Relacje MR 2012

Moderatorzy: celibad, horse

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Relacje MR 2012

Post autor: Dezo » 2012-08-19, 17:13

Witam,
Raz jeszcze dziękuję wszystkim za udział i za pomoc w organizacji MR 2012! :D
Choć ogłoszono oficjalnych zwycięzców - jak dla mnie wszyscy uczestnicy wygrali! Jesteście świetni - wszyscy, bez wyjątku!
Hominis, nie było Ciebie z nami w Kolobrzegu, ale na gali na zakończenie imprezy złożyłem Ci w imieniu organizatorów wielkie podziękowania. Zostałeś nagrodzony aplauzem braw. :)
Pozdrawiam i do zobaczenia na Mustang Race 2013!!!
A teraz ja wypoczywam w Kołobrzegu i zbieram siły do dalszej pracy. ;)
Dezo


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
hominis
Stowarzyszenie MKP
Posty: 353
Rejestracja: 2010-01-23, 13:17
Model: Ford Mustang GT 2005
Silnik: V8 4.6
Kolor: Czerwony

Re: Relacje MR 2012

Post autor: hominis » 2012-08-19, 20:24

To był dla mnie zaszczyt móc dołożyć swoje dwa grosze do Mustang Race 2012. Niestety w tym roku jeszcze nie jako aktywny uczestnik, ale jako satelita :D (chociaż w Pile "wciągnęło mnie" na główny plac i ciężko by było wyrwać się stamtąd nie rozjeżdżając ludzi). W przyszłym roku start w MR2013 dla mnie to już po prostu konieczność :)

Cała praca tytaniczna praca nad MR2012 to organizacja. Widząc w zasadzie tylko połowę "przystanków" MR2012 Rawicz i Piłę - w pełni chylę czoła organizatorom regionalnym. MR2012 to w zasadzie cztery-imprezy-w-jednym. Myślę, że jak wszyscy spokojnie dojadą do domów, na forum pojawią się tony zdjęć, materiałów video, wspomnień, reminiscencji czegoś, czego nie da się zapomnieć.
W zeszłym roku wpadłem tylko na odcinek we Włocławku - to już robiło wrażenie. Ale to co widziałem na MR2012 w Rawiczu i Pile przeszło moje wszelkie oczekiwania co do rozmachu imprezy, która ma w zasadzie dopiero drugą (a nie n-tą) edycję. Mustang Race to już element co raz silniej wrastający w przestrzeń kluczowych wydarzeń auto-moto Polski. Impreza międzynarodowa, która w przyszłym roku powinna przyciągnąć jeszcze więcej ludzi (i - oby - sponsorów). Widząc progres MR2011=>MR2012 w 2013 przyjadą do Polski przedstawiciele Mustang Clube Do Paraná :D

Dzięki Dezo za miłe słowa. Dla mnie już samo to, że projekty podobały się, dobrze wyszły w druku i dobrze leżały na Zawodnikach, jest pełnią szczęścia :)

... a teraz tylko czekać na relacje :)



Awatar użytkownika
hominis
Stowarzyszenie MKP
Posty: 353
Rejestracja: 2010-01-23, 13:17
Model: Ford Mustang GT 2005
Silnik: V8 4.6
Kolor: Czerwony

Re: Relacje MR 2012

Post autor: hominis » 2012-08-19, 20:42

A teraz - parę wrzutek filmowych skręconych na odcinku Rawicz - Piła.
Materiał docelowo jest w full-HD, jeżeli ktoś będzie chciał to wykorzystać do swojego montażu - materiał jest jak najbardziej do udostępnienia :)

Rawicz - Dwa Mustangi vs. motor żużlowy - http://photon.vot.pl/mr2012/movies/speedway_chase.mp4" onclick="window.open(this.href);return false;

Wolsztyn - Parowóz - http://photon.vot.pl/mr2012/movies/kole ... _start.mp4" onclick="window.open(this.href);return false;

Rakoniewice -
- Time-attack z alternatywnym kaskiem - http://photon.vot.pl/mr2012/movies/stra ... trazak.mp4" onclick="window.open(this.href);return false;
- Przebieg Beatybe - http://photon.vot.pl/mr2012/movies/straz-beatabe.mp4" onclick="window.open(this.href);return false;
- Przebieg Alustar - http://photon.vot.pl/mr2012/movies/straz-alustar.mp4" onclick="window.open(this.href);return false;
(tych przebiegów trochę mam ... jeżeli ktoś będzie chciał swój - odnajdę i wystawię na serwerze)

