Niespotykane gadzety Mustang.

Moderator: HAJ$u

Awatar użytkownika
jager
Forumowicz
Posty: 179
Rejestracja: 2015-07-25, 22:10
Model: Mustang GT 5.0 conv.
Silnik: V8 5.0
Kolor: 1.czarny i 2. biały
Kontakt:

Re: Niespotykane gadzety Mustang.

Post autor: jager » 2016-04-28, 09:39

Piotrek pisze:czy to coś w tym rodzaju ?

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=59 ... ref=nms-xs#" onclick="window.open(this.href);return false;

http://allegro.pl/walizka-ford-mustang- ... 95535.html" onclick="window.open(this.href);return false;

W zasadzie to nie mój biznes, ale ten "Mustang" z allegro jest z grafiką wykonaną na walizce malowanej / przyklejanej z zewnątrz.
Po pierwszej podróży będzie to całe podrapane, być może "pasy" odklejone.
Pomijam fakt, że układ graficzny robił jakiś pijany grafik, wręcz wykonane niechlujnie.
Koń jest niesymetrycznie wklejony na lewym białym pasie, to samo logo "Ford" i kultowy nr " 55". :dobani: ... nie wiem, może się nie znam, być może ktoś tak zrobił celowo i niewykluczone że jest w tym jakiś ukryty i przemyślany kontekst :zalamany:
Więcej nie piszę, bo będzie że na Forum uprawiam lobbing :zawstydzony:

Jager.


GT 5.0 Cabrio zamówiony w kwietniu 2015.
Odebrany w Łodzi u najlepszego dealera Forda 18 września 2015, ... a następny GT odebrany 5 m-cy później.
--
Obecnie w stajni 911 S Coupe, Boxster S, Mustang GT,
Jednak musclecar-y to moja miłość od dzieciaka ;o)

Awatar użytkownika
jager
Forumowicz
Posty: 179
Rejestracja: 2015-07-25, 22:10
Model: Mustang GT 5.0 conv.
Silnik: V8 5.0
Kolor: 1.czarny i 2. biały
Kontakt:

Re: Niespotykane gadzety Mustang.

Post autor: jager » 2016-04-28, 18:03

W związku z wątpliwościami które pojawiły się w zakresie wykorzystania nazwy Mustang w wątku "zegarka klubowego" i po rozmowie z producentem, zmuszony jestem zamknąć temat walizek.
Jak widać inicjatywa była słuszna i przez niektórych klubowiczów przyjęta z zainteresowaniem. Jednak w świetle skrajnie różnych opinii w temacie praw autorskich do nazwy Mustang, szczególnie w świetle braku tych jednoznacznych opinii, na dzień dzisiejszy producent nie będzie realizował tego dzieła.
Oczywiście jeśli ktoś będzie zainteresowany, to indywidualne projekty będę mógł przepchać do produkcji, ale po otrzymaniu odpowiednich grafik od zleceniodawców, z zaznaczeniem, iż są ich własnością.
Poza tym, to nie mój biznes, mam inną misję w życiu i dla kilku forumowych walizek nie chcę być adresatem dwuznacznych insynuacji, bądź uczestniczyć w jakiś prawnych sporach.
Dla producenta to też nie byłby interes - bardziej przysługa dla kolegi, właściciela Mustanga i jego Forum.

Pzdr.
Jager.
Ostatnio zmieniony 2016-05-23, 14:36 przez jager, łącznie zmieniany 4 razy.


GT 5.0 Cabrio zamówiony w kwietniu 2015.
Odebrany w Łodzi u najlepszego dealera Forda 18 września 2015, ... a następny GT odebrany 5 m-cy później.
--
Obecnie w stajni 911 S Coupe, Boxster S, Mustang GT,
Jednak musclecar-y to moja miłość od dzieciaka ;o)

Awatar użytkownika
TPS
Forumowicz
Posty: 372
Rejestracja: 2014-12-11, 08:45
Model: 2008 GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: Taki jak u Zygzaka McQueena
Lokalizacja:: Ućć
Kontakt:

Re: Niespotykane gadzety Mustang.

Post autor: TPS » 2016-04-28, 22:39

jager pisze:W związku z wątpliwościami które pojawiły się w zakresie wykorzystania nazwy Mustang w wątku "zegarka klubowego" i po rozmowie z producentem, zmuszony jestem zamknąć temat walizek Mustang...
...
Obrazek


"Nigdy nie jest zbyt późno na szczęśliwe dzieciństwo"

Awatar użytkownika
TPS
Forumowicz
Posty: 372
Rejestracja: 2014-12-11, 08:45
Model: 2008 GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: Taki jak u Zygzaka McQueena
Lokalizacja:: Ućć
Kontakt:

Re: Niespotykane gadzety Mustang.

