Premiera filmu Mustang Race 2012

Moderatorzy: celibad, Przemek64, horse

Awatar użytkownika
Bielek
Forumowicz
Posty: 1573
Rejestracja: 2009-09-05, 14:59
Model: Mustang 1965 conv
Kolor: niebieski
Kontakt:

Re: Premiera filmu Mustang Race 2012

Post autor: Bielek » 2011-12-13, 00:15

czy są jeszcze jakieś uwagi?:)
zależy mi akurat na krytyce;)

chciałbym zrobic wstęp do podsumowań:)

oczywiście to ma byc początek długiego podsumowania przez nas wszystkich


[url=http://myrencontres.com]rencontre agricole[/url]

caniggia
Stowarzyszenie MKP
Posty: 3868
Rejestracja: 2008-12-19, 15:05
Model: Mustang GT 4.6 Turbo
Silnik: V8 4.6
Kolor: satin silver

Re: Premiera filmu Mustang Race 2012

Post autor: caniggia » 2011-12-13, 00:16

RAFAŁ pisze:
a może nie wrzucać takich tylko zostawić to na making off? bo making off bedzie wtedy bez sensu.



Awatar użytkownika
Bielek
Forumowicz
Posty: 1573
Rejestracja: 2009-09-05, 14:59
Model: Mustang 1965 conv
Kolor: niebieski
Kontakt:

Re: Premiera filmu Mustang Race 2012

Post autor: Bielek » 2011-12-13, 00:29

caniggia pisze:
RAFAŁ pisze:
a może nie wrzucać takich tylko zostawić to na making off? bo making off bedzie wtedy bez sensu.
zgadzam się, jęsli macie jakieś filmiki to prosze na mojego maila m.bielawski@wp.pl


[url=http://myrencontres.com]rencontre agricole[/url]

Awatar użytkownika
pavlito
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1306
Rejestracja: 2008-12-21, 03:34
Model: GT 05 premium manual
Silnik: V8 4.6
Kolor: Sonic Blue

Re: Premiera filmu Mustang Race 2012

Post autor: pavlito » 2011-12-13, 00:32

Hans pisze:
pavlito pisze:czy gdzieś nasz film jest powieszony, żeby sobie HD zgrać na kompa?
Ja już mam ściągnięty na kompa w HD. :D
Adaś mnie już dokształcił, że jest youtube downloader i potwierdzam to co napisał Koral. na dużym ekranie w HD jest inna bajka :ok:
Bielek, odczep się, krytyki nie będzie :P :P



Awatar użytkownika
zaworek1
Forumowicz
Posty: 399
Rejestracja: 2011-05-23, 10:43
Model: GT'06 Roush
Silnik: V8 4.6
Kolor: Screaming Yellow
Lokalizacja:: Szczecin

Re: Premiera filmu Mustang Race 2012

Post autor: zaworek1 » 2011-12-13, 01:14

Zaczalem ogladac od MR11, potem relacja i MR12 z ojcem na projektorze i po minucie matka wpadla co tu tak dudni :D Zostala do konca. Ojciec chce jeszcze 2 mustangi dla siebie kupic i ciagle pyta matki jaki kolor i jaki model :hyhy: :hyhy:
Podjarali sie ostro, ale nie tylko oni. Na duzym ekranie z dobrym naglosnieniem naprawde, takie obejrzenie trzech filmow pod rzad - robi wrazenie :) Kazdy ma cos w sobie, cos niepowtarzalnego :)
Juz na telefon wrzucilem nawet haha :D

POLECAM NA PROJU, tudziez DUZYM EKRANIE! Naprawde dech w plucach zapiera :D

:ok:



Awatar użytkownika
pluzz
Forumowicz
Posty: 450
Rejestracja: 2008-08-21, 15:44
Model: Coupe 289 V8
Silnik: V8 4.6
Kolor: bialy
Kontakt:

