TRASA i SPONSORZY

Sprawy organizacyjne. Dział widoczny dla organizatorów.
Awatar użytkownika
RAFAŁ (GROSZEK)
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2393
Rejestracja: 2009-03-28, 17:28
Model: był SN95 jest GT2011
Silnik: V8 5.0
Kolor: SREBRNY

Re: TRASA i SPONSORZY

Post autor: RAFAŁ (GROSZEK) » 2012-10-09, 20:07

z lublina do wieliczki będzei jedna konkurencja i obiad więc 2 nie planować
przygotować sie na ok 1,5 h w sandomierzu
myślę jeszcze o zamku w tarnobrzegu to trasy prawie nie zmieni , a można by coś inne go oglądnąć niż w tamtym roku


mam się nastawiać że te daty już są stałe czy się zmienią?



Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: TRASA i SPONSORZY

Post autor: celibad » 2012-10-09, 20:09

raczej trzymajmy sie już tej daty ... Max już rzucił temat w Wieliczce to nie zmieniajmy tego


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: TRASA i SPONSORZY

Post autor: Pavulon_ » 2012-10-09, 21:32

Przegadaliśmy z Celim na telefonie na szybko i tak po przemyśleniach kilka propozycji:

Trasa:

12.08 wieczorem przyjazd uczestników do Warszawy / Góry Kalwarii
13.08 Etap I - wyjazd z Warszawy / GK do Lublina, konkurencje na trasie --> ewentualne eventy w Lublinie
14.08 Etap II - wyjazd z Lublina do Wieliczki, konkurencje na trasie --> popołudniowy event w Wieliczce
15.08 Etap III - wyjazd z Wieliczki ---> trasa do Kudowy Zdrój (lub okolice) bez konkurencji / dzień wolny
16.08 Etap IV - wyjazd z Kudowy --> przejazd do Skalnego Miasta w Czechach (konkurencje), potem przejazd do Pragi (do Hradec Kralove jeszcze mogą być jakieś konkurencje, potem jest autostrada do Pragi). Wieczorem w Pradze ?? to już poczekamy co Czesi napiszą.
17.08 Etap V - dzień w Pradze --> pogadam z Czechami czy coś tutaj będą mogli zaproponować, jak nie to zrobi się etap i konkurencje "na pieszo". Miasto jest mega fajne więc ludziom będzie się podobało. Wieczorem zakończenie rajdu.
18.08 Rozjazd do domów.

Uczestnicy i wpłaty:

Wpłaty zaliczek proponuję rozłożyć na dwie raty tak aby 600 PLN nie stanowiło dla nikogo zbędnego obciążenia. I tak całe zgłoszenie powinno wyglądać tak:
1. do 31.11 wysłanie zgłoszenia (zdjęcia + opis auta) oraz wpłata 300 PLN
2. do 31.01.2013 wpłata II raty 300 PLN.

Tym sposobem dajemy ludziom trochę oddechu przed świętami. Mam tylko nadzieję że nie będzie burdelu, trzeba będzie przyjąć jasne zasady i komunikację do ludzi.
Odnośnie liczby uczestników to moim zdaniem warto przemyśleć limit 50 aut. To naprawdę cała masa samochodów i ludzi, wiemy to z doświadczenia, więcej trudno będzie ogarnąć. Tak myślę. Poza tym jak popatrzycie w kalendarz to jest cały tydzień w trasie, tydzień urlopu itp. Pytanie czy dla niektórych nie będzie zbyt długo. Czy uważacie za słuszne wrzucenie jakiejś zajawki na forum ogólnym zeby wybadać jak ludzie się zapatrują ? nie w formie ankiety tylko bardziej na zasadzie że wstępne ustalenia są takie i dać ludziom możliwość dyskutowania w wątku, nic więcej.



