Kulisy IV OZM

Moderatorzy: celibad, Przemek64, horse

Awatar użytkownika
MAX
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2810
Rejestracja: 2009-10-15, 21:52
Model: Fastback GT V8 68
Silnik: V8 5.0
Kolor: Blue & Black
Lokalizacja:: Wieliczka
Stajnia: Stajnia Małopolska
Kontakt:

Kulisy IV OZM

Post autor: MAX » 2012-04-18, 14:07

Zapraszam do umieszczania tu wszystkich ciekawych wydarzeń, historii, dramatów jak i miłych chwil związanych z Targami i IV OZM w 2012.


tel 504 266 504
As-PROFI
IMPORTUJEMY MARZENIA
Zrealizowane marzenia: IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIII IIII
www.asprofi.pl
https://www.facebook.com/import.usa.max

Duchu
Młodszy Forumowicz
Posty: 65
Rejestracja: 2008-11-02, 22:48
Model: Mustang 67
Silnik: inny V8

Re: Kulisy IV OZM

Post autor: Duchu » 2012-04-18, 15:05

Najlepszy komplement jaki usłyszałem o swoim autku:
"ale zajebiste szyby"



Awatar użytkownika
MAX
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2810
Rejestracja: 2009-10-15, 21:52
Model: Fastback GT V8 68
Silnik: V8 5.0
Kolor: Blue & Black
Lokalizacja:: Wieliczka
Stajnia: Stajnia Małopolska
Kontakt:

Re: Kulisy IV OZM

Post autor: MAX » 2012-04-18, 15:28

Z pewnością macie świadomość że pasja jak i miłość którą obdarzymy nasze Quni może zabić :szok: .
W połowie drogi do Poznania miałem niemiłe zdarzenie :rozpacz: , z pod kół nadjeżdżającego z naprzeciwka auta wyleciało błoto , tak sadziłem .
Rzeczywistość okazała się bardziej brutalna podczas galopu napotkałem fanatyka naszej marki ,opętaniec zbliżył się zbyt blisko wierzchowca , na dodatek poruszał się po drodze publicznej bez kasku , i stało się to co było nie uniknione zginął na miejscu roztrzaskując się o halogen fastbacka :samoboj2: .
Tym samym potwierdzam i ostrzegam pasjonatów z Mustangiem nie ma żartów ,są zachwycające a ich sylwetka wyróżniające się na naszych szarych drogach.
Potrafią być równie piękne co brutalne są krnąbrne , narowiste, nieobliczalne a przede wszystkim niesamowicie szybkie niezależnie od ich wieku - ptak nie zdołał umknąć.
Uwaga dokumentacja fotograficzna jest tylko i wyłącznie dla klubowiczów o mocnych nerwach.
Obrazek

Reszta tu
https://picasaweb.google.com/1061418750 ... directlink


tel 504 266 504
As-PROFI
IMPORTUJEMY MARZENIA
Zrealizowane marzenia: IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIII IIII
www.asprofi.pl
https://www.facebook.com/import.usa.max

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1613
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Kulisy IV OZM

Post autor: Dezo » 2012-04-18, 16:42

Na Targach przede wszytskim był problem ze zwiedzającymi. Większość zachowywała sie właściwie, jednak "pasjonatów" i "fachowców" nie brakowało... Tacy próbowali za wszelką cenę: otworzyć auto szarpiąc namiętnie lub ze złością za klamkę, wkładać ręke przez uchyloną szybę aby otworzyć auto od środka, wsiąść bez pytania, oderwać jakikolwiek element pojazdu.
W rejonie swojego auta dyżurowałem z Duchem, Karoliną, Sunnym, Morisem . Zmienialiśmy się co jakiś czas aby nie spuszczać pojazdów z oka.
Dochodziło do ciekawych sytuacji. Przykłady:
1. Czworo młodych ludzi (dwie parki). Dziewczyna próbuje oderwać literkę 'G' z klapy bagażnika klasyka Ducha, a reszta jej towarzystwa obserwuje czy jej się uda. Stoję za nimi i mówię: Nie szarp, nie szarp - nie urwiesz, trzyma się mocno. Dziewczyna speszona, a chłopak na to: No i widzisz, gadżetu nie będzie...
2. Podchodzi do mnie chłopak i pyta czy mógłby wsiąść do Mustanga. Jako, że zawsze zgadzałem się na to osobom, które grzecznie pytały, zgodziłem się i tym razem. Kiedy chłopak wysiadał z auta, od razu po nim pakuje się jakiś kolejny gość. Zdziwiłem się, ale zanim zdążyłem coś powiedzieć zauważyłem, że ustawiła sie niezła kolejka nastepnych chętnych. :D
3. Dwóch "fachowców" dosyć dokładnie oglądało mojego 66 pod kątem blacharsko-lakierniczym. Najwyraźniej nie przeczytali informacji na stojaku, w której była mowa o tym, że auto jest w stanie przed renowacją nadwozia i ma na sobie pięć warstw amerykańskiego lakieru w różnych kolorach, bo głośno wyrażali sowje oburzenie co do jakości położenia szpachli i powłoki lakierniczej, na koniec stwierdzając: "Idziemy bo mnie wkur...ia takie dziadostwo". :rotfl:


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
Magkri
Forumowicz
Posty: 352
Rejestracja: 2010-08-16, 21:45
Model: 1966
Silnik: V8 4.6
Kolor: złotko

Re: Kulisy IV OZM

Post autor: Magkri » 2012-04-18, 16:59

Jeżeli chodzi o zwiedzających to:
Stoję przy naszym czarnym i zbieram głosy. Pytam: czy mógłby Pan... a jeden Pan mi na to niesympatycznie rzucił "nie mógłbym podawać swojego maila". Po czym ładuje się do naszego czarnego i strzela sesje zdjęciową. Nachyliłam się do niego i z uśmiechem mówię "natomiast ja mogę Panu pozwolić wsiąść do mojego auta"...... Zagłosował.


Pozdrawiam Magda - Spontanowa

Duchu
Młodszy Forumowicz
Posty: 65
Rejestracja: 2008-11-02, 22:48
Model: Mustang 67
Silnik: inny V8

Re: Kulisy IV OZM

Post autor: Duchu » 2012-04-18, 21:22

Przechodząc obok naszego auta, już po jego oględzinach,
mówi żona do męża: "Chodźmy już z tej Ameryki na polską ziemię"



Awatar użytkownika
Stachu_xjr
Forumowicz
Posty: 1285
Rejestracja: 2009-04-10, 06:28
Model: GT 2016
Silnik: V8 5.0

Re: Kulisy IV OZM

Post autor: Stachu_xjr » 2012-04-18, 21:30

Dezo z tym wpuszaniem do auta to jakieś przekleństwo jak wystawialiśmy konie w Sosnowcu na Expo miałem to samo chyba ze 30 osób pchało mi sie do wozu, jak do siebie, kręcił kierownica przestawiął fotel nawe mi do schowka patrzał jede baran , kolejka jak po karpia na święta :zdegustowany: nie ma co na pryszłosc by życzliwym. zamknięt i tyle kluczy niema



Awatar użytkownika
ARTUR GT
Stowarzyszenie MKP
Posty: 119
Rejestracja: 2010-12-11, 23:19
Model: MUSTANG GT 2005
Silnik: V8 4.6

Re: Kulisy IV OZM

Post autor: ARTUR GT » 2012-04-18, 21:36

Dopiero dziś domyłem auto od palców i śliny :hyhy:
Nikt nie chciał wierzyć że te autka są prywatne :mur:


ARTUR GT

Awatar użytkownika
Moris
Forumowicz
Posty: 196
Rejestracja: 2010-10-12, 10:36
Model: teraz 911
Kolor: Byl, satin silver, teraz kto wie

Re: Kulisy IV OZM

Post autor: Moris » 2012-04-18, 21:37

Niedziela godzina 15 tłumy na stoisku z mustangami. Sporo chętnych do wejścia do samochodu. Po pewnym czasie mam gości, rodzina. Zasiadają zmęczeni w moim mustangu chcąc trochę odpocząć. Nagle pojawia się pełen werwy lekko podchmielony jegomość który przez otwarte okno mówi do moich gości : wyp.....ć teraz ja chce usiąść, ile mam czekać



Awatar użytkownika
Deftronic
Stowarzyszenie MKP
Posty: 489
Rejestracja: 2008-10-08, 11:13
Model: Shelby GT500
Silnik: V8 5.4
Kolor: Grabber Orange
Lokalizacja:: Acheron