Re: Premiera filmu Mustang Race 2012

Post autor: pluzz » 2011-12-13, 01:17

To i ja swoje 3gr dorzucę. Od początku wiadome mi było jaki był zamysł na film i od początku trzymałem kciuki. Lubię taki akcje i filmik na 2012 ma to czego zabrakło mi w poprzednim filmie - historię. Jak się dobrze wczytacie w komentarze z całego świata do filmiku 2011 to wygrywającym słowem kluczowym jest "montaż". Ten film właśnie montażem się broni. No i fakt, gra na "widlastej nucie" w przeciwieństwie do filmu 2012, który gra na "zawiasach" ;)

Wracając do filmiku 2012 zdejmuję kapelusz przed wszystkimi zaangażowanymi. Wyszło super! Ale! im dłużej oglądam tym bardziej brakuje mi jakiegoś zamknięcia czy to muzycznie, czy przez historię. Wiedząc, że muzycznie zaangażowany jest Soilworker myślałem, że na koniec ta muzyka przerodzi się w występ Rust, albo chociaż solo na gitarze, grane przez Soliworkera stojącego na masce convertible z '65 roku (sorki Pavulon ;) ). Evening podsunął kilka fajnych pomysłów na zakończenie, ale ja mam swój. Gdyby tak się film skończył jak sobie to wyobraziłem efekt dotarcia do milionów zostałby osiągnięty w jedną noc :D

Wyobraźcie sobie całą tę ekipę trzaskającą drzwiami, maskami, kluczykami. Dokładnie jak zrobił to Bielek, pojedynek, którego finałem jest wspólny taniec wszystkich uczestników. Ale nie jakieś tam podrygiwania tylko full wypas choreografia rodem z bollywood!!!! Zaskoczenie murowane, miliony fanów bollywood na całym świecie wysyłające sobie linka na facebook. Jeśli Pan Reżyser zdecyduje się na taki finał chętnie przeproszę swoje baletki :D

A tak poważniej, dajcie filmowi szanse. Śmiem twierdzić, że spełni swoje zadanie. Bielek chciał pokazać klub z jego ciekawszej strony. Samochody już się opatrzyły, gumę można spalić borewiczem, a nasz klub jest wyjątkowy nie dzięki Mustangom tylko klubowiczom, których pokazania zabrakło w pierwszej produkcji. Poza ostatnią sceną z kranu, która to scena idealnie przygotowuje odbiorcę do sequela jakim jest nowy film.


Tomasz
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Bielek
Forumowicz
Posty: 1573
Rejestracja: 2009-09-05, 14:59
Model: Mustang 1965 conv
Kolor: niebieski
Kontakt:

Re: Premiera filmu Mustang Race 2012

Post autor: Bielek » 2011-12-13, 02:23

byłem ciekawy co napiszesz. w ubiegłym roku jako jedyny ostro skrytykowałeś;)


wkleje to bo zgubię, jeden z komentarzy na facebooku. Nasz film wywoluje polemikę:)

do krytyki później się ustosunkuje. Wiem wiem, że jest jej sporo, ale macie i to od fana bmw. zacznijcie ich pozdrawiać na drodze może to będzie akurat ten koleś hahah;)

"M R 2011 rzeczywiście prezentował się bardziej atrakcyjnie ze względu na więcej ruchomych obrazków i jednorodną muzykę w tle przeplataną przyjemnym rykiem lub bulgotaniem silników. Jednak w moim odczuciu mimo ostatniej sceny pod wiaduktem gdzie stali obok samochodów ich właściciele kojarzyłem ich jako cwaniaczków w drogich samochodach lub buraków szpanujących furami stwarzając niebezpieczeństwo na drodze. M R 2012 pokazuje
że stać ich na wiele, wiele, więcej. Stworzyć bitwę kapel gdzie instrumenty to stare i nowe mustangi zamiast ruszania z piskiem spod świateł, kręcenia bąków i palenia gumy? Rewelacja! Trzeba mieć do siebie dystans i szacunek do własnego wozu. Pokazali klasę, pokazali że jednak jeżdżąc tymi autami nie zapominają o ich historii. Takim statycznym graniem jeszcze bardziej mnie nakręcili żeby zobaczyć te auta w ruchu. Świetny zabieg, świetny film mimo że zeszłoroczny był głośniejszy, szybszy, bardziej kolorowy. Tegoroczny ma klasę. Życzę sobie aby wszyscy fani BMW (włącznie ze mną) pamiętali o historii swych aut i mogli chwalić się czymś podobnym a nie tylko coraz większą glebą.


