Mustang 99 V6

Moderatorzy: stang232, Ronin

Regulamin forum
Regulamin działu
Ołoszenie musi zawierać:
---opis przedmiotu,
----cenę,ogłoszenia bez ceny będą automatycznie wygaszane

-----zdjęcia (ewentualnie link do aukcji)
i preferowana formę kontaktu.

------próby negocjacji ceny PROSZĘ kierować na PW

Posty nie speniające wyżej wymienionych wymagań będą usuwane.

NOWI FORUMOWICZE ( do 3 postów ) mogą tylko przeglądać oferty , nie mogą nic zamieszczać .
Bewcia
Młodszy Forumowicz
Posty: 60
Rejestracja: 2015-03-27, 12:35
Model: Mustang 99 IV Gen .
Silnik: V6 3.8
Kolor: srebrny

Mustang 99 V6

Post autor: Bewcia » 2017-12-21, 12:49

Witam ponownie wszystkich forumowiczów mam do sprzedania już od jakiegoś czasu Mustanga z 99 r z silnikiem V6 auto ma przejechane 178 000 km jeżdzi fajnie bez ściemy ,skrzynia pracuje cicho i bez szarpnięć,motor nie zmęczony bez śladów przegrzania (nie robiłem uszczelek pod głowicą ani żadnych napraw przy silniku ) .W Autko włożyłem trochę kasy na odrestaurowanie lakieru ,zabezpieczenie antykorozyjne podwozia ,nowy wał napędowy ,uszczelniacz na skrzyni biegów ,regeneracja wszystkich zacisków hamulcowych oraz wymiana wszystkich płynów .Auto ma zamontowane nowe przednie lampy (oryginalne dodaje w zestawie) przerobione kierunki w tylnych lampach na barwę pomarańczową ,podświetlenie tablicy rej. na led .Ponadto ma założony nowy dolot i stożek (oryginalny filtr wraz obudową dodaje w zestawie ) W ostatnim czasie zamontowałem na tylnej części zawieszenia tuleje poliuretanowe cały zestaw org.ze stanów oraz nowe tylne amortyzatory .
I to jakby tyle ode mnie ,nie będę dołączał sentymentalnych powiązań mojej osoby z tym autem ,przyszedł czas na zmiany i jeśli ktokolwiek chciałby się dalej pocieszyć pobawić czy tez pogrzebać przy autku zapraszam do korespondencji .
Link do ogłoszenia https://www.otomoto.pl/oferta/ford-must ... yHLtb.html" onclick="window.open(this.href);return false;
oczywiście prosiłbym o ewentualne sugestie co do ceny ,którą wystawiłem :ok:
842737651_20_1080x720_rev037.jpg
jeszcze jedno pytanko mam jak skompensowac obraz zdjęcia żeby znieściło sie na forum :(



ODPOWIEDZ

Wróć do „SAMOCHODY”