Piła:
- Przejazd przez miasto - muszę trochę wyedytować ze względów ... prawnych :D
Piła - Plac:
http://photon.vot.pl/mr2012/movies/pila_footage_001.mp4" onclick="window.open(this.href);return false;
http://photon.vot.pl/mr2012/movies/pila_footage_002.mp4" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Relacje MR 2012

Post autor: Pavulon_ » 2012-08-19, 20:55

Dotarłem do domu chwilę po 18tej ale dopiero teraz doszedłem do siebie :D Dzięki wszystkim za przybycie i wspaniałe chwile, zarówno pierwsza jak i druga edycja pokazują że nie jest to zwykła impreza, to jest Mustang Race !! podziwiam tych którzy przyjechali z daleka i powrót ich jeszcze trwa ... teraz czas na zimne piwo i ogarnięcie tych kilku fotek które zrobiłem, wrzucę niebawem. Ahoj !!



Awatar użytkownika
hominis
Stowarzyszenie MKP
Posty: 353
Rejestracja: 2010-01-23, 13:17
Model: Ford Mustang GT 2005
Silnik: V8 4.6
Kolor: Czerwony

Re: Relacje MR 2012

Post autor: hominis » 2012-08-19, 22:47

Kamil pisze:hominis pliki nie śmigają :O.
Humm... śmigają i u mnie i u paru znajomych (sprawdzone).
Może brak kodeka mp4?
Polecam paczkę FFDShow - ma wszystkie kodeki jakie potrzeba. Do ściągnięcia z http://www.dobreprogramy.pl/FFDShow,Pro ... 13336.html" onclick="window.open(this.href);return false;

W przeglądarkach w stylu Chrome pliki odpalają się same w przeglądarce (oczywiście pod warunkiem posiadania zainstalowanych odpowiednich kodeków odtwarzania Audio/Video.

Pliki na 100% działają - linki też na 100% działają.



Awatar użytkownika
swiadeka
Stowarzyszenie MKP
Posty: 676
Rejestracja: 2009-04-14, 16:58
Model: GT Turbo
Silnik: V8 4.6
Kolor: bordowy i białe pasy

Re: Relacje MR 2012

Post autor: swiadeka » 2012-08-20, 10:53

Tylko w kilku słowach. Było niesamowicie. Atmosfera nie do opisania. Po przyjeździe do Szczecina ległem na łóżku na trzy godziny. Będę dochodzić do siebie jeszcze przez trzy dni...co najmniej. Dzięki za to miłe przywitanie. Czułem się jak w rodzinie. Do zobaczenia przy najbliższej okazji. Nie zamierzam odpuszczać.

ps. Wielkie gratulacje dla organizatorów.


Arek

Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Relacje MR 2012

Post autor: celibad » 2012-08-20, 12:43

" onclick="window.open(this.href);return false;

http://so-ham.flog.pl/wpis/5426759/must ... -w-kudowie" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.garnek.pl/zosia01/22459111/r ... angow-2012" onclick="window.open(this.href);return false;

http://dkl.doba.pl/?s=subsite&id=4530&mod=353" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.autocentrum.pl/awc/dzienniki ... ske-19722/" onclick="window.open(this.href);return false;


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Stangdaro
Stowarzyszenie MKP
Posty: 492
Rejestracja: 2010-04-28, 13:13
Model: GT '15
Silnik: V8 5.0
Kolor: Race Red

Re: Relacje MR 2012

Post autor: Stangdaro » 2012-08-20, 12:48

Hm... wpadłem gościnnie podczas urlopu z rodzinką i BlackRousch'em ale udało się spędzić dzień na trasie (od Buku do Piły) i nockę w dyskotece pod hotelem :) było zacnie i grubo szkoda tylko że nie byłem którymś ze swoich Mustangów :/ ale czarne Mondeo też sprawnie gnało w kolumnie ;) fajnie było poznać szanowne grono na żywo, @Celibad pamiętasz odbijanego ? :rotfl: :rotfl:
Ciekaw jestem jak ten młody Czech z naszego stolika dotarł do hotelu...
@MarcinCz ( Dzieciaczku ;) )dzięki za zamknięcie mnie w kolumnie po drodze do Piły mimo innego auta ;)
Na przyszły rok się piszę Stangiem :)



