Kudowa Zdrój - Celibad i Stang232

Sprawy organizacyjne. Dział widoczny dla organizatorów.
Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Kudowa Zdrój - Celibad i Stang232

Post autor: celibad » 2011-10-18, 21:11

Plan działania i program w Kudowie Zdrój
Jestem po wstępnych rozmowach z szefem ds kultury w Kudowie i narazie mam zapewnione
1. zamknięcie głównej ulicy w Kudowie vis a vis parku zdrojowego
2. prawdopodobnie sprzęt nagłaśniający bedzie w gestii miasta
3. Informacje w mediach na koszt miasta
4. ochrona Strazy miejskiej
5. Hotel VerdeMontana **** 288 zł za dwójkę ze śniadaniem
6. hotel Hotel Adam & Spa *** 180 zł za dwójkę ze śniadaniem
7. Hotel Willa Diament ** 115 za dwójkę
8. trase przez kotline kłodzką pomoże mi opracować Dezo i Kuba
9. Checkpoint Wrocław - gadałem z Nemaxem


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Kudowa Zdrój - Celibad

Post autor: celibad » 2011-10-24, 15:39

pismo od Burmistrza ....
SKMBT_C25311102414370.pdf
dostałem od Burmistrza Kudowy pismo w sprawie MR2012
(329.15 KiB) Pobrany 86 razy


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Kuba
Członek Honorowy MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2008-12-18, 15:43
Model: S281 SC
Silnik: inny V8
Kolor: Wściekle czerwony
Lokalizacja:: Tak po środku.

Re: Kudowa Zdrój - Celibad

Post autor: Kuba » 2011-10-24, 18:52

Maciek - możesz puścić zapytanie jakie im wysłałeś? Najpierw osobiście rozmawiałeś z Burmistrzem czy od razu puszczałeś pismo?



Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Kudowa Zdrój - Celibad

Post autor: celibad » 2011-10-24, 20:18

Najpierw rozmawiałem z Gościem d/s kultury , potem wysłałem maila .... wzoru pisma nie mam przy sobie , ale jutro podesle


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Kudowa Zdrój - Celibad

Post autor: celibad » 2012-01-13, 08:50

Pav - taka mała uwaga dla Ciebie ... Plan rozpoczęcia MR w Kudowie jest taki , ze o godzinie 15 wystartujemy w objazd po Kotlinie Kłodzkiej , tak że może jakbyś Czechów informował , to albo jadą z nami w objazd i zjezdzają się do Kudowy do np godz 14 ... albo meldują się dopiero koło 19-20 - czyli dopiero jak wrócimy


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Kudowa Zdrój - Celibad

Post autor: Dezo » 2012-01-13, 09:02

O którym dniu teraz mówisz Celi? Bo pierwszego dnia (środa, 15 sierpnia) zjeżdżają się wszyscy do Kudowy na zasadzie odwróconego startu, są witani, otrzymują numery startowe, tłum bije brawo, ustawiają się gdzieś i jest czas dla publiki, promocji etc. następnego dnia rano jest wyjazd w kierunku Rawicza i wtedy ewentualnie można organizować jakieś trasy wycieczkowe. Tak?


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Kudowa Zdrój - Celibad

Post autor: celibad » 2012-01-13, 09:11

Wcześniej rozmawialiśmy , że popołudniem w dzień przyjazdu pojedziemy na objazdówke ... ale jeśli to kłopot bedzie , to mozemy pojechać następnego dnia , z drugiej strony jeśli wszyscy zjedziemy się do np godz 14 to taka statyczna wystawa może być nudna , może na trzy godziny zaplanować jakąś trase widokową ? gdybyśmy się ustawili o 18-tej to tez byłoby chyba dobrze ? jak myslicie ?


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Kudowa Zdrój - Celibad

Post autor: Dezo » 2012-01-13, 09:18

Objazdówka to nie wiem czyj pomysł, który pojawił się w tzw. międzyczasie. Podstawowe założenie jest i było takie, jak opisałem wyżej. Musimy jakoś pogodzić naszą przyjemność z oczekiwaniami publiki i celem MR - promocją Klubu i Mustangów. Zaplanujmy objazdówkę na kolejny dzień od rana, będzie dużo czasu.
Obawiam się, że planowanie objazdówki w środę rozbije całą koncepcję. Przyjazd na start nie może być zbyt wcześnie, uczestnicy będą się zjeżdżać z całej Polski. Tak do 15-16 co najmniej trzeba dać im czas. Nie wiem co planujesz później, ale impreza z udziałem publiki zajmie pewnie ze 3 godziny co najmniej (patrz Bełchatów, Włocławek, Kołobrzeg w 2011). A władze i sponsorzy z Kudowy pewnie średnio byłyby zadowolone gdybyśmy po godzinie od przyjazdu uciekli im w teren...
Celi, może rozpisz po prostu plan dnia z podaniem godzin poszczególnych zdarzeń.
Pozdrawiam


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Kudowa Zdrój - Celibad

Post autor: Pavulon_ » 2012-01-13, 09:50

Celi, zapomnieliśmy o tym faktycznie że tego dnia wiele luda przejedzie 300-600km i mało komu może się cokolwiek chcieć poza wypiciem przysłowiowego piwka.



Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Kudowa Zdrój - Celibad

Post autor: celibad » 2012-01-13, 10:27

nie ma sprawy .... jeśli tak uważacie to zrobimy objazdówkę następnego dnia , Dezo a o której chciałbys widzieć pierwsze mustangi w Rawiczu ?


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Kudowa Zdrój - Celibad

Post autor: Dezo » 2012-01-13, 10:46

Wszystko opisałem w miarę szczegółowo w swoim wątku. Pierwsze Mustangi w Rawiczu powinny pojawić się na godzinę 16. Ponieważ jest to związane z konkurencją na stadionie żużlowym, to można ustalić kto ma przyjechać na 16, kto na 17 godzinę. Konkurencja musi się zakończyć do 18, to znaczy, że ostatnie auto opuści stadion najdalej o tej godzinie.
Zakładając, że z Kudowy do Rawicza jedzie się 3-4 godziny (spokojnie), to ruszając o 8 rano z Kudowy na objazdówkę do dyspozycji zostają też ok. 4 godziny.
Pozdrawiam


Samotny Wilk

Kuba
Członek Honorowy MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2008-12-18, 15:43
Model: S281 SC
Silnik: inny V8
Kolor: Wściekle czerwony
Lokalizacja:: Tak po środku.

Re: Kudowa Zdrój - Celibad

Post autor: Kuba » 2012-01-14, 21:37

Panowie, nic nie stoi na przeszkodzie, aby pojeździć po kotlinie we wtorek. Dużo osób bierze cały wolny tydzień i w związku z tym jakby zebrało się parę aut we wtorek rano to można zrobić jakiś tour po Kotlinie. Jestem w stanie załatwić fajne noclegi w hotelu Szarotka w Zieleńcu. Byłoby to oczywiście poza MR na zasadzie wolnego przejazdu. Plan MR pozostaje bez zmian. Ktoś chce pobawić się w Kotlinie to przyjeżdża na wtorek.



Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Kudowa Zdrój - Celibad i Stang232

Post autor: celibad » 2012-02-08, 13:23

Do 15 lutego musze wpłacić zaliczkę w wysokości 7280 zł w VerdeMontana w Kudowie , cena za dwójkę ze śnadaniem 288 zł parking , basen i sala na 150 osób gratis


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Kudowa Zdrój - Celibad i Stang232

Post autor: celibad » 2012-02-08, 14:04

czekam na liczbe osób od Pavulona , na wszelki wypadek rezerwuje więcej ale płacic za nie nie będziemy


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
stang232
Forumowicz
Posty: 2121
Rejestracja: 2008-12-12, 15:16
Model: stang'95
Silnik: V8 5.0
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Bełchatów
Stajnia: Stajnia Łódzka

Re: Kudowa Zdrój - Celibad i Stang232

Post autor: stang232 » 2012-02-08, 14:31

Pozwolę sobie wpisać parę tematów, które przyszły mi na myśl poczytaj Maćku to omówimy je wieczorem (piszę tu aby reszta organizatorów przystanków zobaczyła ile pierdół trzeba załatwić)
wcześniej dodałeś
Plan działania i program w Kudowie Zdrój
Jestem po wstępnych rozmowach z szefem ds kultury w Kudowie i na razie mam zapewnione
Super duzy+
1. zamknięcie głównej ulicy w Kudowie vis a vis parku zdrojowego
(musimy określić dokładne godziny wystawiania aut, miejsce wjazdu -wyjazdu, rozstawienie aut plan) miasto ma zapewnić aby plac był czysty nie było tam przypadkowych aut, jakiś taxi czy straganów, możliwość ustawienia banerów, reklam sponsorów)

2. prawdopodobnie sprzęt nagłaśniający będzie w gestii miasta (musimy mieć na piśmie że na pewno dadzą i wyznaczoną przez nich osobę do obsługi tego sprzętu, co z prądem do nagłośnienia, naszych banerów, agregaty, kto płaci lub zapewnia. Miejsce na namiot dla organizatorów, ile mikrofonów najlepiej min.. dwa, czy możemy przygotować płytę z muzyką, do kiedy komu przekazać)

3. Informacje w mediach na koszt miasta (kiedy pierwsze, kolejne, ile w sumie? W których?)
Do kiedy plakaty przekazać, my chcemy powiedzmy 50szt na tydzień przed imprezą. Ile mają miejsc na słupach. Czy jakieś w miasteczkach przez które będziemy przejeżdżać, pojawiać się dajemy.


