Sprzedam w dobre ręce mojego Forda Mustanga. Do obejrzenia w Pozaniu albo w Kole

Moderatorzy: stang232, Ronin

Regulamin forum
Regulamin działu
Ołoszenie musi zawierać:
---opis przedmiotu,
----cenę,ogłoszenia bez ceny będą automatycznie wygaszane

-----zdjęcia (ewentualnie link do aukcji)
i preferowana formę kontaktu.

------próby negocjacji ceny PROSZĘ kierować na PW

Posty nie speniające wyżej wymienionych wymagań będą usuwane.

NOWI FORUMOWICZE ( do 3 postów ) mogą tylko przeglądać oferty , nie mogą nic zamieszczać .
czaluk
Posty: 1
Rejestracja: 2016-10-21, 17:41
Model: Base
Silnik: V6 3.7
Kolor: Bialy

Sprzedam w dobre ręce mojego Forda Mustanga. Do obejrzenia w Pozaniu albo w Kole

Post autor: czaluk » 2019-08-16, 00:08

Witajcie,

Trzy lata temu zamarzyłem o świetnym samochodzie, dzięki któremu poczuję nieprzyzwoitą przyjemność z jazdy.
Doskonałym wyborem okazał się Ford Mustang. Znalazłem na aukcji ciekawy model i osobiście zająłem się importem ze słonecznej Kalifornii. :cool:
Będę z wami szczery, był on po stłuczce tak jak większość sprowadzanych samochodów. Dla zainteresowanych oczywiście podeślę nr VIN w celu możliwości dokładnego sprawdzenia.
Osobiście nie jestem wielkim znawcą motoryzacji po prostu chciałem mieć wyróżniający się, sportowy samochód. Mam dwa samochody i Mustanga używałem w weekendy dlatego niski przebieg. Gwarantuję, że jest oryginalny.
Dlaczego sprzedaj go po 3 latach? Obecnie potrzebuję bardziej rodzinnego auta i z żalem muszę go sprzedać.

Cieszyłbym się jakby trafił w dobre ręce i sprawiał taką frajdę z jazdy tak jak i mi :)
Dlatego zdecydowałem się zamieścić ogłoszenie na tym forum.

Tutaj jest link do ogłoszenia (sprzedażą auta aktualnie zajmuje się komis): https://www.otomoto.pl/oferta/ford-must ... 880a6cbdfb
A to mój nr prywatny: 697 279 070

Ps. Dla zainteresowanych zakupem bezpośrednio, nie przez komis cena będzie bardziej atrakcyjna.
Auto do obejrzenia w Poznaniu lub w Kole.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam
Łukasz



ODPOWIEDZ

Wróć do „SAMOCHODY”