Kołobrzeg - Ronin

Sprawy organizacyjne. Dział widoczny dla organizatorów.
Awatar użytkownika
AluStar
Forumowicz
Posty: 2316
Rejestracja: 2008-09-09, 23:25
Model: GT500
Silnik: inny V8
Kontakt:

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: AluStar » 2012-06-11, 21:16

Ja juz wole Marine -
Aquarius juz znamy..



Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: Dezo » 2012-06-12, 06:57

W zasadzie jest mi to obojętne. Jednak "marketingowo" skakanie po hotelach w tym samym mieście nie wygląda najlepiej. Z tego względu, tym bardziej że wyrównali ofertę, wolałbym Aquariusa. Na hasło MR - Kołobrzeg, ludzie kojarzący imprezę z ubiegłego roku, skojarzą ją z Aquariusem.
Moim zdaniem lepiej wyrabiać sobie dobre kontakty w jednym miejscu. No i Aquarius ma zdecydowanie lepszą lokalizację. O Marine Andronik wspominał też coś w kontekście problemów technicznych z basenem i spa.
Tyle z mojej strony.
pozdrawiam


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: Pavulon_ » 2012-06-12, 07:57

Dezo pisze: Moim zdaniem lepiej wyrabiać sobie dobre kontakty w jednym miejscu.
akurat dla mnie jest to anty argument, nie lubię jeździć w to samo miejsce, a jeśli już musze to zatrzymuje się w innym hotelu, poza tym nie sądzę aby w przyszłym czy za dwa lata metą był Kołobrzeg.



Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: Dezo » 2012-06-12, 08:17

"Lubienie" przebywania w tym samym miejscu w wymiarze turystycznym/wypoczynkowym znaczy coś zupełnie innego niż w wymiarze marketingowym. Niestety-stety imprezy kojarzone są z miejscem, zwłaszcza te cykliczne. To miałem na myśli.
Mój głos to Aquarius, ale nie zamierzam za ten głos dać się pokroić :D .


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
stang232
Forumowicz
Posty: 2121
Rejestracja: 2008-12-12, 15:16
Model: stang'95
Silnik: V8 5.0
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Bełchatów
Stajnia: Stajnia Łódzka

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: stang232 » 2012-06-12, 08:27

Ja bym spróbował MARINE. Kolejny raz Kołobrzeg jako przystanek MR najwcześniej za 10 lat.


Obrazek

andronik
Członek Honorowy MKP
Posty: 399
Rejestracja: 2008-07-08, 10:29
Model: GT 2005
Silnik: V8 4.6
Kolor: Black Metal
Kontakt:

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: andronik » 2012-06-12, 16:19

Myślę, że Aquarius będzie lepszym rozwiązaniem, pomijając lokalizację, standard, to przede wszystkim kontakty Aquariusa w Kołobrzegu sporo ułatwiaja. Poza tym był ktoś niezadowolony po zeszłym roku, że chciałby zmienić?


Pozdrawiam,
Tomek

[color=red][size=150]Piszesz głupoty lub posty nic nie wnoszące do tematu ? ........... proszę ustaw czas ich wygaśnięcia[/size][/color]

Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: Pavulon_ » 2012-06-12, 16:34

ja poprosze o ostateczną potwierdzoną informację odnośnie wyboru hotelu, musze dać odpowiedź do Marine



andronik
Członek Honorowy MKP
Posty: 399
Rejestracja: 2008-07-08, 10:29
Model: GT 2005
Silnik: V8 4.6
Kolor: Black Metal
Kontakt:

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: andronik » 2012-06-12, 16:39

Aquarius zatem.


Pozdrawiam,
Tomek

[color=red][size=150]Piszesz głupoty lub posty nic nie wnoszące do tematu ? ........... proszę ustaw czas ich wygaśnięcia[/size][/color]

andronik
Członek Honorowy MKP
Posty: 399
Rejestracja: 2008-07-08, 10:29
Model: GT 2005
Silnik: V8 4.6
Kolor: Black Metal
Kontakt:

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: andronik » 2012-06-12, 16:42

A nie czekaj! :) Zapomniałem o tej różnicy w postaci reklamy. Moment, zadzwonie do nich.


Pozdrawiam,
Tomek

[color=red][size=150]Piszesz głupoty lub posty nic nie wnoszące do tematu ? ........... proszę ustaw czas ich wygaśnięcia[/size][/color]

Awatar użytkownika
stang232
Forumowicz
Posty: 2121
Rejestracja: 2008-12-12, 15:16
Model: stang'95
Silnik: V8 5.0
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Bełchatów
Stajnia: Stajnia Łódzka

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: stang232 » 2012-06-12, 17:56

Weźta Marine - większość z nas tego chce :)


Obrazek

andronik
Członek Honorowy MKP
Posty: 399
Rejestracja: 2008-07-08, 10:29
Model: GT 2005
Silnik: V8 4.6
Kolor: Black Metal
Kontakt:

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: andronik » 2012-06-14, 15:04

Ok, ja wtorek środa nie skontaktowałem sie w końcu z Dominiką.
Dezo, Pavulon - tak jak w oryginalnym planie, decyzje co do hotelu zostawiam Wam.