Re: Kulisy IV OZM

Post autor: Deftronic » 2012-04-18, 21:53

Kurcze, czytam te komentarze i próbuję jakość odnieść do Waddesdon Manor Mustang Day 2012, gdzie ludzie zostawiali auta otwarte, szyby opuszczone i nikt się nikomu do auta nie ładował, nie opierał o nie, nie dotykał, torebką nie uderzał, nie próbował "zdobyć" jakiejś pamiątki. Kiedy dzieciaki chciały sobie robić zdjęcia przy Mustangach to stawały obok, jak za bardzo się zbliżały to rodzice wołali na nie. Jak zamknałem auto to sąsiedzi z aut obok dziwnie na nas patrzyli, więc idąc za przykładem reszty zostawiliśmy auto otwarte.


http://www.dinxproject.org" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Stachu_xjr
Forumowicz
Posty: 1285
Rejestracja: 2009-04-10, 06:28
Model: GT 2016
Silnik: V8 5.0

Re: Kulisy IV OZM

Post autor: Stachu_xjr » 2012-04-18, 21:58

Deftroinc bo u was to jest dziki kraj w tym UK :] nie dosc ze wóda na myszach..............



Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Kulisy IV OZM

Post autor: celibad » 2012-04-18, 22:14

moja fura chyba była najbardziej opalcowana , szlak jasny mnie trafiał jak wszyscy sprawdzali czy to folia czy może plastik .... najlepsza jedna wstrętna baba , wzieła na opa dziecko z podłogi - postawiła butami na masce , bo chciała sobie zdjęcie z dzidziusiem ( kużwa , ważyło chyba z 40 kg ) zrobic na mustangu ... na moją uwagę stwierdziła że na targach auta są po to ze można robić z nimi co sie chce ..... w sobote i w niedziele zrobiłem chyba z 50 km obchodząc w koło Groszka i swoje auto ;))) dzięki że Groszek tez pilnował w między czasie mojego , jak dotarłem do domu i zaległem w łóżku , to cały czas mi sie w tej głupiej łepetynie wydawało że dalej chodze - masakra jakaś .... nie mówię już nic o wstawaniu rano w poniedziałek - łeb mnie napier....ał jakbym pił przez 3 dni , a nóg wogóle nie czułem ;)))))


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Stachu_xjr
Forumowicz
Posty: 1285
Rejestracja: 2009-04-10, 06:28
Model: GT 2016
Silnik: V8 5.0

Re: Kulisy IV OZM

Post autor: Stachu_xjr » 2012-04-18, 22:16

Maciej to mam patent , odłoze na złomie taki wielki arkusz blachy, albo rolete postawimy na nima auto , no kontakt i kwałek kabla , masa do blachy a plus do auta :hyhy:



Awatar użytkownika
Sunny
Forumowicz
Posty: 417
Rejestracja: 2011-12-24, 19:53
Model: 99' V6
Silnik: V6 3.8
Kolor: Czarny

Re: Kulisy IV OZM

Post autor: Sunny » 2012-04-18, 22:31

Ja na targach od jakiegoś kolesia który najpierw od jakiegoś kolesia który próbował włamać mi się do samochodu ;) usłyszałem że prawdziwe mustangi to tylko 67 i 2010 ;) :D

Pilnowanie kilku samochodów na raz z Dezo, Duchu i resztą (mam nadzieje że Michał od bullita na forum wpadnie ;) ) ;) typy niesamowite próbowały do stangów się dobierać ;)

No i zabawy Alskiego z sygnałem w niedziele na kacu ;)

Generalnie nie mogę się doczekać Kielc ;)



Awatar użytkownika
RAFAŁ (GROSZEK)
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2393
Rejestracja: 2009-03-28, 17:28
Model: był SN95 jest GT2011
Silnik: V8 5.0
Kolor: SREBRNY

Re: Kulisy IV OZM

Post autor: RAFAŁ (GROSZEK) » 2012-04-18, 22:45

u mnie był patent podobny co u celego , miałem maskę otwatrą każdy podchodził dotykał ,zaglądał tak głęboko jakby jakąś diagnozę miał postawić i jeden wzią dzieciaka pod pach i sadza go na silniku do zdjęcia



Zablokowany

Wróć do „2012”