Kołobrzeg - Ronin

Sprawy organizacyjne. Dział widoczny dla organizatorów.
Awatar użytkownika
AluStar
Forumowicz
Posty: 2316
Rejestracja: 2008-09-09, 23:25
Model: GT500
Silnik: inny V8
Kontakt:

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: AluStar » 2012-05-31, 08:53

ok - sorki ale zaczolem sie denerwowac ze czasu mamy malo - a nie chcielibysmy polozyc tej imprezy ..



Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: Pavulon_ » 2012-05-31, 15:21

[quote="AluStar"]Piszmy dalej w ukrytych postach to bedziemy mieli wiecej ludzi do pomocy - wszyscy maja nas w D... z pomoca ..
Kolobrzeg - jestem ze NIE tym bardziej ze juz tam bylismy.
Rezygnując z tak drogiego Kołobrzegu ( co jest dla nas tylko ostatnim przystankiem ) zaoszczędzimy kase.
Wybierzmy tani chotel nie 5+.
Ale te moje sugestie nic nie dadzą bo jak Pisze Pawulan i Dezo Nie mamy ludzi do pomocy .
Nie potrzeba nam z drugiej strony zamieszania bo czasu juz niema .

Odnosnie Naszych kolegow z klubu Rybek ( chyba jeszce sponsor ) itd ktorych traktujemy - jak nie bedzie sponsorow to ty dawaj kase - ja bym sie nie zdziwil ze nas oleje bo wlazimy w D.. sponsorom których niema i oni sa priorytetem - zrobilismy z tego Biznes a nie nasza pasje.

Zauważyliście ze wszyscy w tym roku chca jechac na gotowe ?? czy tylko ja takie wrazenie odnioslem ?? A przez nasze postepowanie nawet sie chlopaki nie wypowiadaja ..[/quote]

Alu,
sory ale zupelnie nie rozumiem Twojej wypowiedzi, Kołobrzeg ustalilismy wspólnie w Rzetni, wtedy jakoś nie miałeś zadnych 'ale' skąd nagle taka zmiana ?

piszesz ze ludzie mają nas w dupie bo piszemy w ukrytym wątku, próbowałem ja i dezo na forum prosić o pomoc, bez odzewu, może też spróbujesz ? wiecej prób wiecej szans, takie mam zdanie, kłótnie tutaj i takie teksty nic nie przyniosą trzeba działać.

[quote="AluStar"]Odnosnie Naszych kolegow z klubu Rybek ( chyba jeszce sponsor ) itd ktorych traktujemy - jak nie bedzie sponsorow to ty dawaj kase - ja bym sie nie zdziwil ze nas oleje bo wlazimy w D.. sponsorom których niema i oni sa priorytetem - zrobilismy z tego Biznes a nie nasza pasje.
..[/quote]

tego nie rozumiem zupełnie, jaki biznes ???? czy ktos na tym zarabia ? komu wlazimy w dupe ? staramy sie pozyskac finansowanie, to źle ? mozemy ich nie szukać i wyskoczyć z kasy za cały rajd tylko wstępne ustalenia były inne, podkreślam nasze współne a nie tylko moje czy kogokolwiek innego.

reasumując, nie chce bić tu piany ale opamiętajmy się przed tym co piszemy czy o czym rozmawiamy z innymi kolegami ... (patrz wypowiedzi Maxa na forum) zmienić mozna zawsze tylko dwa miesiące przed imprezą to jest mocno utrudnione i kłopotliwe zwłaszcza ze są inne rzeczy ktore nie są dograne.

tyle ode mnie
Pozdr


EDIT: Horse


Sorry, ale inaczej nie moge pisać, bo przeciez widze, ale juz odzywac mi sie nie wolno. Akurat w kwestii Rybka Alustar ma rację. Chłopak dał kase (nie ważne ile), ale dał a tak naprawde gówno z tego będzie mial z tej calej reklamy. Bo jakos nie wierze ze ktos z kolobrzegu pojedzie kupic u niego materialy budowlane. Wykazal sie dobra wola, a nikt nie jest laskawy ruszyc tylka i odezwac sie do niego, żeby go poinformowac, gdzie ma swoje miejsce reklamowe jakie ma robic naklejki na samochod, NIC ZADNYCH INFORMACJI. Ja wiem ze najchetniej byscie mu dali miejsce pod siedzeniem i powiedzieli o tym 14 sierpnia, a wg mnie jako klubowicz, ktory rzucil $$$ powinien miec jakies lepsze miejsce. A Ci wasi główni sponsorzy znów nas przeciągają, a na sam koniec okaże się, że staną do nas otworem jak w zeszłym roku TVN Turbo.

