[S] Biały GT 2012 A/T 145kkm

Moderatorzy: stang232, Ronin

Regulamin forum
Regulamin działu
Ołoszenie musi zawierać:
---opis przedmiotu,
----cenę,ogłoszenia bez ceny będą automatycznie wygaszane

-----zdjęcia (ewentualnie link do aukcji)
i preferowana formę kontaktu.

------próby negocjacji ceny PROSZĘ kierować na PW

Posty nie speniające wyżej wymienionych wymagań będą usuwane.

NOWI FORUMOWICZE ( do 3 postów ) mogą tylko przeglądać oferty , nie mogą nic zamieszczać .
Awatar użytkownika
jaro555
Młodszy Forumowicz
Model: GT 2012
Silnik: V8 5.0
Kolor: białas
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

[S] Biały GT 2012 A/T 145kkm

Post autor: jaro555 » 2020-10-10, 13:46

Z wielkim bólem serca (i nie tylko 😉) podjęliśmy decyzję o sprzedaży Mustanga…
Auto uwielbiane przez Żonę i córki, zresztą „kupione dla Żony” 😉 - niestety bardzo rzadko używane (jako 3-cie a teraz w sumie 4-te w garażu) – z braku czasu głównie jako weekendowy i wakacyjny poprawiacz humoru 😊
Do Mustanga na pewno wrócimy, ale za jakiś czas, w bardziej klasycznej wersji.

Nasz Konik został zakupiony 2 lata temu od @Groszek – a wyszukany, sprowadzony w 2017 z US i przygotowany przez @Max (AS-Profi). Auto jest w doskonałym stanie technicznym, a jego dotychczasowa historia pewna. Szukając przez dłuższy czas odpowiedniego Konia dla nas, po rozmowach z Maxem i Groszkiem bardzo szybko podjęliśmy decyzję o zakupie, zorganizowałem „one-way” wycieczkę trochę w ciemno do Groszka i wróciłem „na białym Koniu” do domu.
Kilka miesięcy po zakupie wpadłem na standardowy przegląd olejowy do Car Force One – wszystko w super stanie, a przy okazji zrobiliśmy pełną konserwację podwozia (wciąż pachnie woskiem 😊).
Aktualny przebieg to 144.500 km. Przez 2 lata przejechaliśmy około 5 tys km (edit 2020.10.18 - sprawdziłem w umowie zakupu, mamy wpisany stan licznika 139.186 km - zatem jeździliśmy jeszcze mniej niż mi się wydawało :zdziwko: ). Nie ma opon zimowych ponieważ Mustang nie jest używany zimą – jedynie regularne przejażdżki po suchym żeby wszystko było „w formie”. Jako daily oraz do zabaw zimowych służą Plejady 😊
2 miesiące temu serwis klimatyzacji, a kilka dni temu profesjonalne SPA - detailing na bazie produktów Gyeon: konserwacje wnętrza, skór, oraz profesjonalne twarde woski na lakier.
Osoba która kupi to auto, dostaje super zadbanego Konia do którego nie musi absolutnie nic inwestować. Oprócz bieżących zdjęć mam też fotki z mojego zakupu sprzed 2 lat, a także z aukcji w USA (VIN: 1ZVBP8CF2C5276848).
CENA – 69.900 PLN (do ewentualnej negocjacji po obejrzeniu auta), umowa K-S.

Na razie nie wystawiam na żadne portale ogłoszeniowe – fajnie byłoby żeby taki egzemplarz pozostał wśród swoich 😊
Auto do obejrzenia w okolicach Legionowa lub w Warszawie (Tarchomin).
Wrzucam tylko kilka fotek, dużo więcej mogę udostępnić na googledrive.
Kontakt tel. 5Opięć-4423Ocztery.
Załączniki
tyl-lewy_01.jpg
bok-prawy_01.jpg
przod-lewy.jpg
silnik_01.jpg
licznik_01.jpg
wnetrze_05.jpg
wnetrze_01.jpg
wnetrze_04.jpg
wnetrze_06.jpg
tyl_03.jpg