Post autor: TPS » 2016-05-06, 20:58

B0kiem pisze:odkupię jeszcze jedną dużą :serce: :) @TPS jesteś mistrzem pakowania :hyhy:
Zależało mi na tym, żeby doszła w całości. Ważne, że się cieszysz. :-)


"Nigdy nie jest zbyt późno na szczęśliwe dzieciństwo"

Awatar użytkownika
GnatsuM
Młodszy Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 2017-03-14, 09:16
Model: 2008 GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: Biały

Re: Niespotykane gadzety Mustang.

Post autor: GnatsuM » 2017-03-19, 11:55

Nie wiem czy temat jest wciąż aktualny, ale czy jest gdzieś możliwość obejrzenia wszystkich wzorów walizek, które Jager przedstawił na forum jakiś czas temu (niestety na forum większość z nich nie jest w ogóle widoczna). Jager nadal jestes załatwić taką walizkę czy już nie pośredniczysz w temacie? Będę wdzięczny za odpowiedź.


Jutro zaczyna się dzisiaj...

Awatar użytkownika
Rekin
Stowarzyszenie MKP
Posty: 375
Rejestracja: 2017-04-29, 00:09
Model: Ford Mustang GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: czerwony
Lokalizacja:: Elbląg
Kontakt:

Re: Niespotykane gadzety Mustang.

Post autor: Rekin » 2017-12-01, 22:13

Witam. Zakupiłem dzisiaj kolejny gadżet związany oczywiście z mustangiem. Jest to optyczna bezprzewodowa myszka do komputera. Nie jest idealna pod kątem wygody pracy, ponieważ nie jest dopasowana idealnie do dłoni tak jak wyprofilowane myszki więc do pracy na dłuższą metę się nie nadaje. Natomiast do standardowej pracy jest jak najbardziej w porządku. Ja zastosowałem jako drugą myszkę, która stoi sobie niezależnie na biurku i wygląda jak zabawka. Klika się na masce, która jest przedzielona na pół i koło po środku umożliwia przesuwanie ekranu. Działa to sprawnie. Można pracować również z trybem włączonych świateł. Mysz zasilana jest jedną baterią AA. Fajny gadżet, ale niestety drogi. Koszt z przesyłką to 148 zł. Zbliżają się mikołajki, więc można szepnąć mikołajowi na ucho. ;)

https://nowoczesne-prezenty.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
20171201_202652_resized.jpg
20171201_202616_resized.jpg
20171201_202605_resized.jpg
20171201_131107.jpg


"W życiu trzeba być rekinem, jeśli nie chcesz by dopadły Cię inne rekiny."
Jarosław Psikuta ( bez "s" )

Awatar użytkownika
Rekin
Stowarzyszenie MKP
Posty: 375
Rejestracja: 2017-04-29, 00:09
Model: Ford Mustang GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: czerwony
Lokalizacja:: Elbląg
Kontakt:

Re: Niespotykane gadzety Mustang.

Post autor: Rekin » 2019-11-21, 01:10

Znowu zbliżają się Mikołajki i chciałem podzielić się z Wami opinią na temat ciekawego gadżetu, który pozwoliłem sobie bez pytania szanownej małżonki - kupić. Od dwóch lat posiadam radio-gramofon mustanga i już opisywałem go w innym wątku: http://forum.mustangklub.pl/forum/viewt ... 3&start=15
Ale w miarę jedzenia apetyt rośnie i nie mogłem sobie odmówić przyjemności zakupu kolejnego radia. Tym razem jest to przenośny głośnik bluetoth z radiem. Jest to mała wersja wcześniej omawianego sprzętu.
Odczucia mam podobne. Ładny i bardzo fajnie klasycznie wykończony z dbałością o najmniejsze detale. Mówiąc krótko: Cudeńko. Jeśli chodzi o brzmienie to dupy nie urywa. Audiofile mogą się rozczarować, natomiast jak dla mnie jest ok. Opis techniczny można przeczytać w internecie na aukcji allegro, gdzie zakupiłem to śliczne urządzenie.
Podsumowując: Kosztował 360 zł. Za 200 zł można juz kupić całkiem niezły bezprzewodowy sprzęcik zdecydowanie lepiej grający od mustangowego audio box-a, ale dla nas przede wszystkim ma znaczenie gadżet sam w sobie, że ma konika ba grillu i skala radiowa wzorowana jest na klasyku, a kwestia techniczna jest na drugim miejscu. Więc przy takim podejściu warto go mieć i szepnąć mikołajowi na ucho co nie co. Ja niestety byłem niegrzeczny więc nie liczę na Mikołaja, ale liczę na siebie i po raz kolejny sam siebie nie zawiodłem.
Załączniki
20191120_210650_resized.jpg


"W życiu trzeba być rekinem, jeśli nie chcesz by dopadły Cię inne rekiny."
Jarosław Psikuta ( bez "s" )

Awatar użytkownika
StarszyWajchowy
Stowarzyszenie MKP
Posty: 563
Rejestracja: 2015-05-08, 02:03
Model: 73 Mach 1 429
Silnik: inny V8
Kolor: yellow hornet
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: Niespotykane gadzety Mustang.

