Krzesiny 8 września, spotkanie klubowe aktualne!!!!!!!

Moderatorzy: celibad, Przemek64, horse

Kuba
Członek Honorowy MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2008-12-18, 15:43
Model: S281 SC
Silnik: inny V8
Kolor: Wściekle czerwony
Lokalizacja:: Tak po środku.

Re: Krzesiny 8 września, spotkanie klubowe aktualne!!!!!!!

Post autor: Kuba » 2012-09-09, 09:56

Bielek pisze:.......

Mam nadzieje, ze to nie był dzień stracony i było w miarę ciekawie.
Jak dla mnie totalna lipa :D Skusiłeś mnie na ten wyjazd opowieściami o grochówce, chodziłem, szukałem i nie znalazłem. Musiałem jakieś kiełbasy jeść :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:



Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Krzesiny 8 września, spotkanie klubowe aktualne!!!!!!!

Post autor: celibad » 2012-09-09, 10:23

Kuba pisze:
Bielek pisze:.......

Mam nadzieje, ze to nie był dzień stracony i było w miarę ciekawie.
Jak dla mnie totalna lipa :D Skusiłeś mnie na ten wyjazd opowieściami o grochówce, chodziłem, szukałem i nie znalazłem. Musiałem jakieś kiełbasy jeść :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Kuba ... grochóweczka była cały czas heheh ..... tylko w innym miejscu , myśmy się załapali :))


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

rysik
Młodszy Forumowicz
Posty: 99
Rejestracja: 2011-09-02, 12:47

Re: Krzesiny 8 września, spotkanie klubowe aktualne!!!!!!!

Post autor: rysik » 2012-09-09, 11:05

Kuba pisze:
Bielek pisze:.......

Mam nadzieje, ze to nie był dzień stracony i było w miarę ciekawie.
Jak dla mnie totalna lipa :D Skusiłeś mnie na ten wyjazd opowieściami o grochówce, chodziłem, szukałem i nie znalazłem. Musiałem jakieś kiełbasy jeść :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
He, he - pod warunkiem że wiedziałeś w której kolejce stanąć, bo jak nie to trzeba było np. 30 min odczekać swoje żeby się dowiedzieć że musisz zacząć od nowa w nowej kolejce ;)
Ale wszystko dobrze się skończyło a nawet dostałem karkóweczkę gratis :)

A wracając do rzeczy - fajnie było, mnóstwo atrakcji (nawet Mustangi były !!!) i kolejek, co świadczy że było naprawdę mnóstwo ludzi.
Zauważyłem że ludzie robili sobie zdjęcia w dwóch miejscach: dzieciom w samolotach i dorosłym przy mustangach...


był: Mustang Fox GT 5.0 V8 '88
jest: substytut: Probe I 2.2 Turbo '92
będzie: na bank V8

rysik
Młodszy Forumowicz
Posty: 99
Rejestracja: 2011-09-02, 12:47

Re: Krzesiny 8 września, spotkanie klubowe aktualne!!!!!!!

Post autor: rysik » 2012-09-09, 11:36

A i jeszcze jedno, bo ciągle mi to umyka.

Dzięki wielkie za przygarnięcie i przyjęcie. Było mi naprawdę miło. Jak będzie kolejna impreza to chętnie się piszę byle nie za daleko bo dzieciaki mi się wymęczyły.


był: Mustang Fox GT 5.0 V8 '88
jest: substytut: Probe I 2.2 Turbo '92
będzie: na bank V8

Awatar użytkownika
swiadeka
Stowarzyszenie MKP
Posty: 676
Rejestracja: 2009-04-14, 16:58
Model: GT Turbo
Silnik: V8 4.6
Kolor: bordowy i białe pasy

Re: Krzesiny 8 września, spotkanie klubowe aktualne!!!!!!!

Post autor: swiadeka » 2012-09-09, 12:15

Bielek pisze:Jeśli pozwolicie to na niektóre fotki dodamy napis Mustang Klub Polska, bo pewnie fotki szybko rozniosa sie po swiecie.

Napis będzie taki jak na naszej stronie klubowej.

Mam nadzieje, ze to nie był dzień stracony i było w miarę ciekawie.
Cześć,
Impra była super. Rodzina wymęczona. Czas zakończyć wakacje anno domini 2012. Start F16 obłędny.
Dzięki Bielek za organizacje.

pzdr


Arek

Awatar użytkownika
twardydzik
Młodszy Forumowicz
Posty: 55
Rejestracja: 2012-04-16, 13:07
Model: Convertible 1964 1/2
Silnik: inny V8
Kolor: Guardsman Blue

Re: Krzesiny 8 września, spotkanie klubowe aktualne!!!!!!!

