Jesteś tu nowy, przywitaj się!

Moderatorzy: mcgan, Pavulon_, stang232, celibad, pluzz, Rezor

Asaf
Posty: 1
Rejestracja: 2019-07-24, 00:40
Model: Nie wiem
Silnik: V6 3.7
Kolor: Grafit
Lokalizacja:: Warmińsko Mazurskie

Re: Jesteś tu nowy, przywitaj się!

Post autor: Asaf » 2019-07-27, 19:49

Bogdan, Działdowo 57 lat. Doczekałem się wreszcie Mustanga.



Dzus
Młodszy Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 2019-07-29, 00:09
Model: 2014 V6 premium pony
Silnik: V6 3.7
Lokalizacja:: Poznań

Re: Jesteś tu nowy, przywitaj się!

Post autor: Dzus » 2019-07-29, 00:14

Cześć wszystkim,

Moja przygoda z Mustangiem zaczęła się podczas podróży do USA podczas której wynająłem Mustanga. Od tego czasu jestem wielbicielem marki. Na poważnie rozglądam się za drugim samochodem i doszedłem do wniosku ze juz najwyższy czas żeby był to właśnie Mustang :)


Pozdrawiam,



Marek Weber
Posty: 1
Rejestracja: 2019-08-02, 11:23
Model: Fastback 1967
Silnik: V8 5.4
Lokalizacja:: Tczew

Re: Jesteś tu nowy, przywitaj się!

Post autor: Marek Weber » 2019-08-02, 11:34

Witam koleżanki i kolegów,

Mustanga jeszcze nie mam ale wkrótce może się to zmienić i pytam Was o radę. Celuję w Fastbacka 1967 z największym silnikiem . Szukam auta po renowacji i tak się dodatkowo zastanawiam jak to jest z użytkowaniem tych aut. Czy często coś się w nich psuje (na co zwracać uwagę) ? Czy jeśli kupię auto kompletnie odresteurowane ( załóżmy, że bardzo starannie) to jest szansa na radość z jazdy bez usterek przez kilka lat ( oczywiście jazda okazjonalna)? Pytam bo nie jestem osobą, która lubi i odnajduje radość z wiecznego dłubania przy aucie więc będę wdzięczny na wszelkie odpowiedzi.Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
Crystal
Posty: 6
Rejestracja: 2019-08-02, 15:51
Model: 2015
Silnik: V6 3.7
Kolor: GUARD
Lokalizacja:: Bielsko-Biała
Stajnia: Stajnia Górny Śląsk

Re: Jesteś tu nowy, przywitaj się!

Post autor: Crystal » 2019-08-02, 15:56

Czesc ;)

Od tygodnia jestem szczesliwa posiadaczka mustanga :serce: Do zobaczenia na spotach/zlotach w okolicach Bielska-Białej :papa:



Awatar użytkownika
pavlito
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1306
Rejestracja: 2008-12-21, 03:34
Model: GT 05 premium manual
Silnik: V8 4.6
Kolor: Sonic Blue

Re: Jesteś tu nowy, przywitaj się!

Post autor: pavlito » 2019-08-02, 19:13

Witamy wszystkich nowych jeźdźców i tych co już się nie mogą doczekać też ;)
Szukajcie spotkań regionalnych lub imprez ogólnopolskich - są informacje i zapisy w dziale Zloty.
Marek Weber pisze:
2019-08-02, 11:34
Witam koleżanki i kolegów,

Mustanga jeszcze nie mam ale wkrótce może się to zmienić i pytam Was o radę. Celuję w Fastbacka 1967 z największym silnikiem . Szukam auta po renowacji i tak się dodatkowo zastanawiam jak to jest z użytkowaniem tych aut. Czy często coś się w nich psuje (na co zwracać uwagę) ? Czy jeśli kupię auto kompletnie odresteurowane ( załóżmy, że bardzo starannie) to jest szansa na radość z jazdy bez usterek przez kilka lat ( oczywiście jazda okazjonalna)? Pytam bo nie jestem osobą, która lubi i odnajduje radość z wiecznego dłubania przy aucie więc będę wdzięczny na wszelkie odpowiedzi.Pozdrawiam.
Marek, przerzuć to pytanie do działu I generacji i trochę tam poczytaj. Jest sporo osób, które znają te auta od podszewki :)



JoK
Posty: 3
Rejestracja: 2019-07-30, 10:15
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: czerwony
Lokalizacja:: dolnośląskie

Re: Jesteś tu nowy, przywitaj się!

