zgłoszenia / aktualny stan

Sprawy organizacyjne. Dział widoczny dla organizatorów.
Kuba
Członek Honorowy MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2008-12-18, 15:43
Model: S281 SC
Silnik: inny V8
Kolor: Wściekle czerwony
Lokalizacja:: Tak po środku.

Re: zgłoszenia / aktualny stan

Post autor: Kuba » 2012-07-31, 09:24

Dobra, w takim razie w Pile mamy maksymalnie 55 pokoi - nie przekraczaj proszę tej liczby.



Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: zgłoszenia / aktualny stan

Post autor: Dezo » 2012-07-31, 10:20

No, męska decyzja Pav, trzeba zamknąć temat listy uczestników bo już zbyt blisko MR aby co chwilę zmieniać.
Pozdrawiam


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
AluStar
Forumowicz
Posty: 2316
Rejestracja: 2008-09-09, 23:25
Model: GT500
Silnik: inny V8
Kontakt:

Re: zgłoszenia / aktualny stan

Post autor: AluStar » 2012-07-31, 10:29

I tak wystarczy zalog !!. kto mial jechac jedzie ..



Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: zgłoszenia / aktualny stan

Post autor: Pavulon_ » 2012-07-31, 11:11

dzis na koniec dnia sprawdzam na rachunku ile jest wplat i zamykam liste, kto mowil ze jedzie a nie wplacił zostanie wykreslony z listy, krótka piłka



Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: zgłoszenia / aktualny stan

Post autor: Pavulon_ » 2012-07-31, 22:40

no to już wszystko wiadomo, jedzie 48 samochodów, brakuje jednej wpłaty od MarcinaCz ale jeszcze dzis mam dostac potwierdzenie przelewu wiec jest na liście.

pokoi w sumie potrzeba 50 sztuk ( 48 aut + mirmal + bielek) - wyszło zatem bardzo równo :)

lista w załączeniu, mozna ją wysylac do hoteli (po lekkiej obróbce, wysylamy same nazwiska)



Kuba
Członek Honorowy MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2008-12-18, 15:43
Model: S281 SC
Silnik: inny V8
Kolor: Wściekle czerwony
Lokalizacja:: Tak po środku.

Re: zgłoszenia / aktualny stan

Post autor: Kuba » 2012-07-31, 23:28

Pavulon - w przypadku 5 ekip w aucie jest więcej osób niż 2. Może wysłać do nich informację żeby sami dzwonili do hotelu i mówili jakich pokoi potrzebują? Oczywiście w cenach z rabatami MR.



Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: zgłoszenia / aktualny stan

Post autor: Pavulon_ » 2012-08-01, 07:46

Kuba pisze:Pavulon - w przypadku 5 ekip w aucie jest więcej osób niż 2. Może wysłać do nich informację żeby sami dzwonili do hotelu i mówili jakich pokoi potrzebują? Oczywiście w cenach z rabatami MR.
bookujemy dla nich 2ki a dodatkowe pokoje / łóżka załatwiają we wlasnym zakresie, ewentualnie dogadują z hotelem przebookowanie na wiekszy pokój. Bylo to komunikowane.



Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: zgłoszenia / aktualny stan

Post autor: Pavulon_ » 2012-08-01, 13:40

będzie jeszcze jedna ekipa z łodzi, wplata jest zglaszali wczesniej, koreke listy zrobie wieczorem juz definitywnie.



Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: zgłoszenia / aktualny stan

Post autor: Pavulon_ » 2012-08-01, 19:49

ostateczna lista potwierdzona. 49 załóg, 51 pokoi hotelowych. Kropka

[Rozszerzenie xls zostało wyłączone i nie będzie dłużej wyświetlane.]




Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: zgłoszenia / aktualny stan

Post autor: Pavulon_ » 2012-08-28, 21:48

dostałem dzisiaj takiego maila:

Witaj

Pisze w sprawie sytuacji w której zostałem wykreślony z listy na Mustang race (nick z rezerwacji: PiotrCBR) bez jakiejkolwiek informacji np. mailowej do mnie w kwestii organizacyjnej związanej z dopłatą do wpisowego. Uważam, że jako organizator powinieneś zadbać o właściwe poinformowanie osób które wpłaciły pieniądze aby uczestniczyć w imprezie – nie sadze aby ktoś zapisał się dla „jaj” wpłacając kase (jakby nie było nie jest to 10zł).
Dodatkowo w temacie organizacyjnym dotyczącym dopłaty piszesz: „do michała i AKK wysłałem maile na te z których przyszły zgłoszenia na MR” – czy to oznacza ze niektóry zostali lepiej potraktowani od innych? Jeżeli miała to być impreza wśród znajomych to należało od razu poinformować wszystkich zainteresowanych.

Mając na uwadze powyższe oraz to, ze nie zostaliście jako organizatorzy narażeni na dodatkowe koszty po wykreśleniu mojej osoby z listy (osoba jadąca w moje miejsce wpłaciła całość pieniędzy) uważam, że powinienem jak najszybciej otrzymać zwrot wpłaconej zaliczki na konto organizatora.

Czekam na odpowiedź

Pozdrawiam
Piotr Walasek
nick klubowy: PiotrCBR


przed MR zadzwoniła do mnie jego żona twierdząc że chcą jechać i nikt ich nie poinformował o tym że należy wplacić drugą transzę i żądają zwrotu wpisowego jak się nie da jechać. Z mojej strony mogę potwierdzić ze wysylalem maile do tych osób do których znalazłem namiary, do czesci wysyłał Celi PW ale jak gadaliśmy przez telefon to (potwierdz to jeszcze Celi) że PW do gościa też nie poszło. Zdecydujcie pls co z nim robimy, czy oddajemy mu kase czy nie, fakt że nie dostał żadnego info ale to też zaden powód bo dostęp do netu miał. Jak twierdzą byli 6 miesięcy zagranicą ale na forum czy na stronę MKP wejść już czasu nie mieli...



