SPOT DOLNY SLASK - OPOLSZCZYZNA - otwarcie sezonu

Moderatorzy: celibad, Przemek64, horse

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: SPOT DOLNY SLASK - OPOLSZCZYZNA - otwarcie sezonu

Post autor: Dezo » 2014-04-28, 14:54

Słuchajcie, a może zamiast spinać się na jakieś szczególne organizacje - po prostu ustalmy spotkania cykliczne we Wrocławiu np. w drugą sobotę miesiąca (każdą w sezonie). Łatwiej znaleźć czas żeby podskoczyć do Wrocka nawet w wakacje niż planować większą imprezę.
Wiecie o co mi chodzi - miejsce spotkań - kto może ten przyjeżdża zawsze o tej samej porze i w tym samym miejscu. Można posiedzieć przy kawce lub coli i pogadać z godzinkę-dwie, cos zjeść. Hę?
Może na przykład w zamku Topacz. Tam lubią motoryzację i dojazd jest dobry z każdej strony http://www.zamektopacz.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Pozdrawiam


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
cardini
Stowarzyszenie MKP
Posty: 146
Rejestracja: 2012-12-30, 13:14
Model: 2017
Silnik: V8 5.0
Kolor: Lightning blue

Re: SPOT DOLNY SLASK - OPOLSZCZYZNA - otwarcie sezonu

Post autor: cardini » 2014-04-28, 14:57

Założyłem nowy temat:
viewtopic.php?f=152&t=8138" onclick="window.open(this.href);return false;
Zapraszam. :)



Awatar użytkownika
cardini
Stowarzyszenie MKP
Posty: 146
Rejestracja: 2012-12-30, 13:14
Model: 2017
Silnik: V8 5.0
Kolor: Lightning blue

Re: SPOT DOLNY SLASK - OPOLSZCZYZNA - otwarcie sezonu

Post autor: cardini » 2014-04-28, 15:04

Dezo, we Wrocławiu ma być kolejne spotkanie. Nie wiem, czy ustalanie konkretnie np 2-giej soboty miesiąca to dobry pomysł, bo przecież są co chwilę inne imprezy. Np w czerwcu jest trochę ciasno, bo mamy Hannover, Milicz i Olesno. W kolejnych miesiącach też coś jest, np. MR. Większość osób nie może sobie pozwolić czasowo na to, żeby tak często weekendy były "mustangowe", chociaż by się chciało. :)
Takie przynajmniej jest moje zdanie.
A jeśli chodzi o Zamek Topacz, to jak najbardziej jestem za. :)



Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: SPOT DOLNY SLASK - OPOLSZCZYZNA - otwarcie sezonu

Post autor: Dezo » 2014-04-28, 16:03

Rozumiem. W porządku, zatem pozostawmy Topacz jako miejsce we Wrocławiu na krótsze spoty, a czas ustalimy na bieżąco. Pisząc o krótkich, cyklicznych spotkaniach miałem właśnie na uwadze fakt, że nie każdy może (z różnych względów) brać udział w imprezach 2 i więcej dniowych. A do Milicza akurat się wybieram, to sobie porozmawiamy we wrocławskim sosie ;) .
Pozdrawiam


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
cardini
Stowarzyszenie MKP
Posty: 146
Rejestracja: 2012-12-30, 13:14
Model: 2017
Silnik: V8 5.0
Kolor: Lightning blue

Re: SPOT DOLNY SLASK - OPOLSZCZYZNA - otwarcie sezonu

Post autor: cardini » 2014-04-28, 16:55

Ja też na pewno będę w Miliczu. :) Olesno kusi ciekawą okolicą, ale muszę jeszcze przemyśleć, czy dam radę, bo to jest jeden weekend po drugim. Hannover odpuszczam, bo już mam coś innego na ten weekend, ale pisałem ogólnie, że jest takie wydarzenie, więc raczej bez sensu robić tak, żeby się nakładały.
Ja myślę, że połowa lipca będzie dobrym okresem na spot we Wrocławiu lub pod. Nie wyklucza to spotkania z noclegiem, bo wtedy kto będzie mógł nocować, ten będzie, a kto nie, ten przyjedzie np. tylko na kilka godzin w sobotę. :)



caniggia
Stowarzyszenie MKP
Posty: 3868
Rejestracja: 2008-12-19, 15:05
Model: Mustang GT 4.6 Turbo
Silnik: V8 4.6
Kolor: satin silver

Re: SPOT DOLNY SLASK - OPOLSZCZYZNA - otwarcie sezonu

Post autor: caniggia » 2015-02-21, 01:34

Trochę moich zdjęć z tego spotkania.

https://cloud.siegenia.com:8446/ownclou ... a971304572" onclick="window.open(this.href);return false;



ODPOWIEDZ

Wróć do „2014”