Rawicz - Dezo

Sprawy organizacyjne. Dział widoczny dla organizatorów.
Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Rawicz - Dezo

Post autor: celibad » 2011-10-18, 21:12

Plan działania i program w Rawiczu


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Rawicz - Dezo

Post autor: Dezo » 2011-10-19, 08:07

Ale jak jest ciśnienie, to moge przedstawić wstępny plan:
1. Przyjazd do Rawicza o określonej godzinie (lub przedział czasowy),
2. Konkurencja punktowana na stadionie żużlowym (np. przejazd po torze żużlowym na czas) http://www.kolejarz.rawicz.pl/" onclick="window.open(this.href);return false; . Możliwe jest też zorganizowanie jeszcze konkurencji strzeleckiej na strzelnicy sportowej (pistolet lub karabin sportowy) http://www.promar.nazwa.pl/strona_bock_ ... /index.php" onclick="window.open(this.href);return false; , ale to do uzgodnienia.
3. Po konkurencji załogi sukcesywnie przemieszczają się na miejsce postoju/wystawy (dwie opcje - albo piekny Rynek rawicki, albo parking pod hotelem bo jest tam na tyle miejsca i można zorganizować coś na wzór festynu z nagłośnieniem i występami lokalnych zespołów, konkursami dla publiki etc...(do uzgodnienia z szefem Domu Kultury i Wydziałem Promocji Miasta),
4. Rozjechanie się do hoteli Brylant, Diament (obok siebie w jednym miejscu) i Maria tuż pod Rawiczem http://www.pieprzyk.pl/hotele/index.php" onclick="window.open(this.href);return false; . Wspólna kolacja lub grill wieczorny dla uczestników (w zależności od pogody). Oczywiście transport uczestników z Hotelu Maria na miejsce grilla i z powrotem.
5. Następnego dnia rano badanie trzeźwości i wyjazd.

Hotele posiadają oficjalny standard **, jednak w rzeczywistości prezentują wyższy.
Hotel Diament (16 pokoi), Brylant (10 pokoi) (standard **) - 65 osób, cena od 115 do 230,-zł ze śniadaniem,
Dębno Polskie, 2km pod Rawiczem: Hotel Maria (25 pokoi) (standard **) - 65 osób, cena od 115 do 150 za pokój ze śniadaniem.

O szczegółach będę mógł powiedzieć jak zacznę prowadzić rozmowy z władzami i funkcyjnymi na miejscu (po ostatecznej decyzji, że Rawicz jest przystankiem).
Poniżej zdjęcie miejsca wystawy/festynu i jednocześnie zamieszkania uczsetników (Hotele Diament i Brylant). Widoczny z lewej strony parking byłby właśnie miejscem imprezy.
Obrazek
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 2011-10-22, 08:48 przez Dezo, łącznie zmieniany 3 razy.


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Rawicz - Dezo

Post autor: celibad » 2011-10-19, 08:26

Najważniejsza sprawa to wspólny grill ( kolacja ) trzeba załatwic transport z Marii i sprawa załatwiona , najważniejsze pytanie , ile bedzie chętnych na MR kiedy podamy koszty całości ;) bo moze się okazać że będzie nas mało ..... sprawa hoteli zawsze będzie drzazgą w dupie dla organizatora ( bo za drogi , bo za tani . bo hujowy , bo myszy były i sniadanie do dupy )
Dezo ... miejsce zajebiste


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Rawicz - Dezo

Post autor: Pavulon_ » 2011-10-19, 11:13

OK,
Dezo, wygląda na to ze masz wszystko 'obcykane' - to duzy plus bo nowe miejsce to nowe wyzwania i więcej pracy, do tego dochodzi z pewnością kwestia sponsora czyli w efekcie lepszy fajniejszy MR, bo koszulki, bluzy a moze kurtki i takie tam... Moje zdanie jest takie ze wracamy do pomysłu pierwotnej trasy + dwa checkpointy.

Ludzie przy sondzie sie wypowiadają ze chcieliby spac w jednym miejscu, to jak sie okazuje jest problem, trzeba to dobrze sprzedac.



Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Rawicz - Dezo

Post autor: Dezo » 2011-11-09, 15:21

Jestem po spotkaniu z Prezesem klubu żużlowego Kolejarz Rawicz. Mamy uzgodnioną konkurencję punktowaną dla uczestników MR: przejazd Mustangiem na czas po torze żużlowym (2 okrążenia). Osobiście dzisiaj wykonałem kilka okrążeń Mustangiem po torze i myślę, że to będzie niezła atrakcja (nawierzchnia bezpieczna dla aut, zostanie przygotowana tak, aby się nie kurzyło jak będzie gorąco).
Kolejarz Rawicz udostępnia nam stadion do dyspozycji a do tego:
1. Obsługę, która będzie kierować ruch Mustangów na stadionie i przy wyjeździe z niego,
2. Chronometrażystę i start spod prawdziwej taśmy żużlowej wraz z gotowymi wynikami przejazdów poszczególnych załóg,
3. Spikera, który poprowadzi konkurencję,
4. Laski z pomponami, które ubarwią konkurencję,
5. Inne atrakcje, które będą promować imprezę i ściągną trochę widzów na stadion,
6. Reklamę MR na stronie klubu: http://www.kolejarz.rawicz.pl/" onclick="window.open(this.href);return false; i informacje o imprezie w ogólnopolskim Tygodniku Żużlowym.
UWAGA - na konkurencję przewiduję czas w godzinach od 16 do 18.

W zamian zaoferowałem logo Kolejarza na plakatach w Rawiczu. Proponuję też zamieścić baner Kolejarza na stronie MR, jako partnera imprezy.
Pozdrawiam


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Rawicz - Dezo

Post autor: Dezo » 2012-02-08, 13:08

Mała zmiana w organizacji w Rawiczu. Po konkurencji punktowanej na stadionie, auta pozostają na stadionie i tam odbędzie się dalsza część imprezy dla publiki (pierwotnie opisana w punkcie 3 harmonogramu). Czyli krótko mówiąc, w Rawiczu cała impreza dla publiki (wystawa) włącznie z próbą punktowaną odbywa się na stadionie żużlowym.
Dopiero, po tym ok. godziny 19 załogi przemieszczają sie do Hoteli i na kolację.
Zmiana jest podyktowana głównie zastrzeżeniem BP, że przy hotelu, na którego parkingu zaplanowałem pierwotnie część dla publiki - zlokalizowana jest stacja paliw Shell...
Ale, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - cała impreza odbędzie się w jednym miejscu, a publika i uczestnicy nie będą musieli przemieszczać się z miejsca na miejsce. Aprobatę Prezesa Kolejarza Rawicz już uzyskałem. W przyszłym tygodniu spotkamy się aby rozpisać szczegółowy scenariusz.
Pozdrawiam


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Rawicz - Dezo

Post autor: Dezo » 2012-05-09, 08:05

http://www.rawickie.net/index.php?optio ... 7:nakrcamy" onclick="window.open(this.href);return false;


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Rawicz - Dezo

Post autor: Dezo » 2012-06-27, 08:33

Jestem już po roboczych rozmowach z RKS Kolejarz Rawicz. Przy imprezie na stadionie RKS w Rawiczu będziemy mieli wielką pomoc ze strony Kolejarza.
Udostępniają i zapewniają nam w ramach partnerskiej współpracy:
1. Cały stadion,
2. Ludzi do obsługi konkurencji punktowanej (2 okrążenia Mustangiem po torze na czas - każdy jedzie jak uważa,
3. Dziewczyny z pomponami,
3. Konferansjera prowadzącego konkurencję na torze,
4. Chronometraż i start spod taśmy żużlowej,
5. Miejsce prezentacji pojazdów,
6. Zawodników żużlowych i kilka atrakcji promujących imprezę,
7. Dmuchańce dla dzieciaków, piwko i kiełbaski (odpłatnie dostępne dla wszystkich),
8. Pomoc przy promocji imprezy (informacje na meczach i na stronie www Kolejarza oraz w Radiu Elka).
Ogólnie konkurencja i "wystawa" w Rawiczu odbędzie się pod hasłem "MKP i RKS na Mustang Race 2012 w Rawiczu". (Troche sie powtarzam, ale chciałem to wszystko ostatecznie potwierdzić).
Chciałbym umieścić logo RKS na stronie MR w dziale "Partnerzy".
Plakatowanie Rawicza załatwiłem gratis. Uderzę jeszcze do Leszna.
Pozdrawiam


Samotny Wilk

Kuba
Członek Honorowy MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2008-12-18, 15:43
Model: S281 SC
Silnik: inny V8
Kolor: Wściekle czerwony
Lokalizacja:: Tak po środku.

