ZMIANA TERMINU WIGILII

Moderatorzy: celibad, Przemek64, horse

Awatar użytkownika
SPONTAN
Forumowicz
Posty: 351
Rejestracja: 2011-09-26, 15:14
Model: Coupe 66, 68, 69
Silnik: V8 5.0
Kolor: złoty, srebrny, czarny

ZMIANA TERMINU WIGILII

Post autor: SPONTAN » 2013-12-13, 21:27

UWAGA UWAGA
W związku z powaznymi komplikacjami i próśb niektórych uczestników, wokół terminy sobotniego Wigilia przesunięta jest na następny dzień, czyli na NIEDZIELĘ 15.12 !
Liczę, że wszystcy dostaną tą informację i wszystkim termin niedzielny będzie bardziej pasował, bardzo byśmy chcieli, żeby nie tylko nikogo nie zabrakło z poniższej listy, liczymy, że będzie nawet więcej osób. Poza tym plan sie nie zmienia, a może uda się nawet dodatkowo uatrakcyjnić dzień - ale to niespodzianka :rotfl:
Liczymy na Was:
1. Spontan Magkri i dwóch urwisów menu: barszcz czerwony, kawa, herbata, dodatki i KARIMATY
2. Bielek z żoną, przywiozę kamerę/aparat (no trudno, nie udało się zaskoczyć Spontana w tym roku... choć kto wie;))
3. stang232 (przywiozę to na co uda się namówić Magdę aby mi przygotowała )
4. joleńka i Piotrek, cos slodkiego tez sie pewnie przyda wiec upieke piernik i makowiec i moze paszteciki do barszczu
5. Sylwester + Paula + "Mini" - tak się upominałeś to przywieze Bigosa .. więc szykujcie trójnóg
6. RobertM + 1 - przypłynie Ryba po Grecku
7. Pavlito & Jania (potrawy sie wymysli)
8. Horse + 1 (do jedzenia tez cos ogarniemy)
9. Muarah+Dziobanna+Róża+Gucio - stawiamy się całą rodziną! Do jedzenie coś oczywiście przyszykujemy, jeszcze nie wiem co
10. Ronin +1

W związku z tym, że w poniedziałek część osób idzie do pracy proponujemy zacząć nawet trochę wcześniej - początek imprezy od godz. 15:00
Proszę informujcie się nawzajem w miarę możliwości, ja zadzwoniłem do osób, których numery mam zapisane, wszystkich Was niestety nie potrafiłem jeszcze namierzyć.
Przepraszamy z góry jeżeli dla kogoś termin niedzielny jest znaczni gorszy.


Obrazek
SPONTAN-Magkri

SilverStang
Posty: 8
Rejestracja: 2011-09-15, 22:03
Model: coupe
Silnik: V8 5.0
Kolor: srebrny

Re: ZMIANA TERMINU WIGILII

Post autor: SilverStang » 2013-12-14, 13:59

1. Spontan Magkri i dwóch urwisów menu: barszcz czerwony, kawa, herbata, dodatki i KARIMATY
2. Bielek z żoną, przywiozę kamerę/aparat (no trudno, nie udało się zaskoczyć Spontana w tym roku... choć kto wie;))
3. stang232 (przywiozę to na co uda się namówić Magdę aby mi przygotowała )
4. joleńka i Piotrek, cos slodkiego tez sie pewnie przyda wiec upieke piernik i makowiec i moze paszteciki do barszczu
5. Sylwester + Paula + "Mini" - tak się upominałeś to przywieze Bigosa .. więc szykujcie trójnóg
6. RobertM + 1 - przypłynie Ryba po Grecku
7. Pavlito & Jania (potrawy sie wymysli)
8. Horse + 1 (do jedzenia tez cos ogarniemy)
9. Muarah+Dziobanna+Róża+Gucio - stawiamy się całą rodziną! Do jedzenie coś oczywiście przyszykujemy, jeszcze nie wiem co
10. Ronin +1
11.Silverstang x 2 + Zuza - wpadniemy się przywitać i zobaczyć co się dzieje :)