Skoro jeszcze nic konkretnego nie jest ustalone to ja proponuje o zbalokowanie miejsca na przedniej szybie dla naszego klubowicza, który dał pieniądze jakoi pierwszy.

Kolejna sprawa, co ze SPONTANEM, który także zaoferował się do sponsorowania bo jakoś też żadnej informacji nie ma? Moze wreszcie przestaniecie robic ze wsyztskiego tajemnice i ten klub wróci do tego co było na poczatku, bo jakoś organizowane były imprezy i nikt nie mial takich problemow jak obecnie, chyba to nie zmierza w tym kierunku co powinno.



Awatar użytkownika
AluStar
Forumowicz
Posty: 2316
Rejestracja: 2008-09-09, 23:25
Model: GT500
Silnik: inny V8
Kontakt:

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: AluStar » 2012-06-01, 19:54

Koledzy znajdzmy wyjscie z sytuacji. Problem jest taki ze duzo osob chce zostac na kolejne dni w ???? i postarajmy sie moze zmniejszyc koszta Hotelu do np 300 zl -
Zobaczmy zreszta ile wyjdzie uczestnictwo w MR !!
Aquarius nam obiecal conajmniej to co bylo poprzednio.
Jezeli oferuje nam tylko pokoje za taka kase to jestem za zmiana napewno Hotelu .

Prosze - odpowiedzcie czy Rybkowi moge przekazac ze ma miejsce na samochodach i gdzie .. Mialem poczekac na decyzje o sponsorze generalnym..



Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: Pavulon_ » 2012-06-01, 20:05

Sponsora generalnego nie ma i chyba nie będzie, wg mnie temat otwarty.



Awatar użytkownika
AluStar
Forumowicz
Posty: 2316
Rejestracja: 2008-09-09, 23:25
Model: GT500
Silnik: inny V8
Kontakt:

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: AluStar » 2012-06-01, 20:55

Wiec:
przednia szyba zarezerwowana dla Rybka. - Bedzie zadowolony
Prosze jednoczesnie wystawic pilnie FV na :

A.R. Sklad Sławomir Rybarczyk
Wojska Polskiego 3
05-530 Góra Kalwaria
123-001-95-12
na kwote 8 000 zl - przelew pójdzie w ciagu 2-3 dni



Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: Pavulon_ » 2012-06-05, 13:47

Alu, rachunek wystawie dla Rybka i przeslę na podany adres. Nie bedzie to FV bo nie jestesmy vatowcem, sprawdz tylko czy z nim to bedzie OK.

Co do hotelu Marine to mam ostateczną propozycję z hotelu:

pokój 2 osobowy ze śniadaniem za 413 PLN !! to 30% rabatu od ceny standardowej 590 PLN i chyba niżej niż rok temu Aquarius. Całość na 1 załogę wyjdzie zatem 555 PLN (pokój 413 + bankiet 128 + 14 parking). Na lepszą ofertę nie mozemy liczyć. Brać ???



Kuba
Członek Honorowy MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2008-12-18, 15:43
Model: S281 SC
Silnik: inny V8
Kolor: Wściekle czerwony
Lokalizacja:: Tak po środku.

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: Kuba » 2012-06-05, 17:29

Ze względu na:
- wypięcie się Aquariusa,
- problem ze znalezieniem innego miejsca na tyle osób w tym terminie

moim zdaniem należy brać. Paweł dograj jeszcze tylko proszę aby można było zostać do poniedziałku w tej samej cenie.



Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: Pavulon_ » 2012-06-05, 20:01

Kuba pisze: moim zdaniem należy brać. Paweł dograj jeszcze tylko proszę aby można było zostać do poniedziałku w tej samej cenie.
to nie będzie raczej problem.



Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: Pavulon_ » 2012-06-10, 21:23

czy reszta braci organizatorskiej może się wypowiedziec ? chciałbym w poniedziałek, max wtorek dać info do hotelu. dzieki



Awatar użytkownika
stang232
Forumowicz
Posty: 2121
Rejestracja: 2008-12-12, 15:16
Model: stang'95
Silnik: V8 5.0
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Bełchatów
Stajnia: Stajnia Łódzka

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: stang232 » 2012-06-10, 21:49

Pavulon_ pisze:czy reszta braci organizatorskiej może się wypowiedziec ? chciałbym w poniedziałek, max wtorek dać info do hotelu. dzieki
jak szaleć to szaleć- 555 za pokój plus bankiet OK.
Spróbuj ich zapytać czy sa w stanie udostępnić jakiś mikrofon, nagłośnienie na parking, żeby zrobić wstępny finał na parkingu przy autach.
/
Ps. ja dawno się z Mirkiem nie widziałem, niektórzy z was chyba niedawno - jest ON zainteresowany MR, rezerwujemy dla niego jakieś bony paliwowe?


Obrazek

Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: celibad » 2012-06-10, 22:08

Mirek oczywiście pisze sie na MR ... musimy pamietac o pokojach dla Niego i o bonach ..... Pav oczywiscie zalatwiaj ten hotel


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

MIRMAL
Członek Honorowy MKP
Posty: 130
Rejestracja: 2009-03-26, 12:24
Model: Fastback 1965
Silnik: inny V8
Kolor: grafitowy
Lokalizacja:: PIASTOW
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: MIRMAL » 2012-06-11, 15:30

Piszcie co wam potrzeba to bede zalatwial.W tym roku CFO bedzie dużym Camperem wiec mamy dzieki temu biuro rajdu na kazdym postoju.Jestesmy Wasza obsluga techniczna!Dawac nam zadania!



Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: Pavulon_ » 2012-06-11, 18:15

dzisiaj dotarła nowa propozycja z Aquariusa, niestety nie mogę jej załączyć bo na dysku brakuje miejsca ;), jest praktycznie identyczna jak oferta Marine Hotel z jedną różnicą ... Marine nie wymaga od nas absolutnie NIC - brak działań z naszej strony, dezo, andronik wypowiedzcie sie prosze czy ze strony Aquariusa są wymagania do spełniania... no i finalnie która ofertę w końcu wybieramy bo ja musze dać znać szybko do Marine czy rezygnujemy czy jedziemy.



Kuba
Członek Honorowy MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2008-12-18, 15:43
Model: S281 SC
Silnik: inny V8
Kolor: Wściekle czerwony
Lokalizacja:: Tak po środku.

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: Kuba » 2012-06-11, 19:02

Duńczycy wygrali to się ŁOBUDZILI, że im się sezon po ŁEWRO kończy.
Nawet jeśli byłyby dwie takie same oferty to mam mieszane uczucia co do wyboru. Ale tutaj najlepiej niech się Andronik i Dezo wypowiedzą bo byli gadali i wiedzą jakie jest nastawienie obydwu hoteli i ich "manażerów" do naszej imprezy. A ta nie jest jakimś jarmarkiem świątecznym z okazji świniobicia.



Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: Pavulon_ » 2012-06-11, 21:06

tak, niech się wypowiedzą, najlepiej wszyscy bo znaczna część tego wogole nie robi zauważyłem ....

jeśli chodzi o mnie to wybieram Marine, nie dlatego że temat ten załatwiam i mam tam jakiś kontakt ale tylko dlatego że będzie to coś nowego, gdzie nie bylismy, nie mamy zadnych zobowiązań wobec hotelu i to oni pierwsi dali dobrą ofertę (aquarius dobił ale bez bata nie był skłonny schodzic z ceny).



ODPOWIEDZ

Wróć do „Mustang Race 2012”