Wrocław wita!

Moderatorzy: Hans, Pavulon_

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gmlyn
Forumowicz
Posty: 151
Rejestracja: 2016-07-05, 09:54
Model: GT MY2017
Silnik: V8 5.0

Wrocław wita!

Post autor: gmlyn » 2016-11-29, 11:17

Obrazek

Oto konik odebrany niespełna miesiąc temu z Opola. Byłem zdecydowany na ten nowy biały kolor ale gdy się okazało, że trzeba by czekać do maja 2017 r. coś we mnie pękło :) Czerwony też ładny w końcu! Zimę przejeździ na srebrnych felgach, obutych w zimowe Yokohamy, na lato ma już naszykowane czarne.

Od samego początku, tj. już z samych zdjęć - grubo zanim w ogóle wsiadłem do jakiegokolwiek Mustanga - irytował mnie srebrny plaścior będący elementem deski rozdzielczej. Wizje lokalne w trakcie jazdy testowej a potem we własnym samochodzie utwierdziły mnie w przekonaniu, że tak być nie będzie. Rozważałem lakierowanie na piano black, rozważałem oklejenie folią carbon jak kolega deeboy, zdecydowałem się w końcu na trzecią drogę, czyli hydrografikę w użyciem folii carbon. Zaraz po odbiorze auta plaściory (są 4 sztuki - długi element centralny (ten z nawiewami), osłona włącznika światel i 2 maskownice po obu stronach deski) zostały zdemontowane i niedawno, po niemal 3 tygodniach (!), wróciły na swoje miejsce w nowej odsłonie. Ciężko zrobić dobre zdjęcie, wygląda to mniej więcej tak (w realu znacznie lepiej):

Obrazek

Z efektu jestem bardzo zadowolony - cieniutka folia do hydrografiki pokryta jest twardym lakierem bezbarwnym, całość daje wrażenie przestrzenne, nie rysuje się od byle czego, folia też nie ma szansy się zadrzeć itd. Za niewielkie pieniądze zważywszy na liczbę elementów i skomplikowanie największego z nich pozbyłem się tandetnego srebrnego pseudoaluminum. Oczywiście można powiedzieć, że w zamian mam pseudocarbon ale tak jest moim zdaniem znacznie ładniej :)

Gdyby ktoś rozważał podobne działania i był z okolic Wrocławia mogę polecić wykonawcę - solidna robota, dobre podejście do klienta.

Pozdro!



Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Wrocław wita!

Post autor: celibad » 2016-11-29, 11:35

ładnie dobrałeś :) gratuluje konika , na pewno spotkamy się na jakimś szybkim spocie gdzieś we Wrocku :) z całą stajnią dolnośląską :)


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
veeefour
Forumowicz
Posty: 1578
Rejestracja: 2016-02-25, 18:48
Model: 2015 GT Fastback US
Silnik: V8 5.0
Kolor: Race red AT
Kontakt:

Re: Wrocław wita!

Post autor: veeefour » 2016-11-29, 19:32

Kolor jak najbardziej wlasciwy :ok: :super:



ODPOWIEDZ

Wróć do „VI Generacja (2015- ... )”