Awatar użytkownika
Bielek
Forumowicz
Posty: 1573
Rejestracja: 2009-09-05, 14:59
Model: Mustang 1965 conv
Kolor: niebieski
Kontakt:

Re: TRASA i SPONSORZY

Post autor: Bielek » 2012-10-09, 21:45

planujac dzien wolny mialem na mysli cos takiego
wieczorem docieramy do miejsce x by zostać tam cały następny dzień, aby ludzie mogli dluzej posiedzieć wspolnie się zabawić i nastepnego dnia popoludniu konkurencje typowo nastawione na integracje - rywalizacje pomiędzy poszczególnymi team'ami

a tak doojezdzamy do miejsca x w połowie dnia, po czym nastepnego dnia znowu trzeba wczesnie wstać:(


[url=http://myrencontres.com]rencontre agricole[/url]

Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: TRASA i SPONSORZY

Post autor: Pavulon_ » 2012-10-09, 21:54

w Pradze jest tak ze dojazd jest 16.08 --> potem 17.08 jest cały dzień na miejscu, rano nie trzeba wstawać i potem 18.08 rozjazd



Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: TRASA i SPONSORZY

Post autor: celibad » 2012-10-09, 22:15

Bielek , wiem co masz na myśli ale wtedy spalibyśmy dajmy na to w Kudowie dwa dni 15/17 , a w Pradze jeden 17/18 a chyba Praga ma troche wiecej do zaoferowania niż Kudowa


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: TRASA i SPONSORZY

Post autor: celibad » 2012-10-09, 22:37

to wrzuć swoją propozycje Marcin .... przymierzymy sie do niej :)


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: TRASA i SPONSORZY

Post autor: Pavulon_ » 2012-10-09, 23:01

wiem Bielek co masz na myśli, poczekajmy aż Czesi się odezwą i coś zaproponują, zobaczymy co to będzie. Zawsze można zrobić tak żeby ten dodatkowy dzień zrobić wcześniej np. w okolicach Kudowy, Kłodzka czy gdzieś tam w kotlinie a przejazd do Pragi byłby 17tego, od południa eventy w Pradze i 18 do chaty. To też możliwa opcja, pytanie co zaproponoują koledzy z Czech.

Z jednej strony w Pradze może być kłopot z hotelem na tyle osób który będzie w miarę przystępny cenowo, chociaż trudno to oszacować teraz. Z drugiej strony czy na siłę trzeba wszystkich intergrować ? Wydaje mi się że dobra organizacja w Pradze da lepszy efekt niż pobudka rano gdzieś w Kudowie i kilka zespołowy gier weselnych. Ważne jest to jaka będzie deklaracja ze strony czeskiej, do tego momentu możemy sobie planować mocno wstępnie.



Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1613
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: TRASA i SPONSORZY

Post autor: Dezo » 2012-10-10, 07:38

4-5 dni w stałym tempie. Impreza nie powinna trwać dłużej bo będzie się nużyć, a i trudniej będzie uczestnikom zorganizować więcej dni wolnych od pracy. Jeden dzień luźny na integrację to z jednej strony dobry pomysł, a z drugiej może spowodowac utratę "tempa akcji" i tego dnia uczestnicy odczują uczucie "końca imprezy".
Tak myślę nad tym ciągle i sądzę, że rajd musi jednak zostać rajdem.
Czas na integrację można zaplanować na zlocie. Z roku na rok jest coraz więcej uczestników OZM. Rozreklamujmy go bardziej w tym roku.
Pozdrawiam


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
GPE
Młodszy Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 2010-02-21, 18:53
Model: Mustang Coupe 351 '67
Silnik: inny V6
Kolor: czarny

Re: TRASA i SPONSORZY

Post autor: GPE » 2012-10-11, 10:02

Witam
Wróciłem "do żywych" po zwolnieniu i widzę, że sporo spraw już zostało ustalonych :D i oczywiście wszystko mi pasuje.
Co do organizacji MR w Lublinie:
- potwierdzam pełne zaangażowanie i gotowość
- rozmawiałem ze SławkiemW i jest chętny żeby uczestniczyć w organizacji (warto dodać do listy)
- dodatkowo mogę zaoferować wsparcie techniczne na miejscu (w naszym warsztacie samochodowym, z mechanikami dostępnymi w zależności od potrzeb) lub miejscem w warsztacie dla Mirmala.
--
pozdr.
GPE



Awatar użytkownika
MAX
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2810
Rejestracja: 2009-10-15, 21:52
Model: Fastback GT V8 68
Silnik: V8 5.0
Kolor: Blue & Black
Lokalizacja:: Wieliczka
Stajnia: Stajnia Małopolska
Kontakt:

Re: TRASA i SPONSORZY

Post autor: MAX » 2012-10-11, 18:31

Rajd rajdem ale panowie to jest impreza o charakterze innym niż nazwa wskazuje.