Awatar użytkownika
SPONTAN
Forumowicz
Posty: 351
Rejestracja: 2011-09-26, 15:14
Model: Coupe 66, 68, 69
Silnik: V8 5.0
Kolor: złoty, srebrny, czarny

Re: ZMIANA TERMINU WIGILII

Post autor: SPONTAN » 2013-12-14, 14:15

W razie potrzeby, dzwońcie
Ostatnio zmieniony 2013-12-16, 18:10 przez SPONTAN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
SPONTAN-Magkri

Awatar użytkownika
beatabe
Stowarzyszenie MKP
Posty: 174
Rejestracja: 2011-12-10, 23:54
Model: GT 2010
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny mat

Re: ZMIANA TERMINU WIGILII

Post autor: beatabe » 2013-12-14, 20:38

Wszystkim, którzy juto będą i tym którzy nie będą bo jak napisał Muarah diabeł nie spał w tym roku i zamieszał strasznie :mad: :mad: :mad: , życzę superowego spotkania, co biorąc pod uwagę Towarzystwo jest gwarantowane :D :D :D :D :D , a potem bardzo bogatego Mikołaja i magicznych Świąt blisko najbliższych ludzi i mustangów :serce: :serce: :serce: :serce:



Awatar użytkownika
Sylwester66
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1382
Rejestracja: 2011-08-14, 20:54
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: ZMIANA TERMINU WIGILII

Post autor: Sylwester66 » 2013-12-15, 10:27

nie wszystkim zmiana z dnia na dzień terminu pasuje ... znajoma która była ze mną na MR2013 specjalnie przyleciała z Madrytu na wigilię i dziś wraca do domu więc się nie pojawimy (Sylwester, Paula, Robert i Bonia) ... fajnie coś planować od miesiąca i na dwa dni wcześniej się dowiedzieć że plany idą do kosza :( ... może uda się w następnym roku



Awatar użytkownika
romanus1970
Forumowicz
Posty: 835
Rejestracja: 2010-04-16, 19:45
Model: GT V gen.
Silnik: V8 4.6
Kolor: grabber orange
Lokalizacja:: Piotrków Tryb.
Stajnia: Stajnia Łódzka

Re: ZMIANA TERMINU WIGILII

Post autor: romanus1970 » 2013-12-15, 13:04

niedzielny termin akurat mi spasował------
-------pierogi się robią -więc około 15:00 jestem z żonką
1. Spontan Magkri i dwóch urwisów menu: barszcz czerwony, kawa, herbata, dodatki i KARIMATY
2. Bielek z żoną, przywiozę kamerę/aparat (no trudno, nie udało się zaskoczyć Spontana w tym roku... choć kto wie;))
3. stang232 (przywiozę to na co uda się namówić Magdę aby mi przygotowała )
4. joleńka i Piotrek, cos slodkiego tez sie pewnie przyda wiec upieke piernik i makowiec i moze paszteciki do barszczu
5. Sylwester + Paula + "Mini" - tak się upominałeś to przywieze Bigosa .. więc szykujcie trójnóg-----------------oj widzę że nie dacie rady :( i bigosa nie będzie
6. RobertM + 1 - przypłynie Ryba po Grecku
7. Pavlito & Jania (potrawy sie wymysli)
8. Horse + 1 (do jedzenia tez cos ogarniemy)
9. Muarah+Dziobanna+Róża+Gucio - stawiamy się całą rodziną! Do jedzenie coś oczywiście przyszykujemy, jeszcze nie wiem co
10. Ronin +1
11.Silverstang x 2 + Zuza - wpadniemy się przywitać i zobaczyć co się dzieje :)
12.Romanus1970 +Żona +pierogi


romanus1970(pozdrawiam) ---- tel.503 978 210

Awatar użytkownika
Sylwester66
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1382
Rejestracja: 2011-08-14, 20:54
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: ZMIANA TERMINU WIGILII