[url=http://myrencontres.com]rencontre agricole[/url]

Awatar użytkownika
RAFAŁ (GROSZEK)
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2391
Rejestracja: 2009-03-28, 17:28
Model: był SN95 jest GT2011
Silnik: V8 5.0
Kolor: SREBRNY

Re: Premiera filmu Mustang Race 2012

Post autor: RAFAŁ (GROSZEK) » 2011-12-13, 05:53




Awatar użytkownika
PaniC
Forumowicz
Posty: 313
Rejestracja: 2010-03-20, 13:06
Kontakt:

Re: Premiera filmu Mustang Race 2012

Post autor: PaniC » 2011-12-13, 08:27

RAFAŁ pisze:
No to powiem Wam ze to co Rafał wrzucił ma dużo więcej emocji i huku! Fajnie basowo leci. Biorąc pod uwage fakt ze zaangażowanie tak duzej ilosci ludzi jest cholernie trudne to jestem pod piorunującym wrażeniem. Latwo jest powiedziec ze cos jest bee, malo szybkiej jazdy, palenia gumy ale to w gruncie rzeczy juz trąci powtarzalnością. Czy film jest lubiany czy nie to nie ma znaczenia bo wnosi cos zupeeelnie nowego czego jeszcze w sieci nie bylo (nie mówie o klipach z jednym autem). Panowie samo dzialanie jest inspirujące inne kluby gdzie celem bylaby zabawa jak ta tutaj. Duma mnie rozpiera i kazdemu pokazuje ten klip :ok: Oczywiscie moge sie tutaj przyczepiac do wielu rzeczy jak chociazby synchronizacja, występująca prostota czy czasami marna gra aktorska ale po co ? To nie klip na konkurs tylko promocja klubu która znakomicie sie spisala :super:

Zgadzam sie ze nie bylo sensu realizowania czegos podobnego do tego z 2011 roku który to wiedzie prym wśród klipów tego typu na YT.


Mariusz :)

Obrazek

Awatar użytkownika
MAX
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2810
Rejestracja: 2009-10-15, 21:52
Model: Fastback GT V8 68
Silnik: V8 5.0
Kolor: Blue & Black
Lokalizacja:: Wieliczka
Stajnia: Stajnia Małopolska
Kontakt:

Re: Premiera filmu Mustang Race 2012

Post autor: MAX » 2011-12-13, 08:34

Ok. wystarczy już wszystko został powiedziane , napisane i pokazane , popatrzcie się na niego i jego zachowanie ,czy ktoś z klubu MKP ma na tyle odwagi by podjąć się i zrobić choć w części to co dotychczas zrobił ten drobny Facet ,śmiem stwierdzić że NIE
Chcecie to spróbujcie, ja mam ogromny szacunek do Ciebie panie Bielku za to co robisz dla MKP, tak trzymaj.

A dla reszty mam propozycje wystarczy że każdy z was nakręci swoją odrębny projekt na kolejny filmik promujący Mustang Race 2013, dokonamy wyboru i z pewnością ten najlepszy wygra.
A i jeszcze jedno na tą produkcję , nie ma dotacji, nie ma zbiórki kasy ,nie ma budżetu robisz to za free.


tel 504 266 504
As-PROFI
IMPORTUJEMY MARZENIA
Zrealizowane marzenia: IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIII IIII
www.asprofi.pl
https://www.facebook.com/import.usa.max

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1613
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Premiera filmu Mustang Race 2012

Post autor: Dezo » 2011-12-13, 10:59

Jakie wystarczy Max? Tutaj opinie z Porsche Forum: http://porscheclub.home.pl/forum/viewto ... 6289#76289" onclick="window.open(this.href);return false;
Pozdrawiam :D


