Krzesiny 8 września, spotkanie klubowe aktualne!!!!!!!

Moderatorzy: celibad, Przemek64, horse

Kris
Młodszy Forumowicz
Posty: 76
Rejestracja: 2009-05-21, 15:33
Model: GT CaliforniaSpecial
Silnik: V8 5.0
Kolor: black

Re: Krzesiny 8 września, spotkanie klubowe aktualne!!!!!!!

Post autor: Kris » 2012-09-10, 15:29

Ja również dziękuję wszystkim za super imprezę, wszystkie koniki i F16 z małymi rakietami za 2,5 miliona bagsów każda przyćmiły to że musieliśmy czekać w kolejce ponad godzinę najpierw po żetony a później po kiebłaski.
A wieczorem Poznań "after hours" był jeszcze lepszy!!! :super: Dzieki za super towarzystwo !!!


pozdrawiam
Kris

Awatar użytkownika
Bielek
Forumowicz
Posty: 1573
Rejestracja: 2009-09-05, 14:59
Model: Mustang 1965 conv
Kolor: niebieski
Kontakt:

Re: Krzesiny 8 września, spotkanie klubowe aktualne!!!!!!!

Post autor: Bielek » 2012-09-10, 23:01

BArdzo dziękuję Dezo, że w ostatniej chwili przejął ciężar ogarnięcia tematu Krzesin. Ja niestety nie mogłem się pojawić i po tych przefantastycznych fotach żałuję. Na razie widziałem Hominisa... Stary... wielki szacun. Mega rewelacyjne foty.

dzięki takim imprezom doceniamy poziom organizowanych imprez przez nas co?:)
trzeba wybaczyć im, bo zmienił się rzecznik w ostatniech chwili. Załatwiałem to z Panią rzecznik, która na kilka dni przed dostała awans;) z tym cateringiem to faktycznie słaba sprawa;)

ale część mogła zobaczyć bazę z bliska i niektórzy mają mega pamiątkę ze swoim autem. Od czasu do czasu pewnie wpadnie mi do głowy miejsce, sytuacja dzięki której kazy z was ostatecznie będzie miał jakieś fajne foto ze swoim autem. Mamy sporo utalentowanych fotografów w naszym klubie. Super!!!!

Dzięki wszystkim za to, że się tak licznie pojawiliście.
W tym roku to może będzie jeszcze okazja by się spotkać. Nawet jeśli nie uda się nakręcić filmiku to i tak możemy się spotkać by razem pogadać zobaczyć relację z Motor Show i MR 2012 na Mustang Race Night w jakimś klubie w Warszawie w grudniu.


[url=http://myrencontres.com]rencontre agricole[/url]

Awatar użytkownika
sławekw
Forumowicz
Posty: 809
Rejestracja: 2010-04-19, 21:19
Kontakt:

Re: Krzesiny 8 września, spotkanie klubowe aktualne!!!!!!!

Post autor: sławekw » 2012-10-02, 21:54

taka mała ciekawostka.... Po pojawieniu się zdjęcia Mustanga Celiego z F16 na fb, nasz profil odwiedziło ponad 102 tys osób

Obrazek

Hominis, czy mógłbyś do każdego zdjęcia dokleić nasze logo klubowe? wtedy byłaby fajna galeria. Wiesz, żeby uniknąć takich obrazków:

Obrazek


Nic na siłę, wszystko młotkiem :D i wyklepie się coś takiego:
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „2012”