Post autor: Sylwester66 » 2013-12-15, 16:22

""""""""""
5. Sylwester + Paula + "Mini" - tak się upominałeś to przywieze Bigosa .. więc szykujcie trójnóg-----------------oj widzę że nie dacie rady :( i bigosa nie będzie
6. RobertM + 1 - przypłynie Ryba po Grecku[/u][/b]
"""""""""""

No nie damy rady :( - tak jak pisałem specjalnie zarezerwowany bilet z/do Madrytu ... hotel z soboty na niedziele w Zgierzu ... jedzenie ... wszystko poszło się ......
Po jedzenie zapraszam ... przynajmniej jeszcze przez parę dni bo potem do kosza :( - nie zjemy ponad 10 kg przygotowanych potraw



Awatar użytkownika
SPONTAN
Forumowicz
Posty: 351
Rejestracja: 2011-09-26, 15:14
Model: Coupe 66, 68, 69
Silnik: V8 5.0
Kolor: złoty, srebrny, czarny

Re: ZMIANA TERMINU WIGILII

Post autor: SPONTAN » 2013-12-16, 18:16

Sylwester66 pisze:""""""""""
5. Sylwester + Paula + "Mini" - tak się upominałeś to przywieze Bigosa .. więc szykujcie trójnóg-----------------oj widzę że nie dacie rady :( i bigosa nie będzie
6. RobertM + 1 - przypłynie Ryba po Grecku[/u][/b]
"""""""""""

No nie damy rady :( - tak jak pisałem specjalnie zarezerwowany bilet z/do Madrytu ... hotel z soboty na niedziele w Zgierzu ... jedzenie ... wszystko poszło się ......
Po jedzenie zapraszam ... przynajmniej jeszcze przez parę dni bo potem do kosza :( - nie zjemy ponad 10 kg przygotowanych potraw
Sylwester
Przepraszam w moim imieniu :padam: , lecz mnie również nie pasowała niedziela, zostało to na mnie wymuszone przez innych klubowiczów :wsciekly:
Następnym razem nie pójdzie im ze mną tak łatwo


Obrazek
SPONTAN-Magkri

Awatar użytkownika
MAX
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2810
Rejestracja: 2009-10-15, 21:52
Model: Fastback GT V8 68
Silnik: V8 5.0
Kolor: Blue & Black
Lokalizacja:: Wieliczka
Stajnia: Stajnia Małopolska
Kontakt:

Re: ZMIANA TERMINU WIGILII

Post autor: MAX » 2013-12-16, 20:18

SPONTAN pisze:
Sylwester66 pisze:""""""""""
5. Sylwester + Paula + "Mini" - tak się upominałeś to przywieze Bigosa .. więc szykujcie trójnóg-----------------oj widzę że nie dacie rady :( i bigosa nie będzie
6. RobertM + 1 - przypłynie Ryba po Grecku[/u][/b]
"""""""""""

No nie damy rady :( - tak jak pisałem specjalnie zarezerwowany bilet z/do Madrytu ... hotel z soboty na niedziele w Zgierzu ... jedzenie ... wszystko poszło się ......
Po jedzenie zapraszam ... przynajmniej jeszcze przez parę dni bo potem do kosza :( - nie zjemy ponad 10 kg przygotowanych potraw
Sylwester
Przepraszam w moim imieniu :padam: , lecz mnie również nie pasowała niedziela, zostało to na mnie wymuszone przez innych klubowiczów :wsciekly:
Następnym razem nie pójdzie im ze mną tak łatwo
Wyznczcie na 30.12. to i ja się zjawię z kobietkami :rozpacz:


tel 504 266 504
As-PROFI
IMPORTUJEMY MARZENIA
Zrealizowane marzenia: IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIII IIII
www.asprofi.pl
https://www.facebook.com/import.usa.max

