Mustang Race 2013 ------> pogaduchy

Wszystko o kolejnej edycji Mustang Race.

Moderatorzy: celibad, horse

Awatar użytkownika
Bielek
Forumowicz
Posty: 1573
Rejestracja: 2009-09-05, 14:59
Model: Mustang 1965 conv
Kolor: niebieski
Kontakt:

Re: Mustang Race 2013 ------> pogaduchy

Post autor: Bielek » 2012-11-02, 19:17

stang67 pisze:No to tak samo jak z całym klubem, zrobiła się zamknięta impreza tylko dla elity... wybornie :ok:
przyznaje... tego typu tezy powodują u mnie opadanie rąk i chwilowe załamanie. Stang67 zaproponowałeś Maxowi pomoc? wejdź do grupy organizatorów i przypuszczam że wtedy zmienisz zdanie... od kuchni zobaczysz, ze to jest mega przedsięwzięcie ze sporą odpowiedzialnością. przekonasz się jaki to chleb ta elita...


[url=http://myrencontres.com]rencontre agricole[/url]

Awatar użytkownika
Bielek
Forumowicz
Posty: 1573
Rejestracja: 2009-09-05, 14:59
Model: Mustang 1965 conv
Kolor: niebieski
Kontakt:

Re: Mustang Race 2013 ------> pogaduchy

Post autor: Bielek » 2012-11-02, 21:35

są zloty, spoty na które może wpaść każdy w każdej chwili i jak mu się podoba. Mustang Race to inna liga organizacyjna...

jak myślisz dlaczego takich przejazdów przez całą Polskę nie organizuje sobie każdy klub w Polsce?

bo to jest strasznie trudne i ktoś musi na swoich barkach przez 8 miesięcy to przygotowywać...
zamiast negować i szukać dziury w całym pomóżcie choćby w jednej rzeczy organizatorom... choćby w jednej.

mam ogromną prośbę stang67. zapytaj maxa w czym teraz lub podczas samego MR mógłbyś mu pomóc... jestem w stanie poczekać rok by poznać Twoją opinię, po MR2013...


[url=http://myrencontres.com]rencontre agricole[/url]

Awatar użytkownika
pudel
Forumowicz
Posty: 1406
Rejestracja: 2008-11-07, 21:08
Model: 2002 V6,2007 V8
Silnik: V8 4.6
Kolor: Szary metalik & Torch red
Kontakt:

Re: Mustang Race 2013 ------> pogaduchy

Post autor: pudel » 2012-11-02, 21:39

Bielek pisze:są zloty, spoty na które może wpaść każdy w każdej chwili i jak mu się podoba. Mustang Race to inna liga organizacyjna...

jak myślisz dlaczego takich przejazdów przez całą Polskę nie organizuje sobie każdy klub w Polsce?

bo to jest strasznie trudne i ktoś musi na swoich barkach przez 8 miesięcy to przygotowywać...
zamiast negować i szukać dziury w całym pomóżcie choćby w jednej rzeczy organizatorom... choćby w jednej.

mam ogromną prośbę stang67. zapytaj maxa w czym teraz lub podczas samego MR mógłbyś mu pomóc... jestem w stanie poczekać rok by poznać Twoją opinię, po MR2013...
A ja miałbym jedną propozycję aby stworzyć w klubie osobę medialną która wypowiadała by się w imieniu klubu...


GDYBY BÓG POPIERAŁ PRZEDNI NAPĘD - CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH.....

Awatar użytkownika
Bielek
Forumowicz
Posty: 1573
Rejestracja: 2009-09-05, 14:59
Model: Mustang 1965 conv
Kolor: niebieski
Kontakt:

Re: Mustang Race 2013 ------> pogaduchy

Post autor: Bielek » 2012-11-02, 22:30

stang67 pisze:
Bielek pisze:mam ogromną prośbę stang67. zapytaj maxa w czym teraz lub podczas samego MR mógłbyś mu pomóc... jestem w stanie poczekać rok by poznać Twoją opinię, po MR2013...
Ok, napiszę ;) Generalnie nie lubię robić czegokolwiek za darmo, tym bardziej że nie będę uczestniczył w samym MR, ale ok, poświęcę się :P

LUDZIEEEEEEEEE!!!!! MAMY PIERWSZY CUD NA FORUM!!!!!!!! :) MATKO BOSKA !!!!