Awatar użytkownika
AluStar
Forumowicz
Posty: 2316
Rejestracja: 2008-09-09, 23:25
Model: GT500
Silnik: inny V8
Kontakt:

Re: Relacje MR 2012

Post autor: AluStar » 2012-08-20, 13:33

Za wiele nowego nie napisze ..
Podziękowania dla ORGANIZATOROW za Nowy Niepowtarzalny Wyjątkowy Mustang Race .
Ogromne Brawa naleza sie takze Sponsorom AR SKLAD ( Rybek ) CFO ( Mirmal ) Polikom itd itd ..., oraz Burmistrzom , Prezydentom i wszystkim osobom ktore przyczynily sie do organizacji MR !! Uklony i Podziekowania !!
Doszedlem do wniosku ze nawet 5 dni nie wystarcza abysmy mogli sie nacieszyc Mustang Klubem.
Poprzeczka organizacyjna jest tak wysoko ze nie sposob sie nudzic.
Kto byl wie o czym pisze, kto nie byl niech żałuje bo stracil Wiele.

Dotarlem o 2 w nocy i dochodze do siebie , ale takze jak co niektórzy mysle jak , gdzie bedzie kolejny MR 2013 !!
Ta Impreza nabiera statusu Europejskiego , nie tylko Polska. :super:



Awatar użytkownika
GPE
Młodszy Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 2010-02-21, 18:53
Model: Mustang Coupe 351 '67
Silnik: inny V6
Kolor: czarny

Re: Relacje MR 2012

Post autor: GPE » 2012-08-20, 14:11

hej wszystkim
już po imprezie :mad: :szok: :rozpacz: ja chcę jeszcze!!!

wielkie dzięki za wspaniałą atmosferę, zabawę, trasę, hotele, możliwość spotkania innym stang-maniako-holików :D :super: BRAVO BRAVO dla organizatorów i ich wielki wkład w imprezę :super: :ok: :hurra:

powoli zaczynam myśleć nad MR 2013 i mała, nieśmiała propozycja nowej trasy:
LUBLIN - PRAGA !!!
kto jest za - wpisywać się na listę ;)

BTW dlaczego to były tylko 4 dni...... :cenzura:

--
pozdr.
GPE



Awatar użytkownika
AluStar
Forumowicz
Posty: 2316
Rejestracja: 2008-09-09, 23:25
Model: GT500
Silnik: inny V8
Kontakt:

Re: Relacje MR 2012

Post autor: AluStar » 2012-08-20, 14:24

GPE pisze:hej wszystkim
już po imprezie :mad: :szok: :rozpacz: ja chcę jeszcze!!!

wielkie dzięki za wspaniałą atmosferę, zabawę, trasę, hotele, możliwość spotkania innym stang-maniako-holików :D :super: BRAVO BRAVO dla organizatorów i ich wielki wkład w imprezę :super: :ok: :hurra:

powoli zaczynam myśleć nad MR 2013 i mała, nieśmiała propozycja nowej trasy:
LUBLIN - PRAGA !!!
kto jest za - wpisywać się na listę ;)

BTW dlaczego to były tylko 4 dni...... :cenzura:

--
pozdr.
GPE

GPE - Utworzymy nowy watek - niech wszyscy wroca z MR 2012 - nie zasmiecajmy tutajwatku !!.
Dajmy pare dni odetchnac



Awatar użytkownika
Magkri
Forumowicz
Posty: 351
Rejestracja: 2010-08-16, 21:45
Model: 1966
Silnik: V8 4.6
Kolor: złotko

Re: Relacje MR 2012

Post autor: Magkri » 2012-08-20, 16:14

My byliśmy w domku ok 22. Do tej pory nie ochłonęliśmy z wrażeń.
Wyjechaliśmy ok 14 z Kołobrzegu bo Krzyś do południa jeszcze pił z Foosem. Tak więc ja prowadziłam ale jak zawsze dałam radę :P

Chcieliśmy podziękować Organizatorom za ich poświęcenie, zaangażowanie i cierpliwość dla całej naszej grupy :zakrecony:
Gdyby nie WY to nie mielibyśmy możliwości spędzić tych wspaniałych chwil razem!!!
W szczególności podziękowania dla Mirka i jego ekipy za naprawy naszego rumaka. Gdyby nie WY prawdopodobnie nie wyjechalibyśmy nawet z Kudowy.