Awatar użytkownika
muarah
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1330
Rejestracja: 2009-07-21, 13:00
Model: Mustang 351C, 1970
Silnik: inny V8
Kolor: hulla blue
Kontakt:

Re: ZMIANA TERMINU WIGILII

Post autor: muarah » 2013-12-18, 19:07

A ja przepraszam w moim imieniu!
Czuję się również odpowiedzialny za zmianę terminu, to pewnie mnie Spontan miał na myśli. Termin w sobotę nie pasował kilku osobom, np. Bielkowi, który miał nakręcić wydarzenie, a więc był osoba kluczową oraz ekipie z warsztatu Redux Motorsport, którzy tez mieli ważną rolę do wypełnienia. Przed uzgodnieniem ze Spontanem zmiany na niedzielę próbowaliśmy przeprowadzić konsultacje w sprawie przesunięcia terminu. Do większości osób się dodzwoniliśmy i ich opinie były na tak lub w miarę neutralne. Kilku osobom, których numerów nie posiadałem, wysłałem maila z pytaniem o możliwość zmiany terminu i tutaj ja popełniłem pomyłkę: wysłałem na Sylwester zamiast na Sylwester66, bo taki nick był na liście :( Przepraszam bardzo, że tak to wyszło, w szczególności, że nie poczekałem na potwierdzenia od wszystkich z listy.
Ostatecznie Bielek nie mógł też w niedzielę a my na szybko szukaliśmy zastępstwa, organizowaliśmy sprzęt itp. Spóźniliśmy się na początek imprezy, zrobił się chaos, którego już nawet lepiej nie komentować, no i wyszło to wszystko tak jak wyszło :/
Czyli okazało się, że niedzielny termin był jeszcze gorszy niż sobotni :(


muarah

Awatar użytkownika
romanus1970
Forumowicz
Posty: 835
Rejestracja: 2010-04-16, 19:45
Model: GT V gen.
Silnik: V8 4.6
Kolor: grabber orange
Lokalizacja:: Piotrków Tryb.
Stajnia: Stajnia Łódzka

Re: ZMIANA TERMINU WIGILII

Post autor: romanus1970 » 2013-12-18, 20:39

spoko,spoko -posiedziało się ,pogadało się ,rybkę/krokiecika/ciacho itp zjadło się -a co było słabiej to zawsze za rok znowu święta i nadrobi się ;)


romanus1970(pozdrawiam) ---- tel.503 978 210

Awatar użytkownika
muarah
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1330
Rejestracja: 2009-07-21, 13:00
Model: Mustang 351C, 1970
Silnik: inny V8
Kolor: hulla blue
Kontakt:

Re: ZMIANA TERMINU WIGILII

Post autor: muarah » 2013-12-18, 21:14

Romanus -> lubię to;)
Diabeł troche narozrabial ale to nic nie zmienia, gdy jest siła pozytywnego myślenia ;)


muarah

Awatar użytkownika
muarah
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1330
Rejestracja: 2009-07-21, 13:00
Model: Mustang 351C, 1970
Silnik: inny V8
Kolor: hulla blue
Kontakt:

Re: ZMIANA TERMINU WIGILII

Post autor: muarah » 2013-12-18, 21:34

Jeszcze jeden pozytyw: moje dzieci były bardzo zadowolone, swietnie sie bawiły a to głownie zasługa super fajnych chłopaków MagKri i Spontana, za co publicznie dziekuje :ok:


muarah

Awatar użytkownika
Sylwester66
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1382
Rejestracja: 2011-08-14, 20:54
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: ZMIANA TERMINU WIGILII

Post autor: Sylwester66 » 2013-12-20, 17:42

Mam nadzieje, że za rok też będziemy się mogli fajnie bawić ... czyli termin pozostanie terminem ;). No niestety planując coś musimy brać pod uwagę wcześniejsze zamawianie biletów lotniczych i hoteli ponieważ na ostatnią chwilę się nie da :(.



ODPOWIEDZ

Wróć do „2013”