Mustang GT model 2018 Ruby Red

Moderatorzy: Hans, Pavulon_

Agent007
Młodszy Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 2018-03-22, 20:18
Model: 2018 GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Ruby Red

Re: Mustang GT model 2018 Ruby Red

Post autor: Agent007 » 2018-04-06, 13:19

Powłoka położona
Szyby przyciemnione
Spoiler zamontowany
:D
Obrazek
Obrazek
Obrazek



Smiena
Młodszy Forumowicz
Posty: 22
Rejestracja: 2017-11-03, 20:52
Model: W planach
Silnik: V8 5.0
Kolor: Burgund

Re: Mustang GT model 2018 Ruby Red

Post autor: Smiena » 2018-04-06, 13:34

Świetnie się prezentuje w takim świetle, ale muszę.... temat spojlera jest mi bliski bo chciałbym oryginalny, a ten u ciebie w ogóle mi nie pasuje do samochodu, i nie oceniam spojlera jako takiego , tylko że ten nijak mi nie pasuje, taki za bardzo "lotka" a tu auto kawał mięcha i powinien też mieć taki spojler. Przepraszam za krytykę ale tak to widzę.



Agent007
Młodszy Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 2018-03-22, 20:18
Model: 2018 GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Ruby Red

Re: Mustang GT model 2018 Ruby Red

Post autor: Agent007 » 2018-04-06, 13:40

Smiena pisze:Świetnie się prezentuje w takim świetle, ale muszę.... temat spojlera jest mi bliski bo chciałbym oryginalny, a ten u ciebie w ogóle mi nie pasuje do samochodu, i nie oceniam spojlera jako takiego , tylko że ten nijak mi nie pasuje, taki za bardzo "lotka" a tu auto kawał mięcha i powinien też mieć taki spojler. Przepraszam za krytykę ale tak to widzę.
Na żywo ten spoiler jest ogromny.
Zdjęty z GT350R
OEM-owe są jeszcze mniejsze



Awatar użytkownika
przemkoBB
Młodszy Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 2018-03-09, 00:02
Model: 2015r
Silnik: V6 3.7
Kolor: Candy red
Lokalizacja:: Bielsko

Re: Mustang GT model 2018 Ruby Red

Post autor: przemkoBB » 2018-04-07, 00:19

Piekna sztuka, dla mnie wyglada ciekawie ztym spiilerem :super:



Awatar użytkownika
Rekin
Stowarzyszenie MKP
Posty: 375
Rejestracja: 2017-04-29, 00:09
Model: Ford Mustang GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: czerwony
Lokalizacja:: Elbląg
Kontakt:

Re: Mustang GT model 2018 Ruby Red

Post autor: Rekin » 2018-04-08, 22:23

Smiena pisze:Świetnie się prezentuje w takim świetle, ale muszę.... temat spojlera jest mi bliski bo chciałbym oryginalny, a ten u ciebie w ogóle mi nie pasuje do samochodu, i nie oceniam spojlera jako takiego , tylko że ten nijak mi nie pasuje, taki za bardzo "lotka" a tu auto kawał mięcha i powinien też mieć taki spojler. Przepraszam za krytykę ale tak to widzę.
Zgadzam się z kolegą. Dodam jeszcze od siebie, że spojler to nie tylko walory estetyczne ale i techniczne, więc ja pół roku szukałem odpowiedniego do swojego.


"W życiu trzeba być rekinem, jeśli nie chcesz by dopadły Cię inne rekiny."
Jarosław Psikuta ( bez "s" )

Smiena
Młodszy Forumowicz
Posty: 22
Rejestracja: 2017-11-03, 20:52
Model: W planach
Silnik: V8 5.0
Kolor: Burgund

Re: Mustang GT model 2018 Ruby Red

Post autor: Smiena » 2018-04-10, 12:17

Agent007 pisze:
Smiena pisze:Świetnie się prezentuje w takim świetle, ale muszę.... temat spojlera jest mi bliski bo chciałbym oryginalny, a ten u ciebie w ogóle mi nie pasuje do samochodu, i nie oceniam spojlera jako takiego , tylko że ten nijak mi nie pasuje, taki za bardzo "lotka" a tu auto kawał mięcha i powinien też mieć taki spojler. Przepraszam za krytykę ale tak to widzę.
Na żywo ten spoiler jest ogromny.
Zdjęty z GT350R
OEM-owe są jeszcze mniejsze
Rozmawiałem z gościem który co nie co wie o aerodynamice itp. jest inżynierem i projektuje pod tym kątem budynki, już pomijając jego techniczne wywody :D to zadał mi ciekawe pytanie, " Czy zakładając jakiś spojler taki jak nam się podoba , będzie on dociskał samochód czy podnosił ? Jego sugerowana odpowiedź: Zainteresowany dowie się na autostradzie, aczkolwiek może to być wiedza bolesna" I ja też uważam że już do tak mocnego auta przydałby się spojler do niego przeznaczony i sprawdzony.
A poza tym to w niemieckim konfiguratorze jest już możliwość zamówienia spojlera 500€
Załączniki
spojler.jpg
spojler.jpg (50.88 KiB) Przejrzano 3334 razy



Awatar użytkownika
szokram
Młodszy Forumowicz
Posty: 30
Rejestracja: 2018-02-21, 13:48
Model: 2018 GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Kona Blue

Re: Mustang GT model 2018 Ruby Red

Post autor: szokram » 2018-04-10, 13:55

Smiena pisze: Rozmawiałem z gościem który co nie co wie o aerodynamice itp. jest inżynierem i projektuje pod tym kątem budynki, już pomijając jego techniczne wywody :D to zadał mi ciekawe pytanie, " Czy zakładając jakiś spojler taki jak nam się podoba , będzie on dociskał samochód czy podnosił ? Jego sugerowana odpowiedź: Zainteresowany dowie się na autostradzie, aczkolwiek może to być wiedza bolesna" I ja też uważam że już do tak mocnego auta przydałby się spojler do niego przeznaczony i sprawdzony.
A poza tym to w niemieckim konfiguratorze jest już możliwość zamówienia spojlera 500€
Fajny ten spojler. Tylko gdzie i jak go można zamówić. Ciekawe czy można sobie kupić przez niemiecką stronę ?
Co do "spojlera takiego jak mi się podoba" zgadzam się w całej rozciągłości.



ODPOWIEDZ

Wróć do „VI Generacja (2015- ... )”