Było mega MEGA mega fajowo. Nie pamiętam kiedy się tak bawiliśmy. Do tej pory bolą mnie łydki od tańczenia, brzuch od śmiechu i szyja (?!) :/
Naprawdę jestem pod wrażeniem naszej zgranej grupy. Jesteście wszyscy fantastyczni!!! Każdego z osobna serdecznie ściskam i nie mogę się doczekać następnego spotkania.
Z takimi ludziskami to można konie paść ;)

PS. Ja nie mam ADHD, ja tylko tak wyglądam :zdziwko:

PS. Rano kawka, wieczorem żubr hhhhhhmmmmmmmmmmmm :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Pozdrawiam Magda - Spontanowa

Awatar użytkownika
RAFAŁ (GROSZEK)
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2382
Rejestracja: 2009-03-28, 17:28
Model: był SN95 jest GT2011
Silnik: V8 5.0
Kolor: SREBRNY

Re: Relacje MR 2012

Post autor: RAFAŁ (GROSZEK) » 2012-08-20, 17:54

głosować http://www.poboczem.pl/rankingi/ranking/wynik,pId,1366" onclick="window.open(this.href);return false;

ja wszystkim dałem 10



MIRMAL
Członek Honorowy MKP
Posty: 130
Rejestracja: 2009-03-26, 12:24
Model: Fastback 1965
Silnik: inny V8
Kolor: grafitowy
Lokalizacja:: PIASTOW
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: Relacje MR 2012

Post autor: MIRMAL » 2012-08-20, 19:32

my wrócilismy o 23 mielismy przygody po drodze ponieważ eksplodowala przednia opona bylo groznie ale dalismy rade-kto jak nie my :) chcialem Wam wszystkim podziekowac za wspólna zabawe za emocje i odkrecone śruby.Szczególne podziekowania dla naszych ORGANIZATORÓW za ogrom pracy jaki wniesli.



Kuba
Członek Honorowy MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2008-12-18, 15:43
Model: S281 SC
Silnik: inny V8
Kolor: Wściekle czerwony
Lokalizacja:: Tak po środku.

Re: Relacje MR 2012

Post autor: Kuba » 2012-08-20, 19:47

No teraz już trochę więcej mogę napisać bo się wyspałem. :D

W sumie od poniedziałku przejechałem 1810 km. Do momentu kiedy nie spotkałem Celibada na obwodnicy Wrocka spalanie miałem 9,5 l ( a fuj!) a potem to już rosło żeby dojść do normalnych 18 na setkę :D
Zabawa przednia, poniżej skrótowo co mi najbardziej zapadło w pamięci (postaram się chronologicznie).
- przelot przez AOW,
- wykręcanie akumulatorów w Zieleńcu,
- wjazd Siary do Zieleńca - piękny ryk wydechu,
- autochtoni w Bystrzycy Kłodzkiej :rotfl: :rotfl: :rotfl:
- pierwsze spojrzenie na pewnego matowego mustanga - z tą czerwoną skórą w środku wygląda bosko,
- oglądanie parkowania na placu w Verde Montana z loży na balkonie na 2 piętrze,
- zaganianie na parking tych co przejechali koło hotelu i nawet go nie zauważyli :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
- przebrania :super: :super: :super:
- przejazd trasą 1000 zakrętów,
- niespodzianka na tamie,
- przejazd oesem przez Glinno,
- zawody z traktorem,
- znowu przelot przez AOW,
- speedway w Rawiczu,
- Ibiza pod namiotem w Rawiczu,
- dmuchanie świeczki o poranku przed hotelem,
- parowóz w Wolsztynie,
- jajecznica w Buku zbuku,
- ilość ludu w Pile - lekko się zdefiłem tą ilośćią
- kawalkada w Pile kiedy w sumie pierwszy raz widziałem wszystkie konie razem w ruchu. Powiem Wam, że na skrzyżowaniu, kiedy Was poganiałem to końca nie było widać.
- upalanie gumy przez MarcinaCZ vel Herr Docenta,
- podróże kulinarne palcem po menu z Maślaną,
- limonkowy fastback w Pile.

I pewnie jeszcze dużo innych rzeczy.

Chciałbym jeszcze raz gorąco podziękować ekipie w Pile która pomogła mi ogarnąć temat. Mariuch z rozwianym włosem oraz jego kumple byli przez mnie nieźle gonieni, ale efekt chyba rekompensuje znój fizyczny. Wielkie dzięki i nie mogę się doczekać MR2013.
To będzie totalny odlot.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Mustang Race 2012”