Post autor: JoK » 2019-08-03, 14:18

cześć, na forum nowy, ale posiadacz i członek od paru lat i niestety z braku czasu mój Mustang stoi większość czasu w stajni :/ nadszedł czas aby ktoś inny-nowy nacieszył się jego posiadaniem jest do sprzedania wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu pozdrawiam JoK


Joanna i Krzysztof Chowaniec

Masa
Posty: 4
Rejestracja: 2019-08-04, 21:44
Model: 2008 GT / CS
Silnik: V8 4.6
Kolor: Performance White
Lokalizacja:: Skarżysko-Kamienna
Kontakt:

Re: Jesteś tu nowy, przywitaj się!

Post autor: Masa » 2019-08-06, 14:05

Cześć Wszystkim!
Jest mi niezmiernie miło móc zagościć na Waszym forum.
Na imię mam Przemek, mam 33lata, jestem
ze Skarżyska-Kamiennej.
Dołączamm do "mustangowego grona"!
Przyszedł wreszcie czas gdzie mogę się pochwalić świeżo kupionym autem.

Wybór padł na Mustang'a z 2008 GT CS ze słonecznej Californi. Kolor biały, wersja premium.
Silnik V8 4.6l, 300 koni.

Chwilowo autko przebywa u blacharza w głównej mierze zderzak do klejenia.
Ucieszyłem się jak dziecko gdy usłyszałem bulgot V8 :)
Tak! Marzenie spełnione!

Za kilka dni, w osobnym temacie będę zamieszczać fotorelację z przeprowadzonych czynności w "koniu".

Teraz może coś o sobie.
Tylko jak to napisać aby to nie wygladalo jak ogłoszenie matrymonialne?! :D

Na co dzień pracuje jako przedstawiciel handlowy, dbam o to aby nie zabrakło zimnego piwa w lodówkach ;)

Wolne chwilę spędzam nad wodą, wędkarstwo to moje drugie ja oraz rower... Tak, mogę jeździć bez opamiętania :)

Zainteresowania? Motoryzacja, informatyka, wędkarstwo i trochę sportu.

A gdy w tym wszystkim znajdę czas, zajmuję ubezpieczeniami komunikacyjnymi.

Starczy tego o mnie, do następnego posta!

Szerokości i przyczepności !



Awatar użytkownika
Anna01@
Stowarzyszenie MKP
Posty: 639
Rejestracja: 2018-03-23, 21:51
Model: S550 Ekobiust 2015
Kolor: magnetic grey
Lokalizacja:: Bielsko-Biała
Stajnia: Stajnia Górny Śląsk
Kontakt:

Re: Jesteś tu nowy, przywitaj się!

Post autor: Anna01@ » 2019-08-06, 15:53

Czy ja dobrze czytam Przemek M to ty?czy jeszcze mamy jednego w tych okolicach Przemka
Na imię mam Przemek, mam 33lata, jestem
ze Skarżyska-Kamiennej.

[/quote]


M-Mustang M-Małpka 🐒@ M-🍯Malinka :wave:

krosster
Forumowicz
Posty: 878
Rejestracja: 2014-12-01, 22:15
Model: BULLITT 2008
Silnik: V8 4.6
Kolor: highland green
Lokalizacja:: Gliwice
Stajnia: Stajnia Górny Śląsk
Kontakt:

Re: Jesteś tu nowy, przywitaj się!

Post autor: krosster » 2019-08-06, 22:41

Hehe tak to Przemo :) nie trzeba go było długo namawiać na konia :)
znalazłem mu naprawde godną sztuke.... zresztą zobaczycie nie bawem sami



bo_brick
Stowarzyszenie MKP
Posty: 24
Rejestracja: 2019-08-06, 22:38
Model: S197 GT/CS
Silnik: V8 5.0
Kolor: Czarny
Lokalizacja:: Wrocław
Stajnia: Stajnia Dolny Śląsk
Kontakt:

Re: Jesteś tu nowy, przywitaj się!

Post autor: bo_brick » 2019-08-06, 22:47

Cześć
Robert - Wrocław, od dwóch tygodni właściciel V6 3.7 2013 rok. Znajomi mówią że to kryzys wieku średniego, a ja wiem że to spełnianie marzeń :) Koń wymaga nieco doinwestowania, więc zaraz się uaktywnię na wątkach technicznych.
We Wrocku jestem chętny przybyć na każdy zlot/spotkanie jeśli tylko jestem na miejscu



Masa
Posty: 4
Rejestracja: 2019-08-04, 21:44
Model: 2008 GT / CS
Silnik: V8 4.6
Kolor: Performance White
Lokalizacja:: Skarżysko-Kamienna
Kontakt:

Re: Jesteś tu nowy, przywitaj się!

