Mustang 4.0 V6 Cabrio 2007/2008

Moderatorzy: stang232, Ronin

Regulamin forum
Regulamin działu
Ołoszenie musi zawierać:
---opis przedmiotu,
----cenę,ogłoszenia bez ceny będą automatycznie wygaszane

-----zdjęcia (ewentualnie link do aukcji)
i preferowana formę kontaktu.

------próby negocjacji ceny PROSZĘ kierować na PW

Posty nie speniające wyżej wymienionych wymagań będą usuwane.

NOWI FORUMOWICZE ( do 3 postów ) mogą tylko przeglądać oferty , nie mogą nic zamieszczać .
Awatar użytkownika
mpower666
Stowarzyszenie MKP
Posty: 61
Rejestracja: 2012-03-12, 22:57
Model: Convertible
Silnik: V6 4.0
Kolor: srebrny

Mustang 4.0 V6 Cabrio 2007/2008

Post autor: mpower666 » 2022-07-05, 14:05

Oferuję do sprzedaży swojego Mustanga convertible z silnikiem 4.0 V6, jestem drugim właścicielem tego samochodu i mam go dokładnie od 10 lat. kupiłem go w 2012 roku od pierwszego właściciela, który sprowadził go w 2008 roku jako nowe auto z salonu Forda ze Stanów, auto jest wyprodukowane w 2007 roku ale jest w praktycznie z 2008 roku to znaczy odebrane w salonie Forda i zarejestrowane po raz pierwszy w 2018 roku w Polsce.

Auto jest całkowicie bezwypadkowe, co można oczywiście sprawdzić lakierowana była jedynie kilka lat temu maska, w związku z tym że miała drobne odpryski od kamieni, które powstały w czasie normalnego użytkowania. w zeszłym roku lakierowaniem też tylną klapę, ponieważ na parkingu nie zauważyłem w lusterku zaparkowanego busa i zahaczyłem go lekko klapą, to wszystko co było robione w tym aucie.

Natomiast jeśli chodzi o samo użytkowanie auta, to od początku jest ono używane przeze mnie tylko i wyłącznie w sezonie letnim, poza sezonem jest garażowane, także auto nie ma od dołu żadnych ślady rdzy i korozji, ponieważ nigdy nie było używane jesienią Czy zimą.

auto jest w stanie technicznym perfekcyjnym, nic nie stuka nic nie puka, nie palą się żadne diody czy kontrolki ostrzegawcze, serwisowane jest na bieżąco, ale były to sprawy eksploatacyjne, taki jak klocki, gumy itd. Jedynym elementem który uległ awarii, alternator który został wymieniony na całkowicie nowy 2 lata temu.

olej wymieniam praktycznie co sezon na Purple Royal, niezależnie od tego czy w sezonie zrobię 1000 km, czy 7000

dach elektryczny działa bez zarzutu. Zamyka się i otwiera sprawnie, klimatyzacja jest również po przeglądzie jest nabita na 100% i działa bardzo dobrze.

w aucie nic nie stuka nie puka nie ma żadnych luzów, bardzo przyjemnie się nim jeździ.

jeśli chodzi o to co było robione w aucie, to Wymienione zostały jakieś 8 lat temu felgi, oryginalnych 16 calowych, na 19 calowe markowe firmy Antera, Wówczas za felgi zapłaciłem ponad 8000 zł, Natomiast w związku z wymianą felg Musiałem też zmienić hamulce na większe od wersji GT V8 wraz z zaciskami oraz tarczami nacinanymi firmy EBC. Zmienione zostały również sprężyny na wersje sportową firmy Bilstein.
około 8 lat temu u u Pawła z Opola ( na na forum Mustang klubu Wszyscy go znają), zmieniłem też charakterystykę ustawień skrzyni biegów, oczywiście programem rekomendowanym przez Forda po połączeniu się, do komputera na podstawie numeru VIN w tym w samochodzie, efekt jest taki że auto reaguje na gaz praktycznie od razu t rozpędza się do 100 km praktycznie jak wersja GT V8

auto w tej chwili ma przebieg 75 tysięcy mil, Cena za samochód No umowę kupna-sprzedaży 47 900 zł
Załączniki
M4.jpg
M5.jpg
M6.jpg
M7.jpg
M8.jpg
M9.jpg
M2.jpg
IMG_20220704_140314.jpg
IMG_20220704_140152.jpg
IMG_20220704_140156.jpg


Mustang Mach 1 1971
Mustang Mach1 2004
Mustang Convertable 2008

ODPOWIEDZ

Wróć do „SAMOCHODY”