Re: Rawicz - Dezo

Post autor: Kuba » 2012-06-28, 08:32

A co chcesz w Lesznie robic?



Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Rawicz - Dezo

Post autor: Dezo » 2012-06-28, 10:46

Tak, chodzi oczywiscie o publike. :)


Samotny Wilk

Kuba
Członek Honorowy MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2008-12-18, 15:43
Model: S281 SC
Silnik: inny V8
Kolor: Wściekle czerwony
Lokalizacja:: Tak po środku.

Re: Rawicz - Dezo

Post autor: Kuba » 2012-06-30, 14:25

Dezo, kiedy Ty chcesz jechać do Leszna? Bo ja w piątek Leszna nie przewiduje.



Awatar użytkownika
bedzin
Forumowicz
Posty: 343
Rejestracja: 2008-11-01, 19:22
Model: Mustang GT 2000
Silnik: V8 4.6
Kolor: srebrny

Re: Rawicz - Dezo

Post autor: bedzin » 2012-06-30, 16:08

Kuba, Dezo mial na mysli zeby sciagnac ludzi z Leszna do Rawicza.



Kuba
Członek Honorowy MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2008-12-18, 15:43
Model: S281 SC
Silnik: inny V8
Kolor: Wściekle czerwony
Lokalizacja:: Tak po środku.

Re: Rawicz - Dezo

Post autor: Kuba » 2012-06-30, 20:04

Wiesz, gorąco dzisiaj, styki parują a z elektrolitem kiszka bo jeszcze muszę autem jeździć :D



Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Rawicz - Dezo

Post autor: Dezo » 2012-07-03, 15:07

28 czerwca na stadionie RKS Kolejarz RAWAG Rawicz odbył sie półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski na Żużlu. Między innymi startował Tomasz Gollob. Frenkwencja wśród kibiców wyniosła ok. 8 tys. osób. W przerwach odczytano informację o mającej się odbyć w sierpniu imprezie Mustang Race :) .
Po rozmowach podsumowałem wstępny budżet MR w Rawiczu:
1. Hotele: 7.406,-zł, 49 pokoi ze śniadaniem od godz. 7-9. Dodatkowe 3 pokoje zarezerwowałem (niezobowiązująco dla nas) na wszelki wypadek. 2 uczestników jest z Rawicza więc nocleg odpada.
2. Grill wieczorny na 100 osób (porządne menu z zupami, karkówką, szaszłykami, kaszanką, kiełbasą, surówkami, ogórkami, smalcem, chlebem, ziemniakami zapiekanymi, musztardą, sosami, kawą, herbatą, ciastem i napojami bezalkoholowymi, plus sprzęt nagłośnienieniowy): 45,-zł/osobę x 100= 4.500,-zł,
3. Bus do przewozu osób z hotelu Maria na Grilla i z powrotem: w trakcie negocjacji.
4. Impreza na torze, obsługa, prąd, etc.: gratis,
5. Plakatowanie miasta: gratis,
6. Ogłoszenia w Radio Elka: gratis (w trakcie dopinania).
7. Policja do badania załóg przed startem: gratis :D


Samotny Wilk

Kuba
Członek Honorowy MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2008-12-18, 15:43
Model: S281 SC
Silnik: inny V8
Kolor: Wściekle czerwony
Lokalizacja:: Tak po środku.

Re: Rawicz - Dezo

Post autor: Kuba » 2012-07-03, 15:22

Dezo - a grill w pierwotnej wersji nie miał być 25 pln za twarz? Bo pamiętam swojego posta, że ja mam problem w Pile żeby zejść do 50 pln za twarz i w związku z tym nie będe robił robił grilla a teraz czytam, że 45 pln za twarz.
Panowie - czy stać nas na drugie 4500 pln na grilla w Pile? Bo jeśli tak to zaraz dzwonię i załatwiam. Oczywiście za samą wyżerkę.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Mustang Race 2012”