4. ochrona Strazy miejskiej – czy jakieś pismo oficjalne do straży miejskiej, co z autami naszej obsługi technicznej i przyjaciół klubu, czy straż miejska pozwoli parkować w okolicy. Osoba do kontaktu. Czy powiadomić policję, straż, zaznaczyć że impreza nie będzie masowa.

5. Hotel VerdeMontana **** 288 zł za dwójkę ze śniadaniem (masz już umowę z hotelem?)

6. hotel Hotel Adam & Spa *** 180 zł za dwójkę ze śniadaniem

7. Hotel Willa Diament ** 115 za dwójkę

8. trase przez kotline kłodzką pomoże mi opracować Dezo i Kuba – ja mam taka, pozniej postaram przedstawić argumenty dlaczego wlasnie taka a nie inna
http://g.co/maps/g42ep" onclick="window.open(this.href);return false;


9. Checkpoint Wrocław - gadałem z Nemaxem, poważnie się zastanowić, bo we Wrocławiu może być małe zainteresowanie, a dużo problemów. Może dogadać się z jakąś galerią handlową, aby u nich to zrobić ( wtedy trzeba by ustalić że np. każda załoga robi przerwę min. 30min na parkowanie tam aby widzowie mogli sobie pooglądać auta. A załogi miały by do wykonania jakąś konkurencję lub czas na posiłek, siku itp. Plusem tego jest że w galerii handlowej będzie duzo ludzi przypadkowych, informacja plakat o naszej imprezie jakby dała galeria to trochę gapiów przyciągnie)

Jako przykład, 3 lata temu wyrwałem się w czasie pracy na obiadek do Manufaktury, i tu zaskoczenie na rynku MANUFAKTURY odbywał się krótki checkpoint /przystanek Rage race, uczestnicy zatrzymywali się tam na jakieś 30do 60min nie wiem czy coś robili, ale na raz było gdzies 5 do 20 aut, można było porobić zdjęcia Hostessy rozdawały ulotki sponsorów, można było pogadać przez chwilę o autach z załogami (akurat jechał wtedy egonw (bullitem) to zamieniliśmy parę zdań), zrobić fotkę, było trochę gapiów, fajnie to wyglądało z boku, lepiej niż na stacji benzynowej bo więcej miejsca i ludzi


10. Czy jakieś konkursy dla widzów, wskazane aby zachęcić widzów do przybycia

11. jak będzie wyglądać start i z którego miejsca Kudowy – od której godziny do której, najlepiej podzielić na 3 grupy po 15-20 aut w przerwach 15 min

12. Rozdawanie nr startowych, książek z zadaniami, bonów (kto będzie rozdawał, w którym momencie)

13. Plan z naniesionymi myjniami samochodowymi (adresy, współrzędne GPS)

14. Czy jakieś spotkanie organizacyjne w Hotelu w którym powiemy o co chodzi w MR uczestnikom, jakie zasady, nagrody itp.

15. Najlepiej w Hotelu zrobić badanie alkomatem, jeszcze przed wyjazdem np. po śniadaniu.

16. Media w Kotlinie Kłodzkiej i na trasie po dolnym Śląsku TV sudecka, TV kłodzka, radio Wrocław, gazeta wyborcza dolny Śląsk.

17. Potrzebujemy osoby z Kudowy do pomocy bo ciężko będzie tam jeździć

18. Potrzebujemy jeszcze min. 2- 4 klubowiczów do ogarnięcia startu, uczestników, którzy będą znali palna działania rozkład dnia i swoje obowiązki.

19. Gdzie stacja BP

20. Kiedy jedziemy do Kudowy na rozmowy w 4 oczy, bo ze dwa razy to minimum

21. Przygotować wzór umowy z miastem (mam gdzieś gotowa z Bełchatowa)

22. Pogadać czy nie dołożą jakiejś kasy

23. Może działa tam jakiś Auto klub – który by mógł nam pomóc lokalnie

24. Ogarnięcie kolegów czechów bo to będzie ich pierwszy kontakt z nami i powinna być wyznaczona osoba z klubowiczów która będzie ich tzw. opiekunem, osobą której będą mogli zadawać pytania, pokieruje ich. Przedstawi reszcie klubowiczow

25. Czy władze Kudowy mają jakieś pomysły, czy chcieli by coś pokazać wypromować od siebie – fajnie jest aby też się w coś zaangażowały.

26. Osoba do kontaktu z UM Kudowy, która będzie decyzyjna

27. Rozdawanie koszulek, gadżetów dla uczestników MR – kiedy, kto?

28. Projekt plakatu dla Kudowy

29. Adres Hotelu, miejsca w którym się zbieramy, pogotowia lepiej żebyśmy jako organizator wiedzieli,

30. Kto odpowiada za ustalenie trasy Kudowa – RAWICZ

31. Kiedy w Rawiczu zdajemy koperty z odpowiedziami.(przy wjeździe na stadion o 16, osobie wyznaczonej ) - zalatwione


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mustang Race 2012”