Przestrzegamy !!!!

Co gdzie kupić, gdzie naprawić nasze auto, gdzie zaopatrzyć się w części , gdzie i jak ubezpieczyć AC / OC
Awatar użytkownika
escalar
Forumowicz
Posty: 361
Rejestracja: 2008-08-31, 23:49
Model: GT Premium Bullitt
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny metalik
Kontakt:

Przestrzegamy !!!!

Post autor: escalar » 2009-12-08, 21:13

Zauważyłem, ze brakuje na naszym forum miejsca gdzie mozemy polecic lub przestrzec przed konkretnymi (wymienionymi z nazwy) warsztatami zajmującymi sie serwisowaniem naszych pociech :)
Ostatnio zmieniony 2009-12-08, 23:01 przez escalar, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
conver67
Forumowicz
Posty: 817
Rejestracja: 2009-11-05, 19:08
Model: convertible '67
Silnik: inny V8
Kolor: Acapulco blue

Rowniez przestrzegam!!!

Post autor: conver67 » 2010-01-09, 21:50

Uwaga na cwaniaka z Inowroclawia,zwie sie jANEK.Podobno zajmowal sie amerykancami od dluzszego czasu,wiec moj pony tez tam pogalopowal.
Po roku zmudnej i niedlaler robocie blacharskiej postanowilem zabrac auto od partacza.PO PROSTU KOLES MINAL SIE Z POWOLANIEM!!!!!!!!w zyciunie oddawajcie tam swojego kuca.



Awatar użytkownika
Olaf
Forumowicz
Posty: 450
Rejestracja: 2008-07-09, 21:57
Model: GT 2005
Silnik: V8 4.6
Kolor: królewski błękit : )
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Post autor: Olaf » 2010-01-11, 20:19

Ełk - jest tam cwaniak Łukasz, który sprowadza rozbitki z Anglii (głównie Fordy Cougary/Mondeo) oraz maszyny rolnicze - nic nie można od niego kupić "na gebę" bo przysyła cześci wybrakowane lub niedziałające lub uszkodzone. Jak coś to trzeba tam pojechać osobiście i wtedy ew. wybrać. Przestrzegam! sprzedaje różne cześci na Allegro. oczywiście jak coś nie działa to nie odbiera tel., wiadomo.



Awatar użytkownika
Darenty
Forumowicz
Posty: 488
Rejestracja: 2008-12-16, 16:02
Model: S197 GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: Satin Silver Metallic
Lokalizacja:: Przemyśl

Post autor: Darenty » 2010-01-11, 20:31

Olaf pisze:Ełk - jest tam cwaniak Łukasz, który sprowadza rozbitki z Anglii (głównie Fordy Cougary/Mondeo) oraz maszyny rolnicze - nic nie można od niego kupić "na gebę" bo przysyła cześci wybrakowane lub niedziałające lub uszkodzone. Jak coś to trzeba tam pojechać osobiście i wtedy ew. wybrać. Przestrzegam! sprzedaje różne cześci na Allegro. oczywiście jak coś nie działa to nie odbiera tel., wiadomo.
Dorzuć Olaf nick z allegro tego typka :)


You can never have too much power, just not enough traction.

Awatar użytkownika
Olaf
Forumowicz
Posty: 450
Rejestracja: 2008-07-09, 21:57
Model: GT 2005
Silnik: V8 4.6
Kolor: królewski błękit : )
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Post autor: Olaf » 2010-01-11, 20:58

on je zmienia ; ))) chyba był ''Luk'' , w każdym razie wiecie że nie ma zbyt wielu Łukaszy z Ełku co sprzedają części z rozbitków z Anglii ; )))



Awatar użytkownika
escalar
Forumowicz
Posty: 361
Rejestracja: 2008-08-31, 23:49
Model: GT Premium Bullitt
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny metalik
Kontakt:

Post autor: escalar » 2010-01-12, 00:30

mam do was prosbe, czy mozecie wrzucac bardziej rzeczowe informacje?
ja w drugim poscie podalem dokladny adres, imie i nazwisko oraz nazwe firmy, wraz z wszystkimi, znanymi mi numerami telefonow...
jesli chcemy aby ten watek byl pomocny innym wrzucajmy rzeczowe informacje, wystrzegajmy sie hasel w stylu: "Jozek z Warszawy" bez danych kontaktowych... mozemy w ten sposob znieslawic wielu "Jozkow z Warszawy", ktorzy sa uczciwi i rzetelni :P !!!!!