Post autor: twardydzik » 2012-09-09, 13:06

Było bardzo fajnie, F-16 super sprawa! Szkoda tylko że oprócz zdjęcia Alskiego i F-16 nikt nie podjął tematu żeby jego Shelby i F-16 spróbowały się na 1/4 mili mogło by być ciekawie ;)
Fajnie było Was poznać na żywo, szczególne podziękowanie dla SIMa który mnie przygarnął w jego koniu drzemie jeszcze MOC.
A teraz anegdota usłyszana z tłumu oglądających nasze konie w tym przypadku SIMa ..."patrz jaki Mustang pewnie prototyp? no coś ty, to nie jest Mustang tylko Ford!"... :rotfl:
Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
kaser1
Forumowicz
Posty: 226
Rejestracja: 2009-02-26, 22:49
Model: 1969 Mach 1 , 351W
Silnik: inny V8
Kolor: blu
Lokalizacja:: Bydgoszcz
Stajnia: Stajnia Bydgoszcz

Re: Krzesiny 8 września, spotkanie klubowe aktualne!!!!!!!

Post autor: kaser1 » 2012-09-09, 13:10

Witam.Jestesmy bardzo zadowoleni ,dzieciaki szczęśliwe ,a nawet żona .Impreza fajna ,można było wiele zobaczyć a w szczególności przelot F 16 ,sraż i wieże kontroli lotów itp.
Bielek, dzięki za te wrażenia ;) Teraz przyjdzie czekac na nasze spotkanie do kwietnia już odliczam czas ,żeby zobaczyć posępne twarze naszego trochę zwariowanego i pozytywnie zakręconego KLUBU
:D
Załączniki
Zdjęcie021.jpg


KASER

Awatar użytkownika
siara
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1249
Rejestracja: 2009-02-26, 00:38
Model: 2015 GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Black

Re: Krzesiny 8 września, spotkanie klubowe aktualne!!!!!!!

Post autor: siara » 2012-09-09, 16:48

Witam

Moja galeria ---> https://picasaweb.google.com/1036054055 ... directlink

Co do imprezy. Impreza ogólni ciekawa zwłaszcza dla ludzi takich jak ja czy moja rodzina która nie ma nic wspólnego z takimi obiektami.

Miałem okazję ubrać ciekawy strój co widać na zdjęciach :)

Co do zmęczenia he he moje dzieci po MR2012 wiedzą o co chodzi i dają radę już...

Co do organizatorów to mam mały żal mogli nas postawić w części gdzie stały ich maszyny do pracy czyli wszelkiego rodzaju samochody.

Grochówki też nie jadłem gdyż nikt nie był w stanie wskazać mi drogi gdzie ona jest (mogłeś kolego Celi dać znać) ale bez tego też da się żyć :)

Miałem okazje widzieć z bliska "POZNAŃSKIE" wesele w dosłownym tego słowa znaczeniu he he - nie bawili się ciężko to opisać piwo skończyliśmy pić ok 2:00 i +/- o tej kończyło się wesele :)

Przypomniało mi się jedno jak jeden z odwiedzających był blisko naszych STANGÓW i rozmawiał przez telefon. W pewnej chwili przez telefon "kochanie tu jest nawet mustang...o kur.. nie jeden nawet z 10 super impreza..." :rotfl:

Jak by ktoś był zainteresowany to mam kilka kuponów do LEGOLANDU w Niemczech na Bawarii (dorosły płaci 38E a dziecko do 11 lat wchodzi za darmo a normalnie 34E) ważne do 04.11.2012. Ja sam planuje się tam wybrać 15.09.2012r

Tak że zostały nam ostatnie dni i będzie zima :(



Awatar użytkownika
hominis
Stowarzyszenie MKP
Posty: 353
Rejestracja: 2010-01-23, 13:17
Model: Ford Mustang GT 2005
Silnik: V8 4.6
Kolor: Czerwony

Re: Krzesiny 8 września, spotkanie klubowe aktualne!!!!!!!

Post autor: hominis » 2012-09-09, 16:58

Święto 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Poznań-Krzesiny były wypasione. Dla mnie to była podwójna radocha, bo uwielbiam i Mustangi i lotnictwo wojskowe (to jeszcze za czasów świrozy modelarskiej, etc.). Było świetnie ... rozpiszę się później więcej, poniżej materiał zdjęciowy zawierający m.in. sesję zdjęciową Mustangów z F-16 Fighting Falcon :) (Trzeba powiedzieć, że wojsko pilnuje ostro swoich falconów ... nie ma się co dziwić, mają swoją wartość i to nie tylko bojową ...)

Link do galerii:
http://www.photon.vot.pl/krzesiny/galeria/" onclick="window.open(this.href);return false;
(jeżeli nie działa po kliknięciu, należy skopiować cały link do przeglądarki...:)



Awatar użytkownika
Bielek
Forumowicz
Posty: 1573
Rejestracja: 2009-09-05, 14:59
Model: Mustang 1965 conv
Kolor: niebieski
Kontakt:

Re: Krzesiny 8 września, spotkanie klubowe aktualne!!!!!!!

Post autor: Bielek » 2012-09-09, 17:25

Hominis to moze napiszesz krótki txt z imprezy, który wwrzucimy na stronke klubową? Moze to byc bardzo subiektywny opis.


[url=http://myrencontres.com]rencontre agricole[/url]

Awatar użytkownika
hominis
Stowarzyszenie MKP
Posty: 353
Rejestracja: 2010-01-23, 13:17
Model: Ford Mustang GT 2005
Silnik: V8 4.6
Kolor: Czerwony

Re: Krzesiny 8 września, spotkanie klubowe aktualne!!!!!!!