" nie liczy się prędkość i moc samochodu. Najważniejsze są spryt, odwaga, spontaniczność i poczucie humoru."

Jest to cytat ze strony Mustangrace.pl ,
Dzień do integracji nie spowolni imprezy wręcz przeciwnie pozwoli nam na rozmowy z resztą uczestników MR , jak dotychczas dwie poprzednie edycję MR były tak mega intensywne że do dnia dzisiejszego pamiętam jak bardzo byłem zmęczony.
To jest nasza impreza i przez nas organizowana. Reasumując pozwólmy się nią bawić i czerpać z niej przyjemność a przy tym poznajmy nowych interesujących ludzi których zrzeszamy w klubie.


tel 504 266 504
As-PROFI
IMPORTUJEMY MARZENIA
Zrealizowane marzenia: IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIII IIII
www.asprofi.pl
https://www.facebook.com/import.usa.max

Awatar użytkownika
hominis
Stowarzyszenie MKP
Posty: 353
Rejestracja: 2010-01-23, 13:17
Model: Ford Mustang GT 2005
Silnik: V8 4.6
Kolor: Czerwony

Re: TRASA i SPONSORZY

Post autor: hominis » 2012-10-11, 20:21

Staram się popracować nad Informatorem. Trochę mnie robota dogięła - stąd brak chwilowy efektów.
Zbieram zdjęcia z poszczególnych etapów - mam już wstępną selekcję - ale mam wielką prośbę do osób, których zdjęcia opublikowano w relacji z MR2012 na http://www.mustangrace.com.pl" onclick="window.open(this.href);return false; o przesłanie ich w oryginałach (za RAWy buduję pomniki :D) do mnie (oczywiście przy założeniu, że chcielibyście aby zostały dalej opublikowane w Informatorze MR2013). Szczególnie potrzebne są zdjęcia na których widać mnóstwo ludzi, tłumy, zainteresowanie - wszystko co warto pokazać potencjalnym sponsorom. Wszelkie ww. fotki bardzo proszę przesyłać na maciej.smolarek@gmail.com
(potrzebuję oryginałów ze względów technicznych - maksymalna jakość).
Powyższa prośba dotyczy TAKŻE MR2011 z którego totalnie nie mam dobrych zdjęć.
Strasznie pomoże mi to wstępnie wyselekcjonować materiał zdjęciowy do publikacji w Informatorze MR2013.
Btw. super, że klaruje się trasa - będziemy mieli betonową propozycję na MR2013 :)



Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: TRASA i SPONSORZY

Post autor: celibad » 2012-10-21, 15:59

Chciałbym zapodać tekst na ogólnym odnośnie MR2013 i wpłat zaliczek : wrzucam narazie tutaj w celu poprawek , jezeli macie jakies zastrzezenia to wpisujcie i poprawiajcie .... pytanie ? czy wrzucac to jako informacje czy tez jako propozycje do dyskusji na forum ogólnym ?

Miło jest ogłosić wszystkim ze przyszłoroczny MR2013 Z Pragi do Pragi rozpoczyna się 13.08.2013 roku w okolicach Wa-wy
Trasa ma długość 932 km
http://maps.google.pl/maps?saddr=Praga- ... ls&t=m&z=7" onclick="window.open(this.href);return false;

12.08 wieczorem przyjazd uczestników do okolic Warszawy (dla chętnych)
13.08 Etap I - wyjazd z okolic Warszawy do Lublina
14.08 Etap II - wyjazd z Lublina do Wieliczki
15.08 Etap III - wyjazd z Wieliczki ---> trasa do Kudowy Zdrój (lub okolice)
16.08 Etap IV - wyjazd z Kudowy(lub okolic) --> przejazd do Skalnego Miasta w Czechach -----> potem przejazd do Pragi ... organizacja Czeski Mustang klub
17.08 Etap V - dzień w Pradze -----> Wieczorem zakończenie rajdu.
18.08 Rozjazd do domów.