Post autor: StarszyWajchowy » 2019-11-22, 02:57

:ok:


Tomek

Awatar użytkownika
Rekin
Stowarzyszenie MKP
Posty: 375
Rejestracja: 2017-04-29, 00:09
Model: Ford Mustang GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: czerwony
Lokalizacja:: Elbląg
Kontakt:

Re: Niespotykane gadzety Mustang.

Post autor: Rekin » 2019-11-24, 00:10

Przedstawiam kolejny ciekawy gadżet godny polecenia. W sieci mnóstwo jest zegarów ściennych z motywem mustanga i mówiąc szczerze nic w tym wyjątkowego. Natomiast ja wyhaczyłem ciekawy zegar imitujący zegar prędkościomierza z klasycznego mustanga. Można go kupić za ok. 120 zł. Zegar sam w sobie jest zwyczajny, czyli: plastik, szkło i cienka stal szczotkowana, ale wyjątkowość jego polega na tym że fajnie się prezentuje i ma dość realistyczną grafikę. Liczniki przebiegu są grafiką, a wygladają jakby trochę w 3D. Mechanizm jest na jedną baterię (paluszek). Polecam ten gadżet z uwagi na nie wysoką cenę i ładny wygląd.
P.S. Uwaga ! Gdy zdecydujecie się zakupić ten zegar, to zwróćcie uwagę przy rozpakowaniu, aby go nie uszkodzić tzn. nie wyciągać go na siłę, gdyż jest przytwierdzony dwiema śrubkami do pudełka i należy je w pierwszej kolejności odkręcić.
Załączniki
20191111_233958.2.jpg


"W życiu trzeba być rekinem, jeśli nie chcesz by dopadły Cię inne rekiny."
Jarosław Psikuta ( bez "s" )

Awatar użytkownika
empi1955
Forumowicz
Posty: 755
Rejestracja: 2013-02-19, 23:40
Model: GT 2006 ; 1978 KC
Silnik: V8 4.6
Kolor: Satin Silver ; Bright Red
Lokalizacja:: 3city

Re: Niespotykane gadzety Mustang.

Post autor: empi1955 » 2019-12-01, 15:35

To może jeszcze jedna "zabawka" dla małych (młodych) i dużych (starych) fanów Forda Mustanga !
Model kultowego silnika z 1965 r : V8 ; 289 cui ; wersja K-code. Skala 1:3 !
W zestawie broszura z instrukcją montażu i historią Forda Mustanga z ilustrowanymi opisami poszczególnych generacji modelu.
Pracuje i dźwięczy jak oryginał !

Uprzedzając malkontentów. Tak ! Kosztuje 2 X więcej, niż inne modele silników V8 dostępne chociażby u Haynes Polska, ale co replika to replika!

W oczekiwaniu na montaż.
Obrazek

Obrazek


Jedyne moje:
- słuszny, wolnossący GT 4,6 V8; 431 Hp; 569 Nm; tuned by HD-Customs
- taki na forum; Mustang II King Cobra 1978; 302 V8; 141 Hp; 339 Nm; import by As-Profi
- z kompresorem; GT500 5,4 V8; 600+ Hp; 800+ Nm; tuned by HD-Customs

Awatar użytkownika
Midnite Tom
Forumowicz
Posty: 207
Rejestracja: 2014-08-17, 21:53
Model: 94 GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: czarny

Re: Niespotykane gadzety Mustang.

Post autor: Midnite Tom » 2019-12-03, 12:12

empi1955 pisze:
2019-12-01, 15:35
To może jeszcze jedna "zabawka" dla małych (młodych) i dużych (starych) fanów Forda Mustanga !
Model kultowego silnika z 1965 r : V8 ; 289 cui ; wersja K-code. Skala 1:3 !
W zestawie broszura z instrukcją montażu i historią Forda Mustanga z ilustrowanymi opisami poszczególnych generacji modelu.
Pracuje i dźwięczy jak oryginał.
ale co replika to replika!
Można potrenować przed remontem ? ;)



Awatar użytkownika
Rekin
Stowarzyszenie MKP
Posty: 375
Rejestracja: 2017-04-29, 00:09
Model: Ford Mustang GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: czerwony
Lokalizacja:: Elbląg
Kontakt:

Re: Niespotykane gadzety Mustang.

Post autor: Rekin » 2019-12-03, 23:07

Zajebisty ten silniczek. Zapewne już bym go kupił gdyby nie ten, który mi dzieci kupiły na urodziny. Czekam na długie zimowe wieczory żeby go złożyć, czyli niebawem.
Załączniki
20191203_215006_resized.jpg


"W życiu trzeba być rekinem, jeśli nie chcesz by dopadły Cię inne rekiny."
Jarosław Psikuta ( bez "s" )

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gadżety Klubowe”