Awatar użytkownika
Olaf
Forumowicz
Posty: 450
Rejestracja: 2008-07-09, 21:57
Model: GT 2005
Silnik: V8 4.6
Kolor: królewski błękit : )
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Post autor: Olaf » 2010-01-12, 12:49

Escalar,

wyluzuj, lepsze to niż nic.

Ja nie mam innych danych (inaczej bym podał) , jego komórka już jest zmieniona, nazwiska nie znam, adres: w Ełku w jakimś składzie maszyn rolniczych, takie tam ''garaże'' GS'u jakieś 1 km od stacjiGP.

Wiek: ok. 35l., szczupły, średniego wzrostu, włosy chyba brąz. Więcej nie pamiętam.

Wiem że to niewiele ale jakby ktoś mi napisał że np. w Grójcu Stefan z GS'u ma trefne części to jakbym zadzwonił i ktoś by powiedział że Stefan z Grójca i przy GS możemy się spotkać to by mi się zapaliła zarówka w mózgu... ; )



Awatar użytkownika
escalar
Forumowicz
Posty: 361
Rejestracja: 2008-08-31, 23:49
Model: GT Premium Bullitt
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny metalik
Kontakt:

Post autor: escalar » 2010-03-14, 23:19

nadeszla chyba pora aby przestrzec naszych klubowiczow przed jeszcze jednym warsztatem... jesli administratorzy uznaja ze wpis nalezy usunac to nie mam nic przeciw... do tej pory tylko wtajemniczeni odradzali sobie nawzajem :)
V-tech z Krakowa, odradzamy odwiedzin w tym warsztacie :)
....w koncu to forum profesjonalistow i chcemy aby informacje byly rzetelne :)
jesli ktos bedzie miec watpliwosci to zapraszam na PW

...mam nadzieje ze i inni przekaza jakies informacje, nie wierze, ze wszyscy mamy tylko pozytywne wspomnienia z napraw naszych konikow :)



Awatar użytkownika
Darenty
Forumowicz
Posty: 488
Rejestracja: 2008-12-16, 16:02
Model: S197 GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: Satin Silver Metallic
Lokalizacja:: Przemyśl

Post autor: Darenty » 2010-03-15, 00:09

escalar co to za cenzura? :niepewny: wal prosto - jak szmciarze nie warsztat to szmaciarze i niech wszystko tu będzie oficjalnie - czarne jest czarne, białe jest białe :]
"Z gofna piany nie ubijesz.. czy tam bata nie ukręcisz.. jedyne co to się porządnie opindolisz" :rotfl:


You can never have too much power, just not enough traction.

kaes
Forumowicz
Posty: 815
Rejestracja: 2008-11-05, 13:13
Model: 2007
Silnik: V6 4.0
Kolor: czarny, chwilowo bez pasów
Kontakt:

Post autor: kaes » 2010-03-15, 09:19

zgadza się, tylko programy, chip-tuning i hamownia. Niemniej Escalar dobrze mówi, ale pisać nie ma co dokładnie bo pewnie tak samo jak między nami jest kilka osób niezadowolonych to jest pewnie i sporo zadowolonych klientów. Jak ktoś będzie chciał szczególy to na priva może się zgłosić.

I zgadza się, uwagi nie są "drastyczne". Niemniej dają do myślenia.


CS6 Progress bar
[||||||||||||||||||--------------------------------] 36%

Obrazek

LeeJones
Posty: 5
Rejestracja: 2009-09-07, 15:24
Model: Mondeo MkIV
Silnik: inny V8
Kolor: czarny

Post autor: LeeJones » 2010-03-15, 15:43

kaes pisze:uwagi nie są "drastyczne". Niemniej dają do myślenia.
pytanie uszczegóławiające:
czy uwagi te dotyczą ingerencji w Mustangi czy generalnie jakości usług

Pytam, bo miałem się właśnie umawiać na drobny upgrade Mondeo...