[url=http://myrencontres.com]rencontre agricole[/url]

Awatar użytkownika
pudel
Forumowicz
Posty: 1406
Rejestracja: 2008-11-07, 21:08
Model: 2002 V6,2007 V8
Silnik: V8 4.6
Kolor: Szary metalik & Torch red
Kontakt:

Re: Mustang Race 2013 ------> pogaduchy

Post autor: pudel » 2012-11-02, 22:31

Bielek pisze:
stang67 pisze:
Bielek pisze:mam ogromną prośbę stang67. zapytaj maxa w czym teraz lub podczas samego MR mógłbyś mu pomóc... jestem w stanie poczekać rok by poznać Twoją opinię, po MR2013...
Ok, napiszę ;) Generalnie nie lubię robić czegokolwiek za darmo, tym bardziej że nie będę uczestniczył w samym MR, ale ok, poświęcę się :P

LUDZIEEEEEEEEE!!!!! MAMY PIERWSZY CUD NA FORUM!!!!!!!! :) MATKO BOSKA !!!!
MATKO BOSKA MUSTANGOWA! chyba jest taka co nie?


GDYBY BÓG POPIERAŁ PRZEDNI NAPĘD - CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH.....

Awatar użytkownika
adaslaw
Forumowicz
Posty: 598
Rejestracja: 2009-09-30, 15:06
Model: Mustang conv. 2006
Silnik: V6 4.0
Kolor: skromny czarny

Re: Mustang Race 2013 ------> pogaduchy

Post autor: adaslaw » 2012-11-02, 22:51

bart.knop pisze: elitarny nie elitarny, auto w sumie nie jest drogie, [..]
Określenie elitarny jest dla mnie rażąco pretensjonalne ;] I też się zgadzam, że Mustangi nie są drogie (w porównaniu do innych wozów).
Za to muszę przyznać, że wygląda na to, że w skali Polski Mustang Klub Polska jest jednym z najaktywniejszych i zorganizowanych Klubów :) Dowodzą temu np. nagrody dla Klubu.
bart.knop pisze: uczestnicy sa rozni, zasobnosc portfela jest tez rozna, wiek, samochody, narodowosci!!! a mimo to skupiamy sie jako fani mustangow! i to jest celem samym w sobie. [..]
Jako, że juz zdążyliśmy ustalić, że Mustangi nie są drogie, to już dajmy spokój z tymi zasobnościami portfela.
Kunia mam od ponad 2 lat, na forum jestem od 3 lat i z tego co widzę, to:
1. Spodziewałem się znacznie większej homogeniczności klubowiczów z racji naszej wspólnej pasji. Stety / niestety zobaczyłem, że nie jest to prawdą. I na zlotach / spotach i na samym forum nie trudno zauważyć pewnych (według mnie bezsensownych) napięć. Też na forum widać starcia forumowiczów, jeśli chodzi o firmowanie własnych samochodowych biznesów - poziom tych sporów wzbudza u mnie zażenowanie :/ Dam sobie spokój z nickami - piszę o zjawisku.
2. Tak, łączy nas wspólna pasja, ale tak jak i w całym społeczeństwie, tak i wśród klubowiczów są osoby o bardzo odmiennych klimatach i progach humoru :) Ale to na duzych imprezach (np. Mustang Race) nie jest problemem, bo można bawić się w podgrupach ;)
3. W klubie / na forum nie ma co liczyć na równouprawnienie wyrażania opinii i myśli. Admini forum kasują posty, które według nich są niewygodne (huh, ten też skasują? ;) ).



Awatar użytkownika
sławekw
Forumowicz
Posty: 809
Rejestracja: 2010-04-19, 21:19
Kontakt:

Re: Mustang Race 2013 ------> pogaduchy

Post autor: sławekw » 2012-11-04, 00:19

stang67 pisze:No to tak samo jak z całym klubem, zrobiła się zamknięta impreza tylko dla elity... wybornie :ok:

znalezienie hotelu z miejscem parkingowym dla 50 aut w Lublinie jest ekstremalnie ciężkie... to raz... dwa.... znalezienie hotelu z miejscem parkingowym dla 50 aut w jakimkolwiek miejsu w Polsce jest bardzo ciężkie....

jeszcze odniosę się do tych często padających słów "elitarny" czy "zamknięty" itp.... część z nas jest tutaj już dłuższy czas, znamy się, mamy swoje telefony, kontaktujemy się nie tylko przez forum. Też czekałem dwa lata zanim część z ludzi na forum przyjęła mnie jako "swojego". Z resztą jak w każdym środowisku społecznym; musi minąć trochę czasu, musisz dać się poznać, pokazać na zlotach itp.... Wpłacisz pierwszy, jedziesz, nie zmieścisz się w pierwszej 50-tce, nie jedziesz, czekasz aż ktoś się wykruszy. koniec kropka....

przestańmy czepiać się MR, jest to impreza na prawdę wymagająca od organizatorów wiele czasu, energii, zaciągnięcia długów wdzięczności itp...


