzicie potrzebe stworzenia osobnego dzialu obslugi technicznej zeby tam zapisywac i przedyskutowac jakies uwagi to prosze utworzyc dzial.



Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Plany na MR 2012

Post autor: celibad » 2012-02-08, 22:57

Witaj Mirmal ... ile potrzebujecie miejsc noclegowych ? tzn ile pokoi 2 osobowych ?


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

MIRMAL
Członek Honorowy MKP
Posty: 130
Rejestracja: 2009-03-26, 12:24
Model: Fastback 1965
Silnik: inny V8
Kolor: grafitowy
Lokalizacja:: PIASTOW
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: Plany na MR 2012

Post autor: MIRMAL » 2012-02-09, 09:11

Ja myslalem ze wystarczy nam jeden pokoj zeby mozna bylo na zmiane wziasc prysznic rano i wieczirem,reszta moze spac w Camperze.



Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Plany na MR 2012

Post autor: celibad » 2012-02-09, 11:21

Mam taką małą uwagę co do opracowania trasy i punktów kontrolnych , z uwagi na to że każdy z Nas zna dobrze swoje okolice proponuje żeby podzielić między siebie trase
1. Kudowa - Rawicz Celibad + Stang
2. Rawicz - Piła Dezo + ?
3. Piła - Kołobrzeg Kuba + ronin
oczywiscie wymieniamy się uwagami w zależności od potrzeby . Dezo , jeżeli nie musimy wjeżdżać do Wrocławia , to może zrobić na trasie więcej punktów kontrolnych ? a Wrocław ominąć bokiem ... jak sądzisz ?


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Plany na MR 2012

Post autor: Dezo » 2012-02-09, 11:31

Celi, jeżeli chodzi o mnie to bardziej znam trasę z Kudowy do Rawicza i z Rawicza do Poznania niż od Poznania do Piły... Stąd moja deklaracja pomocy zawarta w wątku Kudowa Zdr. Przez Piłę na pólnoc jechałem ostatnio z kilka lat temu. Przeważnie jeżdżę bokiem, przez Czarnków, Trzciankę i tę trasę polecam, okolice znam.
A zadania punktowane można ustalić alternatywnie, tak aby można było zebrać taką samą ilość punktów wybierając trasę przez Wrocław, Poznań, jak i z ominięciem tych miast.


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Plany na MR 2012

Post autor: celibad » 2012-02-09, 11:36

czy musimy wjezdzać do Wrocławia i Poznania ?


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Plany na MR 2012

Post autor: Dezo » 2012-02-09, 11:51

Nie musimy, ale BP ma przedstawić listę stacji do odwiedzenia przez uczestników (wjechać, zatankować, wziąć pieczątkę). Podejrzewam, że moga być stacje we Wrocławiu i Poznaniu. A może po prostu ktoś będzie chciał jechać przez te miasta, a nie z ich ominięciem. Dlatego tutaj bądźmy elastyczni.


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
stang232
Forumowicz
Posty: 2121
Rejestracja: 2008-12-12, 15:16
Model: stang'95
Silnik: V8 5.0
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Bełchatów
Stajnia: Stajnia Łódzka

Re: Plany na MR 2012

Post autor: stang232 » 2012-02-09, 12:10

Dezo liczę na twoje uwagi na temat kudowa-rawicz jako tubylca.
Ja bym był bardziej za checkpoint Poznan , bo w przypadku kudowa -rawicz więcej ciekawych miejsc do odwiedzenia jest bliżej kudowy co spowoduje ze bedzie mniej czasu na wroclaw. Tylko że olanie drugiej części II etapu spowoduje, że odcinek będzie nierówny (początek intensywny, końcówka nudna).
Także aby był ciekawszy to albo robimy przejazd przez Wrocław ale jeszcze ktoś musi się tym zająć bo obawiam się że Celi nawet we dwójkę jeszcze kolejnego zadania nie opanujemy. A jak nikt się nie zgłosi do obstawienia checkpointu, to dwie trasy do wyboru czyli:
szlak zielony (nowa obwodnica wrocławia i sru do rawicza)
szlak czarny (przeprawa promem przez odre w brzegu dolnym) tu gorsze wiejskie, czasem dziurawe drogi ale dużym kołem omijamy wrocław

Fajnym pomysłem byłoby wyznaczenie dwóch szlaków an całej trasie rajdu: zielony i czarny
a) zielony - najkrótsza lub czasem najszybsza droga, mniej pkt do zdobycia
B) czarny - dłuższa, bardziej kręta wolniejsza ale więcej ciekawych miejsc do zobaczenia, ale na której będzie można zdobyć więcej pkt do klasyfikacji generalnej.

Załogi będą zadowolone, bo jak będzie troszkę gorsza pogoda to wybiorą szybszą drogę, bo ... ( nie napisze słowa na d) zniechęci trochę do zwiedzania i postojów) A jak bedą chcieli mieć więcej pkt to wybiorą ,,pełny pakiet'' atrakcji.
Wciąż będą mogli wybierać sami trasę.