Uczestnicy i wpłaty:
Ilość miejsc 50
Uczestnicy wpłacają 600 zł (zaliczka bezzwrotna)
Wpłaty zaliczek są rozłożone na dwie raty tak aby 600 PLN nie stanowiło dla nikogo zbędnego obciążenia. I tak całe zgłoszenie powinno wyglądać tak:
1. od 1 listopada do 31grudnia 2012 wysłanie zgłoszenia (3 zdjęcia + opis auta) oraz wpłata 300 PLN są warunkiem wpisania na listę ( mozna wpłacać jednorazowo 600zł)
2. do 31.01.2013 wpłata II raty 300 PLN.
3. Uczestnik dokonując wpłaty i przesyłając zdjęcia wraz ze zgłoszeniem akceptuje REGULAMIN rajdu
o tym czy jesteś na liście MR zależy od kolejności wpłaty zaliczki, a nie wpisu, że jestem chętny ...

Mustang Klub Polska
ul. Pl. 18 marca 3m8
78-100 Kołobrzeg
PKO BP
26 1020 4795 0000 9702 0238 4626
w tytule podając /nick z forum/ imię i nazwisko/MR 2013



KOMANDOR RAJDU - DEZO
Odpowiedzialni za poszczególne odcinki
1. Warszawa - Lublin ---> Mirmal , Horse i CFO
2. Lublin - Wieliczka ----> GPE , Rafał i Sławekw
3. Wieliczka - Kudowa Zdrój - Skalne Miasto - Praga ----> Max , Kuba , Celibad , Stang232 , Pavulon i Czeski Mustang Klub
4. Za kontakt z mediami i ewentualnymi sponsorami -----> Bielek , Dezo i Pavulon ( jeśli czas Mu pozwoli)
5. Za przygotowanie graficzne MR2013 , gadżety ----> Hominis i Alustar
6. Książki drogowe -----> Bendzin i Iza

Prosze o zaakceptowanie (bądż nie) swoich kandydatur i konstruktywne odpowiedzi
Jeszcze jedna sprawa zresztą bardzo ważna !!!!
Musielibysmy podać chociaz w przyblizeniu koszt całkowitego udziału w MR2013 . a na to składają się noclegi w poszczególnych miastach i ewentualne koszty konsumcji ... prosze w trybie pilnym o ustalenie z Hotelami ceny za noclegi ( prosze pamiętać zeby pod uwage przy wyborze hoteli brać parking na około 60 samochodów i podobną liczbę pokoji)


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
hominis
Stowarzyszenie MKP
Posty: 353
Rejestracja: 2010-01-23, 13:17
Model: Ford Mustang GT 2005
Silnik: V8 4.6
Kolor: Czerwony

Re: TRASA i SPONSORZY

Post autor: hominis » 2012-10-21, 16:18

Nie mam uwag do obecnego kształtu MR2013.
Jak najbardziej potwierdzam swój udział w obszarze przygotowania graficznego MR2013.



Awatar użytkownika
RAFAŁ (GROSZEK)
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2393
Rejestracja: 2009-03-28, 17:28
Model: był SN95 jest GT2011
Silnik: V8 5.0
Kolor: SREBRNY

Re: TRASA i SPONSORZY

Post autor: RAFAŁ (GROSZEK) » 2012-10-21, 16:50

nie mam uwag do trasy i do całej reszty

proszę doliczyć koszty obiadu w sandomierzu myślę że ok 30 zł od osby ( to moja sugestia więc cena się jeszcze może zmienić z nikim jeszcze się nie targowałem)

za hotel w Kudowie 256zł za dwójkę ze śniadaniem - dopisek Celibada



ODPOWIEDZ

Wróć do „Mustang Race 2013”