AKCJA RECYKLINGOWA - pomysł na pozyskanie funduszy

Dział poświęcony projektowi Mustang Race Car

Moderator: muarah

Awatar użytkownika
RAFAŁ (GROSZEK)
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2379
Rejestracja: 2009-03-28, 17:28
Model: był SN95 jest GT2011
Silnik: V8 5.0
Kolor: SREBRNY

Re: AKCJA RECYKLINGOWA - pomysł na pozyskanie funduszy

Post autor: RAFAŁ (GROSZEK) » 2013-11-03, 19:03

najlepsze to jest to "Cu świecąca; szyna ;trakcyjna bez złączek" i jak tu ludzi zniechęcać do tego żeby trakcji kolejowej nie zwijali

a z tymi bateriami to nie wiem jaka była cena ale za sporą reklamówkę ze 30 zł było



Awatar użytkownika
Stachu_xjr
Forumowicz
Posty: 1285
Rejestracja: 2009-04-10, 06:28
Model: GT 2016
Silnik: V8 5.0

Re: AKCJA RECYKLINGOWA - pomysł na pozyskanie funduszy

Post autor: Stachu_xjr » 2013-11-03, 19:16

Akumulatory to dobry temat bo są ciezkie, a cena dobra , taki mały jak z malucha wazy 10 kg ,a np z Tira 45-60kg x2.6 to daje z 150 zeta , na Ślasku temat akumulatrów i kataliziatorów opanowali cyganie i duzo tego zbierają , a teraz jak w nocy bedzie zimno to odrazu sie towar pojawi :D , jakby były do odbioru z Woj Ślaskiego lub osciennych moge wysłac busa odebrac zwarzyc i wypłacic uczciwie. Ale wiadomo ze po jeden akumulator nie ma sesnu jechac :), bo puszki alu mało wazą zajmują kupe miejsca i są tanie bo taki pełny worek na śmieci pogniecionych bez piasku ma z 5kgxmax4zł- 20 zł a na 1kg trzeba z 50 puszek , nakrętki z napoi tez srednio bo 1zł/kg z tego co dzwoniłem i lekkie są



Awatar użytkownika
conver67
Forumowicz
Posty: 817
Rejestracja: 2009-11-05, 19:08
Model: convertible '67
Silnik: inny V8
Kolor: Acapulco blue

Re: AKCJA RECYKLINGOWA - pomysł na pozyskanie funduszy

Post autor: conver67 » 2013-11-03, 21:08

Moim zdaniem pomysł dobry na uzyskanie paru groszy, ale tak szczerze, czy to wystarczy, aby zbudować wyścigowego Mustanga??Ile lat trzeba by zbierać te surowce-odpady,aby go zbudować-praktycznie od podstaw??

Wydaje mi się,że należało by znaleść konkretnego sponsora- poważnego,który teraz Wam wyłoży kasę na budowę projektu,a póżniej(gdy Murah będzie wygrywał:) okleicie Musyanga jego Logo i będziecie jego reklamą:),która pójdzie w świat.innej obcji nie widzę,aby projekt ukończyć w przeciągu 4 lat:)
wytrwałości rzecz jasna życzę.pozdrawiam :padam:



Awatar użytkownika
Bielek
Forumowicz
Posty: 1573
Rejestracja: 2009-09-05, 14:59
Model: Mustang 1965 conv
Kolor: niebieski
Kontakt:

Re: AKCJA RECYKLINGOWA - pomysł na pozyskanie funduszy

Post autor: Bielek » 2013-11-03, 21:18

ale nikt tutaj z samych puszek nie chce odbudować auta;)
jeśli wspólnymi siłami uda się kupić jakąś część to super. Chodzi o to aby to auto było odbudowane wysiłkiem możliwie największej grupy osób. To ma być auto, sukces nas wszystkich. Każdy ma szansę pomóc w odbudowie. Nawet jeśli ktoś nie ma umiejętności czy pieniędzy. Dajemy szansę wszystkim


[url=http://myrencontres.com]rencontre agricole[/url]

Awatar użytkownika
Stachu_xjr
Forumowicz
Posty: 1285
Rejestracja: 2009-04-10, 06:28
Model: GT 2016
Silnik: V8 5.0

Re: AKCJA RECYKLINGOWA - pomysł na pozyskanie funduszy

Post autor: Stachu_xjr » 2013-11-03, 21:20

Powodzenie ze sponsorem szwagier sie od paru lat sciga formułą https://www.facebook.com/pages/Polonia- ... 1864340059" onclick="window.open(this.href);return false; mimo wielu sukcesów i Mistrza Polski praktycznie wszytko pokrywa z tego co zarobi u siebie w warsztacie , a sponsorów jak na lekarstwo :/



Awatar użytkownika
muarah
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1330
Rejestracja: 2009-07-21, 13:00
Model: Mustang 351C, 1970
Silnik: inny V8
Kolor: hulla blue
Kontakt:

Re: AKCJA RECYKLINGOWA - pomysł na pozyskanie funduszy

Post autor: muarah » 2013-11-03, 21:25

conver67 pisze:Moim zdaniem pomysł dobry na uzyskanie paru groszy, ale tak szczerze, czy to wystarczy, aby zbudować wyścigowego Mustanga??Ile lat trzeba by zbierać te surowce-odpady,aby go zbudować-praktycznie od podstaw??

Wydaje mi się,że należało by znaleść konkretnego sponsora- poważnego,który teraz Wam wyłoży kasę na budowę projektu,a póżniej(gdy Murah będzie wygrywał:) okleicie Musyanga jego Logo i będziecie jego reklamą:),która pójdzie w świat.innej obcji nie widzę,aby projekt ukończyć w przeciągu 4 lat:)
wytrwałości rzecz jasna życzę.pozdrawiam :padam:
Mamy jednego duzego partnera biznesowego, mamy tez duza pomoc Spontana, ktory co prawda konczy projekt pt. V8 motors ale to nie znaczy ze nam nie pomoże zakończyc prace nad karoseria. Mamy kilku mniejszych partnerow, ktorzy nam daja roze rzeczy od siebie jak np. klatke bezpieczenstwa z Ireco, chemie do prac blacharsko lakierniczych z firmy Novol. W sumie to mamy juz zalatwione finansowanie lub pomoc w "naturze" na ponad polowe projektu. Gdy samochod nabierze ksztaltow to na pewno bedzie latwiej zainteresowac jakas duza firme udzialem w dokonczeniu auta.
Tak wiec uwazam, ze na razie jest niezle i sa dobre perspektywy :ok:

Te akcje dodatkowe sa tez po to, zeby klubowicze, środowisko fanow takiej motoryzacji i wlasciwie kazdy mogl jakos pomoc w tym projekcie, nie nadwyrezajac wcale domowego budzetu.


muarah

Awatar użytkownika
muarah
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1330
Rejestracja: 2009-07-21, 13:00
Model: Mustang 351C, 1970
Silnik: inny V8
Kolor: hulla blue
Kontakt:

Re: AKCJA RECYKLINGOWA - pomysł na pozyskanie funduszy

Post autor: muarah » 2013-11-03, 21:30

Stachu_xjr pisze:Powodzenie ze sponsorem szwagier sie od paru lat sciga formułą https://www.facebook.com/pages/Polonia- ... 1864340059" onclick="window.open(this.href);return false; mimo wielu sukcesów i Mistrza Polski praktycznie wszytko pokrywa z tego co zarobi u siebie w warsztacie , a sponsorów jak na lekarstwo :/
Tez mu kibicuje ale problem ze sponsorem to moim zdaniem dlatego, ze stare formuly sa dla ludzi zbyt dziwne, malo zrozumiale. Moze tez dziala sam albo w malej grupie a MKP to spora sila tak naprawde, poza tym Mustang jest tak niesamowitym medialnym wehikulem, ze w motoryzacji lepszego chyba nie ma :D


muarah

Awatar użytkownika
muarah
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1330
Rejestracja: 2009-07-21, 13:00
Model: Mustang 351C, 1970
Silnik: inny V8
Kolor: hulla blue
Kontakt:

Re: AKCJA RECYKLINGOWA - pomysł na pozyskanie funduszy

Post autor: muarah » 2013-11-03, 21:32

Stachu_xjr pisze:Akumulatory to dobry temat bo są ciezkie, a cena dobra , taki mały jak z malucha wazy 10 kg ,a np z Tira 45-60kg x2.6 to daje z 150 zeta , na Ślasku temat akumulatrów i kataliziatorów opanowali cyganie i duzo tego zbierają , a teraz jak w nocy bedzie zimno to odrazu sie towar pojawi :D , jakby były do odbioru z Woj Ślaskiego lub osciennych moge wysłac busa odebrac zwarzyc i wypłacic uczciwie. Ale wiadomo ze po jeden akumulator nie ma sesnu jechac :), bo puszki alu mało wazą zajmują kupe miejsca i są tanie bo taki pełny worek na śmieci pogniecionych bez piasku ma z 5kgxmax4zł- 20 zł a na 1kg trzeba z 50 puszek , nakrętki z napoi tez srednio bo 1zł/kg z tego co dzwoniłem i lekkie są
Akumulatory to dobry temat faktycznie, sam mam ze dwa albo trzy stare do oddania i sadze ze w naszym gronie wiele osob ma problem z nadmiarem starych akumulatorow. Mozemy zrobic akcie zbiorki w Warszawie, np w ciagu zimy a jak sie zbierze tego sporo to i jakis transport do Stacha sie tez zalatwi okazyjnie, spokojnie :cwaniak:


muarah

Awatar użytkownika
muarah
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1330
Rejestracja: 2009-07-21, 13:00
Model: Mustang 351C, 1970
Silnik: inny V8
Kolor: hulla blue
Kontakt:

Re: AKCJA RECYKLINGOWA - pomysł na pozyskanie funduszy

Post autor: muarah » 2013-11-03, 23:31

To a'propos wsparcia jakie dostajemy od firm i ludzi, ktorych pewnie nawet nie poznalibymśy gdyby nie idea Race Car'a:

" onclick="window.open(this.href);return false;

Jak wiecie nasza klatka byla wlasnie zbudowana w Ireco i jest ze stali chromowo - molibdenowej :ok:


muarah

Awatar użytkownika
muarah
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1330
Rejestracja: 2009-07-21, 13:00
Model: Mustang 351C, 1970
Silnik: inny V8
Kolor: hulla blue
Kontakt:

Re: AKCJA RECYKLINGOWA - pomysł na pozyskanie funduszy

Post autor: muarah » 2013-11-04, 12:56

zakończmy ten wątek przekrętów złomiarzy, nie o to chodzi tylko o to, zeby nie marnować tego co i tak wyrzucamy a może być odzyskane z korzyścią dla projektu i dla zdrowia ziemi :D


muarah

Awatar użytkownika
Magic
Forumowicz
Posty: 864
Rejestracja: 2008-07-20, 20:17
Model: RTR 2012
Silnik: V6 3.7
Kolor: BLACK
Lokalizacja:: Oleśnica
Stajnia: Stajnia Dolny Śląsk
Kontakt:

Re: AKCJA RECYKLINGOWA - pomysł na pozyskanie funduszy

Post autor: Magic » 2013-11-04, 20:45

a ja na dziś mogę przekazać kołyskę oe z mojego rumaka ma ze dobre 40 kg


Obrazek

Awatar użytkownika
lamina
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1005
Rejestracja: 2012-05-28, 20:54
Model: GT390 1968
Silnik: inny V8
Kolor: Highland Green
Lokalizacja:: Pruszków/Pisz
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: AKCJA RECYKLINGOWA - pomysł na pozyskanie funduszy

Post autor: lamina » 2013-11-04, 22:11

muarah pisze:
Stachu_xjr pisze:Akumulatory to dobry temat bo są ciezkie, a cena dobra , taki mały jak z malucha wazy 10 kg ,a np z Tira 45-60kg x2.6 to daje z 150 zeta , na Ślasku temat akumulatrów i kataliziatorów opanowali cyganie i duzo tego zbierają , a teraz jak w nocy bedzie zimno to odrazu sie towar pojawi :D , jakby były do odbioru z Woj Ślaskiego lub osciennych moge wysłac busa odebrac zwarzyc i wypłacic uczciwie. Ale wiadomo ze po jeden akumulator nie ma sesnu jechac :), bo puszki alu mało wazą zajmują kupe miejsca i są tanie bo taki pełny worek na śmieci pogniecionych bez piasku ma z 5kgxmax4zł- 20 zł a na 1kg trzeba z 50 puszek , nakrętki z napoi tez srednio bo 1zł/kg z tego co dzwoniłem i lekkie są
Akumulatory to dobry temat faktycznie, sam mam ze dwa albo trzy stare do oddania i sadze ze w naszym gronie wiele osob ma problem z nadmiarem starych akumulatorow. Mozemy zrobic akcie zbiorki w Warszawie, np w ciagu zimy a jak sie zbierze tego sporo to i jakis transport do Stacha sie tez zalatwi okazyjnie, spokojnie :cwaniak:
podobnie stare katalizatory... ilu z was je wywalilo?



Awatar użytkownika
muarah
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1330
Rejestracja: 2009-07-21, 13:00
Model: Mustang 351C, 1970
Silnik: inny V8
Kolor: hulla blue
Kontakt:

Re: AKCJA RECYKLINGOWA - pomysł na pozyskanie funduszy

Post autor: muarah » 2013-11-05, 14:26

Hehe, mocne;)


muarah

Awatar użytkownika
sim
Stowarzyszenie MKP
Posty: 219
Rejestracja: 2009-11-13, 03:44
Model: '87 GT Convertible
Silnik: V8 5.0
Kolor: Szary

Re: AKCJA RECYKLINGOWA - pomysł na pozyskanie funduszy

Post autor: sim » 2013-11-06, 17:41

I jak Wam idą prywatne zbiórki? Przybywa towaru? U mnie ostatnio słabo ze świeżym mosiądzem i Cu, ale Al przybywa bardzo prędko. Niebawem będę małe remonty robił w domowej instalacji wodnej, więc przybędzie odrobinę Cu i mosiądzu ;)



Awatar użytkownika
muarah
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1330
Rejestracja: 2009-07-21, 13:00
Model: Mustang 351C, 1970
Silnik: inny V8
Kolor: hulla blue
Kontakt:

Re: AKCJA RECYKLINGOWA - pomysł na pozyskanie funduszy

Post autor: muarah » 2013-11-13, 02:23

Dobra, to sie pochwalę, mam drobne sukcesy :D
W tym dwa akumulatory, trochę ołowiu luzem i sporo puszek.
Najwżniejsze, że udało mi się wrócić do zarzuconych w młodości szachów, znaczy chiałem powiedzieć, że ćwiczę atak na wieże..... z puszek :hyhy:
Okazuje się, że jak się dobrze rozejrzeć po mojej firmie to w wielu miejscach można znaleźć potężne wieże z puszek. Nie wiem po co ludzie je dotąd budowali, oni też nie wiedzieli ale już teraz wiedzą :rotfl:
Gdy już taką wieżę namierzę, wystarczy chwila perswazji, powołanie się na wyższą konieczność i już wieża jest zarezerwowana dla nas :ok:
Oto mały przykład:

Obrazek


muarah

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mustang Race Car”