Tu jeszcze mam jedną uwagę. w tamtym roku na naszej stronie pokazaliśmy że do Bełchatowa będziemy jechać przez Piotrków. W czasie etapu zaraz po starcie zadzwonił do mnie dziennikarz z Radia Piotrków, pytając się kiedy dojedziemy do Piotrkowa bo chciałby przeprowadzić wywiad z paroma załogami. Chciał w ciągu dnia informować słuchaczy że np. o 13 ulicami od A i B będzie jechać stado mustangów. Załogi jednak w 90% pojechały bokiem...
Podsumowując chcemy być promowani w mediach i mieć dużo widzów, trzymajmy się z góry ustalonej trasy.


Obrazek

Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Plany na MR 2012

Post autor: Pavulon_ » 2012-02-09, 13:00

te checkpointy to był zamysł pierwotny od którego możemy odejść - wczesniej byla rozmowa ze to bedzie zbiórka wszystkich w jednym miejscu od czego raczej trzeba odejść ze względu na czas. Można uwzględnić w konkurencjach jakiś punkt kontrolny dookoła wrocka lub poznania i zrobić to punktowane.



Kuba
Członek Honorowy MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2008-12-18, 15:43
Model: S281 SC
Silnik: inny V8
Kolor: Wściekle czerwony
Lokalizacja:: Tak po środku.

Re: Plany na MR 2012

Post autor: Kuba » 2012-02-09, 21:50

Od Rawicza do Kołobrzegu chętnie pomogę przy wyborze trasy, zaproponuję 3 opcje,

Dezo - niestety wizyta w browarze w Czarnkowie odpada. Dzwoniłem dzisiaj i usłyszałem 3 x NIE!



Awatar użytkownika
Bielek
Forumowicz
Posty: 1573
Rejestracja: 2009-09-05, 14:59
Model: Mustang 1965 conv
Kolor: niebieski
Kontakt:

Re: Plany na MR 2012

Post autor: Bielek » 2012-02-28, 17:38

newsweek odpada, bo:

"zapowiedź na newsweek.pl
box 300x250 na newsweek.pl na tydzień
reklama 1/3 poziom w Newsweeku papierowym"


rozmawialem z Hubertem z BP i powiedzial, że zamiast Playboya wola mens health i z nimi w pakiecie bo to samo wydwanictwo - auto motor i sport.

wyslaleem już do nich info, ale laseczka da znać dopiero w przyszłym tygodniu bo ma teraz kilka imprez na głowie.


[url=http://myrencontres.com]rencontre agricole[/url]

Awatar użytkownika
stang232
Forumowicz
Posty: 2121
Rejestracja: 2008-12-12, 15:16
Model: stang'95
Silnik: V8 5.0
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Bełchatów
Stajnia: Stajnia Łódzka

Re: Plany na MR 2012

Post autor: stang232 » 2012-02-28, 21:58

auto motor i sport- fajna gazeta, trzyma poziom od lat.

pisałeś może do klasyczny.pl aby objęli nas patronatem, dali zapowiedź naszego filmu promo to może patronatem też będą zainteresowani.

Bielek kontaktowałeś się z jakimiś mniejszymi mediami z miast które będą na trasie MR, czasem lokalne gazety, telewizje kablowe, radio przyciągną więcej ludzi niż te ogólnopolskie, czyli logo sponsora zobaczy więcej osób.


Obrazek

Awatar użytkownika
Bielek
Forumowicz
Posty: 1573
Rejestracja: 2009-09-05, 14:59
Model: Mustang 1965 conv
Kolor: niebieski
Kontakt:

Re: Plany na MR 2012

Post autor: Bielek » 2012-02-28, 22:15

na mniejsze przyjdzie czas pozniej, jak dogadamy sie z najwiekszymi. Oni wtedy powiedza mi czy maja cos przeciwko mniejszym czy nie. Sponsorow np takich jak BP interesują raczej ogolnokrajowe media.

zanim wezmeiemy pod uwage klasyczny.pl to musze dostac info od moto.pl czy jest zainteresowane i czy nie widzi konfliktu interesowo.

klasyczny niedawno podpisal umowę z onetem. Staram się dobrze to rozegrać. Podchody jak na froncie


[url=http://myrencontres.com]rencontre agricole[/url]

Awatar użytkownika
Bielek
Forumowicz
Posty: 1573
Rejestracja: 2009-09-05, 14:59
Model: Mustang 1965 conv
Kolor: niebieski
Kontakt:

Re: Plany na MR 2012

Post autor: Bielek » 2012-03-01, 15:40

moto.pl będzie patronem Mustang Race. Czekam tylko na info czy będzie szansa by podawali info o sponsorze.

Oczywiście chwile potrwa zanim ustalę co oni i pozostałe media nam zaproponują w ramach patronatu..

Potwierdzeni patroni MR:
Classic Auto
Moto.pl


[url=http://myrencontres.com]rencontre agricole[/url]

Awatar użytkownika
Bielek
Forumowicz
Posty: 1573
Rejestracja: 2009-09-05, 14:59
Model: Mustang 1965 conv
Kolor: niebieski
Kontakt:

Re: Plany na MR 2012

Post autor: Bielek » 2012-03-01, 20:42

Na łamach moto.pl bedą pojawiać się w tekstach informacje o tym ze no nagrody ufundowali Bp ze postoju są na stacjach Bp. Nie ma szans na logo czy baner Bp. W fotach będziemy się starali przekazaywac widoczne logosy Bp.

Jak mówiłem wolno, wolno ale zaczynaja pojawiać się konkrety.


[url=http://myrencontres.com]rencontre agricole[/url]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mustang Race 2012”