Nic na siłę, wszystko młotkiem :D i wyklepie się coś takiego:
Obrazek

Awatar użytkownika
MaciekW
Stowarzyszenie MKP
Posty: 490
Rejestracja: 2012-07-28, 22:13
Model: MY 2014 GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: black
Lokalizacja:: Kędzierzyn-Koźle
Stajnia: Stajnia Dolny Śląsk

Re: Mustang Race 2013 ------> pogaduchy

Post autor: MaciekW » 2012-11-04, 23:24

Kasa przelana, zgłoszenie wysłane!
Teraz cała rodzinka odlicza czas - w końcu są jakieś priorytety, a MR na ich czele :D

Tak, jak napisałem również w zgłoszeniu - jak będzie potrzebna pomoc na południowym etapie, to jestem do dyspozycji!



caniggia
Stowarzyszenie MKP
Posty: 3868
Rejestracja: 2008-12-19, 15:05
Model: Mustang GT 4.6 Turbo
Silnik: V8 4.6
Kolor: satin silver

Re: Mustang Race 2013 ------> pogaduchy

Post autor: caniggia » 2012-11-05, 00:52

to poszło też.

termin odległy, więc trudno wyczuć czy coś nie wyskoczy, ale zawsze można komuś miejsce oddać, co mam nadzieję tym razem nie nastąpi:)



Awatar użytkownika
bart.knop
Forumowicz
Posty: 289
Rejestracja: 2010-07-03, 23:33
Model: GT 2005
Silnik: V8 4.6
Kolor: Windveil Blue

Re: Mustang Race 2013 ------> pogaduchy

Post autor: bart.knop » 2012-11-05, 01:43

chej celi lub rafal,
a co z lista tych co wplacili co juz kase zaksiegowano????
w koncu kolejnosc zgloszen ale za chwile moze byc juz krucho z miejscami.............. :zdziwko:

wiec chyba informacyjnie jesli sie da to moze liste da sie zmontowac??



rybek
Stowarzyszenie MKP
Posty: 186
Rejestracja: 2011-03-20, 21:47
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: czerwony

Re: Mustang Race 2013 ------> pogaduchy

Post autor: rybek » 2012-11-05, 14:14

Rafał, 2.11 wysłałem pieniądze a na liście mnie nie ma???



Awatar użytkownika
Michaś
Forumowicz
Posty: 251
Rejestracja: 2009-10-06, 12:15
Model: Y 2006 VB style
Silnik: V6 4.0
Kolor: Vatican Bordo

Re: Mustang Race 2013 ------> pogaduchy

Post autor: Michaś » 2012-11-05, 17:13

ja też zwracam się z prośbą o uaktualnienie listy


.kapo an śoc mesazc ymbórZ

Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Mustang Race 2013 ------> pogaduchy

Post autor: celibad » 2012-11-05, 18:28

bart.knop pisze:chej celi lub rafal,
a co z lista tych co wplacili co juz kase zaksiegowano????
w koncu kolejnosc zgloszen ale za chwile moze byc juz krucho z miejscami.............. :zdziwko:

wiec chyba informacyjnie jesli sie da to moze liste da sie zmontowac??
Dało się Bart.knop :) .... na liście znajdują się oczywiście tylko te osoby które wpłaciły zaliczkę , wysłały zgłoszenie i oczywiście wysłały trzy zdjęcia ---> to jest bezapelacyjnie warunek do wpisania na liste


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
bart.knop
Forumowicz
Posty: 289
Rejestracja: 2010-07-03, 23:33
Model: GT 2005
Silnik: V8 4.6
Kolor: Windveil Blue

Re: Mustang Race 2013 ------> pogaduchy

Post autor: bart.knop » 2012-11-05, 20:04

no to wielka du....pa bo zdjec nie wyslalem.........

obiecuje poprawe i wysle cos z opisem :wstyd:

dziekuje :)



Rafos44
Posty: 6
Rejestracja: 2011-09-08, 16:08
Model: IV generacja 95r
Silnik: V6 3.8
Kolor: czerwony z białymi pasami

Re: Mustang Race 2013 ------> pogaduchy

Post autor: Rafos44 » 2012-11-06, 16:52

Jaki mniej więcej będzie końcowy koszt uczestnictwa w imprezie ?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Mustang Race 2013”