Tel. do Dominiki - 609 801 430


Pozdrawiam,
Tomek

[color=red][size=150]Piszesz głupoty lub posty nic nie wnoszące do tematu ? ........... proszę ustaw czas ich wygaśnięcia[/size][/color]

andronik
Członek Honorowy MKP
Posty: 399
Rejestracja: 2008-07-08, 10:29
Model: GT 2005
Silnik: V8 4.6
Kolor: Black Metal
Kontakt:

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: andronik » 2012-07-25, 08:55

Tak się zastanawiam, gdzie jest mój post, który tutaj napisałem kilka tygodni temu... Nie wiem co się stało, ale trochę to teraz komplikuje sytuacje.

Jak niektórzy więdzą od miesiąca nie ma mnie w kraju. Przed wyjazdem, w maju najpierw był jeszcze pomysł z metą w Koszalinie, w końcu nic z tego nie wyszło.
To co udało mi się załatwić na 100% w Kołobrzegu, to miejsce. Do dyspozycji klubu jest cały plac parkingowy, ten co w zeszłym roku, naprzeciw Aquariusa. Przy którejś z krawędzi,
będzie namiot z wystawą gadów, ale to nie przeszkadza.
Teraz tak, chciałem żeby sprzęt nagłośnieniowy dostarczyło może któreś z radii lokalnych Koszalin\Kołobrzeg -
niestety lipa. Mogę jeszcze porozmawiać z Regionalnym Centrum Kultury, natomiast ja jestem na miejscu dopiero za tydzień, nie wiem dzisiaj co i czy w ogóle będą w stanie
coś udostępnić. Sprzętu na bank potrzebujemy - w zeszłym roku była z tym lipa i w sumie Aquarius uratował sprawę. Wiem, że Marina ma swój klub, więc pewnie i nagłośnienie też mają,
proponuję, żeby ktokolwiek kto jest w kontakcie z nimi (Pavulon?) zapytał o to. Jest to w tym momencie zasadniczy problem.
Co do samego przebiegu finału, nie widziałem tutaj nigdzie żadnych Waszych ustaleń, myślę że jednak macie jakąś koncepcję jak to może wyglądać. Ja nie jestem w ogóle w temacie MR,
więc nie wiele mogę zaproponować.
Ogólnie to widzę w ten spób, żeby załogi były w Kołobrzegu na godz 12-13. Punkt zbiórki to duży parking od strony wjazdu z Koszalina\Piły. Stamtąd możecie przejechać przez miasto podobną trasą jak w zeszłym roku, ale tym razem bez policji i dojechać na parking. Co tam już się będzie działo, to liczę na Waszą pomoc - w sensie samego rozdania nagród, czy jakichś innych atrakcji. O tym własnie pisałem
w tym "poście widmo". Wg mnie nie powinno to trwać dłużej niż ok. 2h - uczestnicy na pewno będą zmęczeni i myślami głównie przy plaży i odpoczynku, więc niech ok 16 będą już wolni.
Wieczorem bankiet, o której to nie wiem, to do ustalenia z Mariną (znowu Pavulon?). Jeżeli pozwolicie, to chciałbym się zjawić gościnnie na tym wieczornym podsumowaniu - nie na krzywy ryj żeby się najeść, tylko żeby pogadać z Wami i myślę też, że to by była dobra okazja do oficjalnego pożegnania się z klubem.

Sorry, że ten post pojawia się tak późno tutaj, ostatnim czasem to jednak nie jedyna moja wtopa... liczę jednak na Waszą pomoc. Na pewno jednak będę teraz do tego wątku zaglądał częściej.


Pozdrawiam,
Tomek

[color=red][size=150]Piszesz głupoty lub posty nic nie wnoszące do tematu ? ........... proszę ustaw czas ich wygaśnięcia[/size][/color]

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: Dezo » 2012-07-25, 09:08

Andronik, nie stresuj się. Wobec zaistniałej sytuacji, Kołobrzeg to miejsce spokojnego zakończenia wyścigu. Z Piły uczestnicy wyjadą po porannej odprawie i mają po prostu dotrzeć do Marine (oczywiście zbierając punkty za zadania wyznaczone po drodze). Wieczorem, na kolacji nastąpi ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród. To wszystko.
Żadnych wystaw, żadnych imprez. Po prostu dzień luzu na zakończenie.
Pozdrawiam i do zobaczenia!


Samotny Wilk

andronik
Członek Honorowy MKP
Posty: 399
Rejestracja: 2008-07-08, 10:29
Model: GT 2005
Silnik: V8 4.6
Kolor: Black Metal
Kontakt:

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: andronik » 2012-07-26, 04:45

Ok, rozumiem, tak rzeczywiście będzie najlepiej. A takie pytanie niedyskretne w takim razie - co się pojawi w Gazecie Kołobrzeskiej?


Pozdrawiam,
Tomek

[color=red][size=150]Piszesz głupoty lub posty nic nie wnoszące do tematu ? ........... proszę ustaw czas ich wygaśnięcia[/size][/color]

Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Kołobrzeg - Ronin

Post autor: Pavulon_ » 2012-08-08, 19:41

Na którą ustawiać bankiet / obiadokolację w Marine ? Z Dezem gadaliśmy zeby było w okolicach 17tej zeby ludzie nie zdążyli się jeszcze piwskiem opić :D :D Co wy na to ?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Mustang Race 2012”