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
muarah
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1330
Rejestracja: 2009-07-21, 13:00
Model: Mustang 351C, 1970
Silnik: inny V8
Kolor: hulla blue
Kontakt:

Re: Premiera filmu Mustang Race 2012

Post autor: muarah » 2011-12-13, 11:31

Też sobie wrzucę na projektor i duże kolumny, a co;)
tymczasem czytam opinie na zagranicznych forach i naprawdę są budujące, większość ceni bardziej pierwszy film ale raczej wszyscy rozumieją o co biega w najowszej produkcji Bielka, wyczuwają klimat i o to chodzi! Dobre jest także to, że film powoduje różne emocje, jest jakaś dyskusja, mówi się nie tylko o filmie ale także o klubie i ludziach, którzy go tworzą, myślę więc, że cel został osiągnięty w 100%


muarah

Awatar użytkownika
Bielek
Forumowicz
Posty: 1573
Rejestracja: 2009-09-05, 14:59
Model: Mustang 1965 conv
Kolor: niebieski
Kontakt:

Re: Premiera filmu Mustang Race 2012

Post autor: Bielek » 2011-12-13, 11:42

jesli w Poznaniu będzie do Was mrugać światlami białe bmw to znaczy, że jest to koleś, o którym wspominałem wyżej;)

"A to miłe też będę wam mrugał, ja mam białe e 30 coupe (wąską lampę, czyt. chromy)"


[url=http://myrencontres.com]rencontre agricole[/url]

caniggia
Stowarzyszenie MKP
Posty: 3868
Rejestracja: 2008-12-19, 15:05
Model: Mustang GT 4.6 Turbo
Silnik: V8 4.6
Kolor: satin silver

Re: Premiera filmu Mustang Race 2012

Post autor: caniggia » 2011-12-13, 11:42

MAX pisze:Ok. wystarczy już wszystko został powiedziane , napisane i pokazane , popatrzcie się na niego i jego zachowanie ,czy ktoś z klubu MKP ma na tyle odwagi by podjąć się i zrobić choć w części to co dotychczas zrobił ten drobny Facet ,śmiem stwierdzić że NIE
Chcecie to spróbujcie, ja mam ogromny szacunek do Ciebie panie Bielku za to co robisz dla MKP, tak trzymaj.

A dla reszty mam propozycje wystarczy że każdy z was nakręci swoją odrębny projekt na kolejny filmik promujący Mustang Race 2013, dokonamy wyboru i z pewnością ten najlepszy wygra.
A i jeszcze jedno na tą produkcję , nie ma dotacji, nie ma zbiórki kasy ,nie ma budżetu robisz to za free.
Max, przecież nie o to chodzi, że wszystko zostało powiedziane i trzeba się zamknąć, po to ludzie piszą co myślą (nie mówię o samym pomyśle) o montażu, sposobie prezentacji, aby sam Bielek mógł wyciągnąć wnioski.

Rafal, jak możesz skasuj te filmiki z YT dopóki nie będzie making off.



Awatar użytkownika
sławekw
Forumowicz
Posty: 809
Rejestracja: 2010-04-19, 21:19
Kontakt:

Re: Premiera filmu Mustang Race 2012

Post autor: sławekw » 2011-12-13, 12:04

Jeszcze taka myśl mnie naszła: Trochę myląca jest nazwa filmu. Wszyscy myślą, że ma być reklama Mustang Race a tak na prawdę widzimy filmik o Mustang Klub Polska i wg mnie stąd te mało przychylne komentarze. Gdyby tytuł był inny, filmik też na pewno byłby inaczej odebrany przez część osób. Chyba nie musimy twardo trzymać się nazwy tworząc film, ewentualnie można dodać jakiś podtytuł np. Mustang race 2012 - tak się bawi MKP czy coś w tym stylu....


Nic na siłę, wszystko młotkiem :D i wyklepie się coś takiego:
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „2012”