Ach te samochody....

alfatech
Forumowicz
Posty: 341
Rejestracja: 2008-07-08, 14:17
Model: 2005 DżiTi
Silnik: V8 4.6
Kolor: Czrny XTRMNTR
Kontakt:

Post autor: alfatech » 2010-03-15, 18:48

A ja uważam że skoro powiedziało się a trzeba powiedzieć be. Jeśli mi zdarzyłby się jakiś wpadek z jakąkolwiek firmą to bym opisał dokładnie. Zresztą opisałem np jak tuninguje auta firma AGT której właściciel chciał mnie przelecieć ja starą k...ę. Chcą robić ludzi w ch..a niech robią ,skoro tak to mam prawo o tym mówić i to opisać.
To nie my - klienci mamy się wstydzić tylko Ci którzy odpieprzają kaszany i powinniśmy mówić o tym, otwarcie ,nie pod stołem ,nie na ucho -może to spowoduje że tak a tak a firma zastanowi się następnym razem co robi i jak traktuje ludzi. :zdegustowany:
Eskalar - pisz :hyhy:


Pozdrawiam
Tomek http://www.alfa-tech.com.pl/kontakt/

Awatar użytkownika
Olaf
Forumowicz
Posty: 450
Rejestracja: 2008-07-09, 21:57
Model: GT 2005
Silnik: V8 4.6
Kolor: królewski błękit : )
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Post autor: Olaf » 2010-03-15, 21:57

Słusznie, pisać trzeba bo inaczej partaczy bedzie coraz więcej!!!
AG Tuning z Poznania to sprzedawała jako nówkę rozwalonego Mustanga.
W W-wie kiedyś b. dobry mechanik Thomasowi ''robił , robił, i nie zrobił'' silnik ... potem okazało się, że facet nagle wycofał się z mechaniki...
... tym bardziej trzeba przestrzegać przed partaczami i naciągaczami....



Awatar użytkownika
escalar
Forumowicz
Posty: 361
Rejestracja: 2008-08-31, 23:49
Model: GT Premium Bullitt
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny metalik
Kontakt:

Post autor: escalar » 2010-03-15, 23:13

ok, w wielkim skrocie i ogolnie:
wlasciciel, czyli piro jest ok, jesli jest na miejscu (co sie rzadko zdarza) zawsze pomoze...
...niestety jego pracownicy odwalaja chałturę, mi podpieli auto do kompa, odczytali bledy nieprawidlowo (dopiero ASO Ford Polska na Jasnogorskiej w Krakowie przeczytal wlasciwie liste bledow i wydedukowal co jest nie tak).. w dodatku powiedzieli ze usterka jest nic nie znaczaca i nie nalezy zwracac uwagi na kontrolke tylko jezdzic....
...oczywiscie zaznaczyli ze nie zajmuja sie niczym innym tylko programami tuningowymi wiec diagnoza z komputera do mustanga jest spoza zakresu ich oferty :) ale co to za tuning programer jesli nie wie co wyskakuje na komputerze :)
...dodam, ze chodzilo o wymiane lancucha rozrzadu, wiec nie byla to wcale blacha usterka...


...inna sprawa, ze podczas mojej wizyty pojawil sie niezadowolony klient i chcial zeby usuneli mu program ktory mu wgrali (do oszczedzania paliwa) bo mu auto zaczelo wariowac...

ogolnie... sam nie wiem co o nich myslec....
...uwazam, ze firma tuningowa to nie tylko profesjonalny wlasciciel ale przede wszystkim pracownicy, a do ich pracy na pewno mozna miec zastrzezenia :)

...no i juz nie molestujcie mnie na PW:P



kaes
Forumowicz
Posty: 815
Rejestracja: 2008-11-05, 13:13
Model: 2007
Silnik: V6 4.0
Kolor: czarny, chwilowo bez pasów
Kontakt:

Post autor: kaes » 2010-03-16, 09:09

to jeszcze horse może się wypowiedzieć bo robił program u nich


CS6 Progress bar
[||||||||||||||||||--------------------------------] 36%

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy, warsztaty, UBEZPIECZENIA”