Post autor: hominis » 2012-09-09, 17:42

Bielek pisze:Hominis to moze napiszesz krótki txt z imprezy, który wwrzucimy na stronke klubową? Moze to byc bardzo subiektywny opis.
Ten-four.
Txt powinien być dziś wieczorem (szlajam się po rodzinnych kawkach niedzielnych ... omfg, jak ja to uwielbiam... :mur: )



Awatar użytkownika
Evening
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 2009-11-16, 16:24
Model: 302'cid 1975
Silnik: V8 5.0
Kolor: Medium copper metallic

Re: Krzesiny 8 września, spotkanie klubowe aktualne!!!!!!!

Post autor: Evening » 2012-09-10, 00:22

@hominis super fotki, mam nadzieje, że sie szybko rozniosą po sieci :) a jakieś klasyki się ustawiały przy samolotach ? ;)


Mercury Comet '75
Dodge Dart '66
Chevrolet Bel Air '60
Plymouth Barracuda '69
Porsche 912 [race car]
;)

Awatar użytkownika
hominis
Stowarzyszenie MKP
Posty: 353
Rejestracja: 2010-01-23, 13:17
Model: Ford Mustang GT 2005
Silnik: V8 4.6
Kolor: Czerwony

Re: Krzesiny 8 września, spotkanie klubowe aktualne!!!!!!!

Post autor: hominis » 2012-09-10, 09:01

Evening pisze:@hominis super fotki, mam nadzieje, że sie szybko rozniosą po sieci :) a jakieś klasyki się ustawiały przy samolotach ? ;)
Ze zdjęciami przy F-16 trzeba było uważać - wszystko zostało uzgodnione i plan miał się zacząć ok. 16:00 - 16:30 ... ale jak dotarłem w pobliże Mustangów właśnie około 16:00 to ... wszyscy już wyparowali :D Było wcześniej "zakontraktowane" 2-3 samochody - Foose i SR-71 Blackbird - niestety na dokładkę nie było już żadnego klasyka ... W ogóle była presja czasu, wojo chciało już odholować eFy do hangaru. Strasznie sapali jak chcieliśmy trochę bardziej podjechać do skrzydła i generalnie była nerwówka. W sumie nie dziwię się :)
Może nas w przyszłym roku również zaproszą? Who knows ... może uda się zrobić lepszy plan i zrobić sesję bez pośpiechu i biegania :)
Ostatnio zmieniony 2012-09-10, 13:17 przez hominis, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Krzesiny 8 września, spotkanie klubowe aktualne!!!!!!!

Post autor: Dezo » 2012-09-10, 09:24

Kontakt został złapany i jeżeli będzie zainteresowanie z Waszej strony, to można spróbować zorganizować po prostu zwiedzanie tej bazy dla MKP jako grupy zamkniętej. Wtedy można wszystko na spokojnie będzie zobaczyć bez towarzystwa tłumów i napięcia spowodowanego festynem. Kiedyś uczestniczyłem już w takiej wycieczce i bardzo ją miło wspominam.
Generalnie w sobotę nie można było praktycznie nic załatwić, bo Piotr (nowy Rzecznik Prasowy Bazy) mimo że okazał sie bardzo miłym i kontaktowym facetem, był trochę zagubiony i zabiegany. Funkcję objął zaledwie dzień wcześniej. Zatem moje prośby i starania obijały sie o ścianę... Udało sie jedynie uzgodnić sesję z maksymalnie 3 autami, pod warunkiem autoryzowania zdjęć (Hominis , mam nadzieję, że to zrobiłeś ;) ). Grochówki nie widziałem do godziny 14, a później musiałem już jechać bo mi dzieciaki padały z głodu, a i ja marzyłem o czymś ciepłym do zjedzenia i picia. Jedyny punkt gastronomiczny dla publiki na terenie Bazy był czynny dopiero od godziny 12, co spowodowało niezłe jego oblężenie...
Ale cóż, ogólnie myślę że warto było zobaczyć efy w akcji i ogólnie całą bazę. Zadzwonię do Rzecznika za parę dni i popytam jak wygląda sprawa zorganizowanych wycieczek.
Pozddrawiam


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
hominis
Stowarzyszenie MKP
Posty: 353
Rejestracja: 2010-01-23, 13:17
Model: Ford Mustang GT 2005
Silnik: V8 4.6
Kolor: Czerwony

Re: Krzesiny 8 września, spotkanie klubowe aktualne!!!!!!!

Post autor: hominis » 2012-09-10, 09:50

Jak dla mnie wszystko była po prostu pełna rewelacja.
Byłoby super, gdyby można było zwiedzić bazę z przewodnikiem, który coś by więcej o tym powiedział :) ... no i może udałoby się zrobić lepszą sesję z Mustangami ... np. stado mustangów, a w centrum F16. Zrobić porządny plan zdjęciowy, oświetlenie, wózki z kamerami ... Bielek szalał by z kamerą i mielibyśmy taki materiał, że Top Gun przy tym byłby niczym :D



Zablokowany

Wróć do „2012”