Post autor: Masa » 2019-08-07, 09:44

Krosster jak zawsze nie zastąpiony w tym temacie, jak by to nie zabrzmiało ma rękę do konia :D ;)
Teraz jestem jak pijawka, już ma mnie dość, bo ciągle mam pytania co i jak :D
Założę się, że wpisał mnie w telefon: "zanim odbierzesz, weź trzy głębokie oddechy" :D



Sidd
Posty: 3
Rejestracja: 2019-08-07, 13:51
Model: S550 FL GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Twister Orange
Lokalizacja:: LDZ
Stajnia: Stajnia Łódzka

Re: Jesteś tu nowy, przywitaj się!

Post autor: Sidd » 2019-08-07, 15:25

Dzień dobry,
Pierwszy post na forum więc witam wszystkich serdecznie.

Moja historia z przygody z mustangiem jest następująca. Od dawna moim wymarzonym autem jest Mustang. Od dziecka był tylko Mustnag Fastback z 67 roku. Wiedziałem od zawsze, że kiedyś będę jeździł mustangiem. Może nie tym z 67 roku, ale jakimś na pewno. Plany zaczęły przybierać coraz realniejszych kształtów wraz z pojawieniem się VI generacji w Europie. Plan na zakup Mustanga wykrystalizował się ostatecznie w zeszłym roku. Po zakończeniu obecnego leasingu i półrocznej karencji miałem kupować Mustnaga (czyli wiosna 2020). Jednak w zeszłą środę coś mnie podkusiło i wszedłem na ford.pl i w konfigurator. A tam zonk...podwyżka...
Potem na otomoto, może są jakieś u dealerów po starych cenach? Drugi zonk. Są u dealerów nowe, w nowych cenach i odbiór na grudzień. Następnego dnia pojechałem do salonu Forda. Tam info, że zamówić juz nie mogę. Mogę sobie wybrać z tych co mają zamówione na salon na ten rok, a na przyszły rok nie przyjmują zamówień i nie wiedzą czy bedą w ogóle przyjmować (nie weryfikowałem w innych salonach tej informacji)
Ponarzekałem trochę i pojechałem do domu...

....i szybko wróciłem
Nie wiem czy to słaba psycha, czy miłość do Mustanga, czy emocje, czy wizja tego ze jak teraz nie zamówię to być może już nie zamówię nigdy...w każdym razie, wróciłem, podpisałem umowę, przelałem zaliczkę i czekam na: Mustang GT MY2020 Twister Orange (zastąpił Orange Fury - największa niewiadoma konfiguracji), AT+Premium 2+ MagneRide + tylny spojler.

Cenowo nic nie dało się ugrać, dostałem teleskopy maski gratis i zniżkę na koła zimowe
I teraz czekam zestresowany. Odbiorę potwora w grudniu, a jedynym RWD jakim jeździłem to była Omega C 2003r z silnikiem BMW 2,5 diesel R6. Auto było super i mega wygodne ale zimą jak spadło +5cm śniegu to czasami z parkingu nie dało się wyjechać. Mam nadzieję, że w Mustangu będzie lepiej ze względu na LSD...

W planach już są modyfikacje i usprawnienia. Na razie rozpórka, logo i oznaczenia silnika black, zabezpieczenie podwozia. Rozważam oklejenie wlotów na masce, dachu, lusterek i spojlera folią 3M gloss black. No i ceramika...

Pozdrawiam
Stanisław



fokus
Posty: 2
Rejestracja: 2019-08-07, 21:47
Model: OMC
Silnik: V8 5.0
Kolor: Czarny
Lokalizacja:: Skierniewice
Stajnia: Stajnia Łódzka

Post autor: fokus » 2019-08-07, 22:14

Cześć i czołem :papa: Kamil, 29 lat, Skierniewice, uzależniony od mechaniki :rotfl:
Pozdrawiam wszystkich wariatów ;)



dimebag
Posty: 3
Rejestracja: 2019-08-08, 08:53
Model: GT
Silnik: V8 5.0
Lokalizacja:: Tarnobrzeg
Stajnia: Stajnia Podkarpacka

Re: Jesteś tu nowy, przywitaj się!

Post autor: dimebag » 2019-08-08, 09:13

Witam, jestem Marcin. Lubię fajne auta. Szukam konia :)



bulla
Młodszy Forumowicz
Posty: 19
Rejestracja: 2019-08-09, 17:59
Model: Mustan EB 2016
Kolor: grafit
Lokalizacja:: Wejherowo
Stajnia: Stajnia Pomorze

Re: Jesteś tu nowy, przywitaj się!

Post autor: bulla » 2019-08-09, 18:13

Witam , jak dobrze pójdzie w ciągu tygodnia przesiadam się na Mustanga 2,3 2016 rok Pozdrowienia dla wszystkich



ODPOWIEDZ

Wróć do „Porady techniczne”