Jesteś tu nowy, przywitaj się!

Moderatorzy: mcgan, Pavulon_, stang232, celibad, pluzz, Rezor

WojtaSpider
Posty: 4
Rejestracja: 2018-08-10, 20:21
Model: 2014
Lokalizacja:: Warszawa

Re: Jesteś tu nowy, przywitaj się!

Post autor: WojtaSpider » 2018-09-14, 08:35

Witka :papa:
Jeszcze nie posiadacz konika ale... odliczanie trwa :super:
Pochwalę się już wkrótce :cwaniak:

Pozdro z wawy :piwo:



cziko82
Młodszy Forumowicz
Posty: 16
Rejestracja: 2018-09-12, 21:56
Model: S197
Silnik: V6 3.7
Lokalizacja:: Kraków okolice
Stajnia: Stajnia Małopolska

Re: Jesteś tu nowy, przywitaj się!

Post autor: cziko82 » 2018-09-16, 09:31

Witam wszystkich.Jurek, okolice Krakowa.Jeszcze nie posiadam konia ale to tylko kwestia czasu. Pozdrawiam serdecznie



pawełigaweł
Posty: 9
Rejestracja: 2018-09-16, 17:44
Model: Pony Package
Silnik: V6 3.7
Kolor: czarny
Lokalizacja:: warszawa

Re: Jesteś tu nowy, przywitaj się!

Post autor: pawełigaweł » 2018-09-16, 17:56

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Od piątku jesteśmy wspólnie z żoną szczęśliwymi właścicielami konika. Samochód zakupiony od Członka Klubu i mam nadzieję że w klubie długo pozostanie.

Pozdrawiamy wszystkich
Renata i Paweł



Awatar użytkownika
Alex_178
Posty: 5
Rejestracja: 2018-09-16, 20:51
Model: Mustang_V
Silnik: V6 4.0
Kolor: Biały
Lokalizacja:: Brzeziny

Re: Jesteś tu nowy, przywitaj się!

Post autor: Alex_178 » 2018-09-16, 21:04

Cześć klubowiczom i pozostałym miłośnikom koników!

Od miesiąca dosiadam białego rumaka coupe z 2009 r. z serduszkiem 4.0 i skrzynią auto. Póki co przejechałem ok. 700 km i ... american dream stał się faktem. Użytkuję autko na co dzień i nie sprawiło zawodu.

Na dzisiaj tyle i ... widzimy / słyszymy się :D



Awatar użytkownika
romanus1970
Forumowicz
Posty: 837
Rejestracja: 2010-04-16, 19:45
Model: GT V gen.
Silnik: V8 4.6
Kolor: grabber orange
Lokalizacja:: Piotrków Tryb.
Stajnia: Stajnia Łódzka

Re: Jesteś tu nowy, przywitaj się!

Post autor: romanus1970 » 2018-09-17, 14:31

Alex_178 pisze:Cześć klubowiczom i pozostałym miłośnikom koników!

Od miesiąca dosiadam białego rumaka coupe z 2009 r. z serduszkiem 4.0 i skrzynią auto. Póki co przejechałem ok. 700 km i ... american dream stał się faktem. Użytkuję autko na co dzień i nie sprawiło zawodu.

Na dzisiaj tyle i ... widzimy / słyszymy się :D
w lokalizacji =Brzeziny ? - jeżeli te pod Łodzią to zapraszamy do stajni Łódzkiej a i spotkań trochę mamy...


romanus1970(pozdrawiam) ---- tel.503 978 210

Awatar użytkownika
Alex_178
Posty: 5
Rejestracja: 2018-09-16, 20:51
Model: Mustang_V
Silnik: V6 4.0
Kolor: Biały
Lokalizacja:: Brzeziny

Re: Jesteś tu nowy, przywitaj się!

Post autor: Alex_178 » 2018-09-17, 21:51

Witam!
Tak, Brzeziny koło Łodzi. Dziękuję za zaproszenie i dołączam z przyjemnością :D



Awatar użytkownika
pz1
Posty: 7
Rejestracja: 2018-09-15, 20:54
Model: GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: ruby red
Lokalizacja:: Wrocław

Re: Jesteś tu nowy, przywitaj się!

Post autor: pz1 » 2018-09-18, 16:19

Witajcie.
Parę dni temu odebrałem nowe auto od dilera w Opolu. Mustang GT A10, diler twierdzi że to już model 2019.
Coś mnie ostatnio wzięło na Amerykańską motoryzację - mam też Wranglera w trochę bardziej terenowej konfiguracji. Z założenia mam jeździć nim tam gdzie Mustangiem się nie wjedzie... Hmm... nie wiem gdzie to może być :) Jak się domyślacie chwilowo Jeep raczej głównie parkuje :)

Lubię zloty i spoty, chętnie się poudzielam klubowo-towarzysko.

Baza - bliskie okolice Wrocławia.

Do zobaczenia !
Paweł



Awatar użytkownika
Bogumil1992
Młodszy Forumowicz
Posty: 22
Rejestracja: 2018-08-12, 22:17
Model: 2008 GT manual
Silnik: V8 4.6
Kolor: Czerwony
Lokalizacja:: Stargard
Kontakt:

Re: Jesteś tu nowy, przywitaj się!

Post autor: Bogumil1992 » 2018-09-18, 19:50

Hej,
Znalazłem w końcu mustanga z trybologicznie najlepiej skonstruowanym silnikiem czyli 4.6 V8 (2005-2009) w manualu, który nie był owinięty o drzewo. :hurra: Kupiłem go od handlarza z Kórnika (pod poznaniem). I chyba pierwszy raz natrafiłem na handlarza który mnie nie oszukał i był uczciwy. Auto po kolizyjne co było udokumentowane i zostało mi przedstawione. Ale był na tyle delikatnie przytulony przodem, że żal nie brać nawet jakby nie było zrobione. Nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca, bo na razie mam go tylko od tygodnia i zrobiłem nim tylko 500km. Ale na tą chwilę nie zauważyłem żadnych większych wad. Jedyne co mnie dziwi to to, że nie mam tylnych nadkoli. Ale nie jest to raczej pozostałość po naprawie blacharskiej na szybko bo pomierzyłem całą dupę, progi i dach czujnikiem i wszędzie 160 mikronów. Chyba, że gość ma blacharza cudotwórcę. Najdziwniejsze jest to, że auto jest bardzo ekonomiczne i w trasie spala mniej niż 10L/100km. Oczywiście, jeżeli pyrga się po szosach bez szaleństw 100km/h i po autostradach tak do 160km/h. Jadąc z prędkością bliską 240km/h pije już trochę więcej ale jeżeli dobrze pamiętam obroty wtedy nie przekraczają 5000tys a nawet może 4500, więc też jest spoko nawet jak się przyciska od czasu do czasu. W mieście pije już więcej ale jeździłem autami z dwukrotnie mniejszymi silnikami i o dziwo żłopały więcej. :zdziwko: Więc jestem mile zaskoczony moim osiołkiem V8. :super:
A co jest najważniejsze w końcu czuje że jestem w mechanicznej porządnej maszynie a nie w mikserze albo ekspresie do kawy czy innym smartfonie w którym łatwo przysnąć za kierownicą :spi:
W najbliższym czasie, wymienię olej i filtry, rozmontuje sobie trochę podwozie, hamulce i wszystkie posprawdzam, oczyszczę i polakieruje i będę miał w końcu przy czym grzebać w wolnych chwilach. :hurra:
Mam tylko nadzieję, że podczas grzebania nie okażę się, że to jakiś dogorywający bubel :)



Awatar użytkownika
micho3
Posty: 3
Rejestracja: 2018-08-31, 11:55
Model: GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Zielony
Lokalizacja:: Rdziostów

Re: Jesteś tu nowy, przywitaj się!

Post autor: micho3 » 2018-09-21, 08:21

micho3 pisze:Witam wszystkich.
Ja nie mogę doczekać się swojego pierwszego rumaka ale czekam z niecierpliwością, może się doczekam a może nie, trudno na 100% być teraz pewnym.
Pozdrawiam i do zobaczenia mam nadzieję.

W oczekiwaniu na mojego pierwszego konika pożyczyłem sobie na ten piękny acz kończący się tydzień (niestety) konika z wypożyczalni GCS CARS aby poczuć te emocje które drzemią w każdym z nas i było super. Nawet skrzynia AT10 daje radę co na początku wydawało się nie do przyjęcia. Pozdrawiam wszystkich !
Załączniki
Pomarańczka 2.jpg



Awatar użytkownika
MaciekW
Stowarzyszenie MKP
Posty: 490
Rejestracja: 2012-07-28, 22:13
Model: MY 2014 GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: black
Lokalizacja:: Kędzierzyn-Koźle
Stajnia: Stajnia Dolny Śląsk

Re: Jesteś tu nowy, przywitaj się!

Post autor: MaciekW » 2018-09-21, 09:24

Bogumil1992 pisze:Hej,
Znalazłem w końcu mustanga z trybologicznie najlepiej skonstruowanym silnikiem czyli 4.6 V8 (2005-2009) w manualu, który nie był owinięty o drzewo. :hurra: Kupiłem go od handlarza z Kórnika (pod poznaniem). I chyba pierwszy raz natrafiłem na handlarza który mnie nie oszukał i był uczciwy. Auto po kolizyjne co było udokumentowane i zostało mi przedstawione. Ale był na tyle delikatnie przytulony przodem, że żal nie brać nawet jakby nie było zrobione. Nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca, bo na razie mam go tylko od tygodnia i zrobiłem nim tylko 500km. Ale na tą chwilę nie zauważyłem żadnych większych wad. Jedyne co mnie dziwi to to, że nie mam tylnych nadkoli. Ale nie jest to raczej pozostałość po naprawie blacharskiej na szybko bo pomierzyłem całą dupę, progi i dach czujnikiem i wszędzie 160 mikronów. Chyba, że gość ma blacharza cudotwórcę. Najdziwniejsze jest to, że auto jest bardzo ekonomiczne i w trasie spala mniej niż 10L/100km. Oczywiście, jeżeli pyrga się po szosach bez szaleństw 100km/h i po autostradach tak do 160km/h. Jadąc z prędkością bliską 240km/h pije już trochę więcej ale jeżeli dobrze pamiętam obroty wtedy nie przekraczają 5000tys a nawet może 4500, więc też jest spoko nawet jak się przyciska od czasu do czasu. W mieście pije już więcej ale jeździłem autami z dwukrotnie mniejszymi silnikami i o dziwo żłopały więcej. :zdziwko: Więc jestem mile zaskoczony moim osiołkiem V8. :super:
A co jest najważniejsze w końcu czuje że jestem w mechanicznej porządnej maszynie a nie w mikserze albo ekspresie do kawy czy innym smartfonie w którym łatwo przysnąć za kierownicą :spi:
W najbliższym czasie, wymienię olej i filtry, rozmontuje sobie trochę podwozie, hamulce i wszystkie posprawdzam, oczyszczę i polakieruje i będę miał w końcu przy czym grzebać w wolnych chwilach. :hurra:
Mam tylko nadzieję, że podczas grzebania nie okażę się, że to jakiś dogorywający bubel :)
Nie przejmuj się tylnymi nadkolami - nikt ich nie wyjął, bo fabrycznie tam nic nie ma.
Witaj na forum, a może w przyszłości i w klubie - no i życzę dużo radości z jazdy!



Awatar użytkownika
MaciekW
Stowarzyszenie MKP
Posty: 490
Rejestracja: 2012-07-28, 22:13
Model: MY 2014 GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: black
Lokalizacja:: Kędzierzyn-Koźle
Stajnia: Stajnia Dolny Śląsk

Re: Jesteś tu nowy, przywitaj się!

Post autor: MaciekW » 2018-09-21, 09:27

pz1 pisze:Witajcie.
Parę dni temu odebrałem nowe auto od dilera w Opolu. Mustang GT A10, diler twierdzi że to już model 2019.
Coś mnie ostatnio wzięło na Amerykańską motoryzację - mam też Wranglera w trochę bardziej terenowej konfiguracji. Z założenia mam jeździć nim tam gdzie Mustangiem się nie wjedzie... Hmm... nie wiem gdzie to może być :) Jak się domyślacie chwilowo Jeep raczej głównie parkuje :)

Lubię zloty i spoty, chętnie się poudzielam klubowo-towarzysko.

Baza - bliskie okolice Wrocławia.

Do zobaczenia !
Paweł
Witaj!
Poszukaj na Forum Stajni Dolny Śląsk, ewentualnie również na FB - zapraszamy!
Od czasu do czasu coś się dzieje - najbliższe spotkanie już za tydzień w Germazie.



Wajar
Posty: 8
Rejestracja: 2018-06-11, 13:47
Model: New Edge
Silnik: V6 3.8
Kolor: Srebrny
Lokalizacja:: Wymysłów
Stajnia: Stajnia Małopolska

Re: Jesteś tu nowy, przywitaj się!

Post autor: Wajar » 2018-09-24, 20:34

Cześć, Wam,

wprawdzie jeszcze nie posiadający, ale za to dzielnie poszukujący chciałem się zgodnie z prawidłami przywitać :)

Troszkę już poszperałem i zauważyłem, że panuje tu świetna atmosfera, do której mam nadzieję wkrótce dołączyć.

Kończąc łącze pozdrowienia,
Wajar



Bizzqp
Posty: 2
Rejestracja: 2018-05-08, 23:07
Model: VI
Silnik: V6 3.7
Lokalizacja:: Leszno

Re: Jesteś tu nowy, przywitaj się!

Post autor: Bizzqp » 2018-09-25, 15:56

Jestem szczęśliwym posiadaczem (od kilku dni) mustanga 3.7 V6 2016 rok.
I od tych kilku dni uśmiech nie schodzi mi z twarzy :) Co prawda, może nie brzmi jak V8, ale frajda z jazdy to wynagradza. Jeszcze raz witam wszystkich miłośników koni!



Awatar użytkownika
Wonsky
Młodszy Forumowicz
Posty: 56
Rejestracja: 2018-09-25, 21:43
Model: 2015
Silnik: V6 3.7
Kolor: Shadow black
Lokalizacja:: 42-284 Olszyna
Stajnia: Stajnia Górny Śląsk

Re: Jesteś tu nowy, przywitaj się!

Post autor: Wonsky » 2018-09-29, 09:58

Mariusz 33 lata okolice Częstochowy witam wszystkich



Roben
Posty: 2
Rejestracja: 2018-09-29, 12:36
Model: Brak
Lokalizacja:: Zdzieszowice

Re: Jesteś tu nowy, przywitaj się!

Post autor: Roben » 2018-09-29, 14:18

Witam wszystkich.
Jestem Robert z Opolskiego, jeszcze nie mam Mustanga ale na wiosnę planuję zakup V gen. Z roku 2010-2014 z silnikiem 3.7.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Porady techniczne”