Awatar użytkownika
AluStar
Forumowicz
Posty: 2316
Rejestracja: 2008-09-09, 23:25
Model: GT500
Silnik: inny V8
Kontakt:

Re: zgłoszenia / aktualny stan

Post autor: AluStar » 2012-08-28, 22:09

Powinnismy sie wypiac , ale bedzie wiecej smrodu niz to warte.



Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: zgłoszenia / aktualny stan

Post autor: celibad » 2012-08-28, 22:27

Nie wysłałem pw do tej osoby , nie wiem dlaczego .... może przez to że nigdy nie widziałem tej osoby na forum i zmyliło mnie to , pomyślałem ze tak jak AKK są spoza forum .... zresztą nie chce się tu tłumaczyć , jakby wpłacili zaliczke na wczasy to tez czekaliby aż łaskawie organizator do nich napisze albo zadzwoni ? pali głupa bo zapomniał wpłacić a teraz się wypina tak jak Talent ... PiotrCBR nie dostarczył zdjęcia swojego konia w celu umieszczenia go na stronie MR2012, nie sprawdził czy nie ma ogłoszeń co do udziału w MR , nie podał rozmiarów koszulek i jeszcze oczekuje na zwrot kasy , jestem na nie ... nie oddawać kasy , za chwile reszta się zgłosi


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Kuba
Członek Honorowy MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2008-12-18, 15:43
Model: S281 SC
Silnik: inny V8
Kolor: Wściekle czerwony
Lokalizacja:: Tak po środku.

Re: zgłoszenia / aktualny stan

Post autor: Kuba » 2012-08-28, 23:16

Pytanie offtopowe - do kogo wysyłać faktury z MR2012? Do Andronika?



Kuba
Członek Honorowy MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2008-12-18, 15:43
Model: S281 SC
Silnik: inny V8
Kolor: Wściekle czerwony
Lokalizacja:: Tak po środku.

Re: zgłoszenia / aktualny stan

Post autor: Kuba » 2012-08-28, 23:22

Pavulon_ pisze:dostałem dzisiaj takiego maila:

Witaj

Pisze w sprawie sytuacji w której zostałem wykreślony z listy na Mustang race (nick z rezerwacji: PiotrCBR) bez jakiejkolwiek informacji np. mailowej do mnie w kwestii organizacyjnej związanej z dopłatą do wpisowego. Uważam, że jako organizator powinieneś zadbać o właściwe poinformowanie osób które wpłaciły pieniądze aby uczestniczyć w imprezie – nie sadze aby ktoś zapisał się dla „jaj” wpłacając kase (jakby nie było nie jest to 10zł).
Dodatkowo w temacie organizacyjnym dotyczącym dopłaty piszesz: „do michała i AKK wysłałem maile na te z których przyszły zgłoszenia na MR” – czy to oznacza ze niektóry zostali lepiej potraktowani od innych? Jeżeli miała to być impreza wśród znajomych to należało od razu poinformować wszystkich zainteresowanych.

Mając na uwadze powyższe oraz to, ze nie zostaliście jako organizatorzy narażeni na dodatkowe koszty po wykreśleniu mojej osoby z listy (osoba jadąca w moje miejsce wpłaciła całość pieniędzy) uważam, że powinienem jak najszybciej otrzymać zwrot wpłaconej zaliczki na konto organizatora.

Czekam na odpowiedź

Pozdrawiam
Piotr Walasek
nick klubowy: PiotrCBR


przed MR zadzwoniła do mnie jego żona twierdząc że chcą jechać i nikt ich nie poinformował o tym że należy wplacić drugą transzę i żądają zwrotu wpisowego jak się nie da jechać. Z mojej strony mogę potwierdzić ze wysylalem maile do tych osób do których znalazłem namiary, do czesci wysyłał Celi PW ale jak gadaliśmy przez telefon to (potwierdz to jeszcze Celi) że PW do gościa też nie poszło. Zdecydujcie pls co z nim robimy, czy oddajemy mu kase czy nie, fakt że nie dostał żadnego info ale to też zaden powód bo dostęp do netu miał. Jak twierdzą byli 6 miesięcy zagranicą ale na forum czy na stronę MKP wejść już czasu nie mieli...
Proponuję na przyszły rok wyznaczyć jedno miejsce w którym będą na bieżąco wpisywane wszystkie informacje od organizatorów i dopisać to w regulaminie. Nie czytasz - nie wiesz - spadaj.



Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: zgłoszenia / aktualny stan

Post autor: Pavulon_ » 2012-08-29, 00:00

tak, musimy to zapisać w regulaminie. Ja tego gościa też pominałem omyłkowo jak szukałem reszty osób i wysylalem maila z przypomiajkami, ale kurde bez jaj. Przez telefon mówią mi ze czekali na maila a ja sie na to pytam czy nie mogli wejść na forum skoro na nim są zarejestrowani ? eee yyy aaa nie wiem.... Zdjecia on akurat przyslal bo byl na stronie, potem pod sam koniec go wykreśliłem. Też jestem za tym żeby nie oddawać kasy bo reszta sie zaraz zgłosi jak to rozdmucha na forum....



ODPOWIEDZ